Północna Liga XC - XC 1 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-02-10
2 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-02-10
3 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz Bikeboys.pl M30 Tak 2018-02-10
4 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team M20 Tak 2018-02-10
5 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-02-10
6 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ - 2018-02-10
7 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-02-10
8 Filip Fischer Białe Błota Brak M40 Tak 2018-02-10
9 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 Tak 2018-02-10
10 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-02-10
11 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-02-10
12 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-02-10
13 Kinga Lipińska Grudziądz Bez Formy Team Open Tak 2018-02-10
14 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team M30 Tak 2018-02-10
15 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-02-10
16 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Team Grudziądz M30 Tak 2018-02-10
17 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 Tak 2018-02-10
18 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 Tak 2018-02-10
19 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2018-02-10
20 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-10
21 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-10
22 Tomasz Juchniewicz Toruń CST 7R MTB Team M20 Tak 2018-02-10
23 Cezary Karasek Toruń SKS M40 - 2018-02-10
24 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Just Hero Team M30 - 2018-02-10
25 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-02-10
26 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2018-02-10
27 Marek Dittmar Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-02-11
28 Łukasz Felski Grudziądz M30 Tak 2018-02-11
29 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-02-11
30 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 Tak 2018-02-11
31 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyn Bike Racing Team M30 - 2018-02-11
32 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-02-11
33 Tomasz Skierkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-02-11
34 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-02-11
35 Sebastian Trzciński Grudziądz SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-02-11
36 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 - 2018-02-11
37 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30 Tak 2018-02-11
38 Paweł Kuca Grudziądz M20 Tak 2018-02-11
39 Patryk WICZLING Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 - 2018-02-11
40 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2018-02-12
41 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-02-12
42 Zbigniew Wiśniewski Grudziądz Cherry team M30 - 2018-02-12
43 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 Tak 2018-02-12
44 Marek Grubba Koronowo mrozbike.pl M30 Tak 2018-02-12
45 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2018-02-12
46 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-02-12
47 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-02-13
48 Kacper Przekwas Kwidzyn Trigar.pl mtb team M20 Tak 2018-02-14
49 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-02-14
50 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-02-16
51 Marcin Kamiński Toruń TTC Beretta Toruń M30 Tak 2018-02-19
52 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 Tak 2018-02-19
53 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 Tak 2018-02-21
54 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-02-22
55 Paweł Gołębicki Gdańsk Damen Torus MTB M30 - 2018-02-26
56 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 Tak 2018-02-27
57 Roman Pawłowski Gruczno o|-|o M40 Tak 2018-02-27
58 Dawid Łuczak Wągrowiec M20 - 2018-02-27
59 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 - 2018-02-28
60 Piotr Januszkiewicz Dankowo Cyklo KWIDZYN M40 - 2018-03-01
61 Mateusz Kuczewski Kruszyn Krajeński Luxtorpedy M40 Tak 2018-03-01
62 Andrzej Szymczak Lisewo M50+ - 2018-03-01
63 Bogdan Stępień Bydgoszcz Luxtorpedy M30 Tak 2018-03-01
64 Michał Januszewski Bydgoszcz M30 - 2018-03-01
65 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M40 Tak 2018-03-01
66 Paweł Napolski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-03-02
67 Damian Pacholczyk Niemcz M20 Tak 2018-03-03
68 Mariusz Detlaf Maksymilianowo M30 Tak 2018-03-03
69 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2018-03-04
70 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2018-03-04
71 Daniel Ochenkowski Kwidzyn Xxl M40 Tak 2018-03-06
72 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-03-08
73 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-03-10
74 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 Tak 2018-03-10
75 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-03-11
76 Adrianna Stępniewska Opoczno SKAN BIKE TEAM Opoczno Open - 2018-03-12
77 Łukasz Głowacki Grudziądz Gks Tychy M30 - 2018-03-14
78 Przemysław Barański BYDGOSZCZ Velo Bydgoszcz M30 - 2018-03-17
79 Piotr Straszewski Włocławek NJS MTB Włocławek M30 - 2018-03-18
80 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-03-19
81 Marcin Suchomski Świecie M40 Tak 2018-03-19
82 Bartek Mannteufel Grudziądz Bart GSR Company M30 Tak 2018-03-20
83 Paweł Alesksiński Włocławek NJS M20 - 2018-03-20
84 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2018-03-20
85 Leszek Kusiowski Mały Rudnik LTM Masters Team M30 Tak 2018-03-20
86 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-03-20
87 Mariusz Koralewski Kwidzyn M30 Tak 2018-03-21
88 Michał Warsicki Grudziądz M20 Tak 2018-03-21
89 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 - 2018-03-21
90 Aleksandra Stanisławska Grudziądz Open Tak 2018-03-22
91 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU‐OWB TEAM M20 Tak 2018-03-22
92 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-03-22
93 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-03-22
94 Ryszard Sieminski Brzozówka 28 Toruńska Drużyna Harcerzy - Gromada Włóczęgów M50+ - 2018-03-23
95 Mateusz Cieślakiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-03-24
96 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2018-03-24
97 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2018-03-24
98 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 Tak 2018-03-24
99 Bartosz Wąs Grudziądz CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 - 2018-03-25
100 Paweł Żebrowski Gdańsk PTR Dojlidy Białystok M30 - 2018-03-25
101 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-03-26
102 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 Tak 2018-03-27
103 Bartek Borkowicz Lipno Lipa MTB M30 Tak 2018-03-27
104 Daria Hejnowska Golub-Dobrzyń AgrolokSportTeam Open Tak 2018-03-27
105 Mateusz Wichowski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-03-27
106 Krzysztof Matuszewski Grudziądz M50+ Tak 2018-03-30
107 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 Tak 2018-03-30
108 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2018-03-30
109 Paula Juchniewicz Toruń CST 7 R MTB TEAM Open Tak 2018-03-30
110 Andrzej Podpirko Olsztyn AGIZ Team M40 Tak 2018-03-30
111 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2018-03-30
112 Jarosław Prościński Bydgoszcz Sport Serwis Team M40 Tak 2018-03-31
113 Jakub Kielich Bydgoszcz ENPIRE Mtb Bike Team M20 Tak 2018-03-31
114 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 - 2018-04-01
115 Bartosz Witoński Bydgoszcz Enpire MTB Bike Team M20 Tak 2018-04-01
116 Magdalena Maćkowiak Bydgoszcz Luxtorpedy Open Tak 2018-04-01
117 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2018-04-01
118 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń Open - 2018-04-01
119 Robert Lewandowski Toruń M30 - 2018-04-01
120 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkran Grudziądz M30 Tak 2018-04-01
121 Radek Hermaszewski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 - 2018-04-01
122 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M40 Tak 2018-04-02
123 Tomasz Kalinowski Iława Sushi Garage M30 - 2018-04-02
124 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-04-02
125 Karol Żółkowski Sadlinki Karpiny M20 Tak 2018-04-02
126 Jacek Kalinowski Grudziądz; Poland Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-04-02
127 Grzegorz Chabasiński Grudziądz Biegnij Tata Biegnij! M40 - 2018-04-02
128 Tomasz Bielówka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-04-03
129 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 Tak 2018-04-04
130 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 - 2018-04-04
131 Mateusz Walkowiak Bydgoszcz N-Bike Academy M20 - 2018-04-04
132 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 Tak 2018-04-04
133 Grzegorz Rokicki Gdańsk 7r Politechnika Gdańska M20 Tak 2018-04-04
134 Patryk Skrzynecki Toruń TrailRajder M20 Tak 2018-04-04
135 Przemysław Dana Mały Rudnik Męska Róża Różańcowa M40 Tak 2018-04-05
136 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 Tak 2018-04-05
137 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 Tak 2018-04-05
138 Krzysztof Gorecki Golub-Dobrzyń —- M40 Tak 2018-04-05
139 Grzegorz Trzopek Świecie Sztajfa Gołaś Bikes M30 Tak 2018-04-05
140 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 Tak 2018-04-06
141 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2018-04-06
142 Mirosław Kwiatkowski Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 Tak 2018-04-06
143 Aleksandra Doyanova Kaliningrad Amberman Open Tak 2018-04-06
144 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 Tak 2018-04-08
145 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M30 Tak 2018-04-08
146 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-04-08
147 Krzysztof Wiwatowski Golub Dobrzyń M30 Tak 2018-04-08
148 Mateusz Tomalski Grudziądz M20 Tak 2018-04-08
149 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-04-08
150 Daniel Krzysztofek Więcbork M30 Tak 2018-04-08
151 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M30 Tak 2018-04-08
152 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Open Tak 2018-04-08
153 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2018-04-08
154 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners M30 Tak 2018-04-08
155 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open Tak 2018-04-08
156 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 Tak 2018-04-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×