Północna Liga XC 2019 - XC 1 Grudziądz

niedziela, 31 marca 2019

Powrót

Zapisz się! Zarejestrowani

Liga XC wkracza w drugi sezon. Pragniemy przyciągnąć jeszcze większa liczbę zawodników do pokochania tej niełatwej odmiany kolarstwa górskiego. chcemy, aby atmosfera którą to Wy zawodnicy zbudowaliście podczas imprez w ubiegłym roku, towarzyszyła nam przez kolejną edycję. Miło nam poinformować, że w II edycji Ligi dołączyły do nas kolejne lokalizacje ze świetnymi trasami: Świecie i Dobrzyń nad Wisłą.
Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników dwóch kółek, ich rodziny i przyjaciół do Grudziądza 31 marca br. na pierwsze zawody z cyklu Północna Liga MTB XC 2019!!!
Zmieniamy nieco lokalizację startu i mety, która będzie się znajdować na terenie Osady Grud - kompleksu sportowego zlokalizowanego 400 m od poprzedniego miejsca startu. Trasa będzie przebiegać przez znajome tereny Lasu Świętopełka więc nie zabraknie krętych singli, stromych podjazdów i zjazdów, dropa, rockgardena i kilku nowych "ułatwień" 😉.
Kto jeszcze nie próbował swych sił w XC, zachęcamy! W nowym sezonie wprowadzamy kategorie młodzieżowe, którym bardzo kibicujemy.

Zapraszamy 31 marca do Grudziądza.

Wszystkie osoby poniżej 18 roku muszą dostarczyć podpisane oświadczenie opiekuna. Formularz można pobrać tutaj.

Data: Niedziela, 31 marca 2019, start godz. 10:30 (Wyścig 1), 12:00 (Wyścig 2)
Lokalizacja: Osada Grud, os. Strzemięcin
Opłata startowa dorośli: 30 PLN płatne przelewem do 27.03.2019 lub 40 PLN płatne gotówką w dniu wyścigu.
Opłata startowa młodzież: Wiek 14-17 lat, 15 PLN płatne przelewem do 27.03.2019 lub 20 PLN w dniu wyścigu.

Nagrody 🏆: Nagradzamy 3 pierwsze miejsca open kobiet i mężczyzn oraz top 3 w kategoriach Młodzik, Młodziczka, Junior i Juniorka.

Punktacja 💯: Zawodnicy otrzymują punkty, których to suma rozstrzygnie zwycięzców z każdej kategorii na Finale Ligi we wrześniu, dodatkowo w tym roku nagradzamy "Open" (Zwycięzcy klasyfikacji są wykluczeni z finałowych nagród w swoich kategoriach)

Limit miejsc 200 osób!

Do zobaczenia!

Zapisy

Rejestracja online do 30.03.2019 do godz. 12:00 lub do wyczerpania miejsc.

Regulamin

Regulamin Północnej Ligi MTB XC 2019

Regulamin

Profil trasy

Podstawowe dane

  • Długość okrążenia : 5-5,5 km
  • Ilość okrążeń : 2-5 (w zależności od wyścigu)
Profil trasy dostępny wkrótce.

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×