Północna Liga XC 2019 - XC 1 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M20 - 2019-01-31
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz M30 - 2019-02-01
3 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 - 2019-02-01
4 Bartosz Turoń Kwidzyn MTBKT M30 - 2019-02-01
5 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-02-01
6 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz Bikeboys.pl M40 - 2019-02-01
7 Bogusław Olszewski Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M30 - 2019-02-01
8 Wiktor Gajda Świecie Mtb ELDAR Świecie M20 - 2019-02-01
9 PIotr Śmigowski Terespol Pomorski WMK M30 - 2019-02-01
10 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB TEAM M50+ Tak 2019-02-01
11 Michał Januszewski Bydgoszcz M30 - 2019-02-01
12 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-02-01
13 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-02-01
14 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 - 2019-02-01
15 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 - 2019-02-01
16 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2019-02-01
17 Małgorzata Pyszora Grudziadz UKS Orion Ruda Młodziczka - 2019-02-01
18 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ - 2019-02-01
19 Michal Michalski Bydgoszcz Łapa jaguara M30 - 2019-02-01
20 Waldemar Cisło Bądki M40 - 2019-02-01
21 Maciej Sadurski Toruń M20 - 2019-02-01
22 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 - 2019-02-02
23 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30 - 2019-02-02
24 Rafał Jaskólski Gniew Qark-bike.com M40 - 2019-02-02
25 Michał Bober Toruń M30 - 2019-02-02
26 Maciej Piwko Gdańsk Intel M40 - 2019-02-02
27 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 - 2019-02-02
28 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety - 2019-02-03
29 Patryk Pol Grudziądz M40 - 2019-02-03
30 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior - 2019-02-03
31 Mirosław Rybiński Grudziądz M50+ - 2019-02-03
32 Jacek Łączny Osiek n/Wisłą Zakręceni na Stale Nova Trading M50+ - 2019-02-04
33 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 - 2019-02-05
34 Jakub ZIeliński Świecie CSW Bike M30 Tak 2019-02-05
35 Łukasz Kręcki Świecie CSW Bike M30 - 2019-02-05
36 Grzegorz Toruński Toruń M30 - 2019-02-05
37 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M40 - 2019-02-06
38 Rafał Szturo Lubicz Górny Sisu OWB Team M40 - 2019-02-06
39 Rafał Szpont Grudziądz M30 - 2019-02-07
40 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ - 2019-02-07
41 Jakub Bęben Włocławek Młodzik - 2019-02-08
42 Jakub Michalski Włocławek Młodzik - 2019-02-08
43 Łukasz Stryjewski Grudziądz StryjewskiElectric M20 - 2019-02-09
44 Szymon Dębicki Włocławek Młodzik - 2019-02-09
45 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2019-02-10
46 Kacper Kraiński Stary Folwark Junior Tak 2019-02-10
47 Łukasz Pisarski Piła M30 - 2019-02-10
48 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2019-02-11
49 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 - 2019-02-11
50 Marta Białkowska Elbląg Kobiety - 2019-02-12
51 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 - 2019-02-12
52 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-02-12
53 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2019-02-12
54 Adrian Michalski Zlawies wielka Team kaczor Młodzik - 2019-02-15
55 Tomir Żukotyński Grupa SARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACING M40 - 2019-02-16
56 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-02-16
57 Oskar Mika Bydgoszcz Bydgoscy Patrioci M40 - 2019-02-17
58 Robert Kowalski Banino M30 - 2019-02-17
59 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior - 2019-02-17
60 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 - 2019-02-17


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×