Północna Liga XC 2019 - XC 1 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Bęben Włocławek Młodzik - 2019-02-08
2 Jakub Michalski Włocławek Młodzik - 2019-02-08
3 Szymon Dębicki Włocławek Młodzik - 2019-02-09
4 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik Tak 2019-02-12
5 Adrian Michalski Zlawies wielka Team kaczor Młodzik - 2019-02-15
6 Hubert Czapran Grudziadz Brak klubu Młodzik - 2019-03-03
7 Nikita Graur Kaliningrad Młodzik Tak 2019-03-05
8 Dawid Zariczny Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-03-05
9 Kacper Jaśniewski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Młodzik Tak 2019-03-11
10 Kuba Czajkowski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Młodzik Tak 2019-03-11
11 Stanisław Jeka Chłapowo KLIF TEAM CHŁAPOWO Młodzik Tak 2019-03-19
12 Nikodem Ceynowa Chłapowo KLIF Team Chłapowo Młodzik Tak 2019-03-19
13 Mateusz Maleszka Dywity Dachland Trek Team Młodzik Tak 2019-03-21
14 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-03-21
15 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-03-23
16 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-03-24
17 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-03-24
18 Mateusz Tengowski Kwidzyn Lider Sztum Młodzik Tak 2019-03-28
19 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Młodzik Tak 2019-03-29
20 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-03-30
21 Filip Dorsch Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-03-30
22 Tymon Łysiak Niemcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-03-30
23 Aleksander Bebel Bydgoszcz Młodzik Tak 2019-03-31


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Małgorzata Pyszora Grudziądz UKS Orion Ruda Młodziczka - 2019-02-01
2 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Młodziczka Tak 2019-03-11
3 Majka Tracka Grudziądz Alks Stal Grudziądz Młodziczka Tak 2019-03-26
4 Małgorzata Wojcieszek Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodziczka Tak 2019-03-27
5 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka Tak 2019-03-28


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior Tak 2019-02-03
2 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior Tak 2019-02-10
3 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior - 2019-02-17
4 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN Junior Tak 2019-02-18
5 Radosław Rutkowski Grudziądz Junior Tak 2019-02-23
6 Michał Wieczorek Mokre Junior - 2019-02-25
7 Artem Naumov Kaliningrad WEST MTBO TEAM Junior Tak 2019-03-05
8 Kacper Konera Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-03-11
9 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-03-11
10 Kajetan Plinski Chłapowo KLIF Team Chłapowo Junior Tak 2019-03-20
11 Michał Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior Tak 2019-03-28
12 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior Tak 2019-03-30
13 Radosław Kreft Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior Tak 2019-03-31
14 Nico Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team Junior Tak 2019-03-31


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wiktoria Łacek Płużnica Juniorka - 2019-02-24
2 Weronika Włodarczyk Rozewie KLIF Team Chłapowo Juniorka Tak 2019-03-19
3 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2019-03-28


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety Tak 2019-02-03
2 Marta Białkowska Elbląg Kobiety Tak 2019-02-12
3 Paula Budzyńska Toruń Kobiety Tak 2019-02-23
4 Marta Gòrska Gruczno Kobiety - 2019-03-03
5 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2019-03-06
6 Kinga Guzowska-Boiwka Kwidzyn Kobiety Tak 2019-03-14
7 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB Eldar Świecie Kobiety Tak 2019-03-17
8 Elżbieta Wydrowska Gdańsk DiverseExtremeTeam Kobiety - 2019-03-17
9 Agnieszka Dudzińska-Górka Śrem FTI Racing Team Kobiety Tak 2019-03-20
10 Malwina Dobrowolska Grudziądz Kobiety Tak 2019-03-23
11 Bożena Lorkowska Gdańsk Belta Team Gdańsk Kobiety Tak 2019-03-23
12 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety Tak 2019-03-23
13 Hanna Bielińska Wilcze CTbike.pl Kobiety - 2019-03-25
14 Nowacka Małgorzata Bydgoszcz Rowerowa Brzoza Kobiety Tak 2019-03-31
15 Paula Juchniewicz Toruń CST 7 R MTB TEAM Kobiety Tak 2019-03-31
16 Justyna Piasecka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2019-03-31


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M20 - 2019-01-31
2 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-02-01
3 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-02-01
4 Maciej Sadurski Toruń M20 - 2019-02-01
5 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 - 2019-02-02
6 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 - 2019-02-09
7 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2019-02-12
8 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2019-02-19
9 Marcin Kulczyk Świecie M20 Tak 2019-02-21
10 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 Tak 2019-02-24
11 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-02-27
12 Jan Dwojakowski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-03-11
13 Marcel Zieliński Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-03-11
14 Konrad Branecki Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-03-11
15 Ksawery Synak Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-03-11
16 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 - 2019-03-12
17 Krzysztof Zastawny Gdańsk DiverseExtremeTeam M20 - 2019-03-17
18 Filip Potrykus Chłapowo KLIF Team Chłapowo M20 Tak 2019-03-18
19 Gracjan Jaffke Domatowo KlifTeam M20 Tak 2019-03-18
20 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-03-18
21 Jakub Sykuła Gdynia BST-Banach Sport Team M20 Tak 2019-03-19
22 Mikołaj Marzejon Chłapowo KLIF Team Chłapowo M20 Tak 2019-03-19
23 Kacper Przekwas Kwidzyn Trigar.pl mtb team M20 Tak 2019-03-20
24 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2019-03-21
25 Adam Kowalski Sopot VO2max MTB Team M20 Tak 2019-03-21
26 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2019-03-22
27 Dariusz Welzandt Kruszyniec M20 Tak 2019-03-22
28 Mateusz Wichowski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-03-22
29 Bartosz Wąs Grudziądz CannondaleRacingTeam Delegatura WaWa M20 - 2019-03-23
30 Maciej Kluszczynski Dobrzyń nad Wisła Trek Gdynia M20 Tak 2019-03-23
31 Mateusz Hoppe Gdansk Skż sopot M20 Tak 2019-03-24
32 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 Tak 2019-03-24
33 Karol Barczyk Toruń BJO Team M20 Tak 2019-03-25
34 Piotr Dolatowski Gdansk M20 Tak 2019-03-25
35 Łukasz Kwaśniewski Osiek Team MX Skórcz M20 - 2019-03-26
36 Dawid Łuczak Wągrowiec M20 Tak 2019-03-26
37 Maciej Jaźwiński Bydgoszcz M20 Tak 2019-03-26
38 Michał Kaczerewski Ełk 2 RSy i Pajk M20 Tak 2019-03-27
39 Artur Grubich Bydgoszcz Szukam! M20 Tak 2019-03-28
40 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 Tak 2019-03-30
41 Adam Smętkowski Włocławek M20 Tak 2019-03-31
42 Tomasz Juchniewicz Toruń CST 7R MTB Team M20 Tak 2019-03-31
43 Bartosz Zięba Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team M20 Tak 2019-03-31
44 Ariel Józwowski Grudziądz Freeride Grudziądz M20 Tak 2019-03-31
45 ARTUR WRZECIONO GRUDZIĄDZ Sportowa Olimpia M20 Tak 2019-03-31


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2019-02-01
2 Michał Lewandowski Wąbrzeźno mrozbike.pl M30 Tak 2019-02-01
3 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 Tak 2019-02-01
4 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-02-01
5 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK M30 Tak 2019-02-01
6 Michał Januszewski Bydgoszcz M30 Tak 2019-02-01
7 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-02-01
8 Miłosz Rzepka Grudziadz M&M's M30 - 2019-02-01
9 Tomasz Steyer Grudziadz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-02-01
10 Michal Michalski Bydgoszcz Łapa jaguara M30 Tak 2019-02-01
11 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2019-02-02
12 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30 Tak 2019-02-02
13 Jakub ZIeliński Świecie CSW Bike M30 Tak 2019-02-05
14 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2019-02-05
15 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2019-02-05
16 Rafał Szpont Grudziądz TCH M30 Tak 2019-02-07
17 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2019-02-10
18 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2019-02-10
19 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2019-02-11
20 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 Tak 2019-02-11
21 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 Tak 2019-02-12
22 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-02-16
23 Robert Kowalski Banino M30 Tak 2019-02-17
24 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2019-02-17
25 Volodymyr Koniaiev Ukraina TARPOL TEAM/AMS M30 - 2019-02-25
26 Łukasz Felski Grudziądz M30 Tak 2019-02-25
27 Bartłomiej Górny Malbork M30 Tak 2019-02-26
28 Paweł Rudziński Mława Twister Team M30 - 2019-03-01
29 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2019-03-02
30 Rafał Żuralski Elbląg M30 - 2019-03-03
31 Paweł Radtke Wtelno SISU-OWB team M30 - 2019-03-05
32 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-03-06
33 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 Tak 2019-03-07
34 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 Tak 2019-03-08
35 Damian Jankowski Bydgoszcz M30 Tak 2019-03-09
36 Patryk Pietrzakowski Bydgoszcz LadySi Team M30 Tak 2019-03-10
37 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M30 Tak 2019-03-11
38 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-03-13
39 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 Tak 2019-03-14
40 Piotr Czerniel Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M30 Tak 2019-03-14
41 Bartosz Banach Gdansk TORUS - Apteka Gemini GDAŃSK M30 Tak 2019-03-15
42 Karol Kowalski Luboń FTI Racing Team M30 Tak 2019-03-17
43 Maciej Zielonka Banino M30 - 2019-03-17
44 Paweł Gołębicki Gdańsk DAMEN-TORUS M30 Tak 2019-03-18
45 Filip Królik Poznań FTI Racing Team M30 Tak 2019-03-19
46 Karol Turek Leśniewo KLIF Team Chłapowo M30 Tak 2019-03-20
47 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 Tak 2019-03-21
48 Mariusz Detlaf Maksymilianowo M30 Tak 2019-03-22
49 Paweł Jurczak Grudziądz M30 Tak 2019-03-23
50 Michał Lenz Gdańsk GOOD RIDE M30 Tak 2019-03-24
51 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 Tak 2019-03-25
52 Bogumił Bieliński Wilcze CTbike.pl M30 Tak 2019-03-25
53 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2019-03-25
54 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-03-25
55 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie GTR Golub-Dobrzyń M30 Tak 2019-03-26
56 Rafał Grubski Żołędowo GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-03-26
57 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2019-03-26
58 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-03-26
59 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M30 Tak 2019-03-27
60 Jacek Kalinowski Grudziądz; Poland Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-03-27
61 Przemysław Barański BYDGOSZCZ Velo Bydgoszcz M30 Tak 2019-03-27
62 Krzysztof Kwaśniewski Skarszewo Bart J-BIKE M30 Tak 2019-03-28
63 Paweł Tyburski Bydgoszcz CTBIKE.PL M30 - 2019-03-29
64 Miłosz Bieniek Bydgoszcz Stadmedica M30 Tak 2019-03-29
65 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 Tak 2019-03-30
66 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M30 Tak 2019-03-31
67 Jarosław Szkuta Bydgoszcz M30 Tak 2019-03-31
68 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2019-03-31


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-02-01
2 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz Bikeboys.pl M40 Tak 2019-02-01
3 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-02-01
4 Waldemar Cisło Bądki M40 Tak 2019-02-01
5 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKES.COM M40 - 2019-02-02
6 Maciej Piwko Gdańsk Intel M40 - 2019-02-02
7 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-02-03
8 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 - 2019-02-05
9 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2019-02-06
10 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB team M40 Tak 2019-02-06
11 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-02-16
12 Oskar Mika Bydgoszcz Bydgoscy Patrioci M40 Tak 2019-02-17
13 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 Tak 2019-02-21
14 ZBIGNIEW PECIAK Zabrze Saint-Gobain SQUAD M40 Tak 2019-02-21
15 Marcin Plutowski Tczewskie Laki Biegający Tczew M40 Tak 2019-02-22
16 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 Tak 2019-02-27
17 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-03-03
18 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2019-03-03
19 Marek Mazurkiewicz Bydgoszcz Spina Fordon M40 - 2019-03-03
20 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 - 2019-03-03
21 Łukasz Borowski Bydgoszcz Ladysi Team M40 Tak 2019-03-06
22 Marek Strek Lipno Lipa MTB M40 Tak 2019-03-07
23 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-03-07
24 Arkadiusz Hrynkiewicz-Sudnik Elblag M40 Tak 2019-03-11
25 Krzysztof Czajka Kwidzyn M40 Tak 2019-03-14
26 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2019-03-14
27 Dariusz Czajka Kwidzyn M40 Tak 2019-03-14
28 Mariusz Czajkowski Pienki krolewskie BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-15
29 Piotr Przestrzelski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 - 2019-03-15
30 Michał Bogdziewicz Gdańsk Apteki Gemini M40 Tak 2019-03-16
31 Krzysztof Cebula karczemki M40 - 2019-03-17
32 Wojciech Szperlik Dachowa Airpol Compressors MTB Team M40 Tak 2019-03-18
33 Robert Banach Gdańsk Apteka Gemini Team M40 Tak 2019-03-18
34 MAREK BIELOWICZ Gdynia BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-18
35 Tomasz Tymiński Kowale BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-19
36 Marcin Sykuła Gdynia BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-19
37 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-03-20
38 Mirosław Ziółkowski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-20
39 Grzegorz Maleszka Dywity Renault Team M40 Tak 2019-03-21
40 Michał Zurel Rypin CYKLIŚCI RYPIN M40 - 2019-03-21
41 Radek Hermaszewski Gdańsk BST-Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-24
42 Artur Wesołowski GDAŃSK M40 Tak 2019-03-24
43 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-03-25
44 Patryk Galiński GDAŃSK BST - Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-25
45 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-03-26
46 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-03-26
47 Arkadiusz Zarzycki Gdansk Apteki Gemini M40 Tak 2019-03-26
48 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-03-26
49 Jakub Solarski Gdańsk BST - Banach Sport Team M40 Tak 2019-03-26
50 Tomasz Chodkiewicz Bydgoszcz GardenFlora MTB Team M40 Tak 2019-03-26
51 Marcin Suchomski Świecie M40 Tak 2019-03-27
52 SŁAWOMIR TROJANOWSKI ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-03-27
53 Marcin Gałkowski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M40 Tak 2019-03-28
54 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2019-03-28
55 Leszek Jezierski Grudziądz M40 - 2019-03-29
56 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 Tak 2019-03-29
57 Dawid Sień Świecie M40 Tak 2019-03-31
58 Tomasz Olszewski Toruń Toruńska Drużyna Harcerska M40 Tak 2019-03-31
59 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie M40 - 2019-03-31


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ Tak 2019-02-01
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2019-02-01
3 Mirosław Rybiński Grudziądz M50+ - 2019-02-03
4 Jacek Łączny Osiek n/Wisłą Zakręceni na Stale Nova Trading M50+ - 2019-02-04
5 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ Tak 2019-02-07
6 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU OWB Team M50+ Tak 2019-02-27
7 Zbigniew Wojanowski Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin M50+ - 2019-03-01
8 Rafał Derda Bydgoszcz M50+ Tak 2019-03-03
9 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M50+ - 2019-03-03
10 Andrzej Mączewski Grudządz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2019-03-16
11 Jan Potrykus Chłapowo KLIF Team Chłapowo M50+ Tak 2019-03-18
12 Jarosław Belt Świecie Eldar MTB M50+ Tak 2019-03-20
13 Mariusz Golinski Gdynia ASE Trek Gdynia M50+ Tak 2019-03-23
14 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ Tak 2019-03-26
15 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2019-03-27
16 Włodzimierz Wiśniewski Toruń SPC M50+ - 2019-03-27
17 Jacek Pieściński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2019-03-27


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×