Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 1 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Miłosz Błaszczyk Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
7 kacper doppke Żarnowiec Klif Team Chłapowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
8 Maksymilian Marzejon Chłapowo Klif Chłapowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Mateusz Witwicki Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
11 Nikodem Jarząbek Karsin Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
12 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
13 Mikołaj Romanik Łebcz Klif team Chłapowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
14 Kacper Kohnke Władysławowo Klif Team Chłapowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
15 Maciej Parzych Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31
16 Michał Polewaczyk Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Młodziczka [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Justyna Rydelek Niemcz KS N-Bike Academy Młodziczka [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Jan Jóźwiak Grudziądz Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Kamil Nowak Włocławek WSGK RoweryJamróz Terbud TEAM Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
8 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Dawid Czechowski Bydgoszcz Bogdziewicz Team Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Krzysztof Nowak Grudziądz Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
11 Michał Makowski Węgrowo Junior [Brak opłaty] 2020-05-31
12 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Junior [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Natalia Śliwińska Gdańsk ASE Trek Gdynia Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
5 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania TEAM MX SKÓRCZ Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Olga Żarlińska Bydgoszcz Bike Salon Team Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Marta Górska Gruczno Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
8 Bożena Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Edyta Jakubowska-Olech Świecie Kobiety [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mariusz Rubach Brzoza M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Mateusz Siejak KIEKRZ SZUKAM M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl More Cycling M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Adam Kowalski Sopot Bogdziewicz.com M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Gustaw Ostajewski Kąpino KLIF TEAM CHŁAPOWO M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
8 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Michał Rozkocha Starogard Gdański Gk STG M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
11 Maciej Sadurski Toruń M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
12 Damian Fysz Solec Kujawski M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
13 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
14 Kacper Taraszkiewicz Mrągowo MSR Mrągowo M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
15 Michał Korybalski Gdańsk M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
16 Oskar Rozwadowski Toruń M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
17 Patryk WICZLING Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
18 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
19 Miłosz Czechowicz Piła UKS Sportowiec Piła M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
20 Kacper Okruciński Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
21 Bartosz Ryniec Włocławek Lumac WTR Włocławek M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
22 Bartosz Gryka Piła M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
23 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
24 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 [Brak opłaty] 2020-05-31
25 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 [Brak opłaty] 2020-06-01
26 Michał Przekop Gdańsk/Suwałki #Przekop.Waty M20 [Brak opłaty] 2020-06-04


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB rowertour.com M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Szymon Rozmiarek Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Mateusz Czubak Leszno UKS Krupiński Suszec M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
8 Szymon Henclik Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Przemysław Zalewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
11 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
12 Jacek Solarski Bydgoszcz Mrozbike Team M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
13 Mateusz Płonka Malbork trek fabrykarowerów.com M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
14 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
15 Dawid Marszalec Starogard Gdański GKSTG M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
16 Krzysztof Wichowski Toruń M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
17 Jacek Janusz Bydgoszcz FSD Sport M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
18 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
19 Roman Krześniak Świecie Bart J-Bike M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
20 Piotr Wójcik Gdańsk Team Wielki Ptak M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
21 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
22 Bartosz Szpręglewski Toruń M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
23 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
24 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
25 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
26 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
27 Wojciech Tycner Włoszakowice UKS Krupiński Suszec M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
28 Łukasz Damski Tryszczyn GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
29 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
30 Sławomir Riebandt Rokitki Team Kukuła Healthy M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
31 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M30 [Brak opłaty] 2020-05-31
32 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2020-06-01
33 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30 [Brak opłaty] 2020-06-04
34 Damian Gruszecki Gdańsk Dream Tri Team M30 [Brak opłaty] 2020-06-04
35 Łukasz Derheld Gdynia ASE Trek Gdynia M30 [Brak opłaty] 2020-06-05
36 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno M30 [Brak opłaty] 2020-06-05
37 Michał Łucki Gdynia Norda Active Team M30 [Brak opłaty] 2020-06-06
38 Volodymyr Koniaiev Kremenchuk TARPOL TEAM M30 [Brak opłaty] 2020-06-07
39 Paweł Jurczak Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2020-06-07


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Patryk Pol Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Dariusz Śliwiński Gdańsk Team Wielki Ptak M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Maciej Galewski Śrem Klub Kolarski KOMETA Śrem M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
8 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
9 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
10 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB rowertour.com M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
11 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
12 Zibi Szymański Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
13 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
14 Miłosz Bieniek Bydgoszcz Stadmedica M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
15 Rafał Szpont Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
16 Sławomir Sobolewski Bydgoszcz Zła Passa M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
17 Tomasz Krupka Malbork M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
18 Filip Kaczanowski Liboń skoda auto szkola M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
19 Maciej Piwko Gdańsk Intel M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
20 Wojciech Syrwid Olsztyn M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
21 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
22 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
23 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
24 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
25 Piotr Nowacki Piła KOLARZ.PL M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
26 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
27 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
28 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
29 Jaroslaw Jastrzebski Wtelno Olimpia Wtelno M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
30 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
31 Michał Falkowski Malbork M40 [Brak opłaty] 2020-05-31
32 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 [Brak opłaty] 2020-06-01
33 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN CYKLO KWIDZYN/SUDOŁ COOPERATION M40 [Brak opłaty] 2020-06-01
34 Dariusz Wilewski Grudziądz Razzarowski M40 [Brak opłaty] 2020-06-04
35 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M40 [Brak opłaty] 2020-06-05


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
3 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
4 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
5 Jacek Olech Świecie M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
6 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31
7 Tomasz Jarząbek Górki Euro Bike Kaczmarek Electric Team M50+ [Brak opłaty] 2020-05-31


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×