Północna Liga XC - XC 2 Golub-Dobrzyń

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2017-09-03
2 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2017-11-07
3 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2017-11-12
4 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 Tak 2018-03-09
5 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 - 2018-03-09
6 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-03-09
7 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 Tak 2018-03-09
8 Filip Fischer Białe Błota Brak M40 - 2018-03-09
9 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-03-09
10 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2018-03-16
11 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz Bikeboys.pl M30 - 2018-03-16
12 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-03-16
13 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-03-16
14 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 Tak 2018-03-21
15 Dawid Łuczak Wągrowiec M20 - 2018-03-21
16 Radosław Kopacz Bydgoszcz M30 Tak 2018-03-23
17 Mariusz Koralewski Kwidzyn M30 Tak 2018-03-24
18 Marcin Kamiński Toruń TTC Beretta Toruń M30 Tak 2018-03-26
19 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 - 2018-03-27
20 Paweł Zakrzewski Lipno Lipa MTB M30 - 2018-04-02
21 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2018-04-03
22 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M40 Tak 2018-04-07
23 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M40 Tak 2018-04-08
24 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 Tak 2018-04-08
25 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team OPEN Tak 2018-04-08
26 Andrzej Podpirko Olsztyn AGIZ Team M40 Tak 2018-04-08
27 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 Tak 2018-04-08
28 Patryk Skrzynecki Toruń TrailRajder M20 - 2018-04-08
29 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-04-09
30 Marcin Suchomski Świecie M40 Tak 2018-04-09
31 Cezary Karasek Toruń SKS M40 - 2018-04-09
32 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-04-09
33 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team M20 Tak 2018-04-09
34 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-04-09
35 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 Tak 2018-04-10
36 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-04-10
37 Krzysztof Matuszewski Grudziądz M50+ Tak 2018-04-10
38 Michał Warsicki Grudziądz M20 Tak 2018-04-10
39 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU-OWB team M20 - 2018-04-12
40 Mirosław Rybiński Grudziądz M40 - 2018-04-13
41 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 Tak 2018-04-14
42 Marcin Lorek Torun M40 - 2018-04-15
43 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-04-16
44 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ - 2018-04-16
45 Paweł Napolski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 - 2018-04-17
46 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 Tak 2018-04-18
47 Mateusz Wichowski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-04-18
48 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M40 Tak 2018-04-23
49 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 Tak 2018-04-27
50 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-04-27
51 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-04-28
52 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 - 2018-04-29
53 Jakub Żebrowski Grudziądz M30 Tak 2018-04-29
54 Sebastian Trzciński Grudziądz M40 Tak 2018-04-30
55 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-04-30
56 Piotr Seńko Malbork M30 Tak 2018-05-01
57 Jarosław Prościński Bydgoszcz Sport Serwis Team M40 - 2018-05-02
58 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M30 - 2018-05-02
59 Paweł Kuca Grudziądz M20 - 2018-05-03
60 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-05-05
61 Maciej Drozd Podzamek Golubski M40 Tak 2018-05-06
62 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-05-07
63 Paweł Gołębicki Gdańsk Damen Torus MTB M30 - 2018-05-08
64 Karol Storma Grudziądz bike or die M30 - 2018-05-08
65 Paweł Seifert Płock M30 Tak 2018-05-08
66 Arkadiusz Zarzycki Gdansk Apteki Gemini M30 - 2018-05-08
67 Hanna Bielińska Wilcze Open Tak 2018-05-08
68 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2018-05-08
69 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-05-09
70 Artur Bączkowski Golub-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M30 Tak 2018-05-09
71 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-05-10
72 Krzysztof Więcławski Mokre - M50+ - 2018-05-10
73 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M30 - 2018-05-10
74 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ - 2018-05-12
75 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 Tak 2018-05-12
76 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 Tak 2018-05-13
77 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2018-05-14
78 Jacek Łączny Osiek n/Wisłą Nova Trading Zakręceni na Stale M50+ - 2018-05-14
79 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-05-14
80 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-05-14
81 Marek Jabłoński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M50+ Tak 2018-05-14
82 Marcin Gałkowski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M40 - 2018-05-14
83 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2018-05-14
84 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-05-14
85 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M20 - 2018-05-15
86 Kacper Przekwas Kwidzyn Trigar.pl mtb team M20 Tak 2018-05-16
87 Sebastian Wróbel Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2018-05-16
88 Sławomir Trojanowski ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M30 Tak 2018-05-20
89 Dariusz Reinholz Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-05-20
90 Edyta Jakubowska-Olech Świecie Open Tak 2018-05-20
91 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-05-20
92 Szymon Samburski Toruń M30 Tak 2018-05-20
93 Mariusz Kaczyński Nowe Miasto Lubawskie M30 Tak 2018-05-20
94 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-05-20
95 Henryk Dembiński Iława LKK Ziemia Lubawska M50+ Tak 2018-05-20
96 Grzegorz Toruński Toruń M30 - 2018-05-20
97 Paweł Aleksiński Włocławek NJS M20 Tak 2018-05-20
98 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie M40 Tak 2018-05-20
99 Piotr Straszewski Włocławek NJS MTB Włocławek M30 Tak 2018-05-20
100 Dariusz Kotowski Włocławek NJS M20 Tak 2018-05-20
101 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-05-20
102 Robert Sakowicz Świecie M40 Tak 2018-05-20
103 Artur Nadolny Grębocin M20 Tak 2018-05-20


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×