Północna Liga XC 2019 - XC 2 Golub-Dobrzyń

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Nikita Graur Kaliningrad Młodzik - 2019-04-10
2 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-04-10
3 IGOR KUJAWA GDAŃSK Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-04-10
4 Kacper Bodenszac Żuromin CYKLIŚCI RYPIN Młodzik - 2019-04-23


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka - 2019-04-17


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Artem Naumov Kaliningrad WEST MTBO TEAM Junior - 2019-04-10
2 Nico Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team Junior - 2019-04-12


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka - 2019-04-13


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Kobiety - 2019-04-10
2 Iga Ługowska Bydgoszcz CB163 Kobiety - 2019-04-11


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M20 - 2019-04-10
2 Marcin Kulczyk Świecie M20 - 2019-04-11
3 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 - 2019-04-12
4 Mateusz Wichowski Toruń TTC Toruń M20 - 2019-04-15
5 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 - 2019-04-23


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 - 2019-04-10
2 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 - 2019-04-10
3 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 - 2019-04-10
4 PIotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK M30 Tak 2019-04-10
5 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-04-10
6 Damian Stolarski Lipno Lipno M30 - 2019-04-11
7 Michał Januszewski Bydgoszcz M30 - 2019-04-11
8 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 - 2019-04-11
9 Robert Kowalski Banino M30 - 2019-04-12
10 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 - 2019-04-12
11 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-04-13
12 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30 - 2019-04-17


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-04-10
2 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M40 Tak 2019-04-10
3 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 - 2019-04-10
4 Paweł Ochmański Bydgoszcz Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 - 2019-04-15
5 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 - 2019-04-17
6 Ryszard Walenkiewicz Gdańsk M40 - 2019-04-17
7 Marek Kucharski Golub-Dobrzyn GTR Golub - Dobrzyń M40 - 2019-04-23
8 Leszek Jezierski Grudziądz M40 - 2019-04-23


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ - 2019-04-10
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ Tak 2019-04-10
3 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ - 2019-04-18


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×