Północna Liga MTB XC z K3 Agro - XC 2 Świecie

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Igor Suś Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik - 2020-02-26
2 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik - 2020-03-10


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Niemcz KS N-Bike Academy Młodziczka - 2020-02-26


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Junior - 2020-02-25
2 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior - 2020-03-09
3 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior - 2020-03-10


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Juniorka Tak 2020-02-26


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Olga Żarlińska Bydgoszcz Bike Salon Team Kobiety Tak 2020-03-01
2 Monika Lemke Grudziądz Kobiety Tak 2020-03-23


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mariusz Rubach Brzoza M20 - 2020-02-22
2 Marcin Gołębiewski Ciechocinek M20 Tak 2020-02-22
3 Artur Grubich Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M20 - 2020-02-22
4 Maciej Sadurski Toruń M20 - 2020-02-22
5 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 - 2020-02-22
6 Damian Fysz Solec Kujawski M20 Tak 2020-02-23
7 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 - 2020-02-25


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 - 2020-02-22
2 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB rowertour.com M30 - 2020-02-22
3 Bartek Mejka Pruszcz Gdański M30 Tak 2020-02-25
4 Mateusz Groth Żukowo Atos Racing Team M30 - 2020-02-26
5 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 - 2020-03-01
6 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2020-03-03


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2020-02-21
2 Rafał Gruszczyński Chełmża ANC System M40 - 2020-02-22
3 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2020-02-22
4 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2020-02-25
5 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2020-02-26
6 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2020-02-28


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paweł Pulikowski Tuchola zZiajani M50+ - 2020-02-22
2 Dariusz Sulowski Toruń M50+ - 2020-02-22
3 Jacek Olech Świecie M50+ - 2020-02-23
4 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ - 2020-02-23
5 Krzysztof Więcławski Mokre - M50+ - 2020-02-25


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×