Północna Liga XC - XC 3 Kwidzyn

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-02-10
2 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 [Brak opłaty] 2018-02-11
3 Radek Hermaszewski Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-04-01
4 Mirosław Kwiatkowski Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 [Brak opłaty] 2018-04-06
5 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE Open [Brak opłaty] 2018-05-20
6 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
7 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
8 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
9 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
10 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
11 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
12 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU‐OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
13 Sebastian Trzciński Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
14 Tomasz Krupka Malbork M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
15 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
16 Przemysław Talarczyk Kwidzyn Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
17 Tomasz Tymiński Kowale M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
18 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
19 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
20 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
21 Kacper Przekwas Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
22 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
23 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
24 Maciej Fryczke Gdansk T-Mobile Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
25 Aleksandra Jakubek Gdańsk VO2maxTeamMTB Open [Brak opłaty] 2018-05-25
26 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowygrudziadz.pl M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
27 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open [Brak opłaty] 2018-05-25
28 Andrzej Podpirko Olsztyn AGIZ Team M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
29 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
30 Piotr Januszkiewicz Dankowo Cyklo KWIDZYN M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
31 Michał Warsicki Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
32 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
33 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
34 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
35 Michał Różański Gdańsk Trigar mtb team M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
36 Dominika Michalak Gdańsk Trigar MTB team Open [Brak opłaty] 2018-05-25
37 Grzegorz Toruński Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-25
38 Marek Klementowski Kwidzyn GKW M40 [Brak opłaty] 2018-05-25
39 Daniel Lipinski Torun TTC Beretta Toruń M20 [Brak opłaty] 2018-05-25
40 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Beretta Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-26
41 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-26
42 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKE.COM M40 [Brak opłaty] 2018-05-26
43 Andrzej Grys Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-26
44 Szymon Samburski Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-26
45 Patryk Wiczling Gdańsk Team Verge Polska M20 [Brak opłaty] 2018-05-26
46 Wiktor Gajda Świece MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2018-05-26
47 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR.COM M30 [Brak opłaty] 2018-05-26
48 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling Gdańsk M30 [Brak opłaty] 2018-05-26
49 Wiktor Rydel Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-26
50 Jan Kujda Białki GKW M50+ [Brak opłaty] 2018-05-26
51 Rafał Masiak Kwidzyn AMATOR M30 [Brak opłaty] 2018-05-26
52 Szymon Kobylinski Gdansk NS Bikes M40 [Brak opłaty] 2018-05-26
53 Łukasz Zienkiewicz Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-05-26
54 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2018-05-27
55 Waldemar Cisło Bądki M40 [Brak opłaty] 2018-05-27
56 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 [Brak opłaty] 2018-05-27
57 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M50+ [Brak opłaty] 2018-05-28
58 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28
59 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28
60 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28
61 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-28
62 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-29
63 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M30 [Brak opłaty] 2018-05-29
64 Marcin Suchomski ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE M40 [Brak opłaty] 2018-05-29
65 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 [Brak opłaty] 2018-05-30
66 Kacper Skupiński Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-30
67 Maciej Jurczak Kwidzyn TJBKTBFJ M30 [Brak opłaty] 2018-05-30
68 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 [Brak opłaty] 2018-05-30
69 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open [Brak opłaty] 2018-05-30
70 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 [Brak opłaty] 2018-05-31
71 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-01
72 Jakub Wolanin Malbork STREFA RUCHU Multisport M30 [Brak opłaty] 2018-06-03
73 szymon Grudziądz olimpia Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-06-03
74 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-04
75 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 [Brak opłaty] 2018-06-04
76 Łukasz Różański Gdańsk Trigar MTB Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-04
77 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2018-06-05
78 Miłosz Wojciechowski Piła M20 [Brak opłaty] 2018-06-05
79 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 [Brak opłaty] 2018-06-05
80 Kasia Laskowska Olsztyn Finisher.pl Open [Brak opłaty] 2018-06-05
81 Bartek Męziński Olsztyn Finisher.pl M30 [Brak opłaty] 2018-06-05
82 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2018-06-06
83 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 [Brak opłaty] 2018-06-06
84 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania GK STG Open [Brak opłaty] 2018-06-06
85 Andrzej Doroszkiewicz Gdynia Tczewski Klub Rowerowy M30 [Brak opłaty] 2018-06-06
86 Łukasz Stryjewski Grudziądz UlaniTeam M20 [Brak opłaty] 2018-06-06
87 Bogumił Bieliński Wilcze M30 [Brak opłaty] 2018-06-07
88 Hanna Bielińska Wilcze Open [Brak opłaty] 2018-06-07
89 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ [Brak opłaty] 2018-06-07
90 Michał Jurkowski Olsztyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-07
91 Łukasz Pisarski Piła M30 [Brak opłaty] 2018-06-08
92 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2018-06-09
93 Paweł Lisowski Orneta M20 [Brak opłaty] 2018-06-09
94 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 [Brak opłaty] 2018-06-10
95 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2018-06-10
96 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50+ [Brak opłaty] 2018-06-11
97 Radosław Jokiel Gdańsk Team Verge Polska M30 [Brak opłaty] 2018-06-11
98 Wiktor Stankiewicz Gdańsk Team Verge Polska M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
99 Maciej Płończyk Warszawa mybike.pl M40 [Brak opłaty] 2018-06-11
100 Jacek Kulesza Gdynia M50+ [Brak opłaty] 2018-06-11
101 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 [Brak opłaty] 2018-06-11
102 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
103 Serafin Kędzierski Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
104 Michał Kaczerewski Ełk 2 RSy i Pajk M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
105 Adam Nowakowski Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
106 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 [Brak opłaty] 2018-06-11
107 Mateusz Piechocki PIŁA UKS SPORTOWIEC PIŁA M20 [Brak opłaty] 2018-06-11
108 Eduard Tomashevsky Kaliningrad M30 [Brak opłaty] 2018-06-11
109 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-12
110 Dawid Lniany Kielce M20 [Brak opłaty] 2018-06-12
111 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 [Brak opłaty] 2018-06-12
112 Paweł Żebrowski Gdańsk PTR Dojlidy Białystok M30 [Brak opłaty] 2018-06-12
113 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 [Brak opłaty] 2018-06-12
114 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 [Brak opłaty] 2018-06-12
115 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 [Brak opłaty] 2018-06-12
116 Krzysztof Winnicki Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M30 [Brak opłaty] 2018-06-12
117 Paweł Szych Kwidzyn Orbit One Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-06-13
118 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50+ [Brak opłaty] 2018-06-13
119 Maciej Piwko Gdańsk Intel Technology Poland M40 [Brak opłaty] 2018-06-13
120 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie M40 [Brak opłaty] 2018-06-13
121 Tomasz Juchniewicz Toruń CST 7R MTB Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-13
122 Paula Juchniewicz Toruń CST 7 R MTB TEAM Open [Brak opłaty] 2018-06-13
123 Krzysztof Krzywy Gdańsk NEXUS Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-13
124 Adam Fira Gdańsk Schneider Electric MTB M30 [Brak opłaty] 2018-06-13
125 Grzegorz Maleszka Olsztyn Dachland Trek Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-14
126 Michał Lenz Gdańsk GOOD RIDE M30 [Brak opłaty] 2018-06-14
127 Paweł Kowalkowski Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-14
128 Elżbieta Wydrowska Gdańsk DiverseExtremeTeam Open [Brak opłaty] 2018-06-14
129 Krzysztof Zastawny Gdańsk DiverseExtremeTeam M20 [Brak opłaty] 2018-06-14
130 Witold Ciesielski Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-06-14
131 Piotr Seńko Malbork M30 [Brak opłaty] 2018-06-14
132 Artur Smoliński Bydgoszcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2018-06-15
133 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 [Brak opłaty] 2018-06-15
134 Robert Duława Gdynia Elastotech Baldinini M30 [Brak opłaty] 2018-06-15
135 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M20 [Brak opłaty] 2018-06-15
136 Dominik Gruszczyński Tczew Tczewski Klub Rowerowy M30 [Brak opłaty] 2018-06-15
137 Adrian Arszyński Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-06-15
138 Dominik Jakubowski Brodnica KOMOBIKE SCOTT M20 [Brak opłaty] 2018-06-15
139 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 [Brak opłaty] 2018-06-15
140 Marek Bielowicz Gdynia BST-Banach Sport Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-15
141 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-16
142 Mariusz Lewandowski Kwidzyn mxtech M30 [Brak opłaty] 2018-06-17
143 Michał Wilk Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-17
144 Jacek Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-17
145 Nico Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-17
146 Bartłomiej Mularczyk Kwidzyn AKJ Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-06-17
147 Dariusz Kopka Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-17
148 Sergey Akifiev Kalingrad MTB1-RU M30 [Brak opłaty] 2018-06-17
149 Nikolai Chifin Kalingrad Mtb1 M20 [Brak opłaty] 2018-06-17
150 Naumov Artem Kalingrad West mtbo team M20 [Brak opłaty] 2018-06-17


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×