Północna Liga XC - XC 3 Kwidzyn

Osoby zarejestrowane w systemie

Powrót do listy

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potwierdzona? Data rejestracji
1 Leszek Szczepański Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-02-10 18:47
2 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 [Brak opłaty] 2018-02-11 20:56
3 Radek Hermaszewski Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-04-01 22:59
4 Mirosław Kwiatkowski Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 [Brak opłaty] 2018-04-06 20:25
5 Edyta Jakubowska-Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE Open [Brak opłaty] 2018-05-20 10:00
6 Marek Weber Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:01
7 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:04
8 Rafał Szturo Lubicz SISU-OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:04
9 Roman Bloch Kwidzyn IP Kwidzyn Bike Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:20
10 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:22
11 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:28
12 Krzysztof Gałgański Osielsko M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:32
13 Sebastian Trzciński Grudziądz Wheel Brothers (wbmtb.pl) M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:33
14 Tomasz Krupka Malbork Trek Fabrykarowerów.com M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:43
15 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:46
16 Przemysław Talarczyk Kwidzyn Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 20:48
17 Tomasz Tymiński Kowale M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:15
18 Marek Kucharski GOLUB-DOBRZYŃ GTR GOLUB-DOBRZYŃ M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:16
19 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:19
20 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:28
21 Kacper Przekwas Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:31
22 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:36
23 Rafał Lemkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:40
24 Maciej Fryczke Gdansk T-Mobile Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 21:41
25 Aleksandra Jakubek Gdańsk VO2maxTeamMTB Open [Brak opłaty] 2018-05-25 21:41
26 Kamil Olszewski Grudziądz Bart GSR Company M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:04
27 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open [Brak opłaty] 2018-05-25 22:05
28 Andrzej Podpirko Olsztyn AGIZ Team M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:07
29 Adrian Klekowski Kwidzyn Orbit One Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:11
30 Piotr Januszkiewicz Dankowo Cyklo KWIDZYN M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:13
31 Michał Warsicki Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:30
32 Mateusz Nowson Grudziądz Manchester United M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:35
33 Jarosław Szych Wielki Lubień 49BLot M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:40
34 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:41
35 Michał Różański Gdańsk Trigar mtb team M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 22:53
36 Dominika Michalak Gdańsk Trigar MTB team Open [Brak opłaty] 2018-05-25 22:55
37 Grzegorz Toruński Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-25 23:05
38 Marek Klementowski Kwidzyn GKW M40 [Brak opłaty] 2018-05-25 23:27
39 Daniel Lipinski Toruń TTC Beretta Toruń M20 [Brak opłaty] 2018-05-25 23:48
40 Krzysztof Wichowski Toruń TTC BERETTA Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-26 00:44
41 Marcin Szczutkowski Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-26 07:19
42 Rafał Jaskólski Gniew QARK-BIKE.COM M40 [Brak opłaty] 2018-05-26 07:37
43 Andrzej Grys Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-26 07:50
44 Szymon Samburski Toruń M30 [Brak opłaty] 2018-05-26 08:11
45 Patryk Wiczling Gdańsk Team Verge Polska M20 [Brak opłaty] 2018-05-26 09:13
46 Wiktor Gajda Świecie MTB ELDAR Świecie M20 [Brak opłaty] 2018-05-26 09:27
47 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR.COM M30 [Brak opłaty] 2018-05-26 10:19
48 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling Gdańsk M30 [Brak opłaty] 2018-05-26 10:20
49 Wiktor Rydel Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-26 13:47
50 Jan Kujda Białki GKW M50+ [Brak opłaty] 2018-05-26 14:51
51 Rafał Masiak Kwidzyn AMATOR M30 [Brak opłaty] 2018-05-26 22:19
52 Szymon Kobylinski Gdansk 7ANNA M40 [Brak opłaty] 2018-05-26 22:25
53 Łukasz Zienkiewicz Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-05-26 22:58
54 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2018-05-27 17:40
55 Waldemar Cisło Bądki M40 [Brak opłaty] 2018-05-27 22:11
56 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYN SUDOŁ COOPERATION M40 [Brak opłaty] 2018-05-27 22:27
57 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M50+ [Brak opłaty] 2018-05-28 07:09
58 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28 08:50
59 Adam Olpeter Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28 17:32
60 Dariusz Szych Rakowiec Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-05-28 18:18
61 Jakub Maliszewski Kwidzyn AKJ Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-05-28 22:41
62 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2018-05-29 09:21
63 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M30 [Brak opłaty] 2018-05-29 11:57
64 Marcin Suchomski ŚWIECIE MTB ELDAR ŚWIECIE M40 [Brak opłaty] 2018-05-29 11:57
65 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 [Brak opłaty] 2018-05-30 00:15
66 Kacper Skupiński Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-05-30 06:56
67 Maciej Jurczak Kwidzyn TJBKTBFJ M30 [Brak opłaty] 2018-05-30 13:59
68 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 [Brak opłaty] 2018-05-30 19:49
69 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open [Brak opłaty] 2018-05-30 22:59
70 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 [Brak opłaty] 2018-05-31 22:39
71 Piotr Połomka Grudziądz LTM Masters Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-01 22:21
72 Jakub Wolanin Malbork STREFA RUCHU Multisport M30 [Brak opłaty] 2018-06-03 06:42
73 szymon Grudziądz olimpia Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-06-03 22:52
74 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-04 11:10
75 Bartłomiej Galicki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 [Brak opłaty] 2018-06-04 11:10
76 Łukasz Różański Gdańsk Trigar MTB Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-04 17:19
77 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2018-06-05 12:06
78 Miłosz Wojciechowski Piła M20 [Brak opłaty] 2018-06-05 14:47
79 Jacek Olech Świecie MTB ELDAR ŚWIECIE M40 [Brak opłaty] 2018-06-05 17:40
80 Kasia Laskowska Olsztyn Finisher.pl Open [Brak opłaty] 2018-06-05 23:35
81 Bartek Męziński Olsztyn Finisher.pl M30 [Brak opłaty] 2018-06-05 23:37
82 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2018-06-06 13:55
83 Karol Stempski Wałdowo Szlacheckie M20 [Brak opłaty] 2018-06-06 17:03
84 KATARZYNA GROCHOWSKA Kościelna Jania GK STG Open [Brak opłaty] 2018-06-06 17:21
85 Andrzej Doroszkiewicz Gdynia Tczewski Klub Rowerowy M30 [Brak opłaty] 2018-06-06 20:54
86 Łukasz Stryjewski Grudziądz ZST Team Racing M20 [Brak opłaty] 2018-06-06 23:02
87 Bogumił Bieliński Wilcze M30 [Brak opłaty] 2018-06-07 11:37
88 Hanna Bielińska Wilcze Open [Brak opłaty] 2018-06-07 11:38
89 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ [Brak opłaty] 2018-06-07 17:40
90 Michał Jurkowski Olsztyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-07 23:36
91 Łukasz Pisarski Piła - M30 [Brak opłaty] 2018-06-08 09:51
92 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2018-06-09 16:12
93 Paweł Lisowski Orneta M20 [Brak opłaty] 2018-06-09 17:52
94 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M40 [Brak opłaty] 2018-06-10 20:36
95 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2018-06-10 20:59
96 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB Team M50+ [Brak opłaty] 2018-06-11 06:33
97 Radosław Jokiel Gdańsk Team Verge Polska M30 [Brak opłaty] 2018-06-11 06:41
98 Wiktor Stankiewicz Gdańsk Team Verge Polska M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 09:22
99 Maciej Płończyk Warszawa mybike.pl M40 [Brak opłaty] 2018-06-11 10:14
100 Jacek Kulesza Gdynia M50+ [Brak opłaty] 2018-06-11 10:56
101 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 [Brak opłaty] 2018-06-11 10:58
102 Mateusz Romanowski Stare Pole M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 14:22
103 Serafin Kędzierski Grudziądz M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 15:34
104 Michał Kaczerewski Gdańsk 2 RSy i Pajk M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 15:48
105 Adam Nowakowski Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 17:43
106 Michał Lewandowski Wąbrzeźno Mrozbike.pl M30 [Brak opłaty] 2018-06-11 19:48
107 Mateusz Piechocki PIŁA UKS SPORTOWIEC PIŁA M20 [Brak opłaty] 2018-06-11 21:45
108 Eduard Tomashevsky Kaliningrad West mtbo team M30 [Brak opłaty] 2018-06-11 22:45
109 Krzysztof Mróz Kwidzyn Orbit One Cycling Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-12 08:56
110 Dawid Lniany Kielce M20 [Brak opłaty] 2018-06-12 09:32
111 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 [Brak opłaty] 2018-06-12 11:07
112 Paweł Żebrowski Gdańsk PTR Dojlidy Białystok M30 [Brak opłaty] 2018-06-12 15:15
113 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 [Brak opłaty] 2018-06-12 17:47
114 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 [Brak opłaty] 2018-06-12 20:23
115 DARIUSZ PIOTROWSKI świecie mtb eldar świecie M40 [Brak opłaty] 2018-06-12 21:56
116 Krzysztof Winnicki Kwidzyn CYKLO KWIDZYN M30 [Brak opłaty] 2018-06-12 22:34
117 Paweł Szych Kwidzyn Orbit One Cycling M30 [Brak opłaty] 2018-06-13 07:04
118 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50+ [Brak opłaty] 2018-06-13 11:02
119 Maciej Piwko Gdańsk Intel Technology Poland M40 [Brak opłaty] 2018-06-13 16:40
120 Marek Pawłowski Wałdowo Szlacheckie M40 [Brak opłaty] 2018-06-13 16:55
121 Tomasz Juchniewicz Toruń CST 7R MTB TEAM M20 [Brak opłaty] 2018-06-13 17:50
122 Paula Juchniewicz Toruń CST 7 R MTB TEAM Open [Brak opłaty] 2018-06-13 17:54
123 Krzysztof Krzywy Gdańsk NEXUS Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-13 18:48
124 Adam Fira Gdańsk Schneider Electric MTB M30 [Brak opłaty] 2018-06-13 21:45
125 Grzegorz Maleszka Olsztyn Dachland Trek Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-14 07:44
126 Michał Lenz Gdańsk GOOD RIDE M30 [Brak opłaty] 2018-06-14 08:28
127 Paweł Kowalkowski Fijewo Centrum Rowerowe Olsztyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-14 09:02
128 Elżbieta Wydrowska Gdańsk DiverseExtremeTeam Open [Brak opłaty] 2018-06-14 09:58
129 Krzysztof Zastawny Gdańsk DiverseExtremeTeam M20 [Brak opłaty] 2018-06-14 10:00
130 Witold Ciesielski Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2018-06-14 15:46
131 Piotr Seńko Malbork M30 [Brak opłaty] 2018-06-14 16:29
132 Artur Smoliński Bydgoszcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2018-06-15 08:52
133 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 [Brak opłaty] 2018-06-15 09:22
134 Robert Duława Gdynia Elastotech Baldinini M30 [Brak opłaty] 2018-06-15 12:08
135 Paweł Moch Kwidzyn zapytaj-dietetyka.pl M20 [Brak opłaty] 2018-06-15 12:47
136 Dominik Gruszczyński Tczew Tczewski Klub Rowerowy M30 [Brak opłaty] 2018-06-15 15:42
137 Adrian Arszyński Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2018-06-15 17:55
138 Dominik Jakubowski Brodnica KOMOBIKE SCOTT M20 [Brak opłaty] 2018-06-15 18:32
139 Tomasz Jagodziński Kwidzyn Gkw M30 [Brak opłaty] 2018-06-15 21:20
140 Marek Bielowicz Gdynia BST-Banach Sport Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-15 22:41
141 Wojciech Rzanny Grudziądz Ltm Masters Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-16 07:51
142 Mariusz Lewandowski Kwidzyn mxtech M30 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:06
143 Michał Wilk Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M30 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:26
144 Jacek Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M40 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:27
145 Nico Stromecki Kwidzyn MTB Kwidzyn Team M20 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:28
146 Bartłomiej Mularczyk Kwidzyn AKJ Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:30
147 Dariusz Kopka Kwidzyn AKJ Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2018-06-17 09:30
148 Sergey Akifiev Kalingrad MTB1-RU M30 [Brak opłaty] 2018-06-17 10:38
149 Nikolai Chifin Kalingrad Mtb1 M20 [Brak opłaty] 2018-06-17 10:41
150 Naumov Artem Kalingrad West mtbo team M20 [Brak opłaty] 2018-06-17 10:42

Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×