Północna Liga XC 2019 - XC 3 Kwidzyn

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik [Brak opłaty] 2019-05-01
2 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-05-06
3 IGOR KUJAWA Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-05-18
4 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-05-20


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN Junior [Brak opłaty] 2019-05-01
2 Michał Żemojdzin Dzierzgoń MTB DZIERZGOŃ Junior [Brak opłaty] 2019-05-04
3 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior [Brak opłaty] 2019-05-19
4 Michał Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Junior [Brak opłaty] 2019-05-19


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Joanna Krawiec Gdańsk AZS Uniwersytet Gdański Kobiety [Brak opłaty] 2019-05-03
2 Paula Budzyńska Toruń Kobiety [Brak opłaty] 2019-05-10


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dawid Przybyła Kwidzyn M20 [Brak opłaty] 2019-05-01
2 Kacper Przekwas Kwidzyn Trigar.pl mtb team M20 [Brak opłaty] 2019-05-03
3 Krystian Igel Kościerzyna M20 [Brak opłaty] 2019-05-04
4 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 [Brak opłaty] 2019-05-07
5 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-05-09


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Cieplik Gdańsk AZS Uniwersytet Gdański M30 [Brak opłaty] 2019-05-03
2 Lukasz Dominik Rudniki M30 [Brak opłaty] 2019-05-06
3 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM M30 [Brak opłaty] 2019-05-06
4 rafał masiak Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-05-07
5 Bogumił Bieliński Wilcze M30 [Brak opłaty] 2019-05-10
6 Piotr Banaś Brachlewo M30 [Brak opłaty] 2019-05-11
7 szymon Kędzierski KWIDZYN M30 [Brak opłaty] 2019-05-13
8 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 [Brak opłaty] 2019-05-13
9 Tomasz Nowicki Gniew M30 [Brak opłaty] 2019-05-14
10 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-05-15
11 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-05-16
12 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 [Brak opłaty] 2019-05-16
13 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-05-18
14 Jerzy Sandomierski Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-05-18
15 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2019-05-19
16 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-05-22
17 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2019-05-24
18 Robert Wąsik Toruń M30 [Brak opłaty] 2019-05-24


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Kozłowski Korzeniewo Dziarski Tatko MTB M40 [Brak opłaty] 2019-05-01
2 Dariusz Wilewski Gdynia Nikodyzma M40 [Brak opłaty] 2019-05-02
3 Rafał Jaskólski gniew QARK-BIKES.COM M40 [Brak opłaty] 2019-05-05
4 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-05-05
5 Waldemar Cisło Bądki M40 [Brak opłaty] 2019-05-22
6 Paweł Ochmański BYDGOSZCZ Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 [Brak opłaty] 2019-05-22
7 Andrzej Grys Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2019-05-23
8 Piotr Żeligowski Rumia M40 [Brak opłaty] 2019-05-23


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ [Brak opłaty] 2019-05-06
2 Henryk Zieliński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M50+ [Brak opłaty] 2019-05-14


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×