Północna Liga XC - XC 4 Toruń

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Tomasz Szoch Bydgoszcz mrozbike.pl M40 Tak 2017-11-13
2 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-02-12
3 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 Tak 2018-04-05
4 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2018-04-06
5 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-04-16
6 Naumov Artem Kalingrad West mtbo team M20 Tak 2018-06-17
7 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-06-18
8 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-06-18
9 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M40 Tak 2018-06-18
10 Marcin Suchomski Świecie M40 Tak 2018-06-18
11 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-06-18
12 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-06-18
13 Łukasz Pisarski Piła M30 - 2018-06-18
14 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2018-06-18
15 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-06-18
16 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 Tak 2018-06-18
17 Szymon Samburski Toruń M30 Tak 2018-06-18
18 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2018-06-18
19 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-06-18
20 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M40 Tak 2018-06-18
21 Szymon Kobylinski Gdansk NS Bikes M40 Tak 2018-06-18
22 Łukasz Zienkiewicz Gdańsk M40 Tak 2018-06-18
23 Mariusz Koralewski Kwidzyn M30 Tak 2018-06-18
24 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-06-19
25 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-06-19
26 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-06-19
27 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-06-19
28 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2018-06-19
29 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 Tak 2018-06-19
30 Grzegorz Jeżowski Grudziądz M40 Tak 2018-06-19
31 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 - 2018-06-20
32 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-06-20
33 Sławomir Bethke Bydgoszcz SISU‐OWB TEAM M20 Tak 2018-06-21
34 Marek Naliński Toruń Tornado Accedit M30 - 2018-06-21
35 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 Tak 2018-06-21
36 Krzysztof Więcławski Grudziądz Auto Glass Partner M50+ - 2018-06-21
37 Paweł Radtke Wtelno SISU-OWB team M30 Tak 2018-06-21
38 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2018-06-21
39 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2018-06-22
40 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 Tak 2018-06-23
41 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M40 Tak 2018-06-24
42 Sebastian Trzciński Grudziądz SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-06-25
43 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2018-06-25
44 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-06-26
45 Fabian Weisbrót Świecie KEMIRA M20 - 2018-06-26
46 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-06-26
47 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-06-26
48 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-06-26
49 Maciej Jaźwiński Bydgoszcz M20 Tak 2018-06-26
50 Andrzej Ogienko Grudziądz M20 - 2018-06-27
51 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-06-27
52 Kacper Przekwas Kwidzyn Trigar.pl mtb team M20 Tak 2018-06-27
53 Artur Grubich Bydgoszcz M20 Tak 2018-06-27
54 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team M20 Tak 2018-06-27
55 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-06-27
56 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-06-27
57 Paweł Puls Bydgoszcz M20 Tak 2018-06-27
58 Paweł Kępa Toruń M30 Tak 2018-06-27
59 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2018-06-28
60 Maciej Stawarz Toruń WKK KOLEKTYW M40 Tak 2018-07-01
61 Maja Gondek Toruń Open Tak 2018-07-01
62 Tomasz Gondek Toruń WKK Kolektyw M40 Tak 2018-07-01
63 Szymon Maciejewski Bydgoszcz BIKEBOYS.PL CADMARIO TEAM M20 Tak 2018-07-01


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×