Północna Liga XC 2019 - XC 4 Toruń

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-06-04
2 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-06-05
3 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-06-05
4 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-06-16
5 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-06-25
6 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-06-26
7 Mateusz Maleszka Dywity Dachland Trek Team Młodzik Tak 2019-06-27
8 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-06-28
9 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-06-28
10 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-06-28
11 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-06-28
12 Kacper Hoppa Leźno Cartusia Kartuzy Bike Atelier Młodzik Tak 2019-06-30
13 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-06-30


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Małgorzata Wojcieszek Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodziczka - 2019-06-26


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior Tak 2019-06-15
2 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Junior Tak 2019-06-21
3 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior Tak 2019-06-26
4 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-06-28
5 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-06-28
6 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior Tak 2019-06-28
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2019-06-30


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Cebula Karczemki gks cartusia Juniorka Tak 2019-06-30


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Kobiety Tak 2019-06-08
2 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety Tak 2019-06-16
3 Hanna Bielińska Wilcze Kobiety Tak 2019-06-17
4 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety Tak 2019-06-26
5 Edyta Jakubowska-Olech Świecie Kobiety Tak 2019-06-27


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Patryk WICZLING Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2019-06-04
2 Sebastian Skiba Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-06-05
3 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2019-06-11
4 Bartłomiej MUCHA Łódź Łódź kocha Sport M20 - 2019-06-23
5 Michał Przekop Suwałki PRZEKOPWATY M20 Tak 2019-06-24
6 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-06-24
7 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-06-26
8 Karol Barczyk Toruń BJO Team M20 Tak 2019-06-27
9 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2019-06-28
10 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-06-28
11 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2019-06-28
12 Dariusz Welzandt Sicienko M20 Tak 2019-06-28
13 Piotr Kryński Białystok Volkswagen Samochody Użytkowe MTB TEAM M20 - 2019-06-29
14 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-06-29
15 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2019-06-30
16 Stanisław Zaborowski Lipno LIPA MTB M20 Tak 2019-06-30
17 Radosław Wojciechowski Radomice RDC Radomice M20 Tak 2019-06-30
18 Marcin Kobiela Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2019-06-30


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Robert Wąsik Toruń M30 Tak 2019-06-05
2 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2019-06-07
3 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-06-11
4 Paweł Hołod Rozgarty M30 - 2019-06-15
5 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 Tak 2019-06-16
6 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-06-16
7 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2019-06-17
8 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2019-06-17
9 Dawid Tarach Nowe Miasto Lubawskie M30 - 2019-06-23
10 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-06-23
11 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-06-23
12 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2019-06-24
13 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2019-06-24
14 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 Tak 2019-06-25
15 Paweł Radtke Wtelno SISU-OWB team M30 - 2019-06-25
16 Michał Jaguszewski Toruń CrossFit Toruń M30 Tak 2019-06-25
17 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2019-06-26
18 Marcin Galinski Tuchola Teddy Beer M30 Tak 2019-06-26
19 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2019-06-27
20 Paweł Kwiatkowski Toruń TTC Toruń M30 - 2019-06-28
21 Szymon Henclik Bydgoszcz Dream Team M&S M30 Tak 2019-06-29
22 Oskar Buze Lipno Lipa MTB M30 Tak 2019-06-30
23 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-06-30
24 Przemysław Kasierski Bydgoszcz M30 Tak 2019-06-30


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-06-05
2 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2019-06-05
3 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-06-07
4 Marcin Grzybek żnin M40 Tak 2019-06-14
5 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-06-16
6 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 Tak 2019-06-18
7 Dariusz Wilewski Grudziadz M40 Tak 2019-06-18
8 Artur Cirug Bydgoszcz M40 - 2019-06-18
9 Paweł Ochmański Bydgoszcz Celfast mtb team M40 Tak 2019-06-19
10 Sławomir Ćwikła Nakło nad Notecią LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 - 2019-06-22
11 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-06-23
12 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2019-06-24
13 Grzegorz Maleszka Dywity Renault Team M40 Tak 2019-06-27
14 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2019-06-27
15 Szymon Kobylinski Gdansk Rondo M40 Tak 2019-06-28
16 Michał Bogdziewicz Gdańsk Apteki Gemini M40 Tak 2019-06-28
17 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2019-06-29
18 Tomasz Lorkowski Gdańsk BeltaTeam Gdańsk M40 Tak 2019-06-30
19 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 Tak 2019-06-30
20 Mariusz Krzywiel Gdańsk Rowerowe Przymorze M40 Tak 2019-06-30
21 Adam Młynarczyk Rawa Mazowiecka RAWA MTB M40 Tak 2019-06-30
22 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-06-30
23 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ WATTBIKE M40 Tak 2019-06-30


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ Tak 2019-06-04
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2019-06-05
3 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ - 2019-06-18
4 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2019-06-22
5 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2019-06-26
6 Tomasz Paszke Gorzno M50+ Tak 2019-06-28


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×