Północna Liga XC - XC 5 Finał Grudziądz

Wyniki

Powrót

Open Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Rozb. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas sum. Strata Status
1 Daniel Lipinski 119 TTC Beretta Toruń Torun M20 1 00:4914:2414:4214:4314:54 59:32 - Ukończył
2 Rafał Szturo 110 SISU‐OWB TEAM Lubicz Górny M40 1 00:5114:2114:4314:4315:13 59:51 +19 sek. Ukończył
3 Miłosz Wojciechowski 113 Piła M20 2 00:5214:2114:4314:5415:37 01:00:27 +55 sek. Ukończył
4 Kacper Belt 120 MTB Eldar Świecie Świecie M20 3 00:5014:2515:0315:3215:13 01:01:03 +01:31 Ukończył
5 Bartosz Koniuszewski 164 WINAAR.COM Gdańsk M30 1 00:5814:5614:5515:1315:29 01:01:31 +01:59 Ukończył
6 Przemysław Krynicki 144 SISU-OWB team Zielona M30 2 00:5915:1015:2415:3015:58 01:03:01 +03:29 Ukończył
7 Patryk Mróz 180 Tczewski Klub Rowerowy PRUSZCZ GDAŃSKI M20 4 00:5815:4115:2015:3816:05 01:03:42 +04:10 Ukończył
8 Kacper Danielewski 169 Nowe Miasto Lubawskie M20 5 00:5114:2514:4415:0618:53 01:03:59 +04:27 Ukończył
9 Szymon Kobylinski 188 NS Bikes Gdansk M40 2 01:0015:3815:5015:5015:42 01:04:00 +04:28 Ukończył
10 Marcin Suchomski 200 MTB ELDAR ŚWIECIE ŚWIECIE M40 3 00:5015:1815:5916:0615:54 01:04:07 +04:35 Ukończył
11 Leszek Szczepański 172 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 6 00:5415:0515:5316:1316:15 01:04:20 +04:48 Ukończył
12 Dariusz Wybraniak 181 Tczewski Klub Rowerowy Tczew M30 3 00:5615:4715:4815:5316:05 01:04:29 +04:57 Ukończył
13 Łukasz Kornak 162 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 4 01:0116:0315:4016:1316:31 01:05:28 +05:56 Ukończył
14 Grzegorz Podgórski 168 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M20 7 01:1016:2915:4715:5616:13 01:05:35 +06:03 Ukończył
15 Piotr Koniuszewski 195 WINAAR Cycling Gdańsk Gdańsk M30 5 00:5915:4316:0216:2916:22 01:05:35 +06:03 Ukończył
16 Paweł Ochmański 156 Celfast mtb team BYDGOSZCZ M30 6 01:0515:5716:2216:0016:22 01:05:46 +06:14 Ukończył
17 Piotr Kamiński 202 Komobike Scott Wąbrzeźno M20 8 01:0515:5816:0816:2016:53 01:06:24 +06:52 Ukończył
18 Mariusz Czajkowski 143 BST-Banach Sport Team Gdańsk M40 4 01:0016:0816:1916:3316:33 01:06:33 +07:01 Ukończył
19 Artur Szmyt 106 N-Bike Academy Bydgoszcz M30 7 00:5315:5616:3716:3617:18 01:07:20 +07:48 Ukończył
20 Piotr Jurczak 189 Zadroga Racing Team Bydgoszcz M30 8 01:0016:1616:4016:4216:42 01:07:20 +07:48 Ukończył
21 Grzegorz Toruński 182 Toruń M30 9 00:5716:1816:4817:0416:54 01:08:01 +08:29 Ukończył
22 Przemysław Kasierski 157 Fitserwis MTB Team Bydgoszcz M30 10 01:1917:0816:3216:3617:01 01:08:36 +09:04 Ukończył
23 Łukasz Pisarski 108 Piła M30 11 01:0616:4916:5917:1417:25 01:09:33 +10:01 Ukończył
24 Roman Bloch 101 IP Kwidzyn Bike Team Kwidzyn M30 12 00:5616:3017:1717:3917:17 01:09:39 +10:07 Ukończył
25 Jacek Olech 158 MTB Eldar Świecie Świecie M40 5 01:1316:4717:0017:2017:44 01:10:04 +10:32 Ukończył
26 Przemysław Dana 154 Bractwo Świętego Józefa Grudziądz M40 6 01:0517:0217:1817:3717:19 01:10:21 +10:49 Ukończył
27 Kacper Berendt 175 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M20 9 01:1317:2417:1217:1317:21 01:10:23 +10:51 Ukończył
28 Szymon Bruski 185 KSR Kościerzyna Dziemiany M20 10 01:2216:5816:5017:1118:08 01:10:29 +10:57 Ukończył
29 Damian Brąszkowski 161 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 13 01:0816:5417:2717:2917:38 01:10:36 +11:04 Ukończył
30 Przemek Buczak 197 SISU‐OWB TEAM Lubicz M30 14 01:1217:2717:3117:3317:35 01:11:18 +11:46 Ukończył
31 Jarosław Wnuk 167 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 7 00:5216:2917:3718:1318:18 01:11:29 +11:57 Ukończył
32 Paweł Jurczak 142 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 15 01:2417:1417:4218:0418:24 01:12:48 +13:16 Ukończył
33 Adam Mróz 201 Osielsko M30 16 01:1818:0518:3217:4617:38 01:13:19 +13:47 Ukończył
34 Bartosz Formela 132 4Meister Team Bolszewo M20 11 01:2317:4618:1017:5018:26 01:13:35 +14:03 Ukończył
35 Tomir Żukotyński 125 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M40 8 01:2017:5518:0218:2718:32 01:14:16 +14:44 Ukończył
36 krzysztof Cebula 198 Karczemki M40 9 01:4518:5817:4017:5318:04 01:14:20 +14:48 Ukończył
37 Bartłomiej Jarząbek 139 GardenFlora MTB Team Karsin M30 17 01:0717:5718:3118:2918:38 01:14:42 +15:10 Ukończył
38 Tomasz Steyer 146 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 18 01:1418:0218:4518:5118:12 01:15:04 +15:32 Ukończył
39 Jarosław Belt 133 MTB Eldar Świecie Świecie M50+ 1 01:0317:5818:3818:4618:51 01:15:16 +15:44 Ukończył
40 Sławomir Misiaszek 191 Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy Toporzysko M50+ 2 01:3819:0918:1718:0918:08 01:15:21 +15:49 Ukończył
41 Maciej Jaźwiński 203 BikeBoys.pl Bydgoszcz M20 12 01:2217:4118:1618:1219:53 01:15:24 +15:52 Ukończył
42 Mariusz Koralewski 105 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 19 00:5517:4218:4218:4319:37 01:15:39 +16:07 Ukończył
43 Grzegorz Drosiński 111 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 20 01:2518:4718:1518:3518:39 01:15:41 +16:09 Ukończył
44 Marek Weber 187 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 21 01:3418:3518:0918:3519:08 01:16:01 +16:29 Ukończył
45 Adam Żuchliński 193 Gdynia M50+ 3 01:4119:0818:1318:1919:20 01:16:41 +17:09 Ukończył
46 Waldemar Cisło 177 Bądki M40 10 01:3218:4918:4719:0918:33 01:16:50 +17:18 Ukończył
47 Andrzej Mączewski 145 Grudziądz M50+ 4 01:2718:3618:2119:2319:16 01:17:03 +17:31 Ukończył
48 Tomasz Krupka 104 Malbork M30 22 01:0918:4919:0219:1119:30 01:17:41 +18:09 Ukończył
49 Bogusław Olszewski 124 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 23 01:2118:3218:4419:2819:39 01:17:44 +18:12 Ukończył
50 Wiktor Gajda 141 MTB Eldar Świecie Świece M20 13 01:1018:1018:4619:1821:00 01:18:24 +18:52 Ukończył
51 Rafał Grzędzicki 170 Wheel Brothers (wbmtb.pl) Grudziądz M30 24 01:2618:5918:4519:4820:28 01:19:26 +19:54 Ukończył
52 PIotr Śmigowski 171 WWMK-najważniejsi Terespol Pomorski M30 25 01:3719:2418:5019:3820:27 01:19:56 +20:24 Ukończył
53 Grzegorz Dziedzic 179 Grudziadz Grudziądz M30 26 01:3618:4718:3918:58- 58:00 +1 Okr. Ukończył
54 Marek Kucharski 184 GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-Dobrzyń M40 11 01:1119:0019:2820:01- 59:40 +1 Okr. Ukończył
55 Dariusz Rompalski 186 Klub Kolarski Wda Świecie Świecie M40 12 01:2919:1119:1620:03- 59:59 +1 Okr. Ukończył
56 Rafał Szpont 194 Grudziądz M30 27 01:3519:2119:4219:47- 01:00:25 +1 Okr. Ukończył
57 DOMINIK SUDOŁ 174 SUDOŁ COOPERATION KWIDZYN M40 13 01:0418:1021:4319:40- 01:00:37 +1 Okr. Ukończył
58 Dariusz Piotrzkiewicz 152 SISU-OWB team Lubicz Górny M40 14 01:3019:3019:3620:14- 01:00:50 +1 Okr. Ukończył
59 Jarosław Jurkiewicz 134 Grudziądz M30 28 01:2818:4820:1120:27- 01:00:54 +1 Okr. Ukończył
60 Ireneusz Pyszora 190 LTM Masters Team Grudziądz M50+ 5 01:4419:4119:4020:03- 01:01:08 +1 Okr. Ukończył
61 Justyna Cebula 199 gks cartusia Karczemki Open 1 01:4719:5819:3619:55- 01:01:16 +1 Okr. Ukończyła
62 Wojciech Zupa 123 SISU-OWB team Bydgoszcz M50+ 6 01:1519:5920:2620:04- 01:01:44 +1 Okr. Ukończył
63 Krzysztof Wichowski 165 TTC Beretta Toruń Toruń M30 29 01:5819:5719:2920:34- 01:01:58 +1 Okr. Ukończył
64 Krzysztof Gałgański 102 SISU‐OWB TEAM Osielsko M40 15 01:2119:3620:3720:37- 01:02:11 +1 Okr. Ukończył
65 Marcin Gałkowski 192 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow Toruń M40 16 01:4219:4920:0620:58- 01:02:35 +1 Okr. Ukończył
66 Dawid Bartos 147 Grudziądz M30 30 01:5619:4520:2521:23- 01:03:29 +1 Okr. Ukończył
67 Paweł Korgol 183 Mały Rudnik M40 17 01:4021:1220:3320:15- 01:03:40 +1 Okr. Ukończył
68 Krzysztof Lica 176 SISU-OWB Team Bydgoszcz M50+ 7 01:3820:1620:5621:27- 01:04:17 +1 Okr. Ukończył
69 Karol Żuchliński 130 Cyklo Bydgoszcz Bydgoszcz M40 18 01:5421:0720:4820:36- 01:04:25 +1 Okr. Ukończył
70 Rafał Słapiński 112 GTR Golub - Dobrzyń Golub - Dobrzyń M30 31 01:3920:1720:3822:03- 01:04:37 +1 Okr. Ukończył
71 Michał Kaczerewski 150 2 RSy i Pajk Ełk M20 14 01:1119:2026:2317:46- 01:04:40 +1 Okr. Ukończył
72 Mateusz Nowak 160 Manchester United Grudziądz M20 15 01:5920:4521:0321:09- 01:04:56 +1 Okr. Ukończył
73 Adrian Józefowicz 117 Grudziądz M30 32 01:4120:1420:1523:22- 01:05:32 +1 Okr. Ukończył
74 Szymon Kowalski 131 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M20 16 01:3422:3521:3320:00- 01:05:42 +1 Okr. Ukończył
75 Marcin Tytkiewicz 163 Zadroga Racing Team Grudziądz M30 33 01:2920:4421:2022:28- 01:06:01 +1 Okr. Ukończył
76 Iza Podpirko 205 AGIZ Team Olsztyn Open 2 01:3621:0621:4821:44- 01:06:14 +1 Okr. Ukończyła
77 Łukasz Stryjewski 114 UlaniTeam Grudziądz M20 17 02:0020:5620:5022:38- 01:06:24 +1 Okr. Ukończył
78 Piotr Kozłowski 178 GTR Golub-Dobrzyń M40 19 01:4322:0022:1621:25- 01:07:24 +1 Okr. Ukończył
79 Miłosz Bilicki 129 Ebar Dobre Rowery Grudziądz M30 34 02:0822:4721:3921:26- 01:08:00 +1 Okr. Ukończył
80 Hanna Bielińska 126 Wilcze Open 3 01:5122:2622:0622:18- 01:08:41 +1 Okr. Ukończyła
81 Marta Białkowska 127 Elbląg Open 4 01:5922:4021:4522:36- 01:09:00 +1 Okr. Ukończyła
82 Jarosław Szych 115 ORBIT ONE CYCLING Wielki Lubień M40 20 01:4821:4022:4823:55- 01:10:11 +1 Okr. Ukończył
83 Sebastian Trzaska 138 Dąbrówka M40 21 02:0521:5922:4824:02- 01:10:54 +1 Okr. Ukończył
84 Krzysztof Jelinski 118 Grudziadz M30 35 01:5221:3223:1124:45- 01:11:20 +1 Okr. Ukończył
85 Kamil Olszewski 109 Rowerowygrudziadz.pl Grudziądz M30 36 02:0722:1723:4523:43- 01:11:52 +1 Okr. Ukończył
86 Mirosław Kowalski 151 AGRO MIL MTB green team Wąbrzeźno M40 22 02:1722:3923:0423:52- 01:11:52 +1 Okr. Ukończył
87 Tomasz Kuchta 140 Grudziądz M30 37 01:5722:1624:1124:09- 01:12:33 +1 Okr. Ukończył
88 Dariusz Pacuk 121 Pacuki Toruń M40 23 02:1422:3423:5423:51- 01:12:33 +1 Okr. Ukończył
89 Seweryn Lewandowski 136 Grudziądz M30 38 01:5123:1723:2424:34- 01:13:06 +1 Okr. Ukończył
90 Kamila Gurzyńska 128 Grudziądz Open 5 02:0722:2323:4624:54- 01:13:10 +1 Okr. Ukończyła
91 Łukasz Felski 116 CSLog Grudziądz M30 39 01:5822:4024:3826:34- 01:15:50 +1 Okr. Ukończył
92 Krzysztof FUJARSKI 103 Team Grudziądz Grudziądz M30 40 01:5621:4629:3623:08- 01:16:26 +1 Okr. Ukończył
93 Mateusz Gurzyński 148 Grudziądz M30 41 02:0923:2326:2628:24- 01:20:22 +1 Okr. Ukończył
94 Marlena Roszczyniała 149 mrozbike.pl Bydgoszcz Open 6 02:1225:5628:3227:26- 01:24:06 +1 Okr. Ukończyła
95 Waldemar Czarnota 166 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M40 24 01:2420:4219:49-- 41:55 +2 Okr. Nie ukończył
96 Stanisław Piasecki 173 Cyklo Kwidzyn Kwidzyn M30 42 01:1719:5825:56-- 47:11 +2 Okr. Nie ukończył
97 Krystian Gurba 159 Elbląg M30 43 01:2717:4032:26-- 51:33 +2 Okr. Ukończył
98 Tomasz Kellas 155 Nie ma Grudziądz M30 44 01:2027:3924:14-- 53:13 +2 Okr. Nie ukończył
99 Patryk Pol 107 Grudziądz M40 25 02:1824:1034:18-- 01:00:46 +2 Okr. Ukończył
100 Kamil Kruszyński 196 TTC BERETTA TORUŃ Toruń M30 45 01:3019:29--- 20:59 +3 Okr. Nie ukończył
101 Arkadiusz Formela 122 Norda Active Team Bolszewo M30 46 01:3519:43--- 21:18 +3 Okr. Nie ukończył
102 Nikodem Kotowski 206 brak Grudziądz M30 47 01:2922:01--- 23:30 +3 Okr. Nie ukończył
103 Maria Anna Świerczyńska 137 Gruta Open 7 02:0330:39--- 32:42 +3 Okr. Nie ukończyła
104 Karol Chudzyński 204 SISU-OWB team Szubin M40 26 01:19:17---- 01:19:17 +4 Okr. Nie ukończył


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×