Północna Liga XC - XC 5 Finał Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2018-08-20
2 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20
3 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M40 Tak 2018-08-20
4 Krzysztof FUJARSKI Grudziądz Team Grudziądz M30 Tak 2018-08-20
5 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2018-08-20
6 Mariusz Koralewski Kwidzyn M30 Tak 2018-08-20
7 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2018-08-20
8 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2018-08-20
9 Łukasz Pisarski Piła M30 Tak 2018-08-20
10 Kamil Olszewski Grudziądz Rowerowy Grudziądz M30 Tak 2018-08-20
11 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-08-20
12 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ Tak 2018-08-20
13 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2018-08-20
14 Ireneusz Pyszora Grudziądz LTM Masters Team M50+ Tak 2018-08-20
15 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2018-08-20
16 Piotr Tomaszewski Kwidzyn GKW M40 - 2018-08-21
17 Rafał Słapiński Golub - Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M30 Tak 2018-08-21
18 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M20 Tak 2018-08-21
19 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2018-08-21
20 Łukasz Stryjewski GRUDZIĄDZ M20 Tak 2018-08-21
21 Jarosław Szych Wielki Lubień ORBIT ONE CYCLING M40 Tak 2018-08-21
22 Łukasz Felski Grudziądz M30 Tak 2018-08-22
23 Adrian Józefowicz Grudziądz M30 Tak 2018-08-23
24 Wojciech Kowalczyk Susz Komobike Scott M20 - 2018-08-23
25 Marcin Gratowski Grudziądz Gratosie Team M40 - 2018-08-23
26 Krzysztof Jelinski Grudziadz M30 Tak 2018-08-23
27 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2018-08-23
28 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2018-08-23
29 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-08-23
30 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 Tak 2018-08-24
31 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M40 Tak 2018-08-24
32 Arkadiusz Formela Bolszewo Norda Active Team M30 Tak 2018-08-24
33 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 Tak 2018-08-25
34 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M40 - 2018-08-25
35 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2018-08-25
36 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2018-08-25
37 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-08-26
38 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2018-08-27
39 Hanna Bielińska Wilcze Open Tak 2018-08-28
40 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 - 2018-08-28
41 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2018-08-28
42 Marta Białkowska Elbląg Open Tak 2018-08-30
43 Edward Tomaszewski Gdańsk Szukam! M30 - 2018-08-30
44 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open Tak 2018-08-30
45 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-08-30
46 Karol Żuchliński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2018-09-02
47 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 Tak 2018-09-03
48 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 Tak 2018-09-03
49 Adam Żuchliński Gdynia M50+ Tak 2018-09-03
50 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM M30 Tak 2018-09-04
51 Bartosz Formela Bolszewo 4Meister Team M20 Tak 2018-09-04
52 Bartosz Grędzińśki Mława Kross Staff Team M20 - 2018-09-05
53 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2018-09-06
54 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2018-09-06
55 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 - 2018-09-08
56 Seweryn Lewandowski Grudziądz M30 Tak 2018-09-08
57 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA Gruta Wheel Brothers (wbmtb.pl) Open Tak 2018-09-09
58 Piotr Jurczak Bydgoszcz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-09
59 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team M20 Tak 2018-09-10
60 Sebastian Trzaska Dąbrówka M40 Tak 2018-09-10
61 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2018-09-10
62 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M40 Tak 2018-09-10
63 Tomasz Kuchta Grudziądz M30 Tak 2018-09-10
64 Krzysztof Wichowski Toruń TTC Toruń M30 Tak 2018-09-10
65 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2018-09-10
66 Paweł Jurczak Grudziądz M30 Tak 2018-09-10
67 Mariusz Czajkowski Pienki krolewskie BST-Banach Sport Team M40 Tak 2018-09-10
68 Przemysław Krynicki Zielona SISU-OWB team M30 Tak 2018-09-10
69 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 Tak 2018-09-11
70 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2018-09-11
71 Paweł Ochmański Bydgoszcz Celfast mtb team M30 Tak 2018-09-11
72 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-11
73 Marcin Suchomski Świecie M40 Tak 2018-09-12
74 Marcin Gałkowski Toruń 28 Torunska Druzyna Harcerzy Gromada Włóczęgow M40 Tak 2018-09-12
75 Dawid Bartos Grudziądz M30 Tak 2018-09-12
76 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-12
77 Marlena Roszczyniała Bydgoszcz mrozbike.pl Open Tak 2018-09-12
78 Michał Kaczerewski Ełk 2 RSy i Pajk M20 Tak 2018-09-12
79 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 Tak 2018-09-12
80 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2018-09-13
81 Sławomir Misiaszek TOPORZYSKO Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy M50+ Tak 2018-09-13
82 Rafał Szpont Grudziądz TCH M30 Tak 2018-09-13
83 Dariusz Piotrzkiewicz Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2018-09-13
84 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2018-09-13
85 Rafał Najdrowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2018-09-13
86 Szymon Kobylinski Gdansk Rondo M40 Tak 2018-09-13
87 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-13
88 Patryk Mróz PRUSZCZ GDAŃSKI Tczewski Klub Rowerowy M20 Tak 2018-09-14
89 Dariusz Wybraniak Tczew Tczewski Klub Rowerowy M30 Tak 2018-09-14
90 Krzysztof Cebula karczemki M40 Tak 2018-09-15
91 Justyna Cebula Karczemki gks cartusia Open Tak 2018-09-15
92 Przemysław Dana Mały Rudnik Męska Róża Różańcowa M40 Tak 2018-09-15
93 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-15
94 Tomasz Kellas Grudziądz Nie ma M30 Tak 2018-09-16
95 Przemysław Kasierski Bydgoszcz M30 Tak 2018-09-16
96 Paweł Korgol Mały Rudnik M40 Tak 2018-09-16
97 Marcin Tytkiewicz Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-16
98 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR.COM M30 Tak 2018-09-16
99 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16
100 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2018-09-16
101 Rafał Grzędzicki Grudziądz Zadroga Racing Team M30 Tak 2018-09-16
102 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 Tak 2018-09-16
103 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2018-09-16
104 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2018-09-16
105 Szymon Bruski Dziemiany KSR Kościerzyna M20 Tak 2018-09-16
106 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2018-09-16
107 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 Tak 2018-09-16
108 Przemek Buczak LUBICZ GÓRNY SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2018-09-16
109 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M30 Tak 2018-09-16
110 Maciej Jaźwiński Bydgoszcz M20 Tak 2018-09-16
111 Iza Podpirko Olsztyn AGIZ Team Open Tak 2018-09-16
112 Nikodem Kotowski Grudziądz brak M30 Tak 2018-09-16


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×