Północna Liga XC 2019 - XC 5 Dobrzyń nad Wisłą

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 IGOR KUJAWA GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik - 2019-07-02
2 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik - 2019-07-04
3 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik - 2019-07-16
4 Filip Dorsch Bydgoszcz Nbice-academy Młodzik - 2019-07-22


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka - 2019-07-16


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Martyna Dykalska Rypin Cykliści Rypin Juniorka - 2019-07-21


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety - 2019-07-15
2 Anna Nowak Toruń Kobiety - 2019-07-16


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mariusz Rubach Brzoza Dram Team M&S M20 - 2019-07-03
2 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 - 2019-07-06
3 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 - 2019-07-08
4 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 - 2019-07-10
5 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 - 2019-07-12
6 Maciej Kluszczynski Dobrzyń nad wiska ASE Trek Gdynia M20 - 2019-07-15
7 Radosław Furmański Dobrzyń nad Wisłą Dobrzyński Klub Żeglarski M20 Tak 2019-07-15
8 Grzegorz Podgórski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M20 - 2019-07-16
9 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 - 2019-07-16


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-07-02
2 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 - 2019-07-03
3 Szymon Henclik Bydgoszcz Dream Team M&S M30 - 2019-07-03
4 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 - 2019-07-07
5 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 - 2019-07-09
6 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2019-07-10
7 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M30 - 2019-07-14
8 Michał Przybytek Gdynia ASE Trek Gdynia M30 - 2019-07-15
9 Jacek Wiśniewski Bielsk PD Bielsk M30 - 2019-07-17
10 Mariusz Koprowski Płock M30 - 2019-07-18
11 Patryk Wrona Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud TEAM M30 - 2019-07-18
12 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 - 2019-07-22
13 Piotr Straszewski Włocławek NJS MTB Włocławek M30 - 2019-07-23


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB team M40 - 2019-07-02
2 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-07-02
3 Patryk Pol Grudziądz M40 - 2019-07-07
4 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-07-11
5 paweł Ochmański Bydgoszcz Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M40 - 2019-07-11
6 Dariusz Sibiński Płock Płocki Klub Kolarski M40 - 2019-07-15
7 Dariusz Wilewski Grudziądz M40 - 2019-07-15
8 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 - 2019-07-16
9 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 - 2019-07-22


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ - 2019-07-02
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ Tak 2019-07-02
3 Robert Warchałowski Płock M50+ - 2019-07-15
4 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU OWB team M50+ - 2019-07-16
5 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ - 2019-07-21


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×