Północna Liga XC 2019 - XC 6 Chełmno

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-07
2 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-11
3 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-11
4 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Tymon Łysiak Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-14
7 Antek Wichrowski Niemcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-14
8 Mateusz Maleszka Dywity Dachland Trek Team Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-21
9 Nikodem Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-22
10 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-26
11 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-26
12 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-26
13 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-28
14 Filip Dorsch Bydgoszcz MrozBike Team Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-28
15 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-29
16 Jakub Godek Stolno Brak klubu Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-30
17 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-30
18 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-31
19 Mateusz Witwicki PIŁA UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-31
20 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-09-01
21 Bartosz Kamiński Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik [Brak opłaty] 2019-09-01
22 Bartosz Boryna Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-14
2 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-15
3 Małgorzata Wojcieszek Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-27
4 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-30


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior [Brak opłaty] 2019-08-13
2 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior [Brak opłaty] 2019-08-14
3 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior [Brak opłaty] 2019-08-14
4 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Junior [Brak opłaty] 2019-08-17
5 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior [Brak opłaty] 2019-08-20
6 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior [Brak opłaty] 2019-08-24
7 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior [Brak opłaty] 2019-08-26
8 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior [Brak opłaty] 2019-08-26
9 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Junior [Brak opłaty] 2019-08-26
10 Jakub Głowacki Chełmno Junior [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka [Brak opłaty] 2019-08-20
2 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Juniorka [Brak opłaty] 2019-08-30
3 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Paula Budzyńska Toruń Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-03
3 Jolanta Pasternak Świecie Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-11
4 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Marta Kwiatkowska Bydgoszcz Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-17
7 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-27
8 Bożena Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-27


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-09
2 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
3 Artur Grubich Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
4 Jakub Tylicki Nowa Wieś M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-18
7 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 [Brak opłaty] 2019-08-19
8 Dariusz Welzandt Sicienko M20 [Brak opłaty] 2019-08-22
9 Krzysztof Piątek Mełno ELEKTRO-TRANS TEAM M20 [Brak opłaty] 2019-08-22
10 Marcin Wolski Chełmno M20 [Brak opłaty] 2019-08-24
11 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2019-08-24
12 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M20 [Brak opłaty] 2019-08-25
13 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 [Brak opłaty] 2019-08-26
14 Mateusz Kraska Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-27
15 Kacper Danielewski Nowe Miasto Lubawskie M20 [Brak opłaty] 2019-08-27
16 Bartosz Karwasz Grudziądz AGK Coffee Riders M20 [Brak opłaty] 2019-08-28
17 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 [Brak opłaty] 2019-08-28
18 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M20 [Brak opłaty] 2019-08-29
19 Karol Maćkowski Chełmno M20 [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
3 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
4 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-08-01
5 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2019-08-02
6 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30 [Brak opłaty] 2019-08-03
7 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 [Brak opłaty] 2019-08-07
8 Dawid Kohlmeyer Jastrzębie M30 [Brak opłaty] 2019-08-11
9 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M30 [Brak opłaty] 2019-08-11
10 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 [Brak opłaty] 2019-08-12
11 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-12
12 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
13 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
14 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
15 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
16 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
17 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2019-08-15
18 Wojciech Słomiński Bydgoszcz Powstańcy M30 [Brak opłaty] 2019-08-17
19 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 [Brak opłaty] 2019-08-17
20 Mariusz Kubicki Przysiersk M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
21 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
22 Adam Ciesielski Nakło nad Notecią M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
23 Marek Migdalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2019-08-20
24 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 [Brak opłaty] 2019-08-20
25 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-20
26 Łukasz Kłos Chełmno M30 [Brak opłaty] 2019-08-21
27 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2019-08-22
28 Mateusz Nowak Grudziądz Manchester United M30 [Brak opłaty] 2019-08-24
29 Volodymyr Koniaiev Bydgoszcz TARPOL TEAM M30 [Brak opłaty] 2019-08-25
30 Jacek Solarski Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2019-08-25
31 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2019-08-26
32 Grzegorz Trzopek Świecie Sztajfa Gołaś Bikes M30 [Brak opłaty] 2019-08-26
33 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2019-08-27
34 Rafał Nadolny Grudziądz AGK Coffee Riders M30 [Brak opłaty] 2019-08-28
35 Jerzy Sandomierski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-08-30
36 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-31
37 Paweł Rutkowski Chełmno M30 [Brak opłaty] 2019-09-01
38 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M30 [Brak opłaty] 2019-09-01
39 Rafał Szczutkowski Chełmno M30 [Brak opłaty] 2019-09-01
40 Radosław Tecław Bydgoszcz www.rowertour.com M30 [Brak opłaty] 2019-09-01
41 Bogdan Stępień Bydgoszcz Luxtorpedy M30 [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Patryk Pol Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2019-07-31
3 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2019-08-05
4 Artur Wszołek Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-08-06
5 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-08-07
6 Marcin Grzybek żnin M40 [Brak opłaty] 2019-08-07
7 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 [Brak opłaty] 2019-08-11
8 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2019-08-12
9 Paweł OCHMAŃSKI Bydgoszcz Celfast mtb team M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
10 Sebastian Trzciński Grudziądz SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
11 Maciej Piwko Gdańsk Intel Technology Poland M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
12 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M40 [Brak opłaty] 2019-08-14
13 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M40 [Brak opłaty] 2019-08-14
14 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 [Brak opłaty] 2019-08-16
15 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki M40 [Brak opłaty] 2019-08-16
16 Sławomir Jarentewicz Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-08-17
17 Tomasz Tarczykowski Maksymilianowo N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2019-08-18
18 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 [Brak opłaty] 2019-08-18
19 Dariusz Wilewski Grudziadz M40 [Brak opłaty] 2019-08-20
20 Dariusz Sibiński Płock Płocki Klub Kolarski M40 [Brak opłaty] 2019-08-21
21 Sławomir Smoleń Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-08-21
22 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 [Brak opłaty] 2019-08-22
23 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 [Brak opłaty] 2019-08-24
24 Tomasz Budziński Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 [Brak opłaty] 2019-08-26
25 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-08-26
26 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 [Brak opłaty] 2019-08-30
27 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2019-08-30
28 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 [Brak opłaty] 2019-08-30
29 Jacek Olech Świecie M40 [Brak opłaty] 2019-08-31
30 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 [Brak opłaty] 2019-08-31
31 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 [Brak opłaty] 2019-09-01
32 Tomasz Lorkowski Gdańsk BeltaTeam Gdańsk M40 [Brak opłaty] 2019-09-01
33 Piotr Maćkowski Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-09-01


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2019-08-01
3 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ [Brak opłaty] 2019-08-03
4 Andrzej Szymczak Lisewo M50+ [Brak opłaty] 2019-08-07
5 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ [Brak opłaty] 2019-08-10
6 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ [Brak opłaty] 2019-08-12
7 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ [Brak opłaty] 2019-08-19
8 Dariusz Kurek Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ [Brak opłaty] 2019-08-27


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×