Północna Liga XC 2019 - XC 6 Chełmno

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-07
2 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-11
3 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-11
4 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Tymon Łysiak Niemcz KS N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-14
7 Antek Wichrowski Niemcz N-Bike Academy Młodzik [Brak opłaty] 2019-08-14


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Justyna Rydelek Osielsko KS N-Bike Academy Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-14
2 Malgosia Mikulska Niemcz N-Bike Academy Młodziczka [Brak opłaty] 2019-08-15


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK BELTA TEM GDAŃSK Junior [Brak opłaty] 2019-08-13
2 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior [Brak opłaty] 2019-08-14
3 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior [Brak opłaty] 2019-08-14
4 Jakub Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN Junior [Brak opłaty] 2019-08-17


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Paula Budzyńska Toruń Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-03
3 Jolanta Pasternak Świecie Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-11
4 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Marta Kwiatkowska Bydgoszcz Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety [Brak opłaty] 2019-08-17


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-09
2 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
3 Artur Grubich Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
4 Jakub Tylicki Nowa Wieś M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
5 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M20 [Brak opłaty] 2019-08-13
6 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M20 [Brak opłaty] 2019-08-18
7 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 [Brak opłaty] 2019-08-19


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
3 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-07-31
4 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 [Brak opłaty] 2019-08-01
5 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2019-08-02
6 Piotr Wontka Starogard Gdański TEAM MX SKÓRCZ M30 [Brak opłaty] 2019-08-03
7 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 [Brak opłaty] 2019-08-07
8 Dawid Kohlmeyer Jastrzębie M30 [Brak opłaty] 2019-08-11
9 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M30 [Brak opłaty] 2019-08-11
10 Artur Szmyt Bydgoszcz N-Bike Academy M30 [Brak opłaty] 2019-08-12
11 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-12
12 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
13 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
14 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
15 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
16 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK M30 [Brak opłaty] 2019-08-13
17 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 [Brak opłaty] 2019-08-15
18 Wojciech Słomiński Bydgoszcz Powstańcy M30 [Brak opłaty] 2019-08-17
19 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 [Brak opłaty] 2019-08-17
20 Mariusz Kubicki Przysiersk M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
21 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
22 Adam Ciesielski Nakło nad Notecią M30 [Brak opłaty] 2019-08-18
23 Marek Migdalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 [Brak opłaty] 2019-08-20


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Patryk Pol Grudziądz M40 [Brak opłaty] 2019-07-31
3 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU-OWB team M40 [Brak opłaty] 2019-08-05
4 Artur Wszołek Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-08-06
5 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-08-07
6 Marcin Grzybek Żnin M40 [Brak opłaty] 2019-08-07
7 Dariusz Dorsch Bydgoszcz NbikeAkademy M40 [Brak opłaty] 2019-08-11
8 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M40 [Brak opłaty] 2019-08-12
9 Paweł OCHMAŃSKI Bydgoszcz Celfast mtb team M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
10 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
11 Maciej Piwko Gdańsk Intel Technology Poland M40 [Brak opłaty] 2019-08-13
12 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M40 [Brak opłaty] 2019-08-14
13 Adam Mróz Osielsko MrozBike Team M40 [Brak opłaty] 2019-08-14
14 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 [Brak opłaty] 2019-08-16
15 Krzysztof GŁADYSZ ŚWIECIE Gładzior M40 [Brak opłaty] 2019-08-16
16 Sławomir Jarentewicz Chełmno M40 [Brak opłaty] 2019-08-17
17 Tomasz Tarczykowski Maksymilianowo N-Bike Academy M40 [Brak opłaty] 2019-08-18
18 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 [Brak opłaty] 2019-08-18


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2019-07-31
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ [Brak opłaty] 2019-08-01
3 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ [Brak opłaty] 2019-08-03
4 Andrzej Szymczak Lisewo M50+ [Brak opłaty] 2019-08-07
5 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ [Brak opłaty] 2019-08-10
6 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M50+ [Brak opłaty] 2019-08-12
7 Jarosław Belt Świecie MTB Eldar Świecie M50+ [Brak opłaty] 2019-08-19


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×