Północna Liga XC 2019 - XC 7 Świecie

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-08-24
2 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-08-24
3 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-08-25
4 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLIŚCI RYPIN Młodzik - 2019-08-31
5 Nikodem Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team Młodzik Tak 2019-09-01
6 Filip Dorsch Bydgoszcz MrozBike Team Młodzik Tak 2019-09-01
7 Mateusz Maleszka Dywity Dachland Trek Team Młodzik Tak 2019-09-02
8 Jakub Czajkowski Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Młodzik Tak 2019-09-04
9 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-09-05
10 Franciszek Donarski Bydgoszcz KS N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-09-06
11 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-06
12 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-07
13 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-09-08
14 Mateusz Witwicki PIŁA UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
15 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
16 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-09-08
17 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-09-08


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wanesa Hrynkiewicz-Sudnik Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Młodziczka Tak 2019-09-01


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Aleksander Znaczko Świecie Klub Kolarski Wda Świecie Junior Tak 2019-09-03
2 Kacper Konera Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-09-03
3 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior Tak 2019-09-04
4 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior Tak 2019-09-04
5 Jan Krajewski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG Junior Tak 2019-09-04
6 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior Tak 2019-09-05
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2019-09-05
8 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-09-06
9 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-09-06
10 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN Junior - 2019-09-07


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Kobiety Tak 2019-08-25
2 Maria Świerczyńska Gruta Kobiety Tak 2019-09-02
3 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL Kobiety Tak 2019-09-05
4 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2019-09-05
5 Marta Gòrska Gruczno Kobiety Tak 2019-09-05


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-08-23
2 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2019-08-26
3 Mateusz Opielewicz Silno M20 Tak 2019-08-26
4 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-08-28
5 Jakub Tylicki Nowa Wieś M20 Tak 2019-08-31
6 Marcel Zieliński Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-08-31
7 Miłosz Wojciechowski Piła Cellfast MTB Team/Rowerplus.pl M20 Tak 2019-09-02
8 Bartosz Wrzeszcz Brokęcino M20 Tak 2019-09-04
9 Jan Dwojakowski Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-09-04
10 Ksawery Synak Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG M20 Tak 2019-09-04
11 Dariusz Welzandt Kruszyniec M20 Tak 2019-09-05
12 Maciej Wysocki Solec Kujawski Królowie Lasu M20 Tak 2019-09-05
13 Artur Grubich Bydgoszcz M20 - 2019-09-05
14 Patryk Szmejter Solec kujawski M20 Tak 2019-09-05
15 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-09-05
16 Marcin Kobiela Gdańsk Rowersi Cycling Team M20 Tak 2019-09-08
17 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M20 Tak 2019-09-08


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2019-08-25
2 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-08-26
3 Przemysław Maćkiewicz Chełmża M30 Tak 2019-08-28
4 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-08-29
5 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M30 Tak 2019-08-29
6 Tomasz Cyranik Murowana Goślina Consdata Supersportowy Team M30 - 2019-08-29
7 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-09-02
8 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU‐OWB TEAM M30 Tak 2019-09-02
9 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2019-09-02
10 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-03
11 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 Tak 2019-09-03
12 Volodymyr Koniaiev Bydgoszcz TARPOL TEAM M30 Tak 2019-09-03
13 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2019-09-04
14 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2019-09-04
15 Piotr Czerniel Elbląg Mks Truso Elbląg M30 Tak 2019-09-04
16 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-04
17 Arkadiusz Jasiński Bydgoszcz Rnew.pl MTB Team M30 Tak 2019-09-04
18 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2019-09-05
19 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-05
20 Roman Krześniak Świecie BART J-BIKE M30 Tak 2019-09-08
21 Mariusz Kubicki Przysiersk M30 Tak 2019-09-08
22 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Fitserwis MTB Team M30 Tak 2019-09-08
23 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-08
24 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB Team M30 Tak 2019-09-08
25 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 Tak 2019-09-08
26 Paweł Radtke Wtelno SISU-OWB team M30 Tak 2019-09-08
27 Jacek Solarski Bydgoszcz M30 Tak 2019-09-08


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-08-23
2 Rafał Szturo Lubicz Górny SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2019-08-26
3 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 - 2019-08-28
4 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki M40 Tak 2019-08-30
5 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-08-31
6 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-01
7 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-01
8 Waldemar Trzciński Karsin GardenFlora MTB Team M40 Tak 2019-09-01
9 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 Tak 2019-09-02
10 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB TEAM M40 Tak 2019-09-02
11 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2019-09-02
12 Karol Olszewski Jeżewo MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-09-02
13 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2019-09-04
14 Jacek Olech Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-09-04
15 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-05
16 Sebastian Trzciński Grudziądz SaraWorkwear Wheel Brothers Racing M40 - 2019-09-05
17 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy Team M40 - 2019-09-06
18 sebastian łamek Świecie kkws swiecie M40 Tak 2019-09-08
19 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-08
20 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-08


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Grupa Płatność potw.? Data rejestracji
1 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB team M50+ Tak 2019-08-23
2 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB team M50+ Tak 2019-08-23
3 Dariusz Pacuk Toruń Pacuki M50+ Tak 2019-09-02


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×