Północna Liga XC 2019 - XC 8 Grudziądz

Osoby zarejestrowane w systemie

"Młodzik"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Maleszka Dywity Dachland Trek Team Młodzik Tak 2019-09-12
2 Alex Myśliński Gdańsk Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-09-13
3 Jan Jóźwiak Grudziądz Młodzik Tak 2019-09-15
4 Kacper Bodenszac Żuromin UKS Cykliści RYPIN Młodzik Tak 2019-09-27
5 Filip Zawada Skłudzewo Młodzik - 2019-10-05
6 Paweł Zbonikowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-10-09
7 Marcel Dłużniewski Rypin CYKLISCI RYPIN Młodzik Tak 2019-10-09
8 Filip Skotarek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-10
9 Jakub Skowron Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-10
10 Jakub Wiśniewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-10-10
11 Dawid Soczywko Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-10
12 Dawid Czechowski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-10-11
13 Franciszek Donarski Bydgoszcz N-Bike Academy Młodzik Tak 2019-10-11
14 Wiktor Grzegorek Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-12
15 Bartosz Kamiński Piła UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-13
16 Mateusz Witwicki PIŁA UKS Sportowiec Piła Młodzik Tak 2019-10-13
17 Mateusz Kuś Gdańska Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-10-13
18 Igor Kujawa Gdańsk Belta Team Gdańsk Młodzik Tak 2019-10-13
19 JAN SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Młodzik Tak 2019-10-13


Do góry




"Młodziczka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN Młodziczka Tak 2019-09-23
2 Małgorzata Wojcieszek Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Młodziczka Tak 2019-10-07


Do góry




"Junior"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Kacper Kraiński Stary Folwark AGK Coffe Riders Junior Tak 2019-09-29
2 Nico Stromecki Kwidzyn MTB KWIDZYN TEAM Junior - 2019-09-30
3 Oskar Muraszko Elbląg MKS TRUSO ELBLAG Junior Tak 2019-10-06
4 Mateusz Piechocki Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-10-10
5 Maciej Kitkowski Osielsko N-Bike Academy Junior Tak 2019-10-11
6 Kacper Pecyna Piła UKS Sportowiec Piła Junior Tak 2019-10-13
7 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Junior Tak 2019-10-13


Do góry




"Juniorka"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2019-09-18
2 Wiktoria Łukaszewska Rypin CYKLISCI RYPIN Juniorka Tak 2019-10-13


Do góry




"Kobiety"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Kobiety Tak 2019-09-12
2 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2019-09-16
3 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club Kobiety Tak 2019-09-18
4 Beata Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety Tak 2019-10-07
5 Bożena Lorkowska Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Kobiety - 2019-10-07
6 Edyta Jakubowska-Olech Świecie Kobiety Tak 2019-10-07
7 Izabela Gawińska Dolna Grupa Kobiety Tak 2019-10-11
8 Marta Białkowska Elbląg Kobiety Tak 2019-10-13


Do góry




"M20"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Mateusz Rudzki Bydgoszcz M20 Tak 2019-09-16
2 Wojciech Kowalczyk Susz MORE Cycling Team M20 - 2019-09-16
3 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-09-16
4 Filip Dorsch Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M20 Tak 2019-09-16
5 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-09-16
6 Jakub Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2019-09-17
7 Miłosz Wojciechowski Piła Bryza Systemy Rynnowe Team M20 Tak 2019-09-23
8 Kacper Belt Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-09-24
9 Mateusz Opielewicz Silno M20 Tak 2019-09-30
10 Dominik Jakubowski Brodnica Sunrace MossoPolska.pl M20 Tak 2019-10-01
11 Mateusz Hoppe Gdansk Sopocki klub zeglarski M20 Tak 2019-10-03
12 Daniel Lipinski Toruń TTC Toruń M20 Tak 2019-10-07
13 Maksymilian Dawid Olsztyn Cryospace Olsztyn M20 Tak 2019-10-07
14 Bartosz Zięba Nidzica Cryospace Olsztyn M20 Tak 2019-10-08
15 Juliusz Złotopolski Brodnica M20 Tak 2019-10-08
16 Maciej Sadurski Toruń M20 Tak 2019-10-09
17 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny Kołownik Włoszakowice M20 Tak 2019-10-09
18 Miłosz Zwierski Piła UKS Sportowiec Piła M20 Tak 2019-10-10
19 Ariel Józwowski Grudziądz 4-control M20 Tak 2019-10-11
20 Dariusz Welzandt Sicienko M20 Tak 2019-10-11
21 Wiktor Gajda Świecie MTB Eldar Świecie M20 Tak 2019-10-13
22 Kacper Guzmann Grudziądz M20 Tak 2019-10-13


Do góry




"M30"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-11
2 Marcin Jaciubek Grudziądz M30 Tak 2019-09-11
3 Karol Wróblewski Szubin SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-09-12
4 Piotr Baryła Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2019-09-12
5 Michał Lewandowski Wąbrzeźno MrozBike Team M30 - 2019-09-12
6 Roman Bloch Kwidzyn International Paper - Kwidzyn Bike Team M30 Tak 2019-09-13
7 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! M30 Tak 2019-09-14
8 Artur Szmyt Bydgoszcz Merx Team Wągrowiec M30 Tak 2019-09-15
9 Tomasz Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-15
10 Piotr Wontka Starogard Gdański Team MX Skórcz M30 - 2019-09-16
11 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-16
12 Miłosz Bilicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-16
13 Rafał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-09-16
14 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M30 Tak 2019-09-16
15 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M30 Tak 2019-09-18
16 Bartłomiej Jarząbek Karsin GardenFlora MTB Team M30 Tak 2019-09-18
17 TOMASZ CYRANIK Murowana Goślina Supersportowy Mtb Team M30 - 2019-09-18
18 Łukasz Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2019-09-20
19 Piotr Hinz Bydgoszcz M30 Tak 2019-09-20
20 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie MTB Racing Tuszyński M30 Tak 2019-09-22
21 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2019-09-27
22 Grzegorz Toruński Toruń M30 Tak 2019-10-01
23 Piotr Banaś Brachlewo M30 Tak 2019-10-04
24 Bartosz Turoń Kwidzyn MTB Kwidzyn TEAM M30 Tak 2019-10-04
25 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 Tak 2019-10-05
26 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M30 Tak 2019-10-07
27 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-10-07
28 Grzegorz Kopinski Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M30 Tak 2019-10-07
29 Bogusław Olszewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-10-07
30 Tomasz Pozanski Gdynia Psiebiegi M30 - 2019-10-08
31 Jacek Świtkowski Szembekowo M30 - 2019-10-09
32 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra SzajBajk M30 Tak 2019-10-09
33 Rafał Szpont Grudziądz M30 Tak 2019-10-10
34 Marcin Jasiński Koło loco-ontheway.pl M30 - 2019-10-10
35 Krzysztof Jeliński Grudziądz M30 Tak 2019-10-10
36 Tomasz Krupka Malbork M30 Tak 2019-10-10
37 Mateusz Czubak Leszno UKS Krupiński Suszec M30 - 2019-10-11
38 Krzysztof Wichowski Toruń M30 Tak 2019-10-11
39 Bogumił Bieliński Wilcze CTBIKE.PL M30 Tak 2019-10-11
40 Jacek Kalinowski Grudziądz; Poland Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 Tak 2019-10-11
41 Karol Czajkowski Grudziądz M30 Tak 2019-10-11
42 Krystian Gurba Elbląg Rowersi Cycling Team M30 Tak 2019-10-13
43 Stanisław Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2019-10-13
44 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M30 Tak 2019-10-13
45 Piotr Koniuszewski Gdańsk WINAAR Cycling M30 Tak 2019-10-13
46 Bartosz Koniuszewski Gdańsk WINAAR.COM M30 Tak 2019-10-13
47 Jarosław Jurkiewicz Grudziądz M30 Tak 2019-10-13
48 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners M30 Tak 2019-10-13


Do góry




"M40"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-11
2 Grzegorz Maleszka Dywity Renault Team M40 Tak 2019-09-12
3 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-13
4 Rafał Tłuszczak Gdynia HOTEL CZTERY BRZOZY M40 Tak 2019-09-13
5 Mariusz Chmura Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-15
6 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-15
7 Dariusz Wilewski Grudziadz Razzarowski M40 Tak 2019-09-15
8 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-09-16
9 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M40 Tak 2019-09-16
10 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M40 - 2019-09-16
11 Rafał Szturo Lubicz Górny 7Si-OWB rowertour.com M40 Tak 2019-09-16
12 Mariusz Olchowy Olsztyn LOTTO BIKE TEAM OLSZTYN M40 Tak 2019-09-17
13 Maciej Piwko Gdańsk Intel Technology Poland M40 Tak 2019-09-18
14 Patryk Pol Grudziądz M40 Tak 2019-09-20
15 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-09-23
16 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M40 Tak 2019-09-23
17 Wojciech Osiński Szubin M40 - 2019-09-25
18 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M40 Tak 2019-09-27
19 JAROSŁAW SADOWSKI BYDGOSZCZ M40 Tak 2019-09-27
20 Bartłomiej Kawski Kisielice Epidemia Cyklozy MTB Susz M40 Tak 2019-09-29
21 Jacek Olech Świecie M40 Tak 2019-10-07
22 Piotr Maćkowiak Bytów Bytów M40 - 2019-10-07
23 Przemysław Dana Mały Rudnik Męska Róża Różańcowa M40 Tak 2019-10-07
24 Marcin Zgoda Nowe BADGERS CREW MTB NOWE M40 Tak 2019-10-07
25 Tomek Kellas Grudziacdz M40 - 2019-10-07
26 Marcin Grzybek żnin M40 Tak 2019-10-07
27 Rafał Jackowski Nowe Zadroga Racing Team M40 Tak 2019-10-07
28 Dariusz Piotrowski Świecie MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-10-09
29 Mirosław Zalewski Gdańsk M40 Tak 2019-10-09
30 Sławomir Trojanowski ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M40 Tak 2019-10-09
31 Andrzej Leszczyński Gdańsk Team Wielki Ptak M40 Tak 2019-10-10
32 Ernest Wawrzyniuk Silno M40 Tak 2019-10-10
33 Norbert Łysiak Niemcz N-Bike Academy M40 Tak 2019-10-11
34 Michał Bogdziewicz Gdańsk Apteki Gemini M40 Tak 2019-10-11
35 Michał Gawiński Dolna Grupa Grupa z Grupy M40 Tak 2019-10-11
36 Michał Grzędzicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2019-10-12
37 Jacek Frydrychowicz Gdańsk XTrack.com M40 Tak 2019-10-13
38 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB team M40 Tak 2019-10-13
39 DOMINIK SUDOŁ KWIDZYNŃ SUDOŁ COOPERATION M40 Tak 2019-10-13
40 Jarosław Wnuk Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-10-13
41 Rafał Rogowski Gdańsk M40 Tak 2019-10-13
42 Szymon Kobylinski Gdansk Rondo M40 Tak 2019-10-13
43 Waldemar Czarnota Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M40 Tak 2019-10-13
44 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team M40 Tak 2019-10-13


Do góry




"M50+"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-09-12
2 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-09-13
3 Krzysztof Lica Bydgoszcz 7Si-OWB rowertour.com M50+ Tak 2019-09-17
4 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M50+ Tak 2019-09-18
5 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M50+ Tak 2019-09-23
6 Mariusz Golinski Gdynia ASE Trek Gdynia M50+ - 2019-10-03
7 Grzegorz Łopaciuk Gdańsk M50+ Tak 2019-10-10
8 Jacek Gbyl Gdynia M50+ Tak 2019-10-11
9 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M50+ Tak 2019-10-12


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×