Bieg Krzyżaka

Osoby zarejestrowane w systemie

10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno 10M3 30-39 lat 10km - 2022-07-06
2 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 10K2 16-29 lat 10km Tak 2022-07-06
3 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-06
4 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening 10M2 16-29 lat 10km Tak 2022-07-06
5 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-07-06
6 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km - 2022-07-06
7 Janusz Gołębiewski Rogóźno Pręczawianka 10M6 60+ lat 10km Tak 2022-07-06
8 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 10K5 50-59 lat 10km Tak 2022-07-06
9 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz 10M6 60+ lat 10km Tak 2022-07-06
10 Paweł Madej Cieplewo PGB Sportowa Paczka 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-07-06
11 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team 10K3 30-39 lat 10km - 2022-07-06
12 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-06
13 Szymon Zimecki Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-07-06
14 Marcin Kulpa Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-08
15 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km - 2022-07-08
16 Mariusz Mroziński Świerkocin 10M4 40-49 lat 10km - 2022-07-09
17 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-07-10
18 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-10
19 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-10
20 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka 10M5 50-59 lat 10km Tak 2022-07-11
21 Joanna Sobczyk Grudziądz Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat 10km - 2022-07-11
22 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km - 2022-07-13
23 Anna Ćwiklińska Poznań Virtual Runner Club 10K4 40-49 lat 10km - 2022-07-14
24 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat 10km - 2022-07-15
25 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziadz 10M5 50-59 lat 10km Tak 2022-07-16
26 Szymon Niewadzi Grudziądz Stomil Training 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-07-17
27 Michalina Migdalska Grudziądz Stomil Training 10K3 30-39 lat 10km - 2022-07-17
28 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run 10M3 30-39 lat 10km - 2022-07-23
29 Jerzy Groch Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-26
30 Kamil Hulewicz ROGÓŹNO Noir_team 10M4 40-49 lat 10km Tak 2022-07-31
31 Łukasz Kalkowski Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2022-08-01
32 Paweł Szulc Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km Tak 2022-08-02
33 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Gmina Gardeja Biega 10M4 40-49 lat 10km - 2022-08-02
34 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 10K6 60+ lat 10km Tak 2022-08-07
35 Józef Szatkowski Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 10M6 60+ lat 10km Tak 2022-08-07


Do góry


5km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5M4 40-49 lat 5km - 2022-07-05
2 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5M4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-05
3 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2022-07-05
4 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 5M5 50-59 lat 5km Tak 2022-07-06
5 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-06
6 Agata Wojenko Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km - 2022-07-06
7 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2022-07-06
8 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-07
9 Anna Walczak Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-07
10 Jacek Walczak Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-07
11 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz 5M6 60+ lat 5km Tak 2022-07-07
12 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 5M5 50-59 lat 5km Tak 2022-07-07
13 Anna Markowska Grudziądz SP 8 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-07
14 Dorota Józefiak Łasin 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-08
15 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K5 50-59 lat 5km - 2022-07-09
16 Mateusz Nowiński Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-09
17 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-09
18 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 5M5 50-59 lat 5km - 2022-07-10
19 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-11
20 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 5M6 60+ lat 5km Tak 2022-07-11
21 Michał Kleczkowski Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km - 2022-07-11
22 Anna Sójkowska Bąkowo 5K2 16-29 lat 5km - 2022-07-11
23 Mariusz Krzyżykowski Piaski 5M4 40-49 lat 5km - 2022-07-12
24 Piotr Krajewski Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-13
25 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziadz Niespełniony 5M4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-14
26 Tomasz Banach Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-14
27 Janusz Michałkowski Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-16
28 Małgorzata Adamska Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-17
29 Piotr Treichel Wierzbowo 5M4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-17
30 Mariusz Borkowski Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-18
31 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 5M4 40-49 lat 5km - 2022-07-20
32 Alicja Łazarska Działowo Start Team Wąbrzeźno 5K4 40-49 lat 5km - 2022-07-20
33 Łukasz Góras Grudziądz Nie ma 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-24
34 Karol Maćkiewicz Mokre NRC 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-24
35 Dawid Zimliński Świecie 5M3 30-39 lat 5km Tak 2022-07-26
36 Łukasz Szparło Toruń Kenpachi 5M4 40-49 lat 5km - 2022-07-27
37 Tomasz Chmura Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-27
38 Ewa Chmura Grudziadz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2022-07-27
39 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2022-08-03
40 Piotr Janowski Nowawieś Chełmińska TKKF Chełmno 5M5 50-59 lat 5km Tak 2022-08-07
41 Zbigniew Serocki Grudziądz Parkrun Grudziadz 5M5 50-59 lat 5km - 2022-08-08
42 Barbara Miazek Grudziądz Parkrun Grudziadz 5K5 50-59 lat 5km - 2022-08-09


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×