2. Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz K50-59 (10km) 10km Tak 2020-01-22
2 Michał Krykant Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-01-23
3 Daniel Kwiatkowski Grudziądz Parkrun Grudziadz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
4 Tomir Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (10km) 10km - 2020-01-23
5 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
6 Anna Przybylska Grudziądz brak K30-39 (10km) 10km - 2020-01-23
7 Robert Zilz Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
8 Katarzyna Piór Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
9 Katarzyna Rzosińska Sadlinki K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
10 ADAM BAŁDYGA Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-23
11 Maciej Krasnodębski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
12 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
13 Dariusz Wilewski Grudziądz Razzarowski M40-49 (10km) 10km - 2020-01-23
14 Ilona Jajeśnica Zamek Bierzgłowski K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
15 Magdalena Żyła Łabiszyn K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
16 Karol Piekutowski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-23
17 Paula Zastawna K16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-24
18 Krzysztof Rzosinski Sadlinki Kwidzyn Biega M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
19 Joanna Klimek Grudziadz K30-39 (10km) 10km - 2020-01-24
20 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-24
21 Marcin Kulpa Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
22 Aleksandra Boniecka Pokrzywno K40-49 (10km) 10km - 2020-01-24
23 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię K50-59 (10km) 10km Tak 2020-01-24
24 Joanna Siedlecka Grudziądz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-24
25 Józef Szatkowski Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA M60+ (10km) 10km Tak 2020-01-24
26 Rafał Andrzejczak Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-24
27 Hanna Szudzińska Grudziądz K30-39 (10km) 10km - 2020-01-25
28 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-25
29 Szymon Sass Lubawa Lubawa Kocha Biegać M16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-25
30 Wiesiek Kozłowski Grabowo Lubawa Kocha Biegać M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-26
31 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-26
32 Marcin Warsiński Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-01-26
33 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-26
34 Seweryn Koślacz Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-26
35 Krzysztof Prządka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-27
36 Tomasz Wtorek Grudziądz H2O TEAM M40-49 (10km) 10km - 2020-01-27
37 Natalia Zawadzka Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-27
38 Piotr Okoński Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
39 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
40 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
41 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-01-28
42 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-28
43 Anna Warachewicz Malbork K30-39 (10km) 10km - 2020-01-28
44 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40-49 (10km) 10km Tak 2020-01-31
45 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-02
46 Natalia Mogiłko Grudziadz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-02
47 Joanna Wiśniewska Grudziądz K16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-06
48 Jakub Gogolin Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-07
49 Michał Morzyk Osielsko M40-49 (10km) 10km - 2020-02-08
50 Paulina Skibińska Bydgoszcz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-08
51 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-08
52 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-08
53 Tomasz Osiński Grupa M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-09
54 Piotr Badźmierowski Grudziądz Niezrzeszony M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-09
55 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka M50-59 (10km) 10km Tak 2020-02-09
56 Martyna Jakóbczyk Warszawa K16-29 (10km) 10km - 2020-02-10
57 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-11
58 Beata Dobrzyńska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-12
59 Szymon Zimecki Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-12
60 Ariel Kornacki Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-14
61 Norbert Miedzianowski Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-02-14
62 Monika Miedzianowska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-14
63 Karolina Kruber Bydgoszcz TEAMOCHAL K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-17
64 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama K30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-25
65 Miłosz Kotlęga Grudziądz Akademia Marynarki Wojennej M16-29 (10km) 10km Tak 2020-02-27
66 Radosław Pawelec Bydgoszcz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-02-29
67 Łukasz Wojciechowski Kwidzyn Wymitacze M30-39 (10km) 10km - 2020-03-01
68 EWA WOJCIECHOWSKA Kwidzyn K30-39 (10km) 10km - 2020-03-01
69 Adam Jeliński Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-01
70 Jarek Kornacki Grudziądz M50-59 (10km) 10km Tak 2020-03-02
71 Michał Kozioł Gardeja GGB M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-02
72 Adam Kwiatkowski Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-03
73 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-03
74 Marcin Kopeć Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-03
75 Beata Piechocka Toruń M40-49 (10km) 10km - 2020-03-06
76 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M60+ (10km) 10km Tak 2020-03-06
77 Maciej Kukawka Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
78 Michał Sawicki Bydgoszcz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-07
79 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
80 Malgorzata Maliszewska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
81 Michał Wieliński Toruń MARMEL Toruń M30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
82 Monika Sławińska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-07
83 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
84 Monika Witkowska Bydgoszcz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-07
85 Tomasz Konkolewski KWIDZYN KWIDZYN BIEGA / OSP-KWIDZYN M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-07
86 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-07
87 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA K30-39 (10km) 10km - 2020-03-08
88 ANNA KOWALSKA Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-08
89 Andrzej Rutkowski Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-08
90 Marcin Skibski Świecie M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-08
91 Beata Drewczyńska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-08
92 Piotr Koogut Kwidzyn Gmina Gardeja Biega M40-49 (10km) 10km - 2020-03-09
93 Daniel Warsiński Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-09
94 Filip Strzyżewski Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-03-09
95 Robert Paulinek Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-03-10
96 Kinga Robaczewska DOBRCZ K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-10
97 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# K30-39 (10km) 10km Tak 2020-03-10
98 MACIEJ PRZERACKI GRUDZIĄDZ M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-10
99 Paweł Polakowski Grudziądz Parkrun Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-03-11
100 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-12
101 Mateusz Szczepański Szembruk ZMDB M16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-15
102 Tomasz Cerk Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-16
103 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-17
104 Klaudia Stąsiek Grudziądz K16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-18
105 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening M16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-18
106 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-20
107 Patryk Kaganiuk Grudziadz Parkrun Grudziadz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-07-22
108 Marzena Laskowska Grudziądz K16-29 (10km) 10km Tak 2020-07-22
109 Dawid Paćkowski Pokrzydowo M30-39 (10km) 10km - 2020-07-23
110 Izabela Szrejter Toruń Brak klubu K30-39 (10km) 10km - 2020-07-26
111 Piotr Pudlewski Grudziądz M30-39 (10km) 10km - 2020-07-29
112 Kamil Topoliński Grudziądz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-07-29
113 Zenon Oleś Grudziądz Zabiegany M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-01
114 Maciej Czajkowski Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-01
115 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn K16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-02
116 Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-02
117 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM M40-49 (10km) 10km - 2020-08-03
118 Wiktor Skupiński Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-03
119 Roman Świtała Kwidzyn Amatot M60+ (10km) 10km - 2020-08-03
120 Patryk Kierzkowski Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-08-03
121 Michał Kepke Lubań M30-39 (10km) 10km - 2020-08-03
122 Katarzyna Jankowska Grudziądz K30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-03
123 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-03
124 Marcin Potuczko PRABUTY Traktor Team Gmina Kwidzyn M16-29 (10km) 10km - 2020-08-04
125 Marek Kędziorski Wąbrzeźno M50-59 (10km) 10km Tak 2020-08-04
126 Rafał Kraiński Kolonia Ostrowicka tRUNsformacja Gniewu M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-04
127 Daniel Barański Kwidzyn M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-04
128 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-04
129 Jakub FLOREK Grupa run team Florasy M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-04
130 Filip FLOREK Grupa run team Florasy M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-04
131 WOJCIECH GRYCZKA Kisielice M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-05
132 Dawid Jędrzejewski Drozdowo M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-05
133 Michał Rębisz Pokrzywno Rak&Roll Wygraj Życie M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-05
134 Dawid Dombrowski Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-05
135 Tomasz Dobek Grudziądz M16-29 (10km) 10km Tak 2020-08-05
136 Dariusz Witkowski Bydgoszcz M30-39 (10km) 10km Tak 2020-08-07
137 Justyna Stręciwilk Grudziądz Vadain Running Club K40-49 (10km) 10km Tak 2020-08-07
138 Mateusz Tylisz Grudziądz M16-29 (10km) 10km - 2020-08-09


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Płatność potw.? Data rejestracji
1 Michał Wróbel Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
2 Oktawia Zastawna Grudziądz LabRun K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-23
3 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M16-29 (5km) 5km - 2020-01-23
4 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
5 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
6 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
7 Dagmara Agacka Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-23
8 Joanna Szulc Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
9 Magdalena Sobieraj Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
10 Magdalena Polak Wąbrzeźno K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
11 Justyna Pietrzak Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
12 Natalia Trześniewska Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
13 Paweł Frencel Grudziądz Łysi z Brazzers M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
14 Paweł Trześniewski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
15 Maciej Pietrzak Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
16 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
17 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban M30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
18 Agata Wojenko Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
19 Michalina Śliwoń Grupa K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
20 Monika Cieszyńska Grudziądz FITLady K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
21 DARIUSZ JEGIERSKI Grudziądz M40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
22 Anna Jegierska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
23 Anna Targowska Morgi K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
24 Justyna SZMYCIŃSKA Wąbrzeźno Sosnowa Team Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
25 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
26 Monika Piasecka Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
27 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
28 Karina Ludwinowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
29 Janusz Michałkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
30 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
31 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-23
32 Magdalena Dukat Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
33 Tomasz Lewandowski Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
34 Barbara Lewandowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
35 Agnieszka Chlewicka Rogóźno K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-23
36 Maria Świerczyńska Gruta Endorfina Fitness Club K30-39 (5km) 5km - 2020-01-23
37 Małgorzata Pol Grudziądz Endorfina Fitness Club K40-49 (5km) 5km - 2020-01-23
38 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
39 Roland Gurski Grudziądz M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
40 Marzena Brąszkowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
41 Marlena Lepka Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-01-24
42 Dawid Mykaj Grudziądz Why so serious ?! M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
43 KATARZYNA ŚWISTOWSKA Grupa Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-24
44 Małgorzata Świstowska Grupa K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-24
45 Krzysztof Korczak Golub-Dobrzyń M30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
46 Ewa Wojnowska Grudziądz Fit House K30-39 (5km) 5km - 2020-01-24
47 BARTOSZ BRZEZIŃSKI Grudziądz Parkrun Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-24
48 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-24
49 Justyna Ołoszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-25
50 Anita Rodzińska Grudziądz K50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-25
51 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
52 Agnieszka Magdowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-25
53 Anna Obuchowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
54 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-25
55 Monika Tylicka Grudziadz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
56 Michał Jaskowski Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-25
57 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu K16-29 (5km) 5km - 2020-01-25
58 GRZEGORZ PĘK GRUPA M40-49 (5km) 5km - 2020-01-26
59 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN K30-39 (5km) 5km - 2020-01-26
60 Izabela Muszyńska Bukowiec - K50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-26
61 Mariusz Bartkowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-26
62 Patryk Lachowicz Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-26
63 Ewa Kawska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
64 Łukasz Wasilewski Dobrzyń nad Wisłą M30-39 (5km) 5km - 2020-01-27
65 Tomasz Krzyżykowski Piaski M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
66 Karolina Reuschel Nowe K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-27
67 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House K30-39 (5km) 5km - 2020-01-28
68 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M50-59 (5km) 5km Tak 2020-01-28
69 Anna Sójkowska Bąkowo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-28
70 Aneta Wojas Grudziadz K30-39 (5km) 5km - 2020-01-28
71 Marcin Kotz Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-28
72 Gizela Jankowska Grudziądz K60+ (5km) 5km Tak 2020-01-28
73 Marek Jankowski Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-01-28
74 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-28
75 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania K30-39 (5km) 5km - 2020-01-29
76 Estera Figura Kwidzyn K30-39 (5km) 5km - 2020-01-29
77 Dagmara Jagła Grudziądz Endorfina Fitness Club K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-29
78 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-29
79 Aliona Alipowa Grudziądz Run4Fun K30-39 (5km) 5km - 2020-01-30
80 Adam Dudziński Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-30
81 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-01-30
82 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
83 Paulina Taczyńska Gruta K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
84 Wiktoria Maziarska Bągart ALKS stal Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-01-30
85 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-01-30
86 Aleksandra Buśkiewicz Świecie K16-29 (5km) 5km Tak 2020-01-31
87 Piotr Chlewicki Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-01
88 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-01
89 Robert Wąsik Toruń M30-39 (5km) 5km - 2020-02-02
90 Marcin Lonert Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-02
91 Krzysztof Michałowski Grudziądza M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-02
92 Daria Szeferska Grudziądz K30-39 (5km) 5km - 2020-02-02
93 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-03
94 Patryk Paprocki Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-03
95 Joanna Szczepaniak Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-02-03
96 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-06
97 Marcelina Piechna Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA K16-29 (5km) 5km - 2020-02-07
98 Aldona Wydrzyńska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-07
99 Artur Meyer Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-07
100 Jarek Rogozinski GRUDZIĄDZ M40-49 (5km) 5km - 2020-02-07
101 Marek Czarnecki Chełmno M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-08
102 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-08
103 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-09
104 Beata Murgała Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
105 Jarosław Murgała Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
106 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-10
107 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ M40-49 (5km) 5km - 2020-02-10
108 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ M50-59 (5km) 5km Tak 2020-02-10
109 Agnieszka Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
110 Agnieszka Sawicka Sawicka Goloub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-10
111 Jan Mickiewicz Grudziądz parkrun Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-11
112 Dariusz Młodzikowski Chełmno M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-12
113 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-13
114 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
115 Robert Kotecki Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
116 Justyna Chmura Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-13
117 Ewa Chmura Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-13
118 Tomasz Chmura Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-13
119 Justyna Kornacka Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-14
120 Małgorzata Kalisz Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
121 Tomasz Kalisz Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
122 Magdalena Kulpa-Malinowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
123 DOMINIK NAPIONTEK Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-16
124 Klaudia Sass Lubawa Lubawa Kocha Biegać K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-17
125 Grażyna Kozłowska Grabowo K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-17
126 Mariusz Ogos Brodnica GRUPA MEDICAL M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-18
127 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-19
128 Elżbieta Kucharczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-19
129 Ryszard Deli Grudziądz Parkrun Grudziądz M60+ (5km) 5km Tak 2020-02-19
130 Małgorzata Rusoń Zielnowo K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-20
131 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania K30-39 (5km) 5km - 2020-02-20
132 Radosław Wilkiewicz MOKRE Stomil Training M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-20
133 Karolina Neufeldt-wedrowska Grudziadz CNJO LINGUA K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-20
134 Roksana Grudzińska Grudziądz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-20
135 Zuzanna Jagielska Łasin K16-29 (5km) 5km - 2020-02-21
136 Piotr Miesikowski Grudziadz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-21
137 Anna Nalaskowska Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-21
138 Iwona Czarnecka Chełmno K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-23
139 Oliwia Rusoń Jasiewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-23
140 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-24
141 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-24
142 Monika Drumowska Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-25
143 Anna Korczyńska Świecie nad osą K40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-25
144 Aneta Piasta Rychnowo K30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-25
145 Anna Ziętarska Grudziądz K40-49 (5km) 5km - 2020-02-26
146 Bartłomiej Kawski Kisielice Epidemia Cyklozy MTB Susz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-02-27
147 Dawid Szuchowski Grudziadz MEBLOLUX M40-49 (5km) 5km - 2020-02-27
148 Michał Ptasznik Grudziądz Harpagan Runners M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-27
149 Weronika Bielak Bajerze K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-27
150 Dorota Zygadlewicz Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-02-27
151 Natalia Rulewska Grudziadz K16-29 (5km) 5km Tak 2020-02-28
152 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-02-28
153 GABRIELA LEŚNIAK GRUDZIĄDZ Faktor Fit K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
154 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
155 Kacper Wysocki Górna Grupa M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-01
156 Marzena Lewandowska Grudziadz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
157 Krzysztof Kwieciński Grudziądz Parkrun Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
158 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-01
159 Krzysztof Łącz Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
160 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-01
161 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. K40-49 (5km) 5km - 2020-03-02
162 Mariusz Miraszewski Grudziądz Czesio Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-02
163 Justyna Lempek Brodnica GRUPA MEDICAL K40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-02
164 Łukasz Drumowski Grudziądz M30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-03
165 Agata Szymanska Mełno Brak klubu K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-04
166 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz K50-59 (5km) 5km Tak 2020-03-04
167 Marek Wiśniewski Grudziądz Morsy Grudziądz M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-04
168 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz M50-59 (5km) 5km Tak 2020-03-05
169 Piotr Krajewski Grudziądz LA RIVE TEAM M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-05
170 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy M50-59 (5km) 5km - 2020-03-06
171 Tomasz Pietras Grudziądz M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-06
172 Iwona Kurzynska Świecie Kangoo Jumps Świecie K40-49 (5km) 5km - 2020-03-06
173 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz M40-49 (5km) 5km - 2020-03-06
174 Grażyna Brac Grudziądz K60+ (5km) 5km Tak 2020-03-06
175 Marian Brac Grudziądz M60+ (5km) 5km - 2020-03-06
176 Bartosz Jarocki Szczecin M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-06
177 Paweł Dąbrowski Grudziądz AZS UMK Toruń M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-07
178 Kamila Musińska Wawrzyniak Grudziądz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-07
179 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-07
180 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-07
181 Ewelina Nowak Rogóźno Zamek K30-39 (5km) 5km - 2020-03-07
182 Filip Chyliński Grudziądz MKS GRUDZIĄDZ / IV LO M16-29 (5km) 5km - 2020-03-07
183 Beata Kłos Warlubie K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
184 Monika Obojska Kwidzyn Wymiatacze K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
185 Tomasz Piecyk Józefkowo M16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-08
186 Małgorzata Piecyk Lisewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-08
187 Jagoda Ekiert Sadlinki Gmina Gardeja Biega K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-08
188 Justyna Wargiela Gardeja GGB K30-39 (5km) 5km - 2020-03-08
189 Adriana Łukaszewska Skarszewo K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-09
190 Karolina Halik Gubiny K16-29 (5km) 5km - 2020-03-09
191 Sylwia Grabowska Grudziądz M40-49 (5km) 5km - 2020-03-09
192 KATARZYNA WIELIŃSKA Obory MARMEL Toruń K30-39 (5km) 5km Tak 2020-03-09
193 Kinga Stachulska Rychława K16-29 (5km) 5km Tak 2020-03-10
194 Paweł Syrocki Grudziądz Kfc M16-29 (5km) 5km - 2020-03-10
195 Michał Krysztofiak Bydgoszcz Ulung Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-10
196 Radek Skorupka Bydgoszcz Ulung Team M40-49 (5km) 5km Tak 2020-03-10
197 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K40-49 (5km) 5km Tak 2020-07-12
198 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja M16-29 (5km) 5km - 2020-07-12
199 Roksana Andrzejewska Bydgoszcz K16-29 (5km) 5km - 2020-07-12
200 Joanna Czaja Grudziadz K30-39 (5km) 5km Tak 2020-07-12
201 Wiktoria Goska Kisielice K16-29 (5km) 5km Tak 2020-07-13
202 Joanna Skorek Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-07-20
203 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska K30-39 (5km) 5km - 2020-07-29
204 Anna Dąbrowska Grudziądz K16-29 (5km) 5km - 2020-07-29
205 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM M40-49 (5km) 5km - 2020-08-01
206 Maciej Czumiel Grudziadz M40-49 (5km) 5km - 2020-08-02
207 Jędrzej Skupsz Bydgoszcz Fordon Team M30-39 (5km) 5km Tak 2020-08-02
208 Stanisław Andruszkiewicz Bydgoszcz Fordon Team M50-59 (5km) 5km Tak 2020-08-02


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×