II Siódemka Łasińska

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M - 2020-03-09
2 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2020-03-09
3 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M - 2020-03-09
4 Szymon Jagielski Łasin Open M Tak 2020-03-09
5 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2020-03-09
6 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2020-03-09
7 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2020-03-09
8 Kazimierz Romański Legionowo KB LEGIONOWO Open M Tak 2020-03-09
9 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M Tak 2020-03-09
10 Bartosz Bukowski Annowo Open M Tak 2020-03-10
11 Józef Szatkowski Grudziądz MORSY Z GRUDZIADZA Open M Tak 2020-03-10
12 Rafał Andrzejczak Grudziądz Open M Tak 2020-03-10
13 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2020-03-10
14 Jan Skakluk Legionowo KB Legionowo Open M Tak 2020-03-11
15 Tomasz Łazarski Łasin Open M Tak 2020-03-12
16 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo Open K Tak 2020-03-12
17 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2020-03-20
18 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2020-03-23
19 Paweł Dąbrowski Grudziądz AZS UMK Toruń Open M Tak 2020-06-16
20 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K Tak 2020-06-16
21 Michał Wróbel Grudziądz Open M - 2020-06-16
22 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2020-06-16
23 Wiesława Ziółkowska Łasin Open K Tak 2020-06-16
24 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2020-06-17
25 Iwona Zająkała Łasin Open K Tak 2020-06-17
26 Damian Kruczkowski Szynwałd Open M Tak 2020-06-17
27 Jakub Łazarski Bydgoszcz Open M Tak 2020-06-21
28 Marcin Cieszyński Łasin Open M Tak 2020-06-22
29 Sławomir Pulkowski Rogóźno Open M Tak 2020-06-22
30 Aleksander Talarski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Open M - 2020-06-23
31 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Open M Tak 2020-06-26
32 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Open K Tak 2020-06-26
33 Krzysztof Retecki Ostromecko LKS BOGMAR PRESTO Open M Tak 2020-06-27
34 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Open K Tak 2020-06-27
35 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Open M Tak 2020-06-27
36 Łukasz Bińkowski Grudziądz Open M Tak 2020-06-27
37 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Open M Tak 2020-06-27
38 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K Tak 2020-06-27
39 Dariusz Leba Unisław Open M Tak 2020-06-28
40 Janusz Gronek Grudziądz Open M Tak 2020-06-28
41 Mateusz Tylisz Grudziądz Open M Tak 2020-06-28
42 Dawid Przybyła Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2020-06-28
43 Piotr Wolant Radzyn Chelminski Open M Tak 2020-06-28
44 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2020-06-28
45 Damian Preuss Radzyń chełmiński Open M Tak 2020-06-28
46 Dariusz Kasprzyk Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M - 2020-06-29
47 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2020-06-29
48 Agata Tomczyk BYDGOSZCZ SLA POLONIA BYDGOSZCZ Open K Tak 2020-06-29
49 Patryk Mendel BYDGOSZCZ SLA POLONIA BYDGOSZCZ Open M Tak 2020-06-29
50 Lidia Kłos Papowo Biskupie Sport i Rekreacja START Open K Tak 2020-06-29
51 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2020-06-29
52 Magda Jodko Grudziądz Open K - 2020-06-29
53 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2020-06-29
54 Anna Wiśniewska Lipno Open K Tak 2020-06-30
55 Mateusz Małkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2020-06-30
56 MARITA TOMASZEK GARDEJA Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2020-06-30
57 Dawid Archita Łasin Open M Tak 2020-06-30
58 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open K Tak 2020-06-30
59 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open M Tak 2020-06-30
60 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Open M - 2020-06-30
61 Bartosz Krysztofiak Łasin Open M Tak 2020-06-30
62 Olga Karwowska Łasin Open K Tak 2020-06-30
63 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2020-06-30
64 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski Open M Tak 2020-06-30
65 Sylwia Darda Kwidzyn Open K Tak 2020-07-01
66 Patryk Śnieżek Łasin Open M Tak 2020-07-01
67 Norbert Woźniak Grudziądz Open M Tak 2020-07-01
68 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2020-07-01
69 Paweł Pysiak Linowiec Open M - 2020-07-01
70 Aneta Wojas Grudziadz Open K Tak 2020-07-01
71 Aleksandra Kolaś Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M - 2020-07-01
72 Łukasz Ziemiewicz Toruń Open M Tak 2020-07-01
73 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M Tak 2020-07-01
74 Karolina Gronek Grudziądz Open K Tak 2020-07-01
75 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2020-07-01
76 Edyta Gładysz Świecie Open K Tak 2020-07-02
77 Tomasz Drąg Chełmno Open M Tak 2020-07-02
78 Tadeusz Krupa Łasin Open M Tak 2020-07-02
79 mariusz wesiora drzycim diabelskie pioruny Open M Tak 2020-07-02
80 Mirka Osuch Grudziądz Open K Tak 2020-07-02
81 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Open M Tak 2020-07-03
82 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Open M Tak 2020-07-03
83 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2020-07-03
84 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Open K - 2020-07-03
85 Martyna Jakóbczyk Warszawa Open K Tak 2020-07-03
86 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M Tak 2020-07-03
87 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2020-07-04
88 Wojciech Krześniak Gródek Diabelskie pioruny Open M Tak 2020-07-05
89 Magda Zielinska Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K - 2020-07-05
90 Mateusz Szczepański Szembruk ZMDB Open M Tak 2020-07-05
91 Marzena Mączewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2020-07-05
92 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Open M Tak 2020-07-05
93 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Open M Tak 2020-07-05
94 Monika Gumienik Szarnoś Open K Tak 2020-07-05
95 Michał Utracki Grudziądz Open M - 2020-07-06
96 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Open K Tak 2020-07-06
97 Joanna Cichowska Durąg Open K - 2020-07-06
98 Adam Ślęzak Elbląg OSP POGRODZIE Open M - 2020-07-06
99 Krzysztof Falasa Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2020-07-07
100 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2020-07-07
101 Beata Kłos Warlubie Open K Tak 2020-07-07
102 Anna Targowska Morgi Open K Tak 2020-07-07
103 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2020-07-07
104 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2020-07-07
105 Grzegorz Wichowski Przęsławek Open M Tak 2020-07-07
106 Paweł Skóra Wielkie Lniska Open M Tak 2020-07-08
107 Magdalena Olszewska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2020-07-08
108 Andrzej Rutkowski Grudziądz Open M Tak 2020-07-08
109 Rafał Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Open M Tak 2020-07-08
110 Marcin Kuca Łasin Open M Tak 2020-07-09
111 Eugenia Cebienko-Żaczek Baldram Open K Tak 2020-07-09
112 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Open M - 2020-07-09
113 Dawid Wasilewski Szczepanki Open M Tak 2020-07-09
114 Anna Gajda Gdynia Open K Tak 2020-07-09
115 Patryk Gajda Gdynia Open M Tak 2020-07-09
116 Wiktoria Goska Kisielice Open K Tak 2020-07-09
117 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2020-07-09
118 Gizela Jankowska Grudziądz Open K Tak 2020-07-09
119 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M - 2020-07-09
120 Maciej Krasnodębski Grudziądz Open M Tak 2020-07-09
121 Sandra Gajda Gdynia Open K Tak 2020-07-09
122 Andrzej Czepek Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega Open M Tak 2020-07-09
123 Daniel Goska Zawda Open M Tak 2020-07-09
124 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Open M Tak 2020-07-10
125 Jarosław Cieszyński Łasin Open M Tak 2020-07-10
126 Radosław Marchlewski Marzęcice Kurzętnik Biega Open M Tak 2020-07-10
127 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Open K Tak 2020-07-10
128 Kazimierz Budzik Grudziadz Projkaz Open M Tak 2020-07-11
129 Ewa Szczepańska Chełmno krzemorganiczny.pl Napędzani krzemem Open K Tak 2020-07-12
130 Krzysztof Zamyślewski Brachlewo KWIDZYN BIEGA Open M - 2020-07-12
131 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Open K Tak 2020-07-12
132 Marcin Janiak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2020-07-12
133 Krzysztof Rzosinski Sadlinki Kwidzyn Biega Open M Tak 2020-07-12
134 Irena Koralewska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2020-07-12
135 Róża Kerner Łasin Open K Tak 2020-07-12
136 Zenon Oleś Grudziądz Zabiegany Open M Tak 2020-07-13
137 Katarzyna Rzosińska Sadlinki Open K Tak 2020-07-13
138 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Open K Tak 2020-07-13
139 Wojciech Bielawski Łasin Open M Tak 2020-07-13
140 Maciej Szafrański Poznań Open M Tak 2020-07-13
141 Katarzyna Kozlowska Poznan Open K Tak 2020-07-13
142 Robert Chudecki Gródek Diabelskie Pioruny Open M Tak 2020-07-14
143 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Open M - 2020-07-14
144 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2020-07-15
145 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2020-07-15
146 Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open M - 2020-07-15
147 Wojciech Lewandowski Jamielnik Kurzetnik Biega Open M Tak 2020-07-15
148 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2020-07-16
149 Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK Toruń Open K Tak 2020-07-16
150 Angelika Śląska Świecie Open K Tak 2020-07-16
151 Piotr Willma Kwidzyn Open M Tak 2020-07-17
152 Magdalena Serocka Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open K Tak 2020-07-18
153 Bartosz Rusoń Rumia Open M Tak 2020-07-18
154 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2020-07-18
155 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2020-07-18
156 Piotr Zimmermann Sosnówka Stomil Training Open M Tak 2020-07-20
157 Tomasz Zimmermann Sosnówka Open M Tak 2020-07-20
158 Grzegorz Benderski Kwidzyn Open M Tak 2020-07-20
159 Mateusz Jurek Rogóźno Open M Tak 2020-07-20
160 GRZEGORZ PĘK GRUPA Open M - 2020-07-21
161 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Open M Tak 2020-07-21
162 Daniel Szajerka Rogóźno Open M Tak 2020-07-22
163 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M Tak 2020-07-22
164 Patryk Paprocki Grudziądz Open M Tak 2020-07-22
165 Dawid Paćkowski Pokrzydowo Open M - 2020-07-23
166 Izabela Kulczyk Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2020-07-23
167 Sylwia Kwietniewska Grudziądz Open K Tak 2020-07-23
168 Paulina Śmigelska Ostrowite Open K Tak 2020-07-23
169 Dominik Barski Iłowo Open M Tak 2020-07-24
170 Magdalena Żórańska Iława Open K Tak 2020-07-24
171 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2020-07-26
172 TOBIASZ KOCHALSKI Grudziądz Open M Tak 2020-07-26
173 Jarosław Mazerski Toruń Open M Tak 2020-07-26
174 Krzysztof Bielawski Toruń PACKMAN TEAM Open M Tak 2020-07-28
175 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2020-07-29
176 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2020-08-06
177 Wojciech Pless Roguźno Open M Tak 2020-08-07
178 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2020-08-08
179 Marcin Potuczko PRABUTY Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M - 2020-08-08


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×