3. Biegowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

2-4 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Anna Kierzkowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Milan Wolak Węgrowo Fenerbace Gacebembe Run Team 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Aleksander Cywiński Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
4 Antoni Piszczewiat Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
5 Franciszek Piszczewiat Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
6 Ida Szumiłowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
7 Leon Witek Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
8 Mikołaj Nowacki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
9 Laura Gumowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
10 Aniela Ciżnicka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
11 Zofia Łagoda Wałdowo Szlacheckie 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
12 Olaf Maciejczak Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
13 Vanessa Gorzka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
14 Iga Wilkowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
15 Aniela Zielińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-02
16 Ignacy Acho Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
17 Tymoteusz Zygadlewicz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
18 Julian Tobolski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
19 Franciszek Faltynowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
20 Emilia Talma Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
21 Róża Kozłowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
22 Eliza Sadowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
23 Zofia Grzebieniewska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
24 Ksawery Makowski Mełno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
25 Leon Faltynowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-10
26 Rita Czerepowicka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-11
27 Oliwia Serocka Grudziądz Myszka Miki team 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-12
28 Szymon Szczygieł Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-12
29 Milan Saviuk Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-16
30 Maja Jędrak Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-17
31 Maja Aleksandrowicz Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-18
32 Jakub Sienkiewicz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-18
33 Helena Grosz Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-19
34 HENRYK Grosz Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-19
35 Leonard Flader Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-19


Do góry


5-6 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Filip Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Antoni Dobrotwór Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 MAJA BRZEZIŃSKA Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Jadwiga Sternicka Węgrowo Fenerbace Gacebembe Bike Team 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Mikołaj Cywiński Pokrzywno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
6 Krzysztof Szumiłowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
7 Natan Gumowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
8 Pola Tepper Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
9 Laura Strzelczyk Nowa Wieś 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
10 Wiktoria Wardowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
11 Szymon Stopiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
12 Marta Bartoś Grudziądz Przedszkole Lotnisko 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
13 Jakub Gmaj Grudziądz Przedszkole Miejskie Rządz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
14 Aleksander Cywiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
15 Antonina Roczyńska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
16 Krystian Stręciwilk Nicwałd 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
17 Tymon Mazur Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-02
18 Sylwia Zielińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-02
19 Sara Lankiewicz Nowa Wieś 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-03
20 Maria Tafelska Mały Rudnik 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-04
21 Liliana Samol Mełno 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-05
22 Melania Przezdzienkowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
23 Bianka Tobolska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
24 Alicja Mączkowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
25 Bruno Supiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-09
26 Jakub Lewandowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-10
27 Ksawery Banach Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-11
28 Michał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-11
29 Laura Lotarska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-12
30 Maja Śmiger Grupa 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-12
31 Lena Kleczkowska Wałdowo Szlacheckie 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
32 LILIANA KWIATKOWSKA Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
33 Nikodem Nakonieczny Grudziądz Rogiewicz Running Team 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-14
34 Olek Knaak Grudziądz Niepubliczne Przedszkole Tom Bombadil 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-15
35 Emiliia Lozova Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-16


Do góry


7-8 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Marta Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Marcel Nowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Amelia Koralewska Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Antonina Piasecka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
6 Stanisław Dobrotwór Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
7 Adam Kierzkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
8 Maja Dąbrowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
9 Agnieszka Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
10 Leon Sternicki Węgrowo Fenerbace Gacebembe Bike Team 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
11 Klara Szumiłowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
12 Lena Laskowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
13 Laura Witek Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
14 Alicja Płonka Malbork sfabrykowani racing team 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
15 Anastazja Nowacka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
16 Lena Gumowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
17 Jan Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
18 Marcel Cichoracki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
19 Nikola Brzezińska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
20 Stefan Łagoda Wałdowo Szlacheckie 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
21 Antoni Ciżnicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
22 Tymoteusz Stopiński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
23 Maja Śmigowska Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
24 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
25 Julita Brzozowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
26 Weronika Gorzka Grudziądz SP16 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
27 Nadia Szendzielorz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
28 Laura Piątkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
29 Daniel Piątkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
30 NATALIA BLANK Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
31 Bartosz Mikita Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
32 Liwia Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
33 Nina Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
34 Błażej Stręciwilk Nicwałd 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
35 Olaf Tobolski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
36 Zuzanna Góralczyk Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
37 Sylwester Osmański Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
38 Szymon Paszkot Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
39 Leonardo Acho Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
40 Amelia Mitka Biały Kościół 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-04
41 Mikołaj Tafelski Mały Rudnik 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
42 Fabian Krawczyk Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
43 Maja Łukaszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
44 Nadia Łukaszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
45 Nataniel Bochyński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
46 Magdalena Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
47 Paulina Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
48 Liliana Derkowska Szarnoś 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
49 Maksym Grucza Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
50 Jagoda Budźko Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
51 Tymon Makowski Mełno 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
52 Iga Lewandowska Dolne Wymiary 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-09
53 Liwia Lewandowska Dolne Wymiary 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-09
54 Jerzy Czerepowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-11
55 Aleksander Bilski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-12
56 Marcelina Sarnecka SZTYNWAG 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
57 Otylia Kozłowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
58 Zofia Nadolecka Grudziądz Aktywny Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
59 Lea Lamkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
60 Filip Panieczko Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-15
61 Matvii Saviuk Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-16
62 Julia Reszkowska Grudziądz SP7 Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-16
63 Emilia Pokojska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-18
64 Gracjan Pruszkowski GRUDZIĄDZ Amatorka 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-21


Do góry


9-10 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Aleksander Bloch Kwidzyn 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Michał Kaniewski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Oskar Brzeziński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
6 Stanisław Ciżnicki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
7 Mark Prokopchuk Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
8 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
9 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
10 Jakub Jędrak Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
11 Maja Mikita Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
12 Jakub Mikita Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
13 Leon Matuszewski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
14 Liliana Wilkowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
15 Anna Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
16 Gabriel Lankiewicz Nowa Wieś 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
17 Adam Tadych Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
18 Wojciech Paszkot Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
19 Antonina Acho Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-04
20 Jan Kaminski Mały Rudnik 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-05
21 Kamil Zakrzewski Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
22 Nathan Polenik Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
23 Mateusz Mączkowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
24 Alicja Talma Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
25 Antoni Agacinski Nowa Wies 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
26 Jayson Raddhoa Londyn 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
27 Alexander Lotarski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-12
28 Igor Chmielewski Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-12
29 Oliwier Serocki Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-12
30 Aniela Kozłowska Grudziądz SP16 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
31 Igor Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-13
32 Jakub Kwiatkowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-13
33 Antoni Łamek Wąbrzeźno 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-14
34 Oskar Panieczko Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-15
35 Bartosz Dobrzyński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-15
36 Wiktor Aleksandrowicz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-18
37 Sebastian Pokojski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-18
38 Aleksander Sienkiewicz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-18
39 Martyna Woźniak Grudziądz Grudziądzki Klub Pływacki ORKA 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-19


Do góry


11-12 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Iga Piasecka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Julia Arszyńska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Jakub Rajnik Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Mateusz Sternicki Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Piotr Bartoś Grudziądz Sp21 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
6 Igor Dominikowski Grudziądz SP 18 Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
7 Emilia Bączkowska Grudziądz SP7 Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
8 Sebastian Mitka Biały Kościół 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
9 Alex Krawczyk Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
10 Karolina Czepek Grudziądz Uciekające kurczaki 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
11 Lena Derkowska Szarnoś 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
12 Franciszek Jurczak Gdańsk 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-11
13 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-11
14 Blanka Sarnecka SZTYNWAG 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
15 Mia Lamkowska Grudziądz SP16 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-13
16 Franciszek Chust Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-14
17 Ignacy Łamek Wąbrzeźno 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-14
18 Antek Knaak Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 20 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-15
19 Krzysztof Woźniak Grudziądz Grudziądzki Klub Pływacki ORKA 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-19


Do góry


13-15 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Miłosz Nowacki Grupa Aktywny Grudziądz grupa biegowa 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
2 Emilia Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
3 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/SP20 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
4 Julia Mikita Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
5 Norbert Mitka Biały Kościół 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
6 Maja Derkowska Szarnoś 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
7 Wiktor Nadolecki Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-13
8 Julia Knaak Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 20 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-15


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×