3. Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km - 2021-12-16
2 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-12-16
3 Klaudia Stąsiek Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2021-12-16
4 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-12-16
5 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Mężczyźni (10km) 10km - 2021-12-17
6 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Kobiety (10km) 10km Tak 2021-12-19
7 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-12-22
8 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2021-12-30
9 Patrycja Borkowska Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-12-31
10 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-03
11 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-03
12 Monika Kędziora Łochów Łochowska Grupa Biegowa Kobiety (10km) 10km - 2022-01-03
13 Dariusz Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-05
14 Justyna Salwa Rożno-Parcele POLKRYS TEAM Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-06
15 Piotr Winiarek Aleksandrów kujawski POLKRYS TEAM Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-09
16 Arkadiusz Stawecki Rożno-parcele POLKRYS TEAM Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-10
17 Tomasz Wróblewski Rożno Parcele POLKRYS TEAM Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-12
18 Magda Sikorska Łazieniec POLKRYS TEAM Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-14
19 Cezary Rybski Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-14
20 Ania Łęgowska Kwidzyn Kwidzyn Biega Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-14
21 Mateusz Miernik Aleksandrów Kujawski POLKRYS TEAM Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-14
22 Szymon Zimecki Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-14
23 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-16
24 Łukasz Marchlewski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-16
25 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-17
26 Maciej Kukawka Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-19
27 Mateusz Łącz Nowa Wieś Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-20
28 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-20
29 Katarzyna Wojnowska Dolna Grupa Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-21
30 Cezary Wojnowski Dolna Grupa Across the River Team Mężczyźni (10km) 10km Tak 2022-01-21
31 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2022-01-22
32 Paweł Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-22
33 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-22
34 Magdalena Żyła Łabiszyn Kobiety (10km) 10km - 2022-01-22
35 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 10km - 2022-01-23
36 Magda Jodko Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2022-01-24
37 Daria Bunk Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2022-01-24


Do góry


5km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-14
2 Marek Czarnecki Chełmno Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-16
3 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-16
4 Iwona Czarnecka Chełmno Kobiety (5km) 5km - 2021-12-16
5 Adam Lewandowski Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-16
6 Mateusz Nowiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-16
7 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-16
8 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-16
9 Karolina Reuschel Nowe Kobiety (5km) 5km - 2021-12-16
10 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-16
11 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-12-16
12 Dariusz Jegierski Grudziądz Amator Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-16
13 Anna Jegierska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-16
14 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-16
15 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-16
16 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Kobiety (5km) 5km - 2021-12-17
17 Weronika Gardzielewska Nowe Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-17
18 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-18
19 Jakub Aleksander Linda Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-18
20 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-21
21 Beata Kłos Warlubie Kobiety (5km) 5km - 2021-12-21
22 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-21
23 Anna Sójkowska Bąkowo Kobiety (5km) 5km - 2021-12-21
24 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-22
25 Anna Targowska Morgi Kobiety (5km) 5km - 2021-12-25
26 Michał Wróbel Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-28
27 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-29
28 Filip Chyliński Grudziądz IV LO / STOMIL TRAINING Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-29
29 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-29
30 Anna Wilma Chełmno Kobiety (5km) 5km - 2022-01-02
31 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-02
32 Paulina Skibińska Bydgoszcz Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-02
33 Michał Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-03
34 Angelika Śląska Świecie Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-03
35 Marcin Forney Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-03
36 Roman Wernik Świecie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-04
37 Tomasz Maciejewski Słupsk Night Wolves Słupsk Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-05
38 Małgorzata Adamska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-07
39 Piotr Treichel Wierzbowo Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-07
40 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-08
41 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-09
42 Iwona Salamon grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-13
43 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-13
44 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-13
45 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-14
46 Małgorzata Brodzińska Łasin Kobiety (5km) 5km - 2022-01-15
47 Joanna Babilińska Grudziadz Fit House Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-15
48 Michał Morzyk Osielsko Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-16
49 Natalia Dziewirz Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-16
50 Marzena Brąszkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-17
51 Tomasz Cerk Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-19
52 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-19
53 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-19
54 Agata Wojenko Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2022-01-20
55 Janusz Michałkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-20
56 Łukasz Szparło Toruń Kenpachi Mężczyźni (5km) 5km - 2022-01-21
57 Agnieszka Gamalczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2022-01-22
58 Michał Marciniak Toruń Przytulaska Team Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-22
59 Patryk Lachowicz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2022-01-22


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×