III Łasińska Siódemka

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2021-07-07
2 Izabela Nowacka Grupa Open K Tak 2021-07-07
3 Sebastian Nowacki Grupa Open M Tak 2021-07-07
4 Wiktoria Goska Kisielice Open K Tak 2021-07-07
5 Daniel Goska Zawda Open M Tak 2021-07-07
6 Grzegorz Wichowski Przęsławek Open M Tak 2021-07-07
7 Mateusz Małkowski Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-07-07
8 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K - 2021-07-07
9 Małgorzata Brodzińska Łasin Open K Tak 2021-07-08
10 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M - 2021-07-08
11 Róża Kerner Łasin Open K Tak 2021-07-08
12 Wiesława Ziółkowska Łasin Open K Tak 2021-07-08
13 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Open M Tak 2021-07-08
14 Zuzanna Jagielska Łasin Dziki z Łasina Open K Tak 2021-07-08
15 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Open K Tak 2021-07-08
16 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2021-07-08
17 Jacek Fedrau Jasiewo Open M Tak 2021-07-08
18 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA Open K - 2021-07-08
19 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2021-07-08
20 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2021-07-08
21 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-07-08
22 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-07-08
23 Izabela Lisiewicz Grudziądz Open K Tak 2021-07-08
24 Kazimierz Romański Legionowo KB LEGIONOWO Open M Tak 2021-07-08
25 Mirosław Łucki Grudziądz Open M - 2021-07-08
26 Tomasz Łazarski Łasin Open M Tak 2021-07-09
27 Dawid Archita Łasin Kaito Centrum Sportu Łasin Open M Tak 2021-07-09
28 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M Tak 2021-07-10
29 Jan Skakluk Legionowo KB Legionowo Open M Tak 2021-07-11
30 Grzegorz Pietryka Grudziądz Open M Tak 2021-07-11
31 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2021-07-12
32 Iwona Zająkała Łasin Łasin Open K Tak 2021-07-12
33 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-07-12
34 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Open M Tak 2021-07-12
35 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-07-12
36 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo Open K Tak 2021-07-13
37 Justyna Frela Rogóźno Open K - 2021-07-13
38 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Open K - 2021-07-13
39 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-07-13
40 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Open M Tak 2021-07-14
41 Olga Karwowska Łasin Open K Tak 2021-07-14
42 Marcin Forney Grudziądz Open M - 2021-07-14
43 Józef Szatkowski Grudziądz Morsy Grudziąd Open M Tak 2021-07-14
44 Dariusz Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open M Tak 2021-07-14
45 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Open K Tak 2021-07-15
46 Dorota Wiśniewska Szarnoś Open K - 2021-07-15
47 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open M Tak 2021-07-15
48 Magdalena Serocka Grudziądz Jagiellończycy Łasin Open K Tak 2021-07-15
49 Magdalena Wylk Kwidzyn Open K Tak 2021-07-15
50 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski Open M Tak 2021-07-15
51 Bartosz Krysztofiak Łasin Open M Tak 2021-07-16
52 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M - 2021-07-17
53 Piotr Cąbrowska Grudziądz Cabry Open M Tak 2021-07-18
54 Marcin Cieszyński Łasin Open M Tak 2021-07-19
55 Dariusz Kasprzyk Kwidzyn Kwidzyn Biega Open M - 2021-07-19
56 Adi Pe Łasin AUTO SERWIS RYBARCZYK TEAM Open M Tak 2021-07-20
57 Monika Sławińska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K - 2021-07-20
58 Klaudia Rum Łasin Open K Tak 2021-07-21
59 Karol Gajewski Plesewo Open M Tak 2021-07-21
60 Mateusz Jurek Rogóźno OSP Rogóźno Open M Tak 2021-07-22
61 Marcin Kuca Łasin Open M Tak 2021-07-23
62 Joanna Skorek Grudziądz Open K Tak 2021-07-23
63 Piotr Balmas Kwidzyn Traktor team Gmina Kwidzyn Open M - 2021-07-25
64 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2021-07-26
65 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Open M Tak 2021-07-26
66 Krzysztof Turowicz KWIDZYN Open M Tak 2021-07-27
67 Karolina Albekier Grudziądz TZN Open K Tak 2021-07-30
68 Jarosław Cieszyński Łasin Open M Tak 2021-08-01
69 Janusz Gołębiewski Rogóźno Open M Tak 2021-08-02
70 Janusz Gronek Grudziądz Open M Tak 2021-08-02
71 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2021-08-02
72 Piotr Olszewski Huta-Strzelce Open M Tak 2021-08-02
73 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-08-03
74 Aldona Jurkiewicz Susz Rozbiegany Susz Open K Tak 2021-08-06
75 Hubert Jurkiewicz Susz Rozbiegany Susz Open M Tak 2021-08-06
76 Sławek Jurkiewicz Susz Rozbiegany Susz Open M Tak 2021-08-06
77 Aneta Wojas Grudziadz Open K Tak 2021-08-06
78 Tomasz Osiński Grupa Open M Tak 2021-08-07
79 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-08-07
80 Joanna Sobczyk Grudziądz Park run Open K Tak 2021-08-08
81 Jarosław Mazerski Toruń Open M Tak 2021-08-08
82 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2021-08-08
83 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz Open M Tak 2021-08-10
84 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie Open K Tak 2021-08-12
85 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open M - 2021-08-13
86 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-08-15
87 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-08-16
88 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz Open K Tak 2021-08-17
89 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M - 2021-08-18
90 Krzysztof Barczyk Grudziądz Open M Tak 2021-08-19
91 Paweł Dzierliński Świecie The Runners Świecie Open M Tak 2021-08-20
92 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Open M Tak 2021-08-21
93 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-08-21
94 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2021-08-21
95 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2021-08-21
96 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie Open M Tak 2021-08-22
97 Radosław Marchlewski Marzęcice Kurzętnik Biega Open M Tak 2021-08-22
98 Zenon Oleś Grudziądz Zabiegany Open M Tak 2021-08-22
99 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2021-08-22
100 Tomasz Zimmermann Sosnówka KM PSP GRUDZIĄDZ Open M Tak 2021-08-22
101 Justyna Zimmermann Sosnówka Pielęgniarka Open K Tak 2021-08-22
102 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz Open K Tak 2021-08-23
103 Roman Wernik Świecie Open M Tak 2021-08-23
104 Wojciech Lewandowski Jamielnik Kurzetnik Biega Open M Tak 2021-08-23
105 Mateusz Szczepański Szembruk START TEAM WĄBRZEŹNO Open M Tak 2021-08-23
106 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Open M Tak 2021-08-23
107 Andrzej Czepek Nowe Miasto Lubawskie Kurzętnik Biega Open M Tak 2021-08-24
108 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2021-08-25
109 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Open M Tak 2021-08-28
110 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2021-08-28
111 Mateusz Jeliński Łasin Open M Tak 2021-08-28


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×