IV Bieg Karpia

Osoby zarejestrowane w systemie

10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-20
2 Mateusz Jurek Rogóźno OSP Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-20
3 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-20
4 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-20
5 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (10km) 10km - 2021-10-20
6 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-20
7 Patryk Rutkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-20
8 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-21
9 Joanna Sobczyk Grudziądz Park run Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-21
10 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
11 Kamil Mojek Mokre ewiGEO Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
12 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-21
13 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
14 Paweł Mazur Grudziądz Najmowicz Triathlon/TRS Susz/Agrolok Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
15 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
16 Tomasz Zimmermann Sosnówka KM PSP GRUDZIĄDZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-21
17 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-22
18 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-22
19 Aneta Wojas Grudziadz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-22
20 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-23
21 Łukasz Chyliński Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-23
22 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-23
23 Sylwia Grabowska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2021-10-23
24 Piotr Mielnik Grzybno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-23
25 Rafał Wiśniewski Radzyń Chełmiński Radzyńskie Orły Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-23
26 Paweł Rybacki świerkocin Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-24
27 Marcin Bratko Gdańsk Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-24
28 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-24
29 Maciej Czumiel Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-24
30 Karolina Albekier Grudziądz TZN Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-24
31 Krzysztof Gładysz Świecie Gładziorki Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-25
32 Robert Gutowski Grudziądz KM PSP GRUDZIADZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-25
33 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-25
34 Kazimierz Romański Legionowo KB LEGIONOWO Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-25
35 Jerzy Groch Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-26
36 Maciej Krasnodębski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-26
37 Sebastian Kaczmarek Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-26
38 Dagmara Agacka Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2021-10-26
39 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-26
40 Monika Matwiejczyk Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-27
41 Daria Sitniewska Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-28
42 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-10-29
43 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-29
44 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Kobiety (10km) 10km - 2021-10-29
45 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-30
46 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Mężczyźni (10km) 10km - 2021-10-30
47 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-31
48 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-10-31
49 Grzegorz Wichowski Przęsławek Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-02
50 Mirela Jaskulska Grudziądz Team Nogawica Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-02
51 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-03
52 Anna Gurzyńska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-03
53 Justyna Ziółkowska Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-04
54 Tomasz Laskowski Ruda Parkran Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-04
55 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-04
56 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-05
57 Łukasz Kalkowski Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-05
58 Adam Jeliński Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-07
59 Tomasz Łazarski Łasin Dziki z Łasina Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-07
60 Piotr Goliński Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-08
61 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-08
62 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-08
63 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-09
64 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-09
65 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-09
66 Paweł Łazarski Grudziądz Stomil Crossfit Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-09
67 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-10
68 Tomasz Zieliński Mokre Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-14
69 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-14
70 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-16
71 Damian Preuss Radzyń chełmiński Radzyńskie Orły Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-16
72 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-17
73 Ireneusz Simson Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-18
74 Rafał Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-19
75 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-19
76 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-19
77 Jarosław Szejner Grudziądz Szejner Sport Team Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-21
78 Marek Tubacki Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-21
79 Wojciech Łączkowski Grudziądz Brak Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-21
80 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Janosiki Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-21
81 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-22
82 Marcin Jędrak Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-22
83 Marek Boguta Grudziądz Wisła/Mekro/StomilTr Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-24
84 Mariusz Klajbor Czersk Świecki Terenowy Zawrót Głowy Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-24
85 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-24
86 Mirosława Barszczewska Bzowo Kobiety (10km) 10km Tak 2021-11-25
87 Kacper Arendt Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz , CZUBASZEK RUNNING TEAM Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-27
88 Roman Papelbon Hanowo Bike U Up TKJ Matuszewski Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-28
89 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzetnik Biega Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-28
90 Patryk Kaganiuk Grudziadz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-11-29
91 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-29
92 Przemysław Schodowski Kwidzyn Mężczyźni (10km) 10km Tak 2021-11-30
93 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Mężczyźni (10km) 10km - 2021-12-01
94 Patrycja Szczutkowska Grudziądz Kobiety (10km) 10km - 2021-12-04
95 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI Grudziądz Przemofryz Mężczyźni (10km) 10km - 2021-12-04


Do góry


5km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Joanna Skorek Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-20
2 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
3 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
4 Natalia Dziewirz Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-10-20
5 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
6 Mateusz Guzmann Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
7 Izabela Nowacka Grupa Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-20
8 Janusz Michałkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-20
9 Agata Wojenko Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-20
10 Sebastian Nowacki Grupa Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
11 Anna Trojanowska Grupa Żołnierz WOT Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-20
12 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-20
13 Małgorzata Brodzińska Łasin Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
14 Danuta Brzozowska Szczepanki Amator Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
15 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
16 Dominika Jabłońska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
17 Mariusz Miraszewski Grudziądz Czesio Team Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
18 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
19 Paulina Mojek Mokre ewiGEO Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
20 Ewelina Kurkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
21 Katarzyna Ciechanowicz Parski Kobiety (5km) 5km - 2021-10-21
22 Krzysztof Więcławski MOKRE - Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
23 Justyna Procajło Grudziądz SP20 Kobiety (5km) 5km - 2021-10-21
24 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
25 Anna Nowak Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
26 Tatiana Nowicka Świecie Diabelskie Pioruny Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-21
27 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-21
28 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-21
29 Jakub FLOREK Grupa runteamFlorasy Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-21
30 Filip FLOREK Grupa runteamFlorasy Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-21
31 Justyna Zimmermann Sosnówka Pielęgniarka Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-22
32 Mariola Żal Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-22
33 Anna Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km - 2021-10-22
34 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-22
35 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-22
36 Krzysztof Retecki Ostromecko LKS BOGMAR / GINTER EKOTECHNIKA / PRESTO Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-22
37 Mariusz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-22
38 Michał Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-22
39 Martyna Kurkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-22
40 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-23
41 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-23
42 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-23
43 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-23
44 Michał Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-23
45 Dariusz Jegierski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-24
46 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-24
47 Beata Długońska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-24
48 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-24
49 Agnieszka Gamalczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-25
50 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-25
51 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-25
52 Monika Drumowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-25
53 Łukasz Drumowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-25
54 Zuzanna Jagielska Łasin Dziki z Łasina Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-25
55 Jakub Ziemski Wiśniewka Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-25
56 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-25
57 Justyna Kornacka Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-26
58 Ariel Kornacki Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-26
59 Norbert Miedzianowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-26
60 Monika Miedzianowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-26
61 Pawel Deuter Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-26
62 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-27
63 Jarek Kornacki Dragacz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-27
64 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-27
65 Maciej Pniewski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-28
66 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
67 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
68 Sławomir Okoń Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
69 Piotr Okoński Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
70 Janusz Gronek Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
71 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-28
72 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-29
73 Karolina Reuschel Nowe Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-29
74 Iwona Guzmann - Masłowska Mokre Szkoła Podstawowa w Mokrem Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-30
75 Beata Szymańska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Kobiety (5km) 5km - 2021-10-30
76 Wojciech Szymański Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km - 2021-10-30
77 Roman Wernik Świecie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-31
78 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-10-31
79 Jędrzej Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-10-31
80 Marek Czarnecki Chełmno Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-01
81 Iwona Czarnecka Chełmno Kobiety (5km) 5km - 2021-11-01
82 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-02
83 Joanna Mroczkowska Kwidzyn Brak klubu Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-02
84 Piotr Duchała Kwidzyn Kwidzyn Biega Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-02
85 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-02
86 Kazimierz Jaskulski Grudziadz Team Nogawica Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-02
87 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-03
88 Karolina Karolina Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-11-03
89 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-03
90 Anna Pontek Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-03
91 Damian Durzyński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-03
92 Beata Turulska Grudziądz Sp Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-03
93 Anna Kempa Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-11-03
94 Andrze Willma Czachówek Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-04
95 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-04
96 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Kobiety (5km) 5km - 2021-11-04
97 Denis Tomaszewski Biały Bór Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-04
98 Tomek Skierkowski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-05
99 Bartłomiej Kapka Radzyń Chełmiński Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-05
100 Filip Kapka Radzyń Chełmiński Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-06
101 Kacper Żmudowski Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-06
102 Małgorzata Żmudowska Mokre Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-06
103 Dorota Wilkiewicz Mokre SPMokre Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-07
104 Radosław Wilkiewicz MOKRE Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-07
105 PIOTR LEPISZ Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-07
106 Adam Sadłowski Radzyń Chełmiński Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-07
107 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-08
108 Janusz Lis Grudziądz TKKF Chełmno Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-09
109 Piotr Janowski Nowawieś Chełmińska Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-09
110 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-09
111 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Kobiety (5km) 5km - 2021-11-10
112 Hubert Wilangowski Mokre Mokre Biega Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-10
113 Marzena Szydzik Grudziadz K.B. Kobiety (5km) 5km - 2021-11-11
114 Paweł Szydzik Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-11
115 Andrzej Kosiorowski Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-11
116 Tomasz Wisniewski Chełmno Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-12
117 Wojtek Andrzejczak Grudziądz Zitadelle Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-12
118 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-12
119 Piotr Golombek Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-12
120 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-12
121 Rafał Batiuk Grudziadz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-12
122 Zdzisław Dulkiewicz Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-13
123 Ewelina Dalasińska Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-13
124 GRZEGORZ PĘK GRUPA Żołnierze Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-14
125 Dariusz Piotrowski Sulnowo Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-14
126 Jacek Gretkowski Kwidzyn Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-14
127 Jacek Rydelski Świecie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-14
128 Tomasz Chmura Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-14
129 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-14
130 Justyna Chmura Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-14
131 Sylwia Dąbrowska Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-14
132 Sławomir Zakrzews Grup Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-16
133 Mateusz Szyszkowski Grudziądz Brak klubu Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-17
134 Mateusz Szczepański Szembruk START TEAM WĄBRZEŹNO Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-17
135 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-11-18
136 Dawid Mykaj Grudziądz Why so serious ?! Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-19
137 Patryk Batiuk GRUDZIADZ Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-19
138 Damian Wiśniewski Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz , CZUBASZEK RUNNING TEAM Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-20
139 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-21
140 Dawid Wolak Nowa Wieś Fenerbace Gacebembe Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-23
141 Tomasz Pastewski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-24
142 Krzysztof Roczyński Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-24
143 Karolina Klein Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-24
144 Bartosz Pastewski Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 16 Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-25
145 Julia Nowak Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-25
146 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Kobiety (5km) 5km - 2021-11-25
147 Michał Winiarski Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-26
148 Mariusz Mroziński Świerkocin Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-26
149 Jakub Pawlikowski Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-28
150 Jakub Zielinski Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-11-28
151 Miłosz Kapusta Mokre Chłodnia Mokre Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-28
152 Kamila Kobylnicka Wielki Welcz Kobiety (5km) 5km - 2021-11-28
153 Agata Paprocka Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-11-30
154 Michał Poliwodziński Bydgoszcz FKS Wisła Fordon Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-11-30
155 Agnieszka Poliwodzińska Bydgoszcz FKS Wisła Fordon Kobiety (5km) 5km Tak 2021-11-30
156 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Mężczyźni (5km) 5km Tak 2021-12-01
157 Agata Kasprzyk Grudziądz Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-01
158 Marta Milewska Susz AZS AWFiS Gdańsk Kobiety (5km) 5km Tak 2021-12-01
159 TOMASZ ŻMUDOWSKI MOKRE Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-04
160 Adam Grzywnowicz Grudziądz Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-04
161 Rafal Krause Grudziádz lisie Kąty Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-04
162 Karolina Nowaczek Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-12-04
163 Klaudia Szwejkowska Grudziądz Kobiety (5km) 5km - 2021-12-04
164 MARCEL TESMER Mokre Mężczyźni (5km) 5km - 2021-12-04


Do góry


II Bieg Karpika

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Jan Gumienik Szarnoś Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-20
2 Miłosz Nowacki Grupa Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-20
3 Marcel Brzozowski Szczepanki Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-21
4 LENA DEJEWSKA Nowa Wieś Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-21
5 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-21
6 Jakub Procajło Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-21
7 Paula Gądek Grudziadz Szkoła Podstawowa nr 20 Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-22
8 Nikodem Kłosiński Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-23
9 Natalia Kłosińska Grudziądz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-23
10 Gustaw Gutowski Grudziądz Orka Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-25
11 Kornel Kornacki Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-26
12 Zosia Kornacka Dragacz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-27
13 Emilia Bączkowska Grudziądz SLK Team Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-10-28
14 KACPER KWIATEK GRUDZIĄDZ Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-04
15 Sandra Kulpa Grudziądz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-05
16 Aleksander Tomaszewski Biały Bór SP 7 Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-09
17 Lena Tomaszewska Biały Bór Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-09
18 Krzysztof Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-09
19 Pola Gołębiewska Grudziądz bliźniaki team Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-12
20 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz bliźniaki team Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-12
21 Laura Pontek Mokre Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-13
22 Wiktoria Zielińska Mokre Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-14
23 Jakub Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-14
24 Michał Preuss Radzyń chełmiński Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-16
25 Jakub Preuss Radzyń chełmiński Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-16
26 Wojtek Bochra Radzyń Chełmiński Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-16
27 Tatiana Mosak Mokre Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-17
28 Nadia Knorst Zakurzewo Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-18
29 Joanna Lewandowska Mokre SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKREM KLASA IVA Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-18
30 Milena Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-19
31 Bartłomiej Dziedzic Kwidzyn Traktor Team Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-19
32 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-19
33 Maja Matusiak Wielki Wełcz Brak klubu Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-20
34 Jan Podziawo Białochowo Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-22
35 Filip Makoś Wielki Wełcz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-23
36 Aleksander Wiśniewski Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-24
37 Julian Wiśniewski Grudziądz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-24
38 Alicja Kopciuch Grudziądz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-24
39 Lucyna Brodzińska Łasin Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-24
40 Paweł Skibowski Grudziadz Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-25
41 Karolina Frąckiewicz Grudziądz Volleystal Grudziądz Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-25
42 Edward Szczepański Mokre Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-27
43 Krzysztof Kardaś Okrągła Łąka Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-28
44 Marta Hofman Mokre Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-29
45 EMIL Hofman Mokre Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-29
46 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-30
47 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Chłopcy II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-11-30
48 Matylda Karwowska Mokre Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-12-01
49 Kornelia Karwowska Rogóźno Dziewczynki II Bieg Karpika [Brak opłaty] 2021-12-01


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×