Golub-Dobrzyń MTB Maraton

Osoby zarejestrowane w systemie

"FIT"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
2 Wojciech Kowalczyk Susz SISU-OWB rowertour.com M1 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
3 SYLWIA RZECZKOWSKA SKĘPE TEAM WYWROTOWCY SKĘPE K3 (FIT) FIT - 2018-08-23
4 Adam Sieradzki Inowrocław Bike Pasja Racing Team M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
5 Krzysztof Łuczak Inowrocław Bike Pasja Racing Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
6 Remigiusz Gęsicki Golub-Dobrzyń SISU-OWB rowertour.com M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
7 Jarosław Borowski Chełmonie GTR Golub - Dobrzyń M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
8 Jarosław Szulc Przyłęki SzulcTeam M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
9 Marek Kozłowski Żnin KS Szosa Żnin M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-23
10 Adam Podgórski Rypin CYKLISCI RYPIN M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
11 Krzysztof Piasecki Rypin Cykliści Rypin M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
12 Rafał Szturo Toruń SISU-OWB ROWERTOUR.COM M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
13 Tomasz Piotrkowski Chełmża Superi.pl M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
14 Michał Lewandowski Wąbrzeźno AZS WSG Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
15 Przemysław Behnke Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
16 Piotr Przybyszewski Solec kujawski ZENI M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
17 Kamil Kruszyński Toruń SISU‐OWB rowertour.com M4 (FIT) FIT - 2018-08-24
18 Paweł Rudziński Mława Twister Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
19 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M1 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
20 Anna Kłobukowska Pruszcz Gdański Babskie Kręcenie K3 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
21 Marcin Rempuszewski Wąpielsk GO Wąpielsk M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-24
22 Kamil Olszewski Grudziądz RowerowyGrudziądz.pl M3 (FIT) FIT - 2018-08-24
23 Dawid Janus Ketrzyn ZuzgaRacing Team M3 (FIT) FIT - 2018-08-24
24 Marek Majewski Prabuty Bike Club Prabuty M6 (FIT) FIT Tak 2018-08-25
25 Przemysław Lasowski Grudziądz M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-25
26 Sławomir Krzyżykowski GRĘBOCIN KS SPRINT GRĘBOCIN M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-26
27 Andrzej Kalich Rypin Cykliści Rypin M4 (FIT) FIT - 2018-08-26
28 MAREK STREK Lipno Lipa MTB M4 (FIT) FIT - 2018-08-26
29 Janusz Wiśniewski Toruń M5 (FIT) FIT - 2018-08-27
30 Krzysztof Lica Bydgoszcz SISU-OWB - team M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
31 Dariusz Pacuk Toruń SP 17 Torun M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
32 Leszek Zwolak Gdańsk M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
33 Mariusz Marcinkowski Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
34 Tomasz Tomaszewski Golub-Dobrzyń Nova Trading Zakręceni na Stale M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
35 Agnieszka Myk-Kopacz Bydgoszcz K4 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
36 Radosław Kopacz Bydgoszcz M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-27
37 Wojciech Zupa Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
38 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
39 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
40 Michał Wyżlic WARSZAWA Komobike Scott M3 (FIT) FIT - 2018-08-28
41 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team K1 (FIT) FIT - 2018-08-28
42 Jarosław Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
43 Patryk Romanowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M1 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
44 Wojciech Chojnacki Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-28
45 Maciej Drozd Podzamek Golubski M5 (FIT) FIT - 2018-08-28
46 Mariusz Biniecki Włocławek M4 (FIT) FIT - 2018-08-28
47 Piotr Zdzichowski Adamowo Epidemia Cyklozy MTB Susz M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
48 Mieszko Jarzębowski Rypin Cykliści Rypin M1 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
49 Maciej Jarzębowski Rypin Agrolok Sport Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
50 JAGNA JARZĘBOWSKA RYPIN SEJWAL RYPIN K1 (FIT) FIT - 2018-08-29
51 Mariusz Kaliszewski Szafranki M4 (FIT) FIT Tak 2018-08-29
52 Adam Pilarski Golub-Dobrzyń M3 (FIT) FIT - 2018-08-30
53 Piotr Piasecki Włocławek jubilermonika.pl M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
54 Jarosław Piasecki Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
55 Krzysztof Siebert Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M5 (FIT) FIT Tak 2018-08-31
56 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
57 Wioletta Kucharska Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
58 Marek Kucharski Golub-Dobrzyń KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
59 Rafał Karkowski Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-01
60 Dariusz Rozwadowski Wąbrzeźno M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
61 Michał Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
62 Waldemar Zurel Rypin CYKLISCI RYPIN M6 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
63 Marcin Uliczny Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
64 Marcin Balinowski Golub-Dobrzyn Juniperus Ogrody M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
65 Damian Stolarski Lipno Lipno M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-03
66 Jarosław Piechna Świecie M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
67 Krzysztof Gałgański Osielsko SISU-OWB rowertour.com M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
68 Danuta Badowska Golub-Dobrzyń Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo Rowerowe K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
69 Paweł Wenderlich Lipno Lipa MTB M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
70 Magdalena Wenderlich Lipno Lipa MTB K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
71 Michał Surmacewicz Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-04
72 Bartosz Grędzińśki Mława Kross Staff Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-05
73 Piotr Blokowski Paliwodzizna AGROLOK Sport Team M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-05
74 Karol Chudzyński Szubin SISU-OWB rowertour.com M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-06
75 Kacper Berendt Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M1 (FIT) FIT - 2018-09-06
76 Marek Jabłoński Golub-Dobrzyń GTR Golub - Dobrzyń M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-06
77 Jakub Krzyżykowski Grębocin KS SPRINT GRĘBOCIN MJ (FIT) FIT - 2018-09-06
78 Arkadiusz Bińczak Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-06
79 Paweł Aleksiński Włocławek NJS M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-07
80 GRZEGORZ GOGULSKI Toruń SISU-OWB rowertour.com M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-07
81 PIOTR SOBIERALSKI Tczew Tczewski Klub Rowerowy M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-08
82 Andrzej Szymczak Lisewo M5 (FIT) FIT - 2018-09-09
83 Aleksander Piórkowski TORUŃ Morsy z Zalesia M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
84 PIOTR GÓRALSKI Płock AIR BIKE M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
85 Marek Czuk Toruń M6 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
86 Mirosław Drozdowski Golub-Dobrzyń M6 (FIT) FIT Tak 2018-09-09
87 Leszek Szczepański Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
88 ŁUKASZ MIGOWSKI PIECHCIN SISU-OWB rowertour.com M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
89 Piotr Kozłowski Golub-Dobrzyń GTR M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
90 Dawid Wiśniewski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
91 Andrzej Kłodawski Nowe MiastoLubawskie M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-10
92 Damian Lewandowski Włocławek NJS M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-11
93 Roman Krześniak Świecie Bart Bike Team Sulnowo M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-11
94 Barbara Kopacz-Tomaszewska Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
95 Michał Kozłowski Żnin KS Szosa Żnin MJ (FIT) FIT - 2018-09-12
96 Grażyna Mierzejewska Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
97 Piotr Kamiński Wąbrzeźno Komobike Scott M1 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
98 Dawid Jaroszewski Nowe Miasto Lubawskie M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-12
99 Sławomir Furmanek Tczew Mtb Start Trec Kartuzy M4 (FIT) FIT - 2018-09-12
100 Małgorzata PODGÓRSKA Rypin UKS CYKLIŚCI RYPIN K1 (FIT) FIT - 2018-09-13
101 Zuzanna Podgórska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 (FIT) FIT - 2018-09-13
102 Tomasz Siara Posada M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-13
103 Zbigniew Lichaczewski Baloszyce Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-13
104 Piotr Krawczuk Toruń M3 (FIT) FIT - 2018-09-14
105 Maciej Kamiński Lipno Lipa MTB M1 (FIT) FIT - 2018-09-14
106 Waldemar Blachowski Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
107 Michał Sybilski Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
108 Grzegorz Czeszejko Prabuty Bike Club Prabuty M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
109 Maria Anna ŚWIERCZYŃSKA Gruta Wheel Brothers (wbmtb.pl) K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
110 Arkadiusz Węgier Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
111 JACEK GÓRECKI SZAFARNIA M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-16
112 Adam Wroniecki Toruń M3 (FIT) FIT - 2018-09-16
113 Marcin Fausek Torun TTC BERETTA TORUŃ M4 (FIT) FIT - 2018-09-16
114 Marcin Osmański Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
115 Anna Ostrowska Chorzele T4B Bike Team K4 (FIT) FIT - 2018-09-17
116 Grzegorz Ostrowski Chorzele T4B Bike Team M5 (FIT) FIT - 2018-09-17
117 Artur Bączkowski Golub-Dobrzyń AGROLOK Sport Team M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
118 Mikołaj Tuszyński Kowalewo Pomorskie SISU-OWB rowertour.com M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
119 Damian Brąszkowski Grudziądz SŁOWIK TEAM M3 (FIT) FIT - 2018-09-17
120 Michał Szerszeń Kwidzyn PPHU Artpol Kwidzyn M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
121 Kamil Kaliski Golub-Dobrzyń Agrolok Sport Team M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
122 Artur Lipiński Elgiszewo M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
123 Juliusz Malik KOZIEGŁOWY NIKOŚ BIKE TEAM M4 (FIT) FIT - 2018-09-17
124 Daniel Jahn Kwidzyn Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-17
125 Maciej Sadurski Toruń SISU-OWB rowertour.com M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
126 Stanisław Sadurski Toruń M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
127 Paweł Szymkowiak Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
128 Mariusz Jabłoński Ruziec M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-17
129 Michał Marski Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
130 Marek Dittmar Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-18
131 Agata Rój-Karkowska Płock Płocki Klub Kolarski K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
132 Marcin Praxmajer Płock Płocki Klub kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
133 Martyna Dykalska Rypin CYKLISCI RYPIN K1 (FIT) FIT - 2018-09-18
134 Rafał Grzędzicki Grudziądz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
135 Łukasz Kornak Grudziądz Zadroga Racing Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-18
136 Grzegorz Borzuchowski Maszewo Duże M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
137 Mariusz Koprowski Płock M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
138 Łukasz Ziemlewicz Jasień M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
139 Wiktor Polonis biała Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
140 Szymon Kowszewicz Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
141 Zbigniew Ostraszewski Potulice SISU -OWB Team M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-18
142 Magdalena Klasa-Lewandowska Toruń MOTO-SPEC Toruń K3 (FIT) FIT - 2018-09-19
143 Hanna Bielińska Wilcze CTBIKE.PL K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
144 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ M2 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
145 Sylwia Dąbrowska Golub-Dobrzyń K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
146 Przemysław Warda Płock M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
147 Michał Buszka Toruń Gim 3 Toruń MJ (FIT) FIT - 2018-09-19
148 Remigiusz Buszka Toruń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
149 Przemysław Ruge Rynarzewo M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
150 Aleksander Kulpa Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
151 Marcin Janik Toruń M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
152 Radoslaw Rogalski Bydgoszcz Professional HR M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
153 sebastian chyba płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2018-09-19
154 Marek Weber Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M4 (FIT) FIT - 2018-09-19
155 Jacek Brygier Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
156 Aleksandra Lubińska-Gajda Świecie MTB Eldar Świecie K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
157 Marta Motylewska Płock Płocki Klub kolarski K2 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
158 Grzegorz Błaszczyk Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT - 2018-09-19
159 Ernest Wawrzyniuk Silno M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
160 Mateusz Sztramkowski Sokołowo/Golub-Dobrzyń BRAK M1 (FIT) FIT Tak 2018-09-19
161 Joanna Kowalczewska Świecie MTB Eldar Świecie K4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
162 Robert Lewandowski Toruń M4 (FIT) FIT - 2018-09-20
163 Marcin Ornowski Bydgoszcz M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
164 Marcin Szymczak Płock Płocki Klub Kolarski M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
165 Anna Barańska Łódź K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
166 Mariusz Dudek Wąbrzeźno M5 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
167 Wojciech Pudliński Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
168 Szymon Plaskaty Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
169 Paweł Perszke Jabłonowo Pomorskie M4 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
170 Emilia Plaskaty Żnin Klub Sportowy Szosa Żnin K3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
171 Kacper Wierzchowski Przyłęki Klub Sportowy Szosa Żnin MJ (FIT) FIT - 2018-09-20
172 Jan Rosin Przyłęki Klub Sportowy Szosa Żnin MJ (FIT) FIT - 2018-09-20
173 Jacek Baran Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M3 (FIT) FIT Tak 2018-09-20
174 Adam Baumgart Bydgoszcz Rowerowa Brzoza M5 (FIT) FIT - 2018-09-20
175 Czesław Anolik Gdańsk M4 (FIT) FIT - 2018-09-20
176 Jarosław Belt Sulnowo MTB Eldar Świecie M5 (FIT) FIT - 2018-09-21
177 Agnieszka Kamińska Bydgoszcz SISU-OWB rowertour.com K4 (FIT) FIT - 2018-09-23
178 Ryszard Kamiński Bydgoszcz M6 (FIT) FIT - 2018-09-23
179 Grzegorz Trzopek Świecie Sztajfa Gołaś Bikes M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
180 Wojciech Krzemiński Golub-Dobrzyń Underground Run Crew M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
181 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
182 Przemysław Kasierski Bydgoszcz Ohman ink mtb team M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
183 Marcin Najder Golub Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
184 Mariusz Sobieski Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
185 Michał Papiernik Tczew GK Gryf Tczew M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
186 Dawid Maszerowski Sierpc Płocki Klub Kolarski M1 (FIT) FIT - 2018-09-23
187 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
188 Krzysztof Wichowski Toruń M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
189 Mateusz Wichowski Toruń TTC Toruń M1 (FIT) FIT - 2018-09-23
190 Wojciech Janiszewski Leśna Jania Team MX Skórcz M5 (FIT) FIT - 2018-09-23
191 Rafał Łęgowski Ciechocin M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
192 Damian Piotrowski Golub Dobrzyń M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
193 Włodzimierz Zielonka Płock Płocki Klub Kolarski M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
194 Robert Wakulik Tczew Dolina Noteci Racing Team M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
195 Szczepan Reiss Kolbudy Oldschool MTB Gdańsk M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
196 Marian Reinholz Terespol Pomorski M5 (FIT) FIT - 2018-09-23
197 Tomasz Reinholz Terespol Pomorski MTB Eldar Świecie M1 (FIT) FIT - 2018-09-23
198 Krzysztof Mróz Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
199 Marek Naliński Toruń Tornado Accedit M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
200 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
201 Mariusz Jesionowski Świecie MTB Eldar Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
202 Sławomir Trojanowski ŚWIECIE MTB Eldar Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
203 Agnieszka Piotrowska Świecie MTB Eldar Świecie K4 (FIT) FIT - 2018-09-23
204 Jacek Jagielski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
205 Dariusz Rompalski Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M4 (FIT) FIT - 2018-09-23
206 Miłosz Rzepka Grudziądz M&M's M3 (FIT) FIT - 2018-09-23
207 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing K3 (FIT) FIT - 2018-09-23
208 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M3 (FIT) FIT - 2018-09-23


Do góry




"MEGA"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×