IV Łasińska Siódemka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Dawid Zimliński Świecie 7M3 30-39 lat Tak 2022-04-29
2 Izabela Nowacka Grupa 7K4 40-49 lat Tak 2022-04-30
3 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 7M5 50-59 lat Tak 2022-04-30
4 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Gmina Gardeja Biega 7M4 40-49 lat Tak 2022-04-30
5 Sebastian Nowacki Grupa 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-01
6 Marcin Kulpa Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-01
7 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny 7M6 60+ lat Tak 2022-05-01
8 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-01
9 Mariusz Mroziński Świerkocin 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-02
10 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega 7M3 30-39 lat - 2022-05-02
11 Szymon Zimecki Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-02
12 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo 7K3 30-39 lat Tak 2022-05-02
13 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-02
14 Tomasz Łazarski Łasin Dziki z Łasina 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-02
15 SZYMON JAGIELSKI ŁASIN Dziki z Łasina 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-02
16 KAZIMIERZ Romański LEGIONOWO Dziki z Łasina 7M5 50-59 lat Tak 2022-05-02
17 Robert Ziętarski Łasin 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-02
18 Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK Toruń 7K2 16-29 lat Tak 2022-05-02
19 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-02
20 Anna Sójkowska Bąkowo 7K2 16-29 lat Tak 2022-05-02
21 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-03
22 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-03
23 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M5 50-59 lat - 2022-05-03
24 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-03
25 Monika Nakonieczna Grudziądz Wtorkowy Trening 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-03
26 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-03
27 Jerzy Groch Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-04
28 Anna Walczak Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-04
29 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE Sports Team 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-04
30 Klaudia Stąsiek Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2022-05-05
31 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M6 60+ lat Tak 2022-05-05
32 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2022-05-05
33 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2022-05-05
34 Anna Bernaciak LASIN 7K4 40-49 lat - 2022-05-06
35 Tomasz Krzyżykowski Piaski 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-06
36 Paweł Szulc Grudziądz 7M5 50-59 lat - 2022-05-06
37 Aneta Wojas Grudziadz Start Team Wąbrzeźno 7K3 30-39 lat Tak 2022-05-06
38 Marcin Cieszyński Łasin 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-07
39 JOLANTA ŚWITAŁA Kwidzyn Amator 7K6 60+ lat - 2022-05-08
40 Roman Świtała Kwidzyn Amatot 7M6 60+ lat Tak 2022-05-08
41 Klaudia Rum Łasin 7K2 16-29 lat Tak 2022-05-09
42 Krystian Warczak Grudziądz 7M2 16-29 lat - 2022-05-10
43 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 7K2 16-29 lat Tak 2022-05-10
44 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-10
45 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-10
46 Ewa Chmura Grudziadz 7K4 40-49 lat Tak 2022-05-10
47 Tomasz Chmura Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-10
48 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening 7M2 16-29 lat Tak 2022-05-10
49 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat Tak 2022-05-10
50 Grzegorz Wichowski Przęsławek 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-10
51 Mirka Osuch Grudziądz 7K5 50-59 lat Tak 2022-05-12
52 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2022-05-13
53 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-16
54 Damian Wiśniewski Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz / CZUBASZEK RUNNING TEAM 7M2 16-29 lat Tak 2022-05-17
55 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2022-05-18
56 Józef Szatkowski Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 7M6 60+ lat Tak 2022-05-18
57 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz 7M6 60+ lat Tak 2022-05-18
58 Zbigniew Serocki Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M5 50-59 lat Tak 2022-05-21
59 Monika Gumienik Szarnoś Szarnoś Team 7K3 30-39 lat Tak 2022-05-24
60 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat - 2022-05-24
61 Karol Maćkiewicz Mokre NRC 7M3 30-39 lat Tak 2022-05-24
62 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie 7M5 50-59 lat Tak 2022-05-25
63 Róża Kerner Łasin 7K3 30-39 lat Tak 2022-05-27
64 Łukasz Góras Grudziądz Nie ma 7M3 30-39 lat - 2022-05-29
65 Roman Wernik Świecie 7M4 40-49 lat Tak 2022-05-30
66 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-01
67 Piotr Krajewski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-02
68 Martyna Jakóbczyk Grudziądz Adidas Runners Warsaw / Drużyna Blondyna 7K3 30-39 lat Tak 2022-06-02
69 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-03
70 Ewelina Derkowska Szarnoś 7K3 30-39 lat Tak 2022-06-04
71 Paweł Szydzik Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-05
72 Michał Winiarski Grudziądz CHMIELARZ TEAM 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-05
73 Michał Kleczkowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-07
74 Damian Matuszak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-08
75 Jarosław Cieszyński Łasin 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-09
76 Michał Kardaś Glina 22 BLT Malbork 7M3 30-39 lat - 2022-06-10
77 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega 7K3 30-39 lat - 2022-06-12
78 Michał Jankowski Grudziadz FC Legia 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-12
79 Janusz Gołębiewski Rogóźno Pręczawianka 7M6 60+ lat Tak 2022-06-12
80 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM 7M4 40-49 lat - 2022-06-12
81 TOBIASZ KOCHALSKI Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-13
82 Tomasz Kujawski Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-13
83 Michał Olszewski Iława 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-14
84 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-14
85 Marek Kernstein Łasin 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-14
86 Agata Wojenko Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2022-06-15
87 Oliwia Rusoń Jasiewo 7K2 16-29 lat Tak 2022-06-15
88 Katarzyna Borolewska Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2022-06-15
89 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie 7K3 30-39 lat Tak 2022-06-18
90 Emilia Piasecka Toruń 7K2 16-29 lat - 2022-06-18
91 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo 7K3 30-39 lat Tak 2022-06-20
92 Wojciech Bukowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2022-06-21
93 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2022-06-21
94 Błażej Mrówczyński Golub-Dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń 7M2 16-29 lat - 2022-06-22
95 Kacper Arendt Grudziądz Czubaszek RUNNING SHOP Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2022-06-25
96 Piotr Grubba Grudziądz Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-25
97 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-25
98 Anna Trojanowska Grupa 7K4 40-49 lat Tak 2022-06-26
99 Mariusz Krzyżykowski Piaski 7M4 40-49 lat Tak 2022-06-26
100 Piotr Deka Grudziądz 7M5 50-59 lat - 2022-06-26
101 Anna Markowska Grudziądz SP 8 7K4 40-49 lat Tak 2022-06-26
102 Katarzyna Chojnacka Warlubie 7K4 40-49 lat Tak 2022-06-27
103 Natalia Chojnacka Krusze 7K2 16-29 lat Tak 2022-06-27
104 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-27
105 Mateusz Nowiński Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-28
106 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2022-06-28
107 Janusz Lis Grudziądz TKKF Chełmno 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-29
108 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz 7K4 40-49 lat - 2022-06-29
109 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz 7M3 30-39 lat - 2022-06-29
110 Janusz Gronek Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-29
111 Łukasz Kałdowski Grudziądz Karomet Team 7M2 16-29 lat Tak 2022-06-30
112 Piotr Janowski Nowawieś Chełmińska TKKF Chełmno 7M5 50-59 lat Tak 2022-06-30
113 Szymon Niewadzi Grudziadz ŁajzaTim 7M3 30-39 lat Tak 2022-06-30
114 Dorota Józefiak Łasin 7K4 40-49 lat Tak 2022-07-02
115 Alicja Łazarska Działowo Start Team Wąbrzeźno 7K4 40-49 lat - 2022-07-03
116 Paweł Moskal Kurzętnik Kurzętnik Biega 7M2 16-29 lat - 2022-07-03
117 Teresa Bober Zawda 7K5 50-59 lat - 2022-07-04
118 Andrzej Chojnacki Krusze 7M4 40-49 lat Tak 2022-07-04
119 Bartosz Rusoń Rumia ULKS Talex Borzytuchom 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-04
120 Bartosz Pawlicki Dragacz 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-04
121 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2022-07-05
122 Danuta Makowska Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie 7K4 40-49 lat Tak 2022-07-05
123 Marek Kędziorski Wąbrzeźno 7M5 50-59 lat - 2022-07-05
124 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno 7K5 50-59 lat - 2022-07-05
125 Jacek Walczak Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-07-05
126 Tomasz Dobek Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-05
127 Michalina Migdalska Grudziądz ŁajzaTim 7K3 30-39 lat Tak 2022-07-06
128 MARIUSZ WOJDYLO BRODNICA Brodnica Biega 7M3 30-39 lat Tak 2022-07-06
129 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy 7M3 30-39 lat - 2022-07-06
130 Janusz Michałkowski Grudziądz 7M3 30-39 lat - 2022-07-06
131 Paweł Licznerski Gajewo Ekipa Rycerza 7M3 30-39 lat Tak 2022-07-06
132 Krzysztof Granica Grudziądz Gdz 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-06
133 Piotr Kopczyński Lipinki Start Team Wąbrzeźno 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-06
134 Mariusz Ziółkowski Sulnowo 7M3 30-39 lat Tak 2022-07-06
135 Sławomir Pulkowski Rogóźno 7M5 50-59 lat Tak 2022-07-07
136 Iwona Zająkała Łasin Łasin 7K3 30-39 lat Tak 2022-07-07
137 Alina Gąsiorowska Gardeja Gmina Gardeja Biega 7K3 30-39 lat Tak 2022-07-07
138 Oliwia Strzelczyk Nowa Wieś 7K2 16-29 lat Tak 2022-07-07
139 Tomasz Banach Grudziądz 7M3 30-39 lat Tak 2022-07-07
140 Mateusz Szczepański Szembruk START TEAM WĄBRZEŹNO 7M2 16-29 lat Tak 2022-07-07
141 Robert Litwiński Grudziądz Vege Runners 7M4 40-49 lat Tak 2022-07-07
142 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2022-07-07
143 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz 7K4 40-49 lat Tak 2022-07-08
144 Nikodem Łuczak Grudziądz 7M4 40-49 lat - 2022-07-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×