5. Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 10M4 40-49 lat 10km - 2024-01-17
2 MARCINHD GOSZ Grudziądz PARKRUN Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-17
3 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-17
4 Piotr Kawecki Cygany 10M3 30-39 lat 10km - 2024-01-17
5 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-17
6 Dariusz Rachwalski Grudziądz Aktywny Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-18
7 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM 10M4 40-49 lat 10km - 2024-01-18
8 Marcin Kulpa Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-18
9 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-19
10 Wioletta Kuchczyńska Chełmno 10K4 40-49 lat 10km - 2024-01-19
11 Hanna Orlowska Chełmno 10K5 50-59 lat 10km Tak 2024-01-19
12 Krzysztof Nowacki Grudziadz Parkrun Grudziadz 10M4 40-49 lat 10km - 2024-01-19
13 Arkadiusz Stawecki Rożno-parcele POLKRYS TEAM 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-01-21
14 Joanna Szymczak Chełmno 10K3 30-39 lat 10km - 2024-01-21
15 Wojciech Chyliński Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-23
16 Klaudia Stąsiek Grudziądz 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-23
17 Tomasz Jaranowski Salno Aktywny Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-23
18 Krzysztof Czerwiński Ośno WKB MARATOŃCZYK Włocławek 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-01-23
19 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 10K2 16-29 lat 10km Tak 2024-01-24
20 Łukasz Rydzyński Brodnica Kitron 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-01-26
21 Tomasz Lewandowski Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-01-27
22 Marta Nadolecka Grudziądz Aktywny Grudziądz 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-29
23 Magda Sikorska Łazieniec POLKRYS TEAM 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-01-30
24 Paweł Madej Cieplewo GLKS Rogóźno 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-01-30
25 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega 10M6 60+ lat 10km Tak 2024-01-31
26 Piotr Kryszczuk Pasłęk JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-01
27 Dominik Drzewiecki Pasłęk JAK MASZ TAK BIEC, TO LEPIEJ ZEJDŹ 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-02
28 Anna Muras Czarnowo 10K3 30-39 lat 10km - 2024-02-02
29 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-03
30 Mateusz Miernik Aleksandrów Kujawski POLKRYS TEAM 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-04
31 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-04
32 Filip FLOREK Grupa RunTeam Florasy 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-04
33 JUSTYNA PIOTROWSKA Butowo 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-05
34 Agnieszka Stuczyńska Grupa Fit House Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-05
35 Beata Wodecka Grudziądz Parkrun Grudziądz 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-05
36 Anna Trojanowska Grupa Parkrun Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km - 2024-02-05
37 Jacek Pawlik Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-02-06
38 Piotr Okoński Grudziadz Parkran Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-09
39 Paweł Dąbrowski Toruń 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-09
40 Łukasz Sodolski Nowe 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-09
41 Marcin Cejrowski Nowe 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-09
42 Krzysztof Grodek Grudziądz Kurczak&PiskleRUN 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-02-09
43 Patryk Dworakowski Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-09
44 Marcin Wodecki Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-09
45 Dawid Kempa Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-11
46 Sławomir Romanowski Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-11
47 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-02-11
48 Radosław Gawrecki Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km - 2024-02-11
49 BRONISŁAW PUZIO GRUDZIĄDZ 10M6 60+ lat 10km Tak 2024-02-11
50 ADAM SZYMANIUK GRUDZIĄDZ 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-12
51 Jarosław Neff Grudziądz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-12
52 Adam Bałdyga Grudziądz Aktywny Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-12
53 Wojciech Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-12
54 Magdalena Janiszewska Chełmno 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-12
55 Damian Grubich Grudziądz Parkrun/Aktywny Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-14
56 Hanna Stypuła Grudziądz Biegaj z determinacją. Kobiety w ruchu. 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-14
57 Maksymilian Zdunek Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-14
58 Filip Wantoch-Rekowski Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-14
59 Łukasz Grzelak Toruń 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-15
60 Piotr Hajdus Braniewo 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-15
61 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/Aktywny Grudziądz 10K3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-18
62 Małgorzata Olińska Grudziadz 10K5 50-59 lat 10km Tak 2024-02-19
63 Krzysztof Wróblewski Grudziądz 10M5 50-59 lat 10km Tak 2024-02-20
64 Tomasz Dobek Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km - 2024-02-21
65 Łukasz Murawski Brodnica Brodnica Biega 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-22
66 Rafał Ciepliński Brodnica Brodnica Biega 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-22
67 Żaneta Perlińska Karbowo Stowarzyszenie Brodnica Biega 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-23
68 Piotr Markuszewski Brodnica Stowarzyszenie Brodnica Biega 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-23
69 Przemysław Sulecki Brodnica Stowarzyszenie Brodnica Biega 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-23
70 Dorota Gałuszka Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-24
71 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-25
72 Nikit Lebedevskyi Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-26
73 Nikodem Nowacki Grupa 10M2 16-29 lat 10km - 2024-02-26
74 Paulina Skonecka Brodnica Stowarzyszenie Brodnica Biega 10K2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-28
75 Łukasz Ogorzałek Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-28
76 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-29
77 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-02-29
78 Paweł Halicki Grudziądz 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-29
79 Paweł Kotuła Trzciano Start Team Wąbrzeźno 10M4 40-49 lat 10km Tak 2024-02-29
80 Krzysztof Granica Grudziądz Gdz 10M3 30-39 lat 10km Tak 2024-02-29
81 Patryk Kuberski Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M2 16-29 lat 10km Tak 2024-03-01
82 Agnieszka Zehner KM PSP Grudziądz 10K4 40-49 lat 10km - 2024-03-02
83 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 10M4 40-49 lat 10km - 2024-03-04


Do góry


5km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Dariusz Jegierski Grudziadz Niespełniony 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-17
2 Marek Czarnecki Chełmno 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-17
3 Iwona Czarnecka Chełmno 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-17
4 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-17
5 Karolina Kosmowska Grudziądz NiezalezNA 5K3 30-39 lat 5km - 2024-01-17
6 Miłosz Kopczyński Grudziądz Stomil Training 5M3 30-39 lat 5km - 2024-01-17
7 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-17
8 Monika Bojarska Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-17
9 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-01-17
10 Michał Wróbel Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-17
11 Monika Fiałkowska Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam 5K3 30-39 lat 5km - 2024-01-17
12 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ 5M5 50-59 lat 5km - 2024-01-17
13 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-17
14 Anna Szuchowska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2024-01-17
15 Michał Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie 5M4 40-49 lat 5km - 2024-01-17
16 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-17
17 Łukasz Pastewski Grudziadz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-18
18 Dagmara Czajkowska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2024-01-18
19 Józef Trzaska 86-300 Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-01-18
20 Monika Krawczyk Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-18
21 Iwona Opoka Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-18
22 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-18
23 Krzysztof Nosek Grudziądz RCI BYDGOSZCZ 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-18
24 Monika Jastrzębska Grudziądz 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-18
25 Magdalena Kłosowska Grudziądz UP Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2024-01-18
26 Andrzej Medeński Grudziądz Aktywny Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-18
27 Michał M. Marciniak Toruń Przytulaska Team 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-18
28 Agata Tylicka Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-18
29 Karina Sala grudziądz 5K2 16-29 lat 5km - 2024-01-18
30 JOANNA SZULC Grudziądz Melody-Horizon 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-18
31 Patrycja Borkowska Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-18
32 Anna Sójkowska Bąkowo Biegam żeby żreć więcej ciastków 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-18
33 Tomasz Cerk Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-18
34 Rafał Zbrzeźny Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-18
35 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-19
36 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-01-19
37 Sylwia Dobuszewska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-19
38 Magdalena Wasiniewska Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-19
39 Krzysztof Dobuszewski Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-19
40 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-19
41 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-19
42 Andrzej Pawłowski Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-01-20
43 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-20
44 Seweryn Koślacz Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-20
45 Mariusz Miraszewski Grudziądz RCI BYDGOSZCZ 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-23
46 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-23
47 Bartosz Swarcewicz Chełmno 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-23
48 Mariusz Mroziński Świerkocin 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-23
49 Karol Górny Grudziadz Aktywny Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-23
50 Bartosz Szyplewski Nowe Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-24
51 Kamila Guziec Grudziądz Aktywny Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-24
52 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-24
53 Monika Stępień Grudziądz Rogiewicz Running Team 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-24
54 Kalina Łazarska Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km - 2024-01-24
55 Józef Szatkowski Grudziadz Start Team Wąbrzeźno 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-01-25
56 Szymon Łakomy Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-25
57 Magdalena Gosz Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-26
58 Jakub Tadych Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-27
59 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-27
60 Marek Cywka Grudziądz 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-28
61 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team 5K4 40-49 lat 5km - 2024-01-28
62 Tatiana Deręgowska Mały Rudnik 5K3 30-39 lat 5km - 2024-01-28
63 Patrycja Kukuła Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km - 2024-01-28
64 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 5K6 60+ lat 5km Tak 2024-01-28
65 Oliver Klinger Grudziądz Vultures 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-29
66 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator 5M3 30-39 lat 5km - 2024-01-29
67 Wojciech Nadolecki Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-29
68 Łukasz Bordewicz Nowe 5M2 16-29 lat 5km - 2024-01-30
69 Mariusz Kuciński Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-30
70 Łukasz Kozłowski Grudziądz Aktywny Grudziądz 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-01-30
71 Waldemar Szreder Szubin WATAHA L-PAAK 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-01-31
72 Dominik Kalinowski Szubin WATAHA L-PAAK 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-31
73 Robert Kinderman Nakło nad Notecią WATAHA L-PAAK 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-01-31
74 Szymon Chmielewski Grudziądz Rogiewicz Running Team 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-01
75 ROBERT NAPOROWSKI Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-01
76 Piotr Golombek Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-02
77 Tomasz Stępień Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-02
78 Celina KĘDZIERSKA Orle 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-03
79 Joanna Tylicka Nowa Wieś 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-03
80 Andrzej Tylicki Nowa Wieś 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-03
81 Sylwia Dąbrowska Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-03
82 Krzysztof Kędzierski Orle 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-04
83 Agata Szymanska Mełno Brak 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-04
84 Marcin Lindberg Grudziądz szpachtelmajster 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-04
85 Andżelika Andżelika Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-04
86 Marek Matczyński Piaski GKS Olimpia Grudziądz 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-02-05
87 Damian Damazyn Grudziądz Janosiki 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-05
88 Anna Damazyn Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-05
89 Anna Ciżnicka Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-05
90 Katarzyna Stolp Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-05
91 Michał Kamiński Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-05
92 Izabela Jakubowska Szembruk Jaqubki biegają 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-05
93 Magdalena Sobieraj Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-05
94 Leszek Jakubowski Szembruk Jaqubki biegają 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-05
95 Dominik Treder Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-05
96 Iza Godzieba Radzyń Chełmiński 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-05
97 Dawid Wolak Węgrowo Fenerbace Gacebembe Run Team 5M3 30-39 lat 5km - 2024-02-05
98 Katarzyna Piłat-Fiałkowska Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km - 2024-02-05
99 Milena Gachewicz Szembruk 5K3 30-39 lat 5km - 2024-02-05
100 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-06
101 Małgorzata Kalisz Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km - 2024-02-06
102 Tomasz Kalisz Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km - 2024-02-06
103 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-02-06
104 Łukasz Kowarowski Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-07
105 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-07
106 Patryk Paprocki Grudziądz 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-07
107 Zenon Szydłowski Chełmno 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-08
108 Paweł Gothard Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-08
109 Paulina Chojnacka Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-08
110 Blanka Kulaszewska Grupa Amatorka 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-08
111 Przemysław Piech Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-08
112 Kamila Piech Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-08
113 Krzysztof Michałowski Grudziądza 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-09
114 Agnieszka Michałowska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-09
115 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-09
116 Magdalena Michalska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-10
117 Mateusz Sawiński Szubin WATAHA L-PAAK 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-10
118 Cezary Muszczyński Świecie 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-11
119 Agnieszka Jolkowska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2024-02-11
120 Anna Pastewska Lniano WATAHA L-PAAK 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-11
121 Szymon Gubański Drzycim 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-12
122 Dariusz Łuczak Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-12
123 Joanna Koszyńska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-12
124 Weronika Dobuszewska Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-12
125 Alana Alipowa Grudziądz Run4Fun 5K4 40-49 lat 5km - 2024-02-13
126 Katarzyna Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
127 Marek Kropidłowski Tczew Biegający Tczew 5M6 60+ lat 5km - 2024-02-13
128 Małgorzata Adamska Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
129 Piotr Treichel Wierzbowo 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
130 Weronika Folmer Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-13
131 Sławomir Musiał Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
132 Joanna Jaszka Świecie #czasem se biegam# 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
133 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-13
134 Wioletta Duziak Chełmno Ekipa z psychiatryka :) 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-14
135 Dariusz Kniter Grudziądz Aktywny Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-14
136 Patryk Śmiger Grupa WSP Grupa 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-14
137 Nikodem Łuczak Grudziądz Pięściarz Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-15
138 Joanna Sobczyk Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-15
139 WIOLETTA MICHAŁKOWSKA Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-15
140 Iwona Czajkowska Sartowice 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-15
141 Marek Palczewski GRUDZIADZ 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-15
142 Aliona Alipowa Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-15
143 Izabela Raczyńska Bydgoszcz 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-15
144 Tomasz Raczyński Bydgoszcz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-15
145 Agnieszka Pruchniewska Braniewo 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-15
146 Roman Wernik Świecie 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-17
147 SEBASTIAN WALAWANDER Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-17
148 Weronika Walawander Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-17
149 Kasia Urbańska Iława 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-17
150 Artur Urbański Iława 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-17
151 Jacek Fiałkowski Grudziadz Janosiki 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-18
152 Bartosz Bukowski Annowo Parkrun Grudziądz 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-18
153 Agnieszka Dziedzic Unisław 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-19
154 Emila Weiland Unisław Drużyna szpiku 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-19
155 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-20
156 Marek Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km - 2024-02-21
157 Agnieszka Ośka Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-21
158 Łukasz Łukwiński Iława 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-21
159 Karol Łukwiński Iława 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-21
160 Adrian Ploetz Grudziądz CrossBox Gdz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-21
161 Karolina Michalik Marzęcice 4 Pułk Chemiczny 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-21
162 Kinga Kotewicz Mikołajki 4 Pułk Chemiczny 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-21
163 Mateusz Nowiński Grudziądz Moriw 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-21
164 TOMASZ RZESZUT Rozwarzyn WATAHA L-PAAK 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-21
165 Natalia Ampulska Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-21
166 Anna Wiśniewska Grudziądz Aktywny Grudziądz grupa biegowa 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-22
167 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-22
168 Mariusz Renkel Grudziądz 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-02-23
169 Anna Walczak Grudziądz Aktywny Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-25
170 Marcin Zdziarski Kutno Kutno Tylko Widzew 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-26
171 Anna Kotewicz Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km - 2024-02-27
172 Dominika Łyczko Grudziądz 5K2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-27
173 Oskar Świątkowski Grudziądz 5M2 16-29 lat 5km Tak 2024-02-27
174 Krzysztof Kawałkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-27
175 Eliasz Woźniak Marzęcice 4 Pułk Chemiczny 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-27
176 Anna Brzezińska Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-02-27
177 Dawid Kozłowski Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-27
178 Janusz Gołębiewski Rogóźno GLKS Rogóźno 5M6 60+ lat 5km Tak 2024-02-28
179 Amelia Orawczyk Łabiszyn WATAHA L-PAAK 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-28
180 Rafał Dreszler Nowa wieś 5M4 40-49 lat 5km - 2024-02-28
181 Tomasz Langowski Grudziądz Aktywny Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
182 Katarzyna Langowska Grudziądz Aktywny Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
183 Mariusz Krzyżykowski Piaski Mark-Bud 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
184 GABRIELA LEŚNIAK GRUDZIĄDZ 5K4 40-49 lat 5km - 2024-02-29
185 Katarzyna Mazuchowska Szembruk 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
186 Wojciech Andysz Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
187 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
188 Szymon Kamiński Grudziądz 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-02-29
189 Krzysztof Kania Kwidzyn Urbex Team Kwidzyn 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-02-29
190 Robert Mówiński BRATIAN 4 pułk chemiczny 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-03-01
191 Ewelina Derkowska Szarnoś 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-03-01
192 Dawid Włodarczyk Kutno parkPrzeszkód 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-03-01
193 Monika Gajos-Czyrynda Grudziądz 5K4 40-49 lat 5km Tak 2024-03-02
194 Przemysław Czyrynda Grudziądz 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-03-02
195 Szymon Adamczyk Dopiewiec 5M4 40-49 lat 5km Tak 2024-03-02
196 Rafał Szczęsny Wycinki 5M5 50-59 lat 5km Tak 2024-03-02
197 Karolina Szuflewska ALEKSANDRÓW KUJAWSKI Polkrys-Team 5K3 30-39 lat 5km - 2024-03-03
198 Dawid Koper Rogóźno Zamek Rogóźno Zamek CF 5M2 16-29 lat 5km - 2024-03-03
199 Kamila Wiśniewska Grudziądz Parkran Grudziądz 5K5 50-59 lat 5km Tak 2024-03-03
200 Monika Płatek Grudziądz Aktywny Grudziądz 5K3 30-39 lat 5km Tak 2024-03-03
201 Dariusz Sztuczka Lubanie 5M2 16-29 lat 5km - 2024-03-03
202 Klaudia Milińska Mątawy 5K2 16-29 lat 5km - 2024-03-04
203 Stanisław Kucal Świecie 5M3 30-39 lat 5km Tak 2024-03-04
204 Natalia Rulewska Grudziadz 5K3 30-39 lat 5km - 2024-03-04


Do góry


Nordic Walking

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Joanna Redies Grudziądz Open K (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-15
2 Aleksandra Dudek Grudziądz Open K (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-16
3 Joanna Pustuła Waldowo Szlacheckie Open K (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-26
4 Łucja Szmelcer Grudziądz Open K (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-28
5 Rafał Kołkowski Grudziądz Aktywny Grudziądz Open M (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-29
6 Joanna Kołkowska Grudziądz Aktywny Grudziądz Open K (NW) Nordic Walking Tak 2024-02-29
7 Alicja Łazarska Działowo Start Team Wąbrzeźno Open K (NW) Nordic Walking - 2024-03-04


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×