V otwarty bieg przełajowy o Puchar Wójta Gminy Sadlinki i Marsz Nordic Walking

Osoby zarejestrowane w systemie

Bieg 10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
2 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz K46+ Bieg 10km - 2022-06-20
3 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
4 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
5 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
6 Anna Mrozek Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
7 Sławomir Iwachów Kwidzyn MXTECH CYKLO TEAM M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
8 Marcin Mrozek Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
9 Michał Jerzyk Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
10 Piotr Guzowski Iława BGS IŁAWA M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
11 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
12 Jacek Hillar Kwidzyn Kwidzyn Biega M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
13 Mariusz Lewandowski Kwidzyn KKM kwidzyn MXTECH SUSPENSION M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
14 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn K16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
15 Adam Marczyk Kwidzyn KTR VENTUS M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
16 Mariusz Śmigielski Kwidzyn M16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
17 Krzysztof Traczyk Kwidzyn Kwidzyn Biega M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
18 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
19 Marcin Przypek Sztum M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
20 Magdalena Olszewska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
21 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
22 Andrzej Dziedzic Grabówko M16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
23 Marta Press-Marczyk Kwidzyn KTR VENTUS K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
24 ALEKSANDRA LISS Kwidzyn K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
25 Bartosz Jarocki Korzeniewo M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
26 Beata Pułka Grudziądz K16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
27 Jacek Gretkowski Kwidzyn Iglotech Group M16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
28 Dagmara Jagła Grudziądz Parkrun Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
29 Aleksandra Kolaś Kwidzyn Kwidzyn Biega K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
30 Krzysztof Zamyślewski Brachlewo KWIDZYN BIEGA M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
31 zenek mroczek dubiel M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
32 Izabela Kulczyk Kwidzyn Kwidzyn Biega K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
33 Katarzyna Rzosińska Sadlinki K46+ Bieg 10km - 2022-06-20
34 Barbara Miazek Grudziądz Parkrun Grudziadz K46+ Bieg 10km - 2022-06-20
35 KRZYSZTOF RZOSIŃSKI SADLINKI Kwidzyn Biega M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
36 Monika Nakonieczna Grudziądz Parkrun Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
37 Joanna Sobczyk Grudziądz Parkrun Grudziadz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
38 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
39 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
40 ŁUKASZ OLSZEWSKI KWIDZYN Kwidzyn Biega M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
41 Klaudia Tylicka Sadlinki K16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
42 Paweł Król Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
43 Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn KWIDZYN BIEGA M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
44 Michał Kardaś Glina 22 BLT Malbork M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
45 Maciej Kukawka Grudziądz LA RIVE TEAM M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
46 URSZULA RUCHLEWICZ Sztum K46+ Bieg 10km - 2022-06-20
47 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
48 Mariusz Lubowski Kwidzyn M16-30 Bieg 10km - 2022-06-20
49 Jacek Czabaj Kwidzyn Kwidzyn Biega M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
50 Przemysław Daniel Sadlinki M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
51 Jacek Bombas Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
52 RAFAŁ Masiak Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
53 Anna Walczak Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
54 Jacek Walczak Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
55 Tomasz Lenkiewicz Mątowy Wielkie M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
56 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Parkrun Grudziądz K46+ Bieg 10km - 2022-06-20
57 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
58 ROBERT JERZYK KANICZKI Traktor Team Gmina Kwidzyn / OSP Kaniczki M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
59 Michał Owczarczyk Grudziądz Amator M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
60 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
61 Ewa Janik-Nazorek Kwidzyn K31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
62 Jerzy Misiukiewicz SADLINKI M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
63 Dawid Zimliński Świecie M31-45 Bieg 10km - 2022-06-20
64 Krzysztof Kisiel Kwidzyn M46+ Bieg 10km - 2022-06-20
65 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziadz M46+ Bieg 10km - 2022-06-21
66 Tomasz Chmura Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-21
67 Ewa Chmura Grudziadz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-21
68 Grzegorz Szozda Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-06-21
69 Grzegorz Drosiński Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-06-21
70 Łukasz Szwedowski Kulice Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice M31-45 Bieg 10km - 2022-06-22
71 Kamil Misiukiewicz Sadlinki M16-30 Bieg 10km - 2022-06-22
72 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA M46+ Bieg 10km - 2022-06-23
73 Jędrzej Sadecki Kwidzyn M16-30 Bieg 10km - 2022-06-23
74 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz K31-45 Bieg 10km - 2022-06-23
75 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-23
76 Izabela Nowacka Grupa K31-45 Bieg 10km - 2022-06-24
77 MAGDALENA BABICKA Grudziądz K46+ Bieg 10km - 2022-06-26
78 Marcin Jędrak Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-06-27
79 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega M16-30 Bieg 10km - 2022-06-28
80 MACIEJ TRZASKA Bronisławowo M46+ Bieg 10km - 2022-06-29
81 Aneta Wojas Grudziadz Start Team Wąbrzeźno K31-45 Bieg 10km - 2022-06-29
82 Anna Nalaskowska GRUDZIĄDZ Parkrun Grudziadz K46+ Bieg 10km - 2022-07-01
83 Marek Zieliński Kwidzyn M46+ Bieg 10km - 2022-07-02
84 Wiktoria Kaszecka Sadlinki K31-45 Bieg 10km - 2022-07-03
85 Anna Ćwiklińska Poznań Virtual Runner Club K31-45 Bieg 10km - 2022-07-07
86 Mirosław ILJIN Bądki Wilcza Sfora M46+ Bieg 10km - 2022-07-09
87 Piotr Grubba Grudziądz Parkrun Grudziadz M31-45 Bieg 10km - 2022-07-09
88 Monika Grubba Grudziądz Parkrun Grudziadz K31-45 Bieg 10km - 2022-07-09
89 Monika Herkowiak Baranowo Tarnowo Podgórne Biega K31-45 Bieg 10km - 2022-07-10
90 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM K46+ Bieg 10km - 2022-07-10
91 Mirosław Łucki Grudziądz M46+ Bieg 10km - 2022-07-10
92 Krzysztof Wtorek Grudziądz Parkrun Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-07-10
93 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno M31-45 Bieg 10km - 2022-07-10
94 Kacper Grubba Grudziądz Parkrun Grudziądz M16-30 Bieg 10km - 2022-07-11
95 Janusz Gołębiewski Rogóźno Pręczawianka M46+ Bieg 10km - 2022-07-11
96 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz M46+ Bieg 10km - 2022-07-11
97 Józef Szatkowski Grudziądz Start Team Wąbrzeźno M46+ Bieg 10km - 2022-07-11
98 Zbigniew Walkiewicz Bądki M31-45 Bieg 10km - 2022-07-12
99 Mariusz Borkowski Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-07-13
100 Piotr Koogut Kwidzyn M46+ Bieg 10km - 2022-07-14
101 Paweł Leszczyński Sadlinki M16-30 Bieg 10km - 2022-07-14
102 Magdalena Wylk Kwidzyn K16-30 Bieg 10km - 2022-07-15
103 Piotr Piechowiak Sadlinki M46+ Bieg 10km - 2022-07-17
104 Łukasz Brzoza Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-07-17
105 Julita Kaszowicz Sadlinki K31-45 Bieg 10km - 2022-07-19
106 Jacek Lorek Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-07-19
107 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno M31-45 Bieg 10km - 2022-07-20
108 Piotr Kawecki Cygany M31-45 Bieg 10km - 2022-07-20
109 Monika Kozioł Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn K16-30 Bieg 10km - 2022-07-20
110 Adam Mroczek Gardeja M31-45 Bieg 10km - 2022-07-20
111 Grzegorz Trzciński Prabuty M46+ Bieg 10km - 2022-07-21
112 Adam Klepacz Kwidzyn Amator M46+ Bieg 10km - 2022-07-21
113 Marcin Janiak Grudziądz START TEAM WĄBRZEŹNO M31-45 Bieg 10km - 2022-07-22
114 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega M46+ Bieg 10km - 2022-07-23
115 Tomasz Dobek Grudziądz M16-30 Bieg 10km - 2022-07-25
116 Krzysztof Chmielecki Gdańsk ST Runners M31-45 Bieg 10km - 2022-07-25
117 Tomasz Kaszowicz Sadlinki M31-45 Bieg 10km - 2022-07-25
118 Krzysztof Brzóska Nowe M31-45 Bieg 10km - 2022-07-26
119 Krzysztof Chojnacki Kwidzyn M46+ Bieg 10km - 2022-07-27
120 Piotr Borkowski Wejherowo M31-45 Bieg 10km - 2022-07-29
121 Bartosz Pliszka Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-07-30
122 Ariel Mathiak Grudziądz Maliniaki M31-45 Bieg 10km - 2022-07-30
123 Artur Wilczyński Rakowiec M46+ Bieg 10km - 2022-07-31
124 Dorota Wilczyńska Rakowiec Lacroix team K31-45 Bieg 10km - 2022-07-31
125 Kacpre Daniel Kwidzyn Traktor team gmina Kwidzyn  M16-30 Bieg 10km - 2022-08-01
126 Maciej Wiśniewski Świecie Spoceni Niebiegacze M46+ Bieg 10km - 2022-08-02
127 Tomasz Walczak Świecie M31-45 Bieg 10km - 2022-08-02
128 Łukasz Ciszek Świecie M31-45 Bieg 10km - 2022-08-02
129 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening K31-45 Bieg 10km - 2022-08-02
130 Bartosz Borzyszkowski Kwidzyn M16-30 Bieg 10km - 2022-08-03
131 Alicja Błaszków Kwidzyn K16-30 Bieg 10km - 2022-08-03
132 Joanna Nalepa Kwidzyn K16-30 Bieg 10km - 2022-08-03
133 Tomasz Kujawski Grudziądz M31-45 Bieg 10km - 2022-08-03
134 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN M46+ Bieg 10km - 2022-08-04
135 Katarzyna Osojca SADLINKI K31-45 Bieg 10km - 2022-08-04
136 Piotr Błaszków Kwidzyn M31-45 Bieg 10km - 2022-08-04
137 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz M46+ Bieg 10km - 2022-08-06
138 Marcin Motofa Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno M31-45 Bieg 10km - 2022-08-06
139 Dawid Przybyła Kwidzyn Kwidzyn Biega M16-30 Bieg 10km - 2022-08-06
140 Joanna Szmidt Kwidzyn K46+ Bieg 10km - 2022-08-06
141 Dariusz Szmidt Kwidzyn M46+ Bieg 10km - 2022-08-06
142 Marcin Szmidt Kwidzyn M16-30 Bieg 10km - 2022-08-06
143 Agnieszka Lachowicz Grudziądz K46+ Bieg 10km - 2022-08-06
144 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega M31-45 Bieg 10km - 2022-08-06


Do góry


Nordic Walking

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr. Dodatkowe info.
1 Barbara Bogucka Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
2 Krystyna Szymańska Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
3 Zofia Mazur Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
4 Ewa Niewiadomska Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
5 Zyta Ludew Sadlinki Kluba Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
6 EWELINA PAULINA Lis Grudziądz Open K Nordic Walking - 2022-06-20
7 Monika Sławińska Kwidzyn KWIDZYN BIEGA Open K Nordic Walking - 2022-06-20
8 Sylwia Tatara Prabuty Open K Nordic Walking - 2022-06-20
9 Jadwiga Halik-Lewandowska Kwidzyn Zantyr sztum Open K Nordic Walking - 2022-06-20
10 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Nordic Walking - 2022-06-20
11 Elżbieta Pazdan Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-20
12 Roman Lewandowski Kwidzyn LKS Zantyr Sztum Open M Nordic Walking - 2022-06-20
13 Zbigniew Ornowski Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Nordic Walking - 2022-06-20
14 Ewa Wiśniewska Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-21
15 Małgorzata Pulkowska Jamy Bez klubu Open K Nordic Walking - 2022-06-21
16 Józefa Bartczak Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-06-21
17 Bartłomiej Kownacki Lasowice Wielkie Open M Nordic Walking - 2022-06-26
18 mariusz kądeja Jędrychowo Open M Nordic Walking - 2022-06-28
19 Ludmiła Palińska Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-07-04
20 Wiesława Kołatka Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-07-04
21 Adriana Skweres Pelplin Klub Sportowy Gminy Pelplin SPRINT KULICE Open K Nordic Walking - 2022-07-10
22 Danuta Gołębiewska Rogóźno Pręczawianka Open K Nordic Walking - 2022-07-11
23 Edyta Ogonowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open K Nordic Walking - 2022-07-12
24 Joanna Olszewska Kwidzyn Open K Nordic Walking - 2022-07-21
25 Alicja Łazarska Działowo Start Team Wąbrzeźno Open K Nordic Walking - 2022-07-23
26 Ania Mokłowicz Wejherowo Znikające punkty Open K Nordic Walking - 2022-07-25
27 Adam Ślęzak Elbląg OSP POGRODZIE Open M Nordic Walking - 2022-07-27
28 Kazimiera Dana Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open K Nordic Walking - 2022-07-29
29 Barbara Kałamajska Grudziądz Klub NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ Open K Nordic Walking - 2022-07-29
30 Joanna Nowak Grudziądz Open K Nordic Walking - 2022-08-02
31 Krystyna Wesner Kwidzyn Wesa Open K Nordic Walking - 2022-08-03
32 Barbara Ossowska Kwidzyn Open K Nordic Walking - 2022-08-04
33 Harald Wesner Kwidzyn Wesa Open M Nordic Walking - 2022-08-05
34 Maria Alicja Konopska Sadlinki Klub Seniora Sadlinki Open K Nordic Walking - 2022-08-05
35 Monika Kopecka Gardeja Wilcza Sfora Open K Nordic Walking - 2022-08-05
36 Oliwia Kopecka Gardeja Wilcza sfora Open K Nordic Walking - 2022-08-05
37 Małgorzata Motofa Wąbrzeźno START TEAM WĄBRZEŹNO Open K Nordic Walking - 2022-08-06


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×