V Owocowy Przełaj

Wyniki

Lista

"Amator M"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Krystian Kruk 390 PRO FIT BIKE/JAAN BIKES Open Mężczyzn 1 08:5908:5208:5809:11 35:54 36:00 - Ukończył
2 Dominik Świtalski 386 Eurostone - Sablier Open Mężczyzn 2 08:5109:0109:1109:13 36:10 36:16 +16 sek. Ukończył
3 Bartosz Koniuszewski 308 WINAAR CX! Open Mężczyzn 3 08:5208:5809:1409:22 36:16 36:26 +26 sek. Ukończył
4 Wojciech Szczepanik 309 Ośka Warszawa Open Mężczyzn 4 09:0009:1509:0709:28 36:44 36:50 +50 sek. Ukończył
5 Paweł Kupczak 359 Open Mężczyzn 5 08:5709:0109:2409:40 36:54 37:02 +01:02 Ukończył
6 Kacper Jabłoński 365 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Open Mężczyzn 6 09:2309:1509:2409:20 37:10 37:22 +01:22 Ukończył
7 BŁAŻEJ KUTROWSKI 334 STREFASPORTU.PL MW.INVEST Open Mężczyzn 7 09:3009:1309:1809:32 37:20 37:33 +01:33 Ukończył
8 Jakub Antkowiak 419 Open Mężczyzn 8 08:5909:2409:2609:48 37:32 37:37 +01:37 Ukończył
9 Sebastian Młyński 374 DRUTEX Open Mężczyzn 9 09:1809:3909:3209:20 37:44 37:49 +01:49 Ukończył
10 Kacper Belt 363 Open Mężczyzn 10 09:1509:2009:3909:45 37:49 37:59 +01:59 Ukończył
11 Mateusz Kupczyk 331 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Open Mężczyzn 11 09:2309:2709:3509:40 37:56 38:05 +02:05 Ukończył
12 Mateusz Dzięgielewski 311 Veloart Open Mężczyzn 12 09:4109:2609:3309:35 38:02 38:15 +02:15 Ukończył
13 Mikołaj Kuczwalski 417 DZIKI TEAM KWIDZYN Open Mężczyzn 13 09:1809:5409:4209:53 38:40 38:47 +02:47 Ukończył
14 Jan Baran 368 Open Mężczyzn 14 09:3509:3509:4709:51 38:41 38:48 +02:48 Ukończył
15 Leszek Pyrka 379 Na Osi - MyBike Team Open Mężczyzn 15 09:3809:2709:5209:55 38:39 38:52 +02:52 Ukończył
16 Michał Szadura 346 Na Osi - MyBike Team Open Mężczyzn 16 09:3609:4409:5009:44 38:45 38:54 +02:54 Ukończył
17 Grzegorz Romanowski 396 BIKEBROTHERS Open Mężczyzn 17 09:3809:3809:4710:03 38:58 39:06 +03:06 Ukończył
18 Jacek Torzewski 388 AMSports Bydgoszcz MTB Team Open Mężczyzn 18 10:0009:4509:4209:50 39:17 39:17 +03:17 Ukończył
19 Mateusz Adamczyk 411 PRO FIT BIKE/JAAN BIKES Open Mężczyzn 19 10:0809:3509:3510:01 39:03 39:19 +03:19 Ukończył
20 Radek Kwiatkowski 312 Veloart Open Mężczyzn 20 09:4209:5210:0209:47 39:16 39:23 +03:23 Ukończył
21 Jakub Gasztkowski 342 Niezrzeszony Open Mężczyzn 21 09:5209:4709:4510:10 39:23 39:34 +03:34 Ukończył
22 Krystian Buja 425 Klif Team Chłapowo Open Mężczyzn 22 09:1909:5410:1810:17 39:41 39:48 +03:48 Ukończył
23 Adam Ciesla 426 Syrenka CX Open Mężczyzn 23 10:1409:4609:5510:18 39:59 40:13 +04:13 Ukończył
24 Sebastian Kabaczuk 304 Bogdziewicz Team Open Mężczyzn 24 10:0709:4710:0910:10 40:04 40:13 +04:13 Ukończył
25 Aleksander Nabekalo 418 MTB Wentylek Open Mężczyzn 25 10:0110:2610:1010:05 40:31 40:42 +04:42 Ukończył
26 Sebastian Torzewski 387 AMSports Bydgoszcz MTB Team Open Mężczyzn 26 10:0710:0210:1610:17 40:30 40:42 +04:42 Ukończył
27 Jakub Markiewicz 358 GK MALBORK Open Mężczyzn 27 10:3510:0210:0610:02 40:45 40:45 +04:45 Ukończył
28 Paweł Łagodziński 350 Ramę na Ramię Open Mężczyzn 28 10:1210:0110:2810:16 40:48 40:57 +04:57 Ukończył
29 Marcin Karpiński 322 Mlks Baszta Bytów Open Mężczyzn 29 10:0910:0410:2410:23 41:00 41:00 +05:00 Ukończył
30 Marcin Baranowski 401 Białobłocki Pro Coaching Open Mężczyzn 30 09:5310:2310:4110:06 41:03 41:03 +05:03 Ukończył
31 Marcin Pastusiak 413 BTC Open Mężczyzn 31 10:0710:1610:2110:32 41:08 41:16 +05:16 Ukończył
32 Łukasz Sosnowski 372 Endure Team Open Mężczyzn 32 10:5810:0010:1110:15 41:06 41:24 +05:24 Ukończył
33 Mateusz Grabarski 325 VeloGd Open Mężczyzn 33 11:1109:5710:1110:10 41:16 41:29 +05:29 Ukończył
34 Marcin Suchomski 317 Open Mężczyzn 34 09:5910:2410:3510:33 41:21 41:31 +05:31 Ukończył
35 Arkadiusz Włodarczyk 393 MSR Mrągowo Open Mężczyzn 35 10:2810:1810:2610:28 41:27 41:40 +05:40 Ukończył
36 Jacek Rorbach 420 Białobłocki Pro Coaching Open Mężczyzn 36 10:2110:1610:3310:45 41:43 41:55 +05:55 Ukończył
37 Krzysztof Sienkiewicz 400 Syrenka CX Open Mężczyzn 37 11:0310:2510:2010:15 41:46 42:03 +06:03 Ukończył
38 Szymon Kobylinski 305 Rondo Open Mężczyzn 38 10:5210:2810:2510:25 41:55 42:10 +06:10 Ukończył
39 Daniel Olszewski 389 Open Mężczyzn 39 10:1310:4510:3610:44 42:12 42:18 +06:18 Ukończył
40 Krzysztof Wojtowicz 394 Wood Glass Team Open Mężczyzn 40 11:0010:3310:2310:26 42:03 42:22 +06:22 Ukończył
41 Łukasz Kwaśniewski 356 lukaszcycling.com Open Mężczyzn 41 10:5410:2410:4010:24 42:10 42:22 +06:22 Ukończył
42 Miłosz Pagacz 307 BIKEBROTHERS Open Mężczyzn 42 10:1910:2710:4710:55 42:20 42:28 +06:28 Ukończył
43 Dawid Markiel 416 Inpeak Team Open Mężczyzn 43 10:5110:3710:3610:38 42:29 42:42 +06:42 Ukończył
44 Jakub Nowacki 407 3cityFxD Open Mężczyzn 44 10:5510:3110:3810:53 42:41 42:57 +06:57 Ukończył
45 Dawid Modrzyński 421 Skurcze & Zakwasy Open Mężczyzn 45 10:3910:2710:4911:04 42:47 42:59 +06:59 Ukończył
46 Jacek Olech 360 NWT MTB Świecie Open Mężczyzn 46 11:1510:4710:4210:36 43:08 43:20 +07:20 Ukończył
47 Leszek Szczepański 366 DZIKI TEAM KWIDZYN Open Mężczyzn 47 11:0110:3711:0010:43 43:21 43:21 +07:21 Ukończył
48 MAREK BIELOWICZ 343 BST-Banach Sport Team Open Mężczyzn 48 11:0910:3711:0410:45 43:17 43:35 +07:35 Ukończył
49 Roman Krześniak 315 Bart Bike Team Sulnowo Open Mężczyzn 49 11:1310:4910:5310:49 43:30 43:44 +07:44 Ukończył
50 Adam Kaczmarek 364 Triton/Rybczyński Bikes Open Mężczyzn 50 10:5310:3910:5511:26 43:40 43:53 +07:53 Ukończył
51 Michał Sakowski 399 GraveLove Poznań By Decathlon Open Mężczyzn 51 11:2510:4711:0310:48 43:44 44:03 +08:03 Ukończył
52 Piotr Próchnicki 351 Ramę Na Ramię Open Mężczyzn 52 10:5211:0911:1111:00 44:00 44:12 +08:12 Ukończył
53 Jarosław Belt 380 MTB Eldar Świecie Open Mężczyzn 53 11:5010:4710:5110:58 44:11 44:26 +08:26 Ukończył
54 Marcin Sykuła 345 BST-Banach Sport Team Open Mężczyzn 54 10:5711:2011:0911:02 44:17 44:28 +08:28 Ukończył
55 Mateusz Cieślak 310 Veloart Open Mężczyzn 55 11:2411:2211:0710:46 44:19 44:39 +08:39 Ukończył
56 Krzysztof Katolo 328 Ramę na Ramię Open Mężczyzn 56 11:3810:5311:1211:01 44:26 44:44 +08:44 Ukończył
57 Waldemar Cisło 428 DZIKI TEAM KWIDZYN Open Mężczyzn 57 11:4610:5911:0410:59 43:51 44:48 +08:48 Ukończył
58 Szymon Jarzębowski 302 Syrenka CX Open Mężczyzn 58 11:0610:5711:1611:39 44:41 44:58 +08:58 Ukończył
59 Rafał Tłuszczak 354 HOTEL CZTERY BRZOZY Open Mężczyzn 59 11:5211:1911:0011:01 45:00 45:12 +09:12 Ukończył
60 Paweł Wiśniewski 326 VeloGd Open Mężczyzn 60 11:4211:0911:0511:23 45:02 45:19 +09:19 Ukończył
61 Maciej Sidorowicz 373 Wood Glass Team Open Mężczyzn 61 12:0310:5611:2211:02 44:59 45:23 +09:23 Ukończył
62 Igor Piechowski 422 SKODA HADM Open Mężczyzn 62 11:2011:3211:2811:36 45:42 45:56 +09:56 Ukończył
63 Krzysztof Mróz 324 TAGO CX Open Mężczyzn 63 11:2211:2811:2711:42 45:50 45:59 +09:59 Ukończył
64 Krystian Baranowski 347 Ramę na Ramię Open Mężczyzn 64 11:0211:2911:4111:59 46:00 46:11 +10:11 Ukończył
65 Michał Sawicz 303 Bogdziewicz Team Open Mężczyzn 65 11:2213:0410:5811:01 46:13 46:25 +10:25 Ukończył
66 Tomasz Jaworański 403 SKODA HADM Open Mężczyzn 66 11:2711:0911:5112:02 46:17 46:29 +10:29 Ukończył
67 Łukasz Olszewski 371 Flota Gdynia Open Mężczyzn 67 10:5511:3112:0212:03 46:24 46:31 +10:31 Ukończył
68 Paweł Cieśla 385 Open Mężczyzn 68 12:0211:2411:5311:32 46:34 46:51 +10:51 Ukończył
69 Daniel Diks 423 Baszta Bytów Open Mężczyzn 69 11:4611:5411:3811:34 46:37 46:52 +10:52 Ukończył
70 Dariusz Zieliński 349 Ramę na Ramię Open Mężczyzn 70 11:5511:4311:3411:48 46:42 47:00 +11:00 Ukończył
71 Bartosz Turoń 383 MTB KWIDZYN TEAM Open Mężczyzn 71 11:4011:5212:0411:36 46:58 47:12 +11:12 Ukończył
72 Tomasz Skawiński 327 Coldteam Gdynia Open Mężczyzn 72 12:3311:3911:4111:34 47:09 47:27 +11:27 Ukończył
73 Sebastian Dorniak 335 Open Mężczyzn 73 11:4011:4612:1211:52 47:15 47:30 +11:30 Ukończył
74 Wojciech Janiszewski 330 lukaszcycling.com Open Mężczyzn 74 12:2011:3811:4111:52 47:15 47:31 +11:31 Ukończył
75 Andrzej Bobkowski 353 SKODA HADM Open Mężczyzn 75 12:1311:3411:5512:01 47:28 47:43 +11:43 Ukończył
76 Łukasz Kręcki 378 Klub Kolarski Wda Świecie Open Mężczyzn 76 11:5611:3612:0412:14 47:50 47:50 +11:50 Ukończył
77 Patryk Galiński 318 BST - Banach Sport Team Open Mężczyzn 77 11:4912:0111:5912:11 47:43 48:00 +12:00 Ukończył
78 Piotr Nierzwicki 370 Bart Bike Team Sulnowo Open Mężczyzn 78 12:2211:4811:51- 35:41 36:01 +1 Okr. Ukończył
79 Michał Danielak 323 Orkiestra Wojskowa w Toruniu Velo Team Open Mężczyzn 79 12:0212:1611:45- 35:44 36:03 +1 Okr. Ukończył
80 Jędrzej Kowalski 395 PRO FIT BIKE/JAAN BIKES Open Mężczyzn 80 12:0511:5112:19- 35:57 36:15 +1 Okr. Ukończył
81 DOMINIK SUDOŁ 429 KWIDZYŃSKI KLUB KOLARSKI/DZIKI TEAM KWIDZYN Open Mężczyzn 81 12:0111:5412:29- 35:58 36:24 +1 Okr. Ukończył
82 Robert Hawraj 382 Open Mężczyzn 82 12:0112:0812:21- 36:14 36:30 +1 Okr. Ukończył
83 Krzysztof Perekitko 398 Niezrzeszony Open Mężczyzn 83 12:1212:0912:13- 36:34 36:34 +1 Okr. Ukończył
84 Grzegorz Trzopek 337 Owocowy Przełaj Open Mężczyzn 84 12:2711:5312:21- 36:26 36:41 +1 Okr. Ukończył
85 Michał Szczukowski 377 Cyklo Tuchola Open Mężczyzn 85 12:1012:0512:35- 36:40 36:50 +1 Okr. Ukończył
86 Artur Zieliński 381 GK STG Open Mężczyzn 86 12:1112:5012:28- 37:09 37:29 +1 Okr. Ukończył
87 Michał Słowik 357 Yellow Cargo Express Open Mężczyzn 87 13:1012:1812:10- 37:21 37:38 +1 Okr. Ukończył
88 Maciej Bukowski 375 RollaSpeedTeam Open Mężczyzn 88 13:1612:0312:21- 37:18 37:40 +1 Okr. Ukończył
89 Krzysztof Kwaśniewski 341 Bart Team Sulnowo Open Mężczyzn 89 13:3112:1012:11- 37:34 37:52 +1 Okr. Ukończył
90 Roman Pawłowski 319 Owocowy Przełaj Open Mężczyzn 90 12:2912:4612:55- 37:53 38:10 +1 Okr. Ukończył
91 Bartosz Sobczyński 402 Open Mężczyzn 91 13:0112:3712:47- 38:04 38:25 +1 Okr. Ukończył
92 Paweł Strzelecki 369 Klub Kolarski LEW Lębork Open Mężczyzn 92 13:0012:5613:13- 39:09 39:09 +1 Okr. Ukończył
93 Mateusz Naworol 424 Veloart Open Mężczyzn 93 12:4712:5813:29- 38:55 39:14 +1 Okr. Ukończył
94 Tomasz Zakolski 361 Open Mężczyzn 94 13:0812:5013:28- 39:03 39:26 +1 Okr. Ukończył
95 Bartosz Krukowski 427 Open Mężczyzn 95 09:2110:0020:12- 39:27 39:33 +1 Okr. Ukończył
96 Michal Golinski 339 Open Mężczyzn 96 13:1013:0713:16- 39:16 39:33 +1 Okr. Ukończył
97 Mirosław Guth 376 Open Mężczyzn 97 13:2313:0813:10- 39:22 39:41 +1 Okr. Ukończył
98 Marian Reinholz 412 Open Mężczyzn 98 13:2013:0813:27- 39:30 39:55 +1 Okr. Ukończył
99 Jakub Wietrzykowski 355 Open Mężczyzn 99 13:2913:1513:19- 40:03 40:03 +1 Okr. Ukończył
100 Dariusz Pacuk 333 SP 17 Torun Open Mężczyzn 100 13:4213:2013:41- 40:20 40:43 +1 Okr. Ukończył
101 Jakub Rycąbel 408 Veloart Open Mężczyzn 101 20:2909:5510:30- 40:41 40:54 +1 Okr. Ukończył
102 Pawel Cybulski 338 OSP PRZECHOWO Open Mężczyzn 102 13:1113:1114:39- 40:42 41:01 +1 Okr. Ukończył
103 Tomasz Reinholz 409 MTB Eldar Świecie Open Mężczyzn 103 13:5813:2614:20- 41:24 41:44 +1 Okr. Ukończył
104 Patryk Pol 391 Open Mężczyzn 104 14:2614:5313:45- 42:39 43:04 +1 Okr. Ukończył
105 Karol Wróbel 348 VIP Trans team Open Mężczyzn 105 11:2723:1211:40- 46:19 46:19 +1 Okr. Ukończył
106 Mateusz Romanowski 313 Open Mężczyzn 106 10:3510:17-- 20:41 20:52 +2 Okr. Nie ukończył
107 Patryk Wrona 340 Velobird Open Mężczyzn 107 13:0224:45-- 37:25 37:47 +2 Okr. Ukończył
108 Jacek Modrzyński 405 KOLARZ.PL Open Mężczyzn ---- - - - Nie ukończył


Do góry




"Amator K"

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3 Okr. 4 Czas netto Czas sum. Strata Status
1 Sylwia Tumiłowicz 384 Real-64 sto Open Kobiet 1 11:0611:1711:0411:22 44:40 44:49 - Ukończyła
2 Magdalena Majchrzak 392 STREFASPORTU.PL MW INVEST TEAM Open Kobiet 2 11:2511:2911:3811:57 46:18 46:29 +01:40 Ukończyła
3 Wiktoria Klawitter 367 Open Kobiet 3 11:2612:1813:09- 36:43 36:53 +1 Okr. Ukończyła
4 Agata Kąkiel 329 Ramę na Ramię Open Kobiet 4 13:3914:1014:38- 42:16 42:27 +1 Okr. Ukończyła
5 Maria Świerczyńska 415 Mundur na rowerze Open Kobiet 5 14:0414:3015:00- 43:24 43:34 +1 Okr. Ukończyła
6 Dorota Pikuła 397 LUKS Olimp Jeżewo Open Kobiet 6 15:0816:1616:36- 47:47 48:00 +1 Okr. Ukończyła
7 Beata Modlińska 344 MAJBIKE TEAM Open Kobiet 7 15:2517:0715:45- 48:00 48:17 +1 Okr. Ukończyła


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×