6. Grudziądzki Festiwal Rowerowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

For FUN

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Waldemar Gerlach Inowrocław M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-10
2 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN - 2024-04-10
3 Joanna Nowak Grudziądz Grudziądz K40 (For FUN) For FUN - 2024-04-10
4 Jacek Hillar Kwidzyn KKK Dziki Team Kwidzyn M50 (For FUN) For FUN - 2024-04-11
5 Mateusz Kręgielewski Bądki Cyklo Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
6 Krzysztof Roczyński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN - 2024-04-11
7 Mikołaj Gagajek Bydgoszcz MTB DEAF M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
8 Mariusz Ignatowski Bydgoszcz MTB DEAF M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
9 Filip Kubiak Bydgoszcz MTB DEAF M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
10 Grzegorz Nowakowski Bydgoszcz MTB DEAF M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
11 Daniel Piotrowski Bydgoszcz MTB DEAF M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
12 Marek Migdalski Dolna Grupa Klub Kolarski Wda Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
13 Artur Cirug Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-11
14 Mariusz Litwińczuk Świecie Klub Kolarski Wda Świecie M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-12
15 Piotr Cieśla Kwidzyn M30 (For FUN) For FUN - 2024-04-12
16 Piotr Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN - 2024-04-12
17 Julia Podsiadła Brodnica K16 (For FUN) For FUN - 2024-04-12
18 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze K30 (For FUN) For FUN - 2024-04-12
19 Jacek Rybarczyk Bydgoszcz Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-13
20 Anna Łucka Grudziądz La Rive Sports Team K40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-13
21 Marek Strek Lipno Lipa MTB M50 (For FUN) For FUN - 2024-04-14
22 Jerzy Hoffmann Brodnica Garaż MTB Team M50 (For FUN) For FUN - 2024-04-15
23 Kamil Pliszka Sztum M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-15
24 Miłosz Muchowicz Bydgoszcz M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-15
25 Krzysztof Gruca Lublin CEWAR M50 (For FUN) For FUN - 2024-04-15
26 Stanisław Pawłowski Włocławek Lumac Like Bike WTR Włocławek M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-16
27 Krystian Marciniak Toruń M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-16
28 Alicja Marciniak Toruń K30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-16
29 Damian Stolarski Lipno Rowerowe Lipno M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-17
30 Łukasz Kochanowski Dolna Grupa M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-18
31 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN - 2024-04-19
32 Artur Seklecki Bydgoszcz Morświry 🙂 M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-19
33 Bartosz Jaworski Kwidzyn EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ M30 (For FUN) For FUN - 2024-04-20
34 Waldemar Zmuda Świecie M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-20
35 Jacek Baran Prabuty BIKE CLUB PRABUTY M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-22
36 Szymon Skrajda Kwidzyn ZUT Milewski M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-22
37 Tomasz Nowakowski Bydgoszcz MTB Fordon M50 (For FUN) For FUN - 2024-04-25
38 Daniel Szczepański Kamieniec EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-26
39 Marcin Sycha Bydgoszcz Mrozbike Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-28
40 Slawomir Melwinski Bydgoszcz Volcano M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-28
41 Szymon Wilkaniec Gdańsk BanachCoach M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-28
42 Marcel Kutkiewicz Grudziądz M16 (For FUN) For FUN - 2024-04-29
43 Mariusz Siwa LIPNO Rowerowe Lipno M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-29
44 Andżelika Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz K20 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
45 Stanisław Szagała Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
46 Michał Lewandowski Grudziądz M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
47 Damian Bojar Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
48 Grzegorz Łuziński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
49 Bartosz Smarz Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-04-30
50 Adam Kobus WŁOCŁAWEK WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-01
51 Daniel Mazur Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-01
52 Adam Dobreńko Kwitajny M30 (For FUN) For FUN - 2024-05-01
53 Dariusz Kochański Toruń MEDIA CYCLIST M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-02
54 Michał Woźnicki Bydgoszcz M20 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-03
55 Maciej Mucha Bydgoszcz Bydgoszcz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-06
56 DAWID Wutkowski Śliwice vutko.pl M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-06
57 Mirosław Rybiński Grudziądz gru.petto M50 (For FUN) For FUN - 2024-05-07
58 Tomasz Kamiński Grudziądz M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-07
59 Dawid Śliwiński Grudziądz M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-09
60 Adam Rembeza Toruń Zdrowie Active team M20 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-10
61 Wojtek Kowalski Nicponia lukaszcycling.com M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-11
62 Marcin Szczutkowski Grudziadz ——- M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-11
63 Sebastian Sikorski Aleksandrów Kujawski MIKULSKY TEAM M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-12
64 Beata Maśloch Toruń Gromada Włóczęgów 28 TDH K50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-12
65 Maciej Maruszak Toruń Gromada Włóczęgów 28 TDH M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-12
66 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-13
67 Marek Kozłowski Świecie M30 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-13
68 Pawel Jakubowski Toruń M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-14
69 Rafał Gruszczyński Chełmża M50 (For FUN) For FUN - 2024-05-14
70 Adam Powiertowski Czerwonak Szwagier Team M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-14
71 Cezary Mazurkiewicz Koszalin Rowery Małgośka M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-15
72 Tomasz Sajnaga Lipno Lipa MTB M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-16
73 Kamil Olszewski Grudziądz GEO-PROFES.PL M30 (For FUN) For FUN - 2024-05-16
74 Piotr Sobieralski Tczew AKBI SPORT BMC LAB GDANSK M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-16
75 Monika Fryziak Więcbork K50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-17
76 Marcin Rządca Kwidzyn M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-18
77 Krzysztof Koniec WIĘCBORK MK BUD Atlas Racing Team M50 (For FUN) For FUN - 2024-05-19
78 Łukasz Nikolajczyk Świecie BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-19
79 Mariusz Kowalski Płock M50 (For FUN) For FUN - 2024-05-19
80 Wojciech Lesiczka Kwidzyn Team MX Skórcz M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-20
81 Radosław Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-21
82 DANIEL PEPLIŃSKI Świecie BLACKRAM TEAM MTB Świecie M40 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-22
83 Grzegorz Jasiński Grudziądz StomilGym M40 (For FUN) For FUN - 2024-05-22
84 Krzysztof Lica Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50 (For FUN) For FUN Tak 2024-05-22


Do góry


HARDCORE

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Roman Krześniak Świecie M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-10
2 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-04-10
3 Łukasz Śliwiński Świecie KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-12
4 Przemysław Lasowski Grudziądz M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-14
5 Piotr Śmigowski Terespol Pomorski TEAM Śmigowski M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-16
6 Adam Lutoborski Bydgoszcz H2Oshop.pl M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-16
7 Kamil Nowak Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M20 (Hardcore) HARDCORE - 2024-04-17
8 Rafał Szturo Toruń Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 (Hardcore) HARDCORE - 2024-04-17
9 Aleksandra Bublik Bydgoszcz Rajd Nietoperza K30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-18
10 Mariusz Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-22
11 Przemysław Maćkiewicz Toruń M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-23
12 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M50 (Hardcore) HARDCORE - 2024-04-23
13 Miłosz Kopczyński Grudziądz Stomil Training M30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-04-23
14 Sebastian Witek Grudziądz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-27
15 Marian Reinholz Terespol Pomorski M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-28
16 Wojciech Zupa Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-30
17 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-30
18 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team K16 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-30
19 Paweł Marciniak Bydgoszcz M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-30
20 Mirosław Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-04-30
21 Jan Jóźwiak Grudziądz M20 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-02
22 Bartosz Kempczyński Koronowo LP NARZĘDZIA TEAM M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-03
23 Oliwier Plitt Grudziądz M16 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-05
24 Piotr Jurczak Bydgoszcz Centrumrowerowe.pl M30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-06
25 Paweł Totoń Grudziądz Stomil Training M40 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-07
26 Sławka Szkuta Bydgoszcz 100% banana K30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-10
27 Arkadiusz Fołta Bydgoszcz lukaszcycling.com M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-10
28 Tomasz Żychowicz Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M50 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-13
29 Michał Traczyk Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M20 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-14
30 Leszek Szczepański Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-16
31 Dariusz Sulowski Toruń M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-16
32 Andrzej Kalich Rypin TreningNaWatach.pl M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-16
33 Marcin Skoroch Sinogóra CYKLISCI RYPIN M30 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-17
34 Oskar Rozwadowski Toruń M30 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-19
35 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M50 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-20
36 Krzysztof Wizner Wtelno E&K M40 (Hardcore) HARDCORE Tak 2024-05-21
37 Tomasz Dymkowski Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M40 (Hardcore) HARDCORE - 2024-05-22


Do góry


POLOWANIE NA FAZZIEGO

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Karolina Łodyga-Kawka Grudziądz Polowanie na Fazziego (K) POLOWANIE NA FAZZIEGO Tak 2024-05-03
2 Janusz Kawka Grudziądz Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO Tak 2024-05-03
3 Anna Zakrzewska Grudziadz Polowanie na Fazziego (K) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-06
4 Aleksander Bilski Grudziądz Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-06
5 Tomasz Puton Bydgoszcz Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO Tak 2024-05-14
6 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO Tak 2024-05-15
7 Oliwia Hernik Grudziądz Polowanie na Fazziego (K) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-15
8 Mateusz Hernik Grudziądz Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-15
9 Bartosz Zieliński Grudziądz Polowanie na Fazziego (M) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-19
10 Monika Zielińska Gruta Polowanie na Fazziego (K) POLOWANIE NA FAZZIEGO - 2024-05-20


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×