6. Rowerowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

2-4 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Rozalia Czerepowicka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Anna Kierzkowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Nina Nowacka Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
4 Iga Wilkowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
5 Szymon Smulski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
6 Urszula Grochowska Grudziądz GroszekTean 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
7 Aleksander Cywiński Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
8 Antoni Piszczewiat Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
9 Franciszek Piszczewiat Pokrzywno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
10 Milan Saviuk Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
11 Leon Witek Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
12 Marcel Płonka Malbork sfabrykowani racing team 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
13 Laura Gumowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
14 Szymon Sawicki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
15 Olaf Maciejczak Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
16 Aleksander Wylęgała Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
17 Franciszek Faltynowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
18 Antoni Przeczewski Grudziądz AntasTeam 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
19 Julian Jarnath Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
20 Antoś Jarnath Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
21 Ida Szumiłowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-03
22 Ignacy Acho Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
23 Zofia Grzebieniewska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-08
24 Ksawery Makowski Mełno 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08


Do góry


5-6 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Maria Taczyńska Gruta 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Liliana Samol Mełno 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Sara Lankiewicz Nowa Wieś 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
4 Lena Maziarska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
5 Wiktoria Wardowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
6 Antoni Dobrotwòr Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
7 Marcel Szaps Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
8 Filip Koralewski Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
9 Antoni Tadych Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
10 Weronika Wtorek Dolna Grupa 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
11 Jadwiga Sternicka Węgrowo Fenerbace Gacebembe Bike Team 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
12 Mikołaj Cywiński Pokrzywno 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
13 Mikołaj Pawski Nowa Wieś 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
14 Barbara Kijora Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
15 Antonina Osuch Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
16 Natan Gumowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
17 Pola Tepper Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
18 Szymon Stopiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
19 Aleksander Cywiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
20 Kornelia Piecyk Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
21 Jakub Matuszak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
22 Mikołaj Cywiński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
23 Kornelia Sielska Radzyń Chełmiński 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
24 Wojtek Klimek Węgrowo Brak klubu 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
25 Szymon Goławski Grudziądz Brak 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
26 Józef Stanisławski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
27 Maria Tafelska Mały Rudnik 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
28 Krystian Stręciwilk Nicwałd 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
29 Tymon Mazur Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-02
30 Witold Wesołowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-02
31 Krzysztof Szumiłowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
32 Laura Gaweł Klamry 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
33 Norbert Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07


Do góry


7-8 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Julian Taczyński Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Jakub Samol MEŁNO 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
4 Antonina Piasecka Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
5 Jakub Kloska Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
6 Marcel Nowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
7 Adam Kierzkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
8 Ida Kuźmińska Linarczyk Orion 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
9 Stanisław Dobrotwòr Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
10 Nina Dzięciołowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
11 Konrad Orzechowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
12 Zofia Górska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
13 Maja Dąbrowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
14 Liwia Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
15 Nina Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
16 Fabian Krawczyk Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
17 Amelia Koralewska Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
18 Antoni Grochowski Grudziądz GroszekTeam 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
19 Aleksander Heberlein Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
20 Agnieszka Świerczyńska Grudziądz Mundur na Rowerze 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
21 Leon Sternicki Węgrowo Fenerbace Gacebembe Bike Team 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
22 Wiktoria Sternicka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
23 Michał Pawski Nowa Wieś 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
24 Matvii Saviuk Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
25 Laura Witek Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
26 Alicja Płonka Malbork sfabrykowani racing team 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
27 Tomek Lejman Brodnica 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
28 Wiktoria Osuch Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
29 Lena Gumowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
30 Nikola Brzezińska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
31 Jan Radtke Grudziądz Parkrun Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
32 Wiktor Sawicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
33 Ksawery Wachowiak Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-28
34 Iga Czaczkowska Świecie nad Osą 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
35 Maja Śmigowska Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
36 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
37 Daniel Piątkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
38 Laura Piątkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
39 Mikołaj Piecyk Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
40 Mikołaj CIEŚLIŃSKA Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
41 Zuzanna Błachuta KWIDZYN 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
42 NATALIA BLANK Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
43 Franciszek Pietkiewicz Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
44 Bartosz Mikita Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
45 Matylda Smarz Grudziądz SP20 Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
46 Miłosz Rakoczy Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
47 Henryk Stanisławski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
48 Mikołaj Tafelski Mały Rudnik 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
49 Weronika Gorzka Grudziądz SP16 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-01
50 Błażej Stręciwilk Nicwałd 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-01
51 Sylwester Osmański Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
52 Nikola Ostrowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-03
53 Klara Szumiłowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-03
54 Leonardo Acho Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
55 Amelia Mitka Biały Kościół 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-04
56 Jan Chodorowski Grudziądz Przedszkole Miejskie Strzemięcin 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-05
57 Aleksander Bilski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
58 Nadia Łukaszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
59 Maja Łukaszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
60 Jan Makarewicz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
61 Paulina Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
62 Magdalena Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
63 Aleksander Gaweł Klamry 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
64 Ignacy Dziedzic Grudziądz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
65 Zofia Janowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-07
66 Jan Berent Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
67 Maksym Grucza Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
68 Hubert Kręcki Świecie Klub Kolarski Wda Świecie 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07
69 Kacper Pieściński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
70 Tymon Makowski Mełno 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08
71 Mateusz Głuchowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-14
72 Gracjan Pruszkowski GRUDZIĄDZ Amatorka 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-21


Do góry


9-10 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Gabriel Lankiewicz Nowa Wieś 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Aleksander Bloch Kwidzyn 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
4 Antoni Jaciubek Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
5 Konstanty Czerepowicki Grudziądz UKS Tandem SP 20 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
6 Michał Kaniewski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
7 Tymoteusz Bludau Grudziądz Orion 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
8 Zosia Czajkowska Grudziądz GKP Orka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
9 Leon Matuszewskai Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
10 Liliana Wilkowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
11 Tymon Dzięciołowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
12 Anna Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
13 Joanna Jeziorska Mały Rudnik 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
14 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
15 Oskar Domagalski Nowa Wieś 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
16 Adam Tadych Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
17 Wojciech Lietz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
18 Oskar Brzeziński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
19 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski TEAM Śmigowski 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
20 Oliwier Krawiecki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-29
21 Milena Wisz Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
22 Zuzanna Matuszak Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
23 Maja Mikita Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
24 Jakub Mikita Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
25 Aleksander Smarz Grudziądz SP20 Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
26 Zuzanna Wesołowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-02
27 Jan Kotewicz Biały Bór 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
28 Antonina Acho Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-04
29 Jan Kaminski Mały Rudnik 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-05
30 Kacper Kornacki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-05
31 Filip Przeracki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
32 Kamil Zakrzewski Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
33 Barrłomiej Makarewicz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
34 Bartek Makarewicz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
35 Mateusz Mączkowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07


Do góry


11-12 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Iga Piasecki Kwidzyn Cyklo Kwidzyn 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Dominik Czerepowicki Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Pola Kuźmińska Grudziądz Orion 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
4 Nataniel Empel Węgrowo Orion 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
5 Maja Marciniak Wałdowo Orion 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
6 Julian Madej Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
7 Maja Pytel Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
8 Alex Krawczyk Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
9 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
10 Mateusz Sternicki Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
11 Nadia Osuch Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
12 Wiktor Tepper Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
13 Oliwia Kadela Grudziądz GKP Orka Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
14 Emilia Wisz Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
15 Nicola Sielska Radzyń Chełmiński 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-29
16 Szymon Czaczkowski Świecie nad Osą 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-30
17 Emilia Bączkowska Grudziądz SP7 Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
18 Sebastian Mitka Biały Kościół 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
19 Karolina Czepek Grudziądz Uciekające kurczaki 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-06
20 Gustaw Zuchora Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
21 Aleksander Angowski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-07


Do góry


13-15 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Antoni Krupka Malbork 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-25
2 Marysia Czajkowska Grudziądz GKP Orka Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-25
3 Aniela Serocka Marusza Orion 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-26
4 Nikodem Gawrecki Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-26
5 Bartosz PISZCZEWIAT Pokrzywno 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-04-27
6 Julia Podsiadła Brodnica 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-27
7 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/SP20 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-28
8 Julia Goławska Grudziądz Brak 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
9 Julia Mikita Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-04-30
10 Miłosz Gogolewski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-03
11 Samuel Redlarski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
12 Aleksander Kalinowski Grudziądz NSP w Węgrowie 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-04
13 Lena Chodorowska Grudziądz Sp 7 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2024-05-05
14 Nikodem Przeracki Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-06
15 Leonard Rezmer Grudziądz UKS Tandem SP 20 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2024-05-08


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×