VI Łasińska Siódemka

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-05-28
2 Szymon Jagielski ŁASIN 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-28
3 Teresa Bober Zawda/Łasin 7K5 50-59 lat Tak 2024-05-28
4 Krzysztof Nosek Grudziądz RCI BYDGOSZCZ 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-28
5 Dawid Zimliński Świecie Parkrun Grudziądz / Świecie Biega 7M3 30-39 lat - 2024-05-29
6 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń 7M4 40-49 lat Tak 2024-05-29
7 Bartosz Krzywdziński Świecie Świecie Biega 7M3 30-39 lat - 2024-05-29
8 Patryk Łubecki Toruń Góral Domy 7M3 30-39 lat Tak 2024-05-29
9 Janusz Gronek Łasin 7M5 50-59 lat Tak 2024-05-30
10 Gosia Wrzesińska - Czachór Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K2 16-29 lat Tak 2024-05-30
11 Monika Nakonieczna Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat - 2024-05-30
12 Robert Bałdyga Łasin 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-02
13 Jerzy Groch Grudziądz Zabiegani Czernikowo 7M5 50-59 lat Tak 2024-06-02
14 Michał Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie 7M4 40-49 lat - 2024-06-03
15 Dominik Żuchowski Łasin 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-03
16 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 7M6 60+ lat Tak 2024-06-04
17 Oliver Klinger Grudziądz Tuszewiaki 7M3 30-39 lat - 2024-06-04
18 Grzegorz Wichowski Przęsławek IGLOTECH 7M3 30-39 lat - 2024-06-04
19 Łukasz Kozłowski Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M2 16-29 lat Tak 2024-06-05
20 Paweł Madej Cieplewo GLKS Rogóźno 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-06
21 Janusz Gołębiewski Rogóźno GLKS Rogóźno 7M6 60+ lat - 2024-06-06
22 Marzena Olińska Gardeja GMINA GARDEJA BIEGA 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-07
23 Anna Sójkowska Bąkowo Biegam żeby żreć więcej ciastków 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-07
24 Marcin Ronkowski LEŚNIEWO 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-07
25 Andrzej Medeński Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-09
26 Kamila Guziec Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K2 16-29 lat Tak 2024-06-09
27 Wojciech Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-10
28 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz 7M6 60+ lat Tak 2024-06-10
29 Józef Szatkowski Grudziadz Start Team Wąbrzeźno 7M6 60+ lat Tak 2024-06-10
30 Dawid Kozłowski Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-11
31 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat - 2024-06-12
32 Natalia Ampulska Grudziądz 7K3 30-39 lat - 2024-06-12
33 Rafał Dudziak Mlewo EnDo Golub-Dobrzyń 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-12
34 Eliasz Woźniak Brodnica 4 Pułk Chemiczny Brodnica 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-12
35 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-13
36 Józef Trzaska Grudziądz Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat Tak 2024-06-13
37 Natalia Mogiłko Grudziadz 7K3 30-39 lat Tak 2024-06-16
38 Katarzyna Składanek Grudziądz Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat Tak 2024-06-17
39 Sławomir Musiał Grudziądz 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-17
40 Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK Toruń 7K2 16-29 lat - 2024-06-19
41 Łukasz Nartowski górsk 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-19
42 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat Tak 2024-06-20
43 Cezary Muszczyński Świecie Świecie Biega 7M3 30-39 lat Tak 2024-06-20
44 Monika Stępień Grudziądz Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat - 2024-06-20
45 Jacek Pawlik Grudziądz 7M5 50-59 lat Tak 2024-06-21


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×