Bieg 3 Plaż

Wyniki

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Miejscowość Kat. Msc. kat. Czas sum. Tempo Strata Status
1 Paweł Jaszczerski 238 Invictus 3City Grudziądz 7M2 20-29 lat 1 25:59 3:35/km - Ukończył
2 MARIUSZ WOJDYLO 427 Brodnica Biega BRODNICA 7M3 30-39 lat 1 26:10 3:36/km +11 sek. Ukończył
3 Grzegorz Pietryka 361 Grudziądz 7M3 30-39 lat 2 26:28 3:39/km +29 sek. Ukończył
4 Łukasz Szparło 396 Kenpachi Toruń 7M4 40-49 lat 1 26:41 3:41/km +42 sek. Ukończył
5 Robert Litwiński 298 Vege Runners Grudziądz 7M4 40-49 lat 2 27:37 3:48/km +01:38 Ukończył
6 Mateusz Ronowski 372 Mat Kin Run Grudziądz 7M3 30-39 lat 3 27:55 3:51/km +01:56 Ukończył
7 Paweł Kacała 248 Politechnika Gdańska Grudziądz 7M2 20-29 lat 2 28:07 3:53/km +02:08 Ukończył
8 Tomasz Kochański 269 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M3 30-39 lat 4 28:17 3:54/km +02:18 Ukończył
9 Mariusz Ziółkowski 445 Sulnowo 7M3 30-39 lat 5 28:37 3:57/km +02:38 Ukończył
10 Dariusz Jędrzejczak 244 Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 1 28:59 4:00/km +03:00 Ukończył
11 Piotr Nawrot 335 Grudziądz 7M4 40-49 lat 3 29:13 4:02/km +03:14 Ukończył
12 Robert Dyjach 195 Schumacher Team Bydgoszcz Gruczno 7M3 30-39 lat 6 29:22 4:03/km +03:23 Ukończył
13 Marian Łazarski 304 Start Team Wąbrzeźno Działowo 7M4 40-49 lat 4 29:26 4:03/km +03:27 Ukończył
14 Dariusz Gąsiorowski 202 Gmina Gardeja Biega Gardeja 7M4 40-49 lat 5 29:31 4:04/km +03:32 Ukończył
15 Szymon Reetz 369 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 7M2 16-19 lat 1 29:32 4:04/km +03:33 Ukończył
16 Aleksander Siebert 380 GKS Olimpia Grudziądz Grudziądz 7M2 16-19 lat 2 29:38 4:05/km +03:39 Ukończył
17 Marcin Zygmunt 449 MaxWork Team Grudziądz 7M4 40-49 lat 6 30:20 4:11/km +04:21 Ukończył
18 Arleta Meloch 321 Grudziądz 7K4 40-49 lat 1 30:24 4:11/km +04:25 Ukończyła
19 Jakub Krzeszewski 283 Kalisz 7M3 30-39 lat 7 30:27 4:12/km +04:28 Ukończył
20 Piotr Mielnik 326 Grzybno 7M2 20-29 lat 3 30:27 4:12/km +04:28 Ukończył
21 Jacek Pawlik 355 KM PSP GRUDZIADZ Grudziądz 7M4 40-49 lat 7 30:34 4:13/km +04:35 Ukończył
22 Krzysztof Buczkowski 450 Grudziądz 7M3 30-39 lat 8 30:43 4:14/km +04:44 Ukończył
23 Sebastian Trzciński 409 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz 7M4 40-49 lat 8 30:51 4:15/km +04:52 Ukończył
24 Jurek Olkowski 346 The Runners Świecie Świecie 7M6 60+ lat 1 30:57 4:16/km +04:58 Ukończył
25 Bartosz Bukowski 166 Parkrun Grudziądz Annowo 7M2 20-29 lat 4 30:58 4:16/km +04:59 Ukończył
26 Dawid Zimliński 444 Świecie 7M3 30-39 lat 9 31:04 4:17/km +05:05 Ukończył
27 Damian Grubich 219 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 9 31:11 4:18/km +05:12 Ukończył
28 Krzysztof Nowacki 341 Parkrun Grudziadz Grudziadz 7M3 30-39 lat 10 31:13 4:18/km +05:14 Ukończył
29 Andrzej Łukomski 305 LKS Zantyr Sztum Sztum 7M6 60+ lat 2 31:27 4:20/km +05:28 Ukończył
30 Mateusz Jurek 247 Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Rogóźno 7M3 30-39 lat 11 31:27 4:20/km +05:28 Ukończył
31 EDMUND DĄBROWSKI 186 Grudziądz 7M5 50-59 lat 2 31:32 4:21/km +05:33 Ukończył
32 Tomasz Dejewski 187 WNW Nowa Wieś 7M3 30-39 lat 12 31:40 4:22/km +05:41 Ukończył
33 Dorota Gałuszka 200 Wtorkowy Trening Grudziądz 7K4 40-49 lat 2 31:59 4:25/km +06:00 Ukończyła
34 Paweł Zakrzewski 436 Grudziądz 7M3 30-39 lat 13 32:04 4:25/km +06:05 Ukończył
35 Marcin Kulpa 289 Grudziądz 7M4 40-49 lat 10 32:14 4:27/km +06:15 Ukończył
36 Łukasz Nakonieczny 334 Parkrun Grudziadz Grudziądz 7M3 30-39 lat 14 32:31 4:29/km +06:32 Ukończył
37 Bartosz Zieliński 442 Grudziądz 7M3 30-39 lat 15 32:42 4:30/km +06:43 Ukończył
38 Michał Majka 310 Grudziądz 7M4 40-49 lat 11 32:44 4:31/km +06:45 Ukończył
39 Artur Wrzeciono 192 Sportowa Olimpia Grudziądz 7M3 30-39 lat 16 32:47 4:31/km +06:48 Ukończył
40 GRAŻYNA JASZCZERSKA 237 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Grudziądz 7K5 50-59 lat 1 32:49 4:31/km +06:50 Ukończyła
41 Marcin Kuchczyński 287 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M2 20-29 lat 5 32:52 4:32/km +06:53 Ukończył
42 Jakub Jabłoński 228 Wtorkowy Trening Grudziądz 7M2 20-29 lat 6 32:54 4:32/km +06:55 Ukończył
43 Monika Nakonieczna 333 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 3 32:56 4:32/km +06:57 Ukończyła
44 Magda Sikorska 173 POLKRYS TEAM Łazieniec 7K4 40-49 lat 4 33:06 4:34/km +07:07 Ukończyła
45 Tomasz Kilkowski 265 Grudziądz 7M3 30-39 lat 17 33:12 4:35/km +07:13 Ukończył
46 Damian Karasek 254 Grudziądz 7M2 20-29 lat 7 33:14 4:35/km +07:15 Ukończył
47 KAMIL GRACZYK 212 Mocna Stopa Grudziadz 7M3 30-39 lat 18 33:14 4:35/km +07:15 Ukończył
48 DYLAN Ostrzyżek 351 Kwidzyn 7M2 20-29 lat 8 33:17 4:35/km +07:18 Ukończył
49 Tomasz Markowski 315 BDD Grudziądz 7M5 50-59 lat 3 33:21 4:36/km +07:22 Ukończył
50 Mariusz Borkowski 162 Grudziądz 7M3 30-39 lat 19 33:26 4:37/km +07:27 Ukończył
51 Natalia Mogiłko 328 Grudziadz 7K3 30-39 lat 1 33:28 4:37/km +07:29 Ukończyła
52 Seweryn Wolczynski 430 Stomil Training Pienki królewskie 7M4 40-49 lat 12 33:30 4:37/km +07:31 Ukończył
53 Piotr Treichel 408 Wierzbowo 7M4 40-49 lat 13 33:30 4:37/km +07:31 Ukończył
54 Wojciech Okleja 344 Grudziądz 7M5 50-59 lat 4 33:38 4:38/km +07:39 Ukończył
55 Leszek Jezierski 242 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz 7M4 40-49 lat 14 33:46 4:39/km +07:47 Ukończył
56 Ewa Jurczyk 246 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 5 33:51 4:40/km +07:52 Ukończyła
57 Tomasz Krawczyszyn 280 Grudziądz 7M3 30-39 lat 20 33:55 4:41/km +07:56 Ukończył
58 Łukasz Serocki 185 Owocowy Grudziądz 7M3 30-39 lat 21 33:56 4:41/km +07:57 Ukończył
59 Michał Jankowski 234 Grudziadz 7M4 40-49 lat 15 34:00 4:41/km +08:01 Ukończył
60 Józef Szatkowski 391 Start Team Wąbrzeźno Grudziądz 7M6 60+ lat 3 34:03 4:42/km +08:04 Ukończył
61 Piotr Dereszewski 189 Grudziądz 7M4 40-49 lat 16 34:11 4:43/km +08:12 Ukończył
62 Michał Kęska 263 KP PSP ŚWIECIE Świecie 7M2 20-29 lat 9 34:14 4:43/km +08:15 Ukończył
63 Dagmara Krefta 281 Parkrun Grudziadz Nowe 7K4 40-49 lat 6 34:16 4:43/km +08:17 Ukończyła
64 PAWEŁ SZARSZEWSKI 390 KW WISŁA Grudziadz 7M3 30-39 lat 22 34:29 4:45/km +08:30 Ukończył
65 Grzegorz Niedbalski 337 RUN BYDGOSZCZ Bydgoszcz 7M6 60+ lat 4 34:36 4:46/km +08:37 Ukończył
66 Janusz Gołębiewski 207 Pręczawianka Rogóźno 7M6 60+ lat 5 34:39 4:47/km +08:40 Ukończył
67 Piotr Grubba 218 Parkrun Grudziadz Grudziądz 7M4 40-49 lat 17 34:41 4:47/km +08:42 Ukończył
68 Michał Niewiadomski 339 Grudziądz 7M3 30-39 lat 23 34:41 4:47/km +08:42 Ukończył
69 Tomasz WOJTACKI 429 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 18 34:43 4:47/km +08:44 Ukończył
70 Rafał Jasiński 236 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 19 34:43 4:47/km +08:44 Ukończył
71 Michał Kleczkowski 266 Grudziądz 7M4 40-49 lat 20 34:44 4:47/km +08:45 Ukończył
72 Mariusz Krzyżykowski 284 Piaski 7M4 40-49 lat 21 34:44 4:47/km +08:45 Ukończył
73 Łukasz Góras 210 Nie ma Grudziądz 7M3 30-39 lat 24 34:53 4:49/km +08:54 Ukończył
74 Krzysztof Jakóbczyk 232 PGB Sportowa Paczka Grudziądz 7M5 50-59 lat 5 34:58 4:49/km +08:59 Ukończył
75 Karol Orłowski 348 Grudziądz 7M3 30-39 lat 25 35:09 4:51/km +09:10 Ukończył
76 Cezary Gozdek 209 VC ACTIVE TEAM Grudziądz 7M3 30-39 lat 26 35:17 4:52/km +09:18 Ukończył
77 Damian Grzędzicki 223 Grudziądz 7M2 20-29 lat 10 35:25 4:53/km +09:26 Ukończył
78 Tomasz Laskowski 294 Parkrun Grudziadz Ruda 7M4 40-49 lat 22 35:31 4:54/km +09:32 Ukończył
79 Agnieszka Maria Adamonis 151 Gdańsk 7K3 30-39 lat 2 35:39 4:55/km +09:40 Ukończyła
80 Jerzy Mandosik 313 Teamochal Grudziądz 7M6 60+ lat 6 35:40 4:55/km +09:41 Ukończył
81 Dawid Staszewski 386 Grudziądz 7M4 40-49 lat 23 35:42 4:55/km +09:43 Ukończył
82 Rafał Kęska 264 Nadleśnictwo Dąbrowa Świecie 7M3 30-39 lat 27 35:45 4:56/km +09:46 Ukończył
83 Adam Kwiatkowski 291 Grudziądz 7M2 20-29 lat 11 35:48 4:56/km +09:49 Ukończył
84 Robert Brdak 164 Grudziądz 7M4 40-49 lat 24 35:55 4:57/km +09:56 Ukończył
85 Andrzej Mączewski 319 Parkran Grudziądz Grudziądz 7M6 60+ lat 7 35:56 4:57/km +09:57 Ukończył
86 Anna Kuźma 290 The Runners Świecie Świecie 7K4 40-49 lat 7 36:05 4:59/km +10:06 Ukończyła
87 Michał Staszewski 387 Bo chcę Grudziądz 7M3 30-39 lat 28 36:30 5:02/km +10:31 Ukończył
88 Krzysztof Grodek 215 Kurczak&PiskleRUN Grudziądz 7M5 50-59 lat 6 36:39 5:03/km +10:40 Ukończył
89 Waldemar Derkowski 190 Świecie 7M5 50-59 lat 7 36:56 5:06/km +10:57 Ukończył
90 Ariel Kornacki 274 Grudziądz 7M4 40-49 lat 25 37:04 5:07/km +11:05 Ukończył
91 Norbert Miedzianowski 325 Grudziądz 7M4 40-49 lat 26 37:04 5:07/km +11:05 Ukończył
92 Aleksandra Boniecka 160 Workout Grudziądz Pokrzywno 7K4 40-49 lat 8 37:19 5:09/km +11:20 Ukończyła
93 Mirosław Mejka 320 Nowe Miasto Lubawskie 7M5 50-59 lat 8 37:20 5:09/km +11:21 Ukończył
94 Jarosław Fałkowski 197 Gmina Gardeja Biega Gardeja 7M3 30-39 lat 29 37:26 5:10/km +11:27 Ukończył
95 Sylwia Rutkowska 375 GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat 9 37:32 5:11/km +11:33 Ukończyła
96 Radosław Majewski 309 Vomax Wąbrzeźno 7M2 20-29 lat 12 37:33 5:11/km +11:34 Ukończył
97 Marzena Mączewska 318 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K5 50-59 lat 2 37:35 5:11/km +11:36 Ukończyła
98 Mieczysław Cysewski 179 Grudziądz 7M6 60+ lat 8 37:38 5:11/km +11:39 Ukończył
99 Łukasz Klimek 267 H2O TEAM Blizno 7M3 30-39 lat 30 37:38 5:11/km +11:39 Ukończył
100 Paweł Szulc 397 TELE TAXI MERCEDES Grudziądz 7M5 50-59 lat 9 37:45 5:12/km +11:46 Ukończył
101 Piotr Zura 446 Grupa 7M4 40-49 lat 27 37:48 5:13/km +11:49 Ukończył
102 Bogdan Grzebieniewski 222 Grudziądz 7M3 30-39 lat 31 37:56 5:14/km +11:57 Ukończył
103 Tomasz Langowski 293 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 28 37:58 5:14/km +11:59 Ukończył
104 Anna Markowska 314 SP 8 Grudziądz 7K4 40-49 lat 10 38:14 5:16/km +12:15 Ukończyła
105 Sebastian Sikorski 161 POLKRYS TEAM Aleksandrów Kujawski 7M4 40-49 lat 29 38:21 5:17/km +12:22 Ukończył
106 Agata Wojenko 428 Grudziądz 7K3 30-39 lat 3 38:25 5:18/km +12:26 Ukończyła
107 Piotr Goliński 206 Grudziądz 7M3 30-39 lat 32 38:29 5:18/km +12:30 Ukończył
108 Grzegorz Strzelecki 389 Rogóźno 7M2 16-19 lat 3 38:34 5:19/km +12:35 Ukończył
109 WOJCIECH URBAŃSKI 412 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat 30 38:37 5:20/km +12:38 Ukończył
110 Zdzisław Bartkowski 158 Grudziądz 7M5 50-59 lat 10 38:43 5:20/km +12:44 Ukończył
111 Denis Tomaszewski 407 Biały Bór 7M4 40-49 lat 31 38:44 5:20/km +12:45 Ukończył
112 Michał Winiarski 420 Grudziądz 7M4 40-49 lat 32 38:46 5:21/km +12:47 Ukończył
113 Dariusz Aniszewski 154 Parkrun Grudziadz Morawy 7M5 50-59 lat 11 38:48 5:21/km +12:49 Ukończył
114 Dominika Wenderska 417 Start Team Wąbrzeźno Grudziądz 7K2 20-29 lat 1 38:49 5:21/km +12:50 Ukończyła
115 Anna Gurzyńska 224 Szybkie Stopy Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 11 38:50 5:21/km +12:51 Ukończyła
116 Karol Wiśniewski 424 GRUDZIĄDZ 7M3 30-39 lat 33 38:51 5:21/km +12:52 Ukończył
117 Tomasz Jaruszewski 235 Biegam bo lubię Grudziądz 7M3 30-39 lat 34 38:52 5:22/km +12:53 Ukończył
118 Sławomir Turowski 410 Motocykliczni Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 33 38:52 5:22/km +12:53 Ukończył
119 Jewgienij Adamonis 152 Gdańsk 7M3 30-39 lat 35 38:55 5:22/km +12:56 Ukończył
120 ROMAN JANIK 233 KWIDZYN BIEGA KWIDZYN 7M6 60+ lat 9 38:58 5:22/km +12:59 Ukończył
121 Tomasz Chmura 172 Grudziądz 7M4 40-49 lat 34 39:05 5:23/km +13:06 Ukończył
122 Anna Walczak 415 Grudziądz 7K4 40-49 lat 12 39:14 5:25/km +13:15 Ukończyła
123 Jerzy Groch 214 Grudziądz 7M4 40-49 lat 35 39:28 5:27/km +13:29 Ukończył
124 Marcin Jędrak 243 Grudziądz 7M3 30-39 lat 36 39:32 5:27/km +13:33 Ukończył
125 Piotr Gesek 203 Grudziądz 7M3 30-39 lat 37 39:37 5:28/km +13:38 Ukończył
126 Andrzej Rutkowski 376 Grudziądz 7M4 40-49 lat 36 39:38 5:28/km +13:39 Ukończył
127 Szymon Łakomy 302 Grudziądz 7M4 40-49 lat 37 39:45 5:29/km +13:46 Ukończył
128 Janusz Michałkowski 322 Grudziądz 7M3 30-39 lat 38 40:01 5:31/km +14:02 Ukończył
129 Miłosław Gębka 205 Grudziądz 7M4 40-49 lat 38 40:06 5:32/km +14:07 Ukończył
130 Kinga Ronowska 371 Mat Kin Run Grudziądz 7K3 30-39 lat 4 40:10 5:32/km +14:11 Ukończyła
131 Jacek Rachoń 366 Kravmaga_fighter Grudziądz 7M4 40-49 lat 39 40:13 5:33/km +14:14 Ukończył
132 Jahangir Kazakov 255 Laportopekaso Grudziądz 7M2 20-29 lat 13 40:18 5:33/km +14:19 Ukończył
133 Kamil Matyjasik 317 Grudziadz 7M3 30-39 lat 39 40:22 5:34/km +14:23 Ukończył
134 Rafał Krośnicki 282 Grudziądz 7M3 30-39 lat 40 40:26 5:35/km +14:27 Ukończył
135 Tomasz Kujawski 288 7M3 30-39 lat 41 40:37 5:36/km +14:38 Ukończył
136 Sylwia Urbanek 411 Szybkie Stopy Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 13 40:41 5:37/km +14:42 Ukończyła
137 Bartosz Łagoda 301 Wałdowo Szlacheckie 7M4 40-49 lat 40 40:48 5:38/km +14:49 Ukończył
138 Żaneta Luda 300 Zaborowo 7K3 30-39 lat 5 40:53 5:38/km +14:54 Ukończyła
139 DARIUSZ JEGIERSKI 241 Niespełniony Grudziadz 7M4 40-49 lat 41 40:54 5:38/km +14:55 Ukończył
140 Krzysztof Michałowski 323 Grudziądza 7M4 40-49 lat 42 40:55 5:39/km +14:56 Ukończył
141 Patryk Majewski 308 Vomax Wąbrzeźno 7M2 20-29 lat 14 40:57 5:39/km +14:58 Ukończył
142 Dorota Zygadlewicz 447 Grudziądz 7K2 20-29 lat 2 40:58 5:39/km +14:59 Ukończyła
143 Tomasz Krzyżykowski 285 Piaski 7M4 40-49 lat 43 40:59 5:39/km +15:00 Ukończył
144 Maciej Modrak 327 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 12 41:02 5:40/km +15:03 Ukończył
145 Bartosz Podsiadły 363 OSP Dragacz Węgrowo 7M3 30-39 lat 42 41:03 5:40/km +15:04 Ukończył
146 Szymon Zimecki 443 Grudziądz 7M3 30-39 lat 43 41:05 5:40/km +15:06 Ukończył
147 JUSTYNA PIOTROWSKA 362 Butowo 7K4 40-49 lat 14 41:15 5:41/km +15:16 Ukończyła
148 Paulina Chojnacka 175 Grudziądz 7K2 20-29 lat 3 41:22 5:42/km +15:23 Ukończyła
149 Katarzyna Rumińska 373 Wałdowo Szlacheckie 7K3 30-39 lat 6 41:25 5:43/km +15:26 Ukończyła
150 MIROSŁAW ZABORSKI 434 Parkrun Grudziądz GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat 44 41:27 5:43/km +15:28 Ukończył
151 Mateusz Pawłowski 357 Grudziądz 7M3 30-39 lat 44 41:28 5:43/km +15:29 Ukończył
152 Tomasz Cerk 168 Grudziądz 7M3 30-39 lat 45 41:30 5:43/km +15:31 Ukończył
153 Małgorzata Adamska 153 Grudziądz 7K3 30-39 lat 7 41:34 5:44/km +15:35 Ukończyła
154 Iwona Grucza 220 Grudziądz 7K3 30-39 lat 8 41:40 5:45/km +15:41 Ukończyła
155 Sebastian Grucza 221 Grudziądz 7M3 30-39 lat 46 41:47 5:46/km +15:48 Ukończył
156 Dagmara Jagła 230 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 15 41:48 5:46/km +15:49 Ukończyła
157 Sylwia Osińska 349 Rogóźno 7K3 30-39 lat 9 41:54 5:47/km +15:55 Ukończyła
158 Arkadiusz Stachulski 385 Grudziądz 7M2 20-29 lat 15 41:59 5:47/km +16:00 Ukończył
159 Agnieszka Jolkowska 245 Grudziądz 7K4 40-49 lat 16 42:13 5:49/km +16:14 Ukończyła
160 Renata Zgardowska 440 Biegam Sobie Boguszewo 7K3 30-39 lat 10 42:17 5:50/km +16:18 Ukończyła
161 Mariusz Bartoś 159 Grudziądz 7M3 30-39 lat 47 42:18 5:50/km +16:19 Ukończył
162 Marcin Czepiel 182 Grudziądz 7M2 20-29 lat 16 42:20 5:50/km +16:21 Ukończył
163 Rafał Zbrzeźny 438 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz 7M5 50-59 lat 13 42:21 5:50/km +16:22 Ukończył
164 Izabela Nowacka 340 Grupa 7K4 40-49 lat 17 42:24 5:51/km +16:25 Ukończyła
165 Bartłomiej Koprowski 272 Parkrun Grudziądz Gubiny 7M3 30-39 lat 48 42:25 5:51/km +16:26 Ukończył
166 Agnieszka Magdowska 307 Grudziądz 7K3 30-39 lat 11 42:28 5:51/km +16:29 Ukończyła
167 Małgorzata Kalisz 251 Stomil Training Grudziądz 7K3 30-39 lat 12 42:46 5:54/km +16:47 Ukończyła
168 Michał Owczarczyk 353 Amator Grudziądz 7M3 30-39 lat 49 42:50 5:54/km +16:51 Ukończył
169 Tomasz Kalisz 252 Stomil Training Grudziądz 7M3 30-39 lat 50 42:55 5:55/km +16:56 Ukończył
170 Roman Kęsik 261 13 WOG GRUDZIĄDZ Grudziądz 7M5 50-59 lat 14 42:55 5:55/km +16:56 Ukończył
171 Krzysztof Granica 176 Gkm Grudziądz 7M2 20-29 lat 17 42:55 5:55/km +16:56 Ukończył
172 Sebastian Kocaja 268 CSLog Grudziądz 7M3 30-39 lat 51 43:02 5:56/km +17:03 Ukończył
173 Janusz Kempa 256 Rudos Ruda 7M4 40-49 lat 45 43:02 5:56/km +17:03 Ukończył
174 Klaudia Stąsiek 388 Grudziądz 7K2 20-29 lat 4 43:05 5:57/km +17:06 Ukończyła
175 Michał Kaniecki 253 GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat 46 43:05 5:57/km +17:06 Ukończył
176 Wioletta Macioszek 306 Parkrun Grudziądz Rogóźno 7K4 40-49 lat 18 43:20 5:59/km +17:21 Ukończyła
177 Karol Szewczyk 395 Kase Ha "Garage" Grudziądz 7M4 40-49 lat 47 43:46 6:02/km +17:47 Ukończył
178 Piotr Chudziński 178 Grudziądz 7M5 50-59 lat 15 43:47 6:02/km +17:48 Ukończył
179 Marek Kędziorski 260 Wąbrzeźno 7M5 50-59 lat 16 43:50 6:03/km +17:51 Ukończył
180 Emilian Kotecki 174 FRT Poznań Grudziadz 7M2 20-29 lat 18 43:57 6:04/km +17:58 Ukończył
181 Michał Lewandowski 296 Grudziądz 7M4 40-49 lat 48 44:03 6:05/km +18:04 Ukończył
182 Anna Sójkowska 384 Bąkowo 7K2 20-29 lat 5 44:05 6:05/km +18:06 Ukończyła
183 Kazimierz Budzik 165 Parkrun Grudziadz Grudziadz 7M6 60+ lat 10 44:05 6:05/km +18:06 Ukończył
184 Anna Falkowska 196 Grudziądz 7K3 30-39 lat 13 44:20 6:07/km +18:21 Ukończyła
185 Bernadeta Mandosik 312 Teamochal Grudziądz 7K6 60+ lat 1 44:26 6:08/km +18:27 Ukończyła
186 Natalia Raciniewska 367 Grudziądz 7K3 30-39 lat 14 44:31 6:08/km +18:32 Ukończyła
187 Sylwia GESEK 204 Grudziądz 7K4 40-49 lat 19 44:32 6:09/km +18:33 Ukończyła
188 Katarzyna Morczyńska 329 Mama i bliźniaki team Grudziądz 7K3 30-39 lat 15 44:42 6:10/km +18:43 Ukończyła
189 Marcin Gajewski 198 Grudziądz 7M3 30-39 lat 52 44:44 6:10/km +18:45 Ukończył
190 Ewa Chmura 171 Grudziadz 7K4 40-49 lat 20 44:58 6:12/km +18:59 Ukończyła
191 Dawid Mykaj 332 Why so serious ?! Grudziądz 7M3 30-39 lat 53 45:07 6:13/km +19:08 Ukończył
192 Anita Rodzińska 370 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K5 50-59 lat 3 45:19 6:15/km +19:20 Ukończyła
193 Aldona Wydrzyńska 432 Grudziądz 7K4 40-49 lat 21 45:28 6:16/km +19:29 Ukończyła
194 Patryk Jabłoński 229 Bez Formy Team Grudziądz 7M3 30-39 lat 54 45:33 6:17/km +19:34 Ukończył
195 Aleksandra Wicińska 418 Grudziądz 7K2 20-29 lat 6 45:44 6:19/km +19:45 Ukończyła
196 Bartłomiej Cerski 169 Pieńki Królewskie 7M2 16-19 lat 4 45:47 6:19/km +19:48 Ukończył
197 Matylda Szewczak 394 Grudziądz 7K2 16-19 lat 1 45:50 6:19/km +19:51 Ukończyła
198 Jacek Szewczak 393 Grudziądz 7M4 40-49 lat 49 45:51 6:19/km +19:52 Ukończył
199 Radosław Wachowiak 413 Grudziądz 7M3 30-39 lat 55 45:53 6:20/km +19:54 Ukończył
200 Piotr Krajewski 279 Grudziądz 7M3 30-39 lat 56 45:56 6:20/km +19:57 Ukończył
201 Justyna Chudek 177 Parkrun Grudziadz Gubiny 7K4 40-49 lat 22 46:02 6:21/km +20:03 Ukończyła
202 MAGDALENA HAUSMAN 225 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 23 46:04 6:21/km +20:05 Ukończyła
203 Mirka Osuch 352 Grudziądz 7K5 50-59 lat 4 46:12 6:22/km +20:13 Ukończyła
204 Milena Latos 295 Grudziądz 7K3 30-39 lat 16 46:19 6:23/km +20:20 Ukończyła
205 Dawid Winkowski 421 GRUDZIĄDZ 7M2 20-29 lat 19 46:20 6:23/km +20:21 Ukończył
206 Dariusz Wszelak 431 Grudziądz 7M5 50-59 lat 17 46:31 6:25/km +20:32 Ukończył
207 Marek Szyrsz 401 Grudziądz 7M5 50-59 lat 18 46:39 6:26/km +20:40 Ukończył
208 Jacek Walczak 416 Grudziądz 7M4 40-49 lat 50 46:43 6:27/km +20:44 Ukończył
209 Alicja Walczak 414 Grudziądz 7K2 16-19 lat 2 46:43 6:27/km +20:44 Ukończyła
210 Dagmara Jagła 231 Biegam aby jeść więcej Osie 7K3 30-39 lat 17 46:55 6:28/km +20:56 Ukończyła
211 JANUSZ JAWORSKI 240 TOPORZYSKO 7M5 50-59 lat 19 47:00 6:29/km +21:01 Ukończył
212 Magdalena Polińska 364 Grudziądz 7K3 30-39 lat 18 47:13 6:31/km +21:14 Ukończyła
213 Andrzej Pawłowski 356 Grudziądz 7M4 40-49 lat 51 47:29 6:33/km +21:30 Ukończył
214 Piotr Deka 188 Grudziądz 7M5 50-59 lat 20 47:39 6:34/km +21:40 Ukończył
215 Agnieszka Lachowicz 292 Grudziądz 7K4 40-49 lat 24 47:40 6:35/km +21:41 Ukończyła
216 Magdalena Zastawna 437 Grudziadz 7K4 40-49 lat 25 47:54 6:36/km +21:55 Ukończyła
217 Sebastian Kaczmarek 249 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 52 47:54 6:36/km +21:55 Ukończył
218 Marcin Gratowski 213 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz 7M4 40-49 lat 53 47:54 6:36/km +21:55 Ukończył
219 Paulina Drzewińska 193 Biegam by jesc ciastki Grudziądz 7K3 30-39 lat 19 47:59 6:37/km +22:00 Ukończyła
220 Karol Siódmiak 381 Nankatsu FC Grudziądz 7M4 40-49 lat 54 48:08 6:38/km +22:09 Ukończył
221 Przemysław Moskal 330 Nankatsu FC Ciemniki 7M3 30-39 lat 57 48:08 6:38/km +22:09 Ukończył
222 Grzegorz Szytniewski 402 Sosnowa Team Grudziądz Grudziądz 7M5 50-59 lat 21 48:21 6:40/km +22:22 Ukończył
223 Paweł Szydzik 398 Grudziądz 7M4 40-49 lat 55 48:42 6:43/km +22:43 Ukończył
224 Adam Stawicki 271 Sunlife Energy Brodnica Brodnica 7M3 30-39 lat 58 48:44 6:43/km +22:45 Ukończył
225 Justyna Kornacka 273 Grudziądz 7K3 30-39 lat 20 48:45 6:44/km +22:46 Ukończyła
226 Monika Miedzianowska 324 Grudziądz 7K3 30-39 lat 21 48:46 6:44/km +22:47 Ukończyła
227 Józek Rumocki 374 SPORT I REKREACJA DELFIN Grudziądz 7M6 60+ lat 11 48:46 6:44/km +22:47 Ukończył
228 Kamila Wiśniewska 423 Parkran Grudziądz Grudziądz 7K5 50-59 lat 5 49:11 6:47/km +23:12 Ukończyła
229 Monika Banaszewska 155 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 26 49:14 6:48/km +23:15 Ukończyła
230 Michał Banaszewski 156 Parkrun Grudziadz Grudziądz 7M4 40-49 lat 56 49:14 6:48/km +23:15 Ukończył
231 Mateusz Malinowski 311 Grudziądz 7M2 20-29 lat 20 49:24 6:49/km +23:25 Ukończył
232 Mateusz Nowiński 343 Grudziądz 7M3 30-39 lat 59 49:30 6:50/km +23:31 Ukończył
233 Daria Piernicka 358 Grudziądz 7K4 40-49 lat 27 49:30 6:50/km +23:31 Ukończyła
234 Karol Piernicki 359 Grudziądz 7M3 30-39 lat 60 49:34 6:50/km +23:35 Ukończył
235 Tatiana Nowicka 342 Diabelskie Pioruny Świecie 7K4 40-49 lat 28 49:46 6:52/km +23:47 Ukończyła
236 Piotr Cąbrowska 167 Parkran Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 57 50:12 6:56/km +24:13 Ukończył
237 Beata Kraińska 278 Grudziądz 7K5 50-59 lat 6 50:14 6:56/km +24:15 Ukończyła
238 Kinga Sadowska 378 Mały Rudnik 7K3 30-39 lat 22 50:15 6:56/km +24:16 Ukończyła
239 Weronika Gardzielewska 201 Parkrun Grudziadz Nowe 7K2 20-29 lat 7 50:21 6:57/km +24:22 Ukończyła
240 Małgorzata Olińska 345 Park run Grudziądz 7K5 50-59 lat 7 50:38 6:59/km +24:39 Ukończyła
241 Agata Kędziorska 258 Biegające Beboki Tczew 7K2 20-29 lat 8 50:51 7:01/km +24:52 Ukończyła
242 Marek Helak 226 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Grudziądz 7M5 50-59 lat 22 51:00 7:02/km +25:01 Ukończył
243 Krzysztof Niedbalski 338 Biegające Beboki Bydgoszcz 7M3 30-39 lat 61 51:31 7:06/km +25:32 Ukończył
244 JOLANTA ŚWITAŁA 404 Amator Kwidzyn 7K6 60+ lat 2 51:31 7:06/km +25:32 Ukończyła
245 Natalia Tepper-Bartkowska 405 Grudziądz 7K3 30-39 lat 23 51:48 7:09/km +25:49 Ukończyła
246 Mariusz Bartkowski 157 Grudziądz 7M3 30-39 lat 62 51:49 7:09/km +25:50 Ukończył
247 Robert Loryński 299 Dumny dziadek Matyldy - 7M4 40-49 lat 58 52:16 7:13/km +26:17 Ukończył
248 Tomasz Szynkielewicz 400 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 59 52:28 7:14/km +26:29 Ukończył
249 Cezary Santysiak 379 Grudziądz 7M5 50-59 lat 23 52:47 7:17/km +26:48 Ukończył
250 Przemysław Kakowski 250 Grudziądz 7M3 30-39 lat 63 52:49 7:17/km +26:50 Ukończył
251 Mariusz Szygowski 399 H2O TEAM Grudziądz 7M6 60+ lat 12 52:51 7:17/km +26:52 Ukończył
252 Łukasz Wilkowski 419 Grudziądz 7M3 30-39 lat 64 53:07 7:20/km +27:08 Ukończył
253 Bogdan Pietruszewski 360 Parkran Grudziądz Grudziądz 7M6 60+ lat 13 53:11 7:20/km +27:12 Ukończył
254 Renata Zakrzewska 435 Grudziądz 7K4 40-49 lat 29 53:29 7:23/km +27:30 Ukończyła
255 Karolina Kozłowska 277 Grudziądz 7K3 30-39 lat 24 53:33 7:23/km +27:34 Ukończyła
256 Roksana Grodek 216 Kurczak&PiskleRUN Grudziądz 7K3 30-39 lat 25 53:33 7:23/km +27:34 Ukończyła
257 Joanna Gołębiowska 208 Grudziądz 7K3 30-39 lat 26 53:34 7:23/km +27:35 Ukończyła
258 PAULINA WISNIEWSKA 422 Grudziądz 7K3 30-39 lat 27 53:35 7:24/km +27:36 Ukończyła
259 BEATA KĘDZIORSKA 259 Wąbrzeźno 7K5 50-59 lat 8 53:54 7:26/km +27:55 Ukończyła
260 Michał Olszewski 347 Iława 7M4 40-49 lat 60 54:01 7:27/km +28:02 Ukończył
261 Izabela Wysocka 433 Parkrun Grudziądz Grudziądz 7K4 40-49 lat 30 54:43 7:33/km +28:44 Ukończyła
262 Anna Peplińska 448 Sara Workwear Wheel Brothers Racing Grudziądz 7K2 16-19 lat 3 54:54 7:34/km +28:55 Ukończyła
263 Beata Długońska 191 Grudziądz 7K4 40-49 lat 31 55:03 7:36/km +29:04 Ukończyła
264 Agnieszka Świątek 403 Grudziądz 7K3 30-39 lat 28 55:21 7:38/km +29:22 Ukończyła
265 Karolina Purwin 365 Grudziądz 7K2 20-29 lat 9 55:21 7:38/km +29:22 Ukończyła
266 Małgorzata Wodtke 425 Grudziądz 7K4 40-49 lat 32 55:31 7:40/km +29:32 Ukończyła
267 Michał Wodtke 426 Gdańsk 7M4 40-49 lat 61 55:31 7:40/km +29:32 Ukończył
268 Monika Grubba 217 Grudziądz 7K4 40-49 lat 33 55:37 7:40/km +29:38 Ukończyła
269 Dalka Dalka 183 Grudziądz 7K4 40-49 lat 34 55:40 7:41/km +29:41 Ukończyła
270 Natalia Księżyk 286 Ruda 7K2 20-29 lat 10 55:46 7:42/km +29:47 Ukończyła
271 Maciej Czajkowski 180 Akademia Biegania Grudziądz Grudziądz 7M4 40-49 lat 62 55:51 7:42/km +29:52 Ukończył
272 Wiktor Czajkowski 181 Grudziądz 7M2 16-19 lat 5 55:53 7:43/km +29:54 Ukończył
273 Natalia Chojnacka 368 Krusze 7K2 20-29 lat 11 55:58 7:43/km +29:59 Ukończyła
274 Marek Tobolski 163 Florian Grudziądz 7M4 40-49 lat 63 56:38 7:49/km +30:39 Ukończył
275 Grażyna Tobolska 406 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Grudziądz 7K6 60+ lat 3 56:39 7:49/km +30:40 Ukończyła
276 Alicja Łazarska 303 Start Team Wąbrzeźno Działowo 7K4 40-49 lat 35 59:46 8:15/km +33:47 Ukończyła
277 Joanna Skorek 382 Grudziądz 7K2 20-29 lat 12 01:00:15 8:19/km +34:16 Ukończyła


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×