XI Bieg 3 Plaż

Wyniki

Strona wydarzenia Lista startowa

Msc. Imię i nazwisko Nr Klub Kat. Msc. kat. Czas netto Czas sum. Tempo Status
1 Paweł Mazur 601 7M3 30-39 lat 1 23:27 23:27 3:30/km Ukończył
2 Eliasz Woźniak 290 4 Pułk Chemiczny Brodnica 7M3 30-39 lat 2 24:39 24:39 3:40/km Ukończył
3 Goleniewski Mateusz 608 7M3 30-39 lat 3 24:45 24:45 3:41/km Ukończył
4 Bartosz Szyplewski 261 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M2 16-29 lat 1 24:48 24:48 3:42/km Ukończył
5 Mateusz Ronowski 222 8 Batalion Walki Radioelektronicznej 7M3 30-39 lat 4 25:01 25:01 3:43/km Ukończył
6 Maciej Krasnodębski 118 7M3 30-39 lat 5 25:10 25:10 3:45/km Ukończył
7 Paweł Kacała 91 Politechnika Gdańska 7M2 16-29 lat 2 25:21 25:21 3:46/km Ukończył
8 Rafał Dudziak 51 EnDo Golub-Dobrzyń 7M3 30-39 lat 6 25:26 25:26 3:48/km Ukończył
9 Tomasz Kochański 104 Parkrun Grudziądz 7M3 30-39 lat 7 25:48 25:48 3:51/km Ukończył
10 Robert Litwiński 144 Vege Runners 7M4 40-49 lat 1 25:57 25:57 3:52/km Ukończył
11 Tomasz Banach 9 7M3 30-39 lat 8 26:07 26:07 3:54/km Ukończył
12 Dawid Koper 109 Rogóźno Zamek CF 7M2 16-29 lat 3 26:19 26:19 3:55/km Ukończył
13 Patryk Kuberski 131 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M2 16-29 lat 4 26:25 26:25 3:56/km Ukończył
14 Jakub Jabłoński 75 Wtorkowy Trening 7M2 16-29 lat 5 26:35 26:35 3:58/km Ukończył
15 Jakub Krzeszewski 124 7M4 40-49 lat 2 26:45 26:45 3:59/km Ukończył
16 Leszek Jezierski 85 Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat 3 26:51 26:51 4:00/km Ukończył
17 Piotr Mielnik 19 KM PSP GRUDZIĄDZ 7M2 16-29 lat 6 26:54 26:54 4:00/km Ukończył
18 Jacek Gniot 60 Wojska Obrony Terytorialnej 7M5 50-59 lat 1 27:00 27:00 4:01/km Ukończył
19 Jacek Fiałkowski 53 Janosiki 7M2 16-29 lat 7 27:17 27:17 4:04/km Ukończył
20 Mariusz Ziółkowski 299 7M4 40-49 lat 4 27:19 27:19 4:04/km Ukończył
21 Paweł Zdrojewski 295 Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat 5 27:23 27:23 4:05/km Ukończył
22 Wiesław Stachowicz 606 Chemik Bydgoszcz 7M5 50-59 lat 2 27:27 27:27 4:06/km Ukończył
23 Jacek Pawlik 195 7M5 50-59 lat 3 27:34 27:34 4:06/km Ukończył
24 Dawid Zimliński 298 Parkrun Grudziądz / Świecie Biega 7M3 30-39 lat 9 27:35 27:35 4:07/km Ukończył
25 Cezary Muszczyński 173 Świecie Biega 7M3 30-39 lat 10 27:36 27:36 4:07/km Ukończył
26 Arleta Meloch 161 7K4 40-49 lat 1 27:52 27:52 4:09/km Ukończyła
27 Marcin Zygmunt 602 Trener Mentalny 7M4 40-49 lat 6 27:58 27:58 4:10/km Ukończył
28 Bartosz Bukowski 29 Parkrun Grudziądz 7M2 16-29 lat 8 28:02 28:02 4:10/km Ukończył
29 Sebastian Trzciński 275 Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7M4 40-49 lat 7 28:05 28:05 4:11/km Ukończył
30 Zbigniew Rojewski 219 Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat 8 28:16 28:16 4:13/km Ukończył
31 EDMUND DĄBROWSKI 43 7M5 50-59 lat 4 28:34 28:34 4:15/km Ukończył
32 Borys Rokicki 220 7M4 40-49 lat 9 28:37 28:37 4:16/km Ukończył
33 Michał Józefowicz 88 Zabiegani Łubianka 7M3 30-39 lat 11 28:37 28:37 4:16/km Ukończył
34 Seweryn Koślacz 113 7M3 30-39 lat 12 28:45 28:45 4:17/km Ukończył
35 Adrian Tekliński 267 Pobiegany 7M3 30-39 lat 13 28:50 28:50 4:18/km Ukończył
36 Bartosz Krzywdziński 125 Świecie Biega 7M3 30-39 lat 14 28:51 28:51 4:18/km Ukończył
37 Łukasz Nakonieczny 177 Parkrun Grudziadz 7M3 30-39 lat 15 28:52 28:52 4:18/km Ukończył
38 Natalia Mogiłko 167 7K3 30-39 lat 1 28:52 28:52 4:18/km Ukończyła
39 Marcin Kulpa 134 7M4 40-49 lat 10 29:01 29:01 4:19/km Ukończył
40 JUREK OLKOWSKI 188 The Runners Świecie 7M6 60+ lat 1 29:03 29:03 4:20/km Ukończył
41 Sebastian Nowacki 183 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M4 40-49 lat 11 29:07 29:07 4:21/km Ukończył
42 Szymon Mielnik 166 7M2 16-29 lat 9 29:11 29:11 4:21/km Ukończył
43 Marek Cywka 39 7M2 16-29 lat 10 29:12 29:12 4:21/km Ukończył
44 Franciszek Modzalewski 116 7M2 16-29 lat 11 29:12 29:12 4:21/km Ukończył
45 Dariusz Kniter 102 Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat 12 29:17 29:17 4:22/km Ukończył
46 Paweł Madej 153 GLKS Rogóźno 7M3 30-39 lat 16 29:21 29:21 4:22/km Ukończył
47 Wieslaw Slawinski 240 7M6 60+ lat 2 29:24 29:24 4:23/km Ukończył
48 Szymon Szar 251 SZAR RUN TEAM 7M4 40-49 lat 13 29:29 29:29 4:24/km Ukończył
49 Monika Nakonieczna 176 Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat 2 29:34 29:34 4:24/km Ukończyła
50 Dariusz Rachwalski 212 Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat 17 29:48 29:48 4:27/km Ukończył
51 Wioletta Michałkowska 5 Mendel_Run 7K3 30-39 lat 2 29:54 29:54 4:27/km Ukończyła
52 Tomasz Dejewski 45 WNW Nowa Wieś 7M4 40-49 lat 14 30:01 30:01 4:28/km Ukończył
53 Wojciech Nadolecki 175 Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat 18 30:06 30:06 4:29/km Ukończył
54 Tomasz Krawczyszyn 121 Aktywny Grudziądz 7M3 30-39 lat 19 30:08 30:08 4:30/km Ukończył
55 Artur Wrzeciono 609 Sportowa Olimpia 7M3 30-39 lat 20 30:13 30:13 4:30/km Ukończył
56 Łukasz Serocki 233 Owocowy 7M3 30-39 lat 21 30:16 30:16 4:31/km Ukończył
57 Andrzej Markuszewski 605 Biegnie 7M4 40-49 lat 15 30:22 30:22 4:31/km Ukończył
58 Tomasz Laskowski 139 Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat 16 30:22 30:22 4:31/km Ukończył
59 Bogdan Grzebieniewski 72 7M3 30-39 lat 22 30:25 30:25 4:32/km Ukończył
60 Wojciech Składanek 244 Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat 17 30:27 30:27 4:32/km Ukończył
61 Karolina Michalik 162 4 Pułk Chemiczny 7K3 30-39 lat 3 30:28 30:28 4:33/km Ukończyła
62 Tomasz Markowski 157 BDD 7M5 50-59 lat 5 30:32 30:32 4:33/km Ukończył
63 Joanna Sobczyk 242 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K4 40-49 lat 3 30:35 30:35 4:33/km Ukończyła
64 Łukasz Śmigielski 264 Start Team Wąbrzeźno 7M4 40-49 lat 18 30:41 30:41 4:34/km Ukończył
65 Katarzyna Prus 207 Rozbiegany Susz 7K5 50-59 lat 1 30:52 30:52 4:36/km Ukończyła
66 Rafał Jasiński 82 Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat 19 30:55 30:55 4:36/km Ukończył
67 Andrzej Medeński 160 Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat 20 30:55 30:55 4:36/km Ukończył
68 Nikodem Nosal 181 7M2 16-29 lat 12 30:57 30:57 4:37/km Ukończył
69 Jakub Jersak 610 7M4 40-49 lat 21 30:59 30:59 4:37/km Ukończył
70 Rafał Czechowski 41 Nieskończoność 7M4 40-49 lat 22 31:02 31:02 4:37/km Ukończył
71 Damian Putkowski 209 7M3 30-39 lat 23 31:10 31:10 4:39/km Ukończył
72 Gosia Wrzesińska - Czachór 292 Rogiewicz Running Team 7K2 16-29 lat 1 31:19 31:19 4:40/km Ukończyła
73 Marek Tubacki 276 Parkran Grudziądz 7M4 40-49 lat 23 31:23 31:23 4:40/km Ukończył
74 Tobiasz Bogdan 20 La Rive Sports Team 7M3 30-39 lat 24 31:27 31:27 4:41/km Ukończył
75 Anna Łucka 149 La Rive Sports Team 7K4 40-49 lat 4 31:31 31:31 4:42/km Ukończyła
76 Karol Maćkiewicz 152 NRC 7M3 30-39 lat 25 31:36 31:36 4:43/km Ukończył
77 Bartosz Łucki 150 La Rive Sports Team 7M2 16-29 lat 13 31:37 31:37 4:43/km Ukończył
78 Mirosław Łucki 151 7M5 50-59 lat 6 31:41 31:41 4:43/km Ukończył
79 Mariusz Krzyżykowski 129 Mark-Bud 7M4 40-49 lat 24 31:45 31:45 4:44/km Ukończył
80 Filip FLOREK 54 RunTeam Florasy 7M2 16-29 lat 14 31:49 31:49 4:45/km Ukończył
81 Paweł Dąbrowski 44 7M3 30-39 lat 26 32:01 32:01 4:46/km Ukończył
82 Krzysztof Chamela 34 7M4 40-49 lat 25 32:06 32:06 4:47/km Ukończył
83 Sławomir Laks 137 7M5 50-59 lat 7 32:08 32:08 4:48/km Ukończył
84 Rafal Jaranowski 80 7M4 40-49 lat 26 32:11 32:11 4:48/km Ukończył
85 Tomasz Langowski 141 Aktywny Grudziądz 7M4 40-49 lat 27 32:11 32:11 4:48/km Ukończył
86 Łukasz Nartowski 179 7M4 40-49 lat 28 32:14 32:14 4:48/km Ukończył
87 Krzysztof Kawałkowski 97 Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat 8 32:17 32:17 4:49/km Ukończył
88 Dariusz Aniszewski 6 Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat 9 32:20 32:20 4:49/km Ukończył
89 Paweł Muzalewski 174 Biegoholicy 7M4 40-49 lat 29 32:20 32:20 4:49/km Ukończył
90 Patryk Śmiger 263 WSP Grupa 7M3 30-39 lat 27 32:20 32:20 4:49/km Ukończył
91 Bartosz RYBIŃSKI 229 7M3 30-39 lat 28 32:22 32:22 4:49/km Ukończył
92 Łukasz Kalkowski 95 7M3 30-39 lat 29 32:33 32:33 4:51/km Ukończył
93 Paweł Lasek 140 Ossp Siemkowo 7M3 30-39 lat 30 32:34 32:34 4:51/km Ukończył
94 Michał Staszewski 245 Bo chcę! 7M4 40-49 lat 30 32:38 32:38 4:52/km Ukończył
95 Józef Szatkowski 252 Start Team Wąbrzeźno 7M6 60+ lat 3 32:41 32:41 4:52/km Ukończył
96 Paweł Brudniewicz 28 7M2 16-29 lat 15 32:47 32:47 4:53/km Ukończył
97 Ewa Jurczyk 89 Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat 5 32:51 32:51 4:54/km Ukończyła
98 Adam Kwiatkowski 135 7M2 16-29 lat 16 32:55 32:55 4:54/km Ukończył
99 Marcin Janus 77 7M3 30-39 lat 31 33:03 33:03 4:55/km Ukończył
100 Łukasz Florek 55 team FLORASY 7M4 40-49 lat 31 33:10 33:10 4:57/km Ukończył
101 Tomasz Kalisz 94 7M3 30-39 lat 32 33:12 33:12 4:57/km Ukończył
102 Anna Walczak 284 Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat 6 33:13 33:13 4:57/km Ukończyła
103 Robert Brdak 27 7M4 40-49 lat 32 33:32 33:32 5:00/km Ukończył
104 Dominik Lotarski 145 7M3 30-39 lat 33 33:33 33:33 5:00/km Ukończył
105 Michał Banaszewski 12 Parkrun Grudziadz 7M4 40-49 lat 33 33:35 33:35 5:00/km Ukończył
106 Piotr Treichel 273 7M4 40-49 lat 34 33:36 33:36 5:00/km Ukończył
107 Sylwia Rutkowska 227 7K4 40-49 lat 7 33:39 33:39 5:01/km Ukończyła
108 Patryk Łubecki 148 Góral Domy 7M3 30-39 lat 34 33:51 33:51 5:03/km Ukończył
109 Alejandro Acho 1 7M3 30-39 lat 35 33:52 33:52 5:03/km Ukończył
110 Ewelina Derkowska 47 7K3 30-39 lat 4 33:57 33:57 5:04/km Ukończyła
111 Andrzej Tylicki 280 7M5 50-59 lat 10 33:59 33:59 5:04/km Ukończył
112 Michał Szewczak 256 7M2 16-29 lat 17 34:00 34:00 5:04/km Ukończył
113 Tomasz Bielawa 16 7M4 40-49 lat 35 34:01 34:01 5:04/km Ukończył
114 Jerzy Groch 68 Zabiegani Czernikowo 7M5 50-59 lat 11 34:03 34:03 5:04/km Ukończył
115 Zdzisław Bartkowski 13 7M6 60+ lat 4 34:14 34:14 5:06/km Ukończył
116 Małgorzata Kalisz 93 7K3 30-39 lat 5 34:18 34:18 5:07/km Ukończyła
117 Jakub Tadych 266 Nankatsu FC 7M4 40-49 lat 36 34:26 34:26 5:08/km Ukończył
118 Dorota Zygadlewicz 300 7K3 30-39 lat 6 34:26 34:26 5:08/km Ukończyła
119 Iwona Grucza 71 7K3 30-39 lat 7 34:32 34:32 5:09/km Ukończyła
120 Wiktor Studziński 249 7M2 16-29 lat 18 34:38 34:38 5:10/km Ukończył
121 Piotr Chudziński 36 7M5 50-59 lat 12 34:40 34:40 5:10/km Ukończył
122 Szymon Niewadzi 180 ŁajzaTim 7M4 40-49 lat 37 34:40 34:40 5:10/km Ukończył
123 Joanna Wasilewska 285 Parkrun Grudziądz/Aktywny Grudziądz 7K3 30-39 lat 8 34:42 34:42 5:10/km Ukończyła
124 Oliwia Kalinowska 92 7K2 16-29 lat 2 34:46 34:46 5:11/km Ukończyła
125 Janusz Gołębiewski 63 GLKS Rogóźno 7M6 60+ lat 5 34:47 34:47 5:11/km Ukończył
126 Monika Stępień 246 Rogiewicz Running Team 7K4 40-49 lat 8 34:50 34:50 5:12/km Ukończyła
127 Marek Palczewski 192 7M3 30-39 lat 36 34:53 34:53 5:12/km Ukończył
128 Matylda Szewczak 255 7K2 16-29 lat 3 34:55 34:55 5:12/km Ukończyła
129 Jacek Szewczak 254 7M4 40-49 lat 38 34:55 34:55 5:12/km Ukończył
130 Magdalena Michalska 163 7K4 40-49 lat 9 35:03 35:03 5:13/km Ukończyła
131 Bartłomiej Cerski 33 7M2 16-29 lat 19 35:04 35:04 5:13/km Ukończył
132 Michał Wróbel 291 7M3 30-39 lat 37 35:06 35:06 5:14/km Ukończył
133 KRYSTIAN KNUT 103 7M4 40-49 lat 39 35:22 35:22 5:16/km Ukończył
134 Daniel Krzywdziński 126 7M3 30-39 lat 38 35:26 35:26 5:17/km Ukończył
135 Łukasz Kowarowski 600 7M5 50-59 lat 13 35:31 35:31 5:18/km Ukończył
136 Mieczysław Cysewski 37 7M6 60+ lat 6 35:36 35:36 5:18/km Ukończył
137 Przemysław Piech 200 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7M4 40-49 lat 40 35:42 35:42 5:19/km Ukończył
138 Mateusz Nowiński 185 Moriw 7M2 16-29 lat 20 35:44 35:44 5:19/km Ukończył
139 Piotr Krajewski 117 7M3 30-39 lat 39 35:48 35:48 5:20/km Ukończył
140 Katarzyna Składanek 236 Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat 10 35:51 35:51 5:21/km Ukończyła
141 Krzysztof Nosek 182 RCI BYDGOSZCZ 7M5 50-59 lat 14 35:54 35:54 5:21/km Ukończył
142 Natalia Ampulska 4 7K3 30-39 lat 9 35:58 35:58 5:22/km Ukończyła
143 Dariusz Smyczynski 241 7M4 40-49 lat 41 36:02 36:02 5:22/km Ukończył
144 Patrycja Janus 78 7K3 30-39 lat 10 36:06 36:06 5:23/km Ukończyła
145 Patryk Paprocki 194 7M2 16-29 lat 21 36:10 36:10 5:24/km Ukończył
146 Szymon Zimecki 297 7M3 30-39 lat 40 36:12 36:12 5:24/km Ukończył
147 Karol Topolewski 271 Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat 42 36:16 36:16 5:24/km Ukończył
148 Piotr Gesek 57 7M4 40-49 lat 43 36:17 36:17 5:25/km Ukończył
149 Katarzyna Langowska 138 Aktywny Grudziądz 7K4 40-49 lat 11 36:21 36:21 5:25/km Ukończyła
150 Krystyna Cerska 32 7K4 40-49 lat 12 36:24 36:24 5:25/km Ukończyła
151 Sławomir Turowski 277 Motocykliczni Grudziądz 7M4 40-49 lat 44 36:24 36:24 5:25/km Ukończył
152 Anita Rojewska 218 7K4 40-49 lat 13 36:28 36:28 5:26/km Ukończyła
153 Andrzej Dawid 42 7M4 40-49 lat 45 36:40 36:40 5:28/km Ukończył
154 Marcin Mrozek 171 7M4 40-49 lat 46 36:40 36:40 5:28/km Ukończył
155 Sławomir Musiał 172 7M4 40-49 lat 47 36:44 36:44 5:28/km Ukończył
156 Joanna Tylicka 279 7K4 40-49 lat 14 36:44 36:44 5:28/km Ukończyła
157 Joanna Kukorowska 133 7K4 40-49 lat 15 36:45 36:45 5:29/km Ukończyła
158 Krzysztof Gładysz 59 Gładziorki 7M4 40-49 lat 48 36:48 36:48 5:29/km Ukończył
159 Alina Borowska 24 7K4 40-49 lat 16 36:53 36:53 5:30/km Ukończyła
160 Alicja Olechowicz 186 7K3 30-39 lat 11 36:58 36:58 5:31/km Ukończyła
161 Arek Olechowicz 187 7M3 30-39 lat 41 36:58 36:58 5:31/km Ukończył
162 Michał Urmanin 283 7M3 30-39 lat 42 36:58 36:58 5:31/km Ukończył
163 Winicjusz Jeziorski 86 7M3 30-39 lat 43 36:59 36:59 5:31/km Ukończył
164 BEATA KĘDZIORSKA 99 7K5 50-59 lat 2 37:00 37:00 5:31/km Ukończyła
165 Marek Kędziorski 100 7M6 60+ lat 7 37:00 37:00 5:31/km Ukończył
166 Iza Godzieba 61 7K3 30-39 lat 12 37:07 37:07 5:32/km Ukończyła
167 ADAM SZYMANIUK 260 7M4 40-49 lat 49 37:13 37:13 5:33/km Ukończył
168 Katarzyna Morczyńska 168 Mama i bliźniaki team Grudziądz 7K3 30-39 lat 13 37:19 37:19 5:34/km Ukończyła
169 Dorota Pilcek 203 7K3 30-39 lat 14 37:22 37:22 5:34/km Ukończyła
170 Mariusz Renkel 215 7M6 60+ lat 8 37:22 37:22 5:34/km Ukończył
171 Marcin Jędrak 87 7M3 30-39 lat 44 37:26 37:26 5:35/km Ukończył
172 Maja Banaszewska 10 Parkrun Grudziądz 7K2 16-29 lat 4 37:28 37:28 5:35/km Ukończyła
173 Tomasz Stępień 247 7M4 40-49 lat 50 37:30 37:30 5:36/km Ukończył
174 Marcin Gajewski 56 7M4 40-49 lat 51 37:43 37:43 5:37/km Ukończył
175 Szymon Łakomy 147 7M4 40-49 lat 52 37:43 37:43 5:37/km Ukończył
176 Patryk Komrowski 108 7M2 16-29 lat 22 37:43 37:43 5:37/km Ukończył
177 Kamila Piech 199 Aktywny Grudziądz grupa biegowa 7K4 40-49 lat 17 37:44 37:44 5:37/km Ukończyła
178 Agnieszka Magdowska 154 Fit House Grudziądz 7K4 40-49 lat 18 37:46 37:46 5:38/km Ukończyła
179 Krzysztof Grodek 69 Kurczak&PiskleRUN 7M5 50-59 lat 15 37:50 37:50 5:39/km Ukończył
180 Roman Kęsik 101 13 WOG GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat 16 37:51 37:51 5:39/km Ukończył
181 Jacek Rachoń 211 Kravmaga_fighter 7M4 40-49 lat 53 37:52 37:52 5:39/km Ukończył
182 WOJCIECH URBAŃSKI 282 AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ 7M4 40-49 lat 54 37:53 37:53 5:39/km Ukończył
183 Agnieszka Szczutkowska 253 7K4 40-49 lat 19 37:54 37:54 5:39/km Ukończyła
184 Marek Matczyński 158 GKS Olimpia Grudziądz 7M6 60+ lat 9 37:56 37:56 5:39/km Ukończył
185 Tomasz Cerk 31 7M3 30-39 lat 45 37:57 37:57 5:39/km Ukończył
186 Tomasz Krzyżykowski 130 7M4 40-49 lat 55 38:02 38:02 5:40/km Ukończył
187 Tomasz Gąsiorek 293 7M6 60+ lat 10 38:10 38:10 5:42/km Ukończył
188 Renata Zgardowska 296 Biegam Sobie - OSP Boguszewo 7K4 40-49 lat 20 38:19 38:19 5:43/km Ukończyła
189 Monika Rumińska 224 7K3 30-39 lat 15 38:23 38:23 5:43/km Ukończyła
190 Mateusz Pawłowski 197 Akademia Biegania Grudziądz 7M3 30-39 lat 46 38:23 38:23 5:43/km Ukończył
191 Krzysztof Dobuszewski 49 7M4 40-49 lat 56 38:28 38:28 5:44/km Ukończył
192 JUSTYNA PIOTROWSKA 206 7K4 40-49 lat 21 38:29 38:29 5:44/km Ukończyła
193 Urszula Tracka-Sobocińska 272 Biegam bo lubię 7K6 60+ lat 1 38:31 38:31 5:45/km Ukończyła
194 Małgorzata Adamska 2 7K4 40-49 lat 22 38:36 38:36 5:45/km Ukończyła
195 Weronika Bojarska 21 7K3 30-39 lat 16 38:37 38:37 5:45/km Ukończyła
196 Marta Urbańska 281 Tuptusie Grudziądz 7K3 30-39 lat 17 38:39 38:39 5:46/km Ukończyła
197 Paweł Szydzik 259 Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat 57 38:43 38:43 5:46/km Ukończył
198 Anna Mrozek 170 7K4 40-49 lat 23 38:46 38:46 5:47/km Ukończyła
199 Andrzej Pawłowski 196 7M5 50-59 lat 17 38:47 38:47 5:47/km Ukończył
200 Alana Alipowa 3 13 WOG GRUDZIĄDZ 7K4 40-49 lat 24 38:53 38:53 5:48/km Ukończyła
201 Marcin Lewandowski 143 7M4 40-49 lat 58 38:55 38:55 5:48/km Ukończył
202 Krzysztof Berendt 15 7M5 50-59 lat 18 39:04 39:04 5:49/km Ukończył
203 Dariusz Jegierski 84 Niespełniony 7M4 40-49 lat 59 39:08 39:08 5:50/km Ukończył
204 Marzena Makowska 155 7K3 30-39 lat 18 39:09 39:09 5:50/km Ukończyła
205 Kamila Guziec 73 Aktywny Grudziądz 7K2 16-29 lat 5 39:10 39:10 5:51/km Ukończyła
206 Katarzyna Piłat-Fiałkowska 205 7K3 30-39 lat 19 39:11 39:11 5:51/km Ukończyła
207 Monika Krawczyk 120 7K3 30-39 lat 20 39:13 39:13 5:51/km Ukończyła
208 Dominika Tuora-Szost 607 7K3 30-39 lat 21 39:14 39:14 5:51/km Ukończyła
209 Sylwia GESEK 58 7K4 40-49 lat 25 39:18 39:18 5:52/km Ukończyła
210 Mirka Osuch 191 7K5 50-59 lat 3 39:28 39:28 5:53/km Ukończyła
211 Paweł Szulc 258 7M5 50-59 lat 19 39:30 39:30 5:54/km Ukończył
212 Izabela Piłat 204 7K3 30-39 lat 22 39:32 39:32 5:54/km Ukończyła
213 Zofia Kołodziejska 107 7K4 40-49 lat 26 39:35 39:35 5:54/km Ukończyła
214 Agnieszka Świątek 265 7K3 30-39 lat 23 39:35 39:35 5:54/km Ukończyła
215 Patrycja Tomala 270 7K2 16-29 lat 6 39:36 39:36 5:54/km Ukończyła
216 ROBERT NAPOROWSKI 178 Wolno, ale do przodu! 7M4 40-49 lat 60 39:38 39:38 5:55/km Ukończył
217 Rafał Zbrzeźny 294 Parkrun Grudziądz 7M5 50-59 lat 20 39:55 39:55 5:57/km Ukończył
218 Sławomir Romanowski 221 7M4 40-49 lat 61 40:00 40:00 5:58/km Ukończył
219 Oliwia Strzelczyk 248 7K3 30-39 lat 24 40:03 40:03 5:58/km Ukończyła
220 Marek Helak 74 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7M5 50-59 lat 21 40:06 40:06 5:59/km Ukończył
221 Mariusz Kuciński 132 Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat 62 40:07 40:07 5:59/km Ukończył
222 Joanna Kordowska 110 7K4 40-49 lat 27 40:16 40:16 6:00/km Ukończyła
223 Monika Banaszewska 11 Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat 28 40:20 40:20 6:01/km Ukończyła
224 Józek Rumocki 225 SPORT I REKREACJA DELFIN 7M6 60+ lat 11 40:23 40:23 6:01/km Ukończył
225 Bartosz Cywiński 38 7M3 30-39 lat 47 40:27 40:27 6:02/km Ukończył
226 Andrzej Pikuła 202 7M3 30-39 lat 48 40:33 40:33 6:03/km Ukończył
227 Paulina Drzewińska 50 Biegam by jesc ciastki 7K4 40-49 lat 29 40:34 40:34 6:03/km Ukończyła
228 Tomasz Kołecki 106 7M3 30-39 lat 49 40:38 40:38 6:03/km Ukończył
229 Jędrzej Krzyżykowski 127 Biały Bór 7M2 16-29 lat 23 40:48 40:48 6:05/km Ukończył
230 Krzysztof Krzyżykowski 128 Biały Bór 7M5 50-59 lat 22 40:48 40:48 6:05/km Ukończył
231 Piotr Deka 46 7M5 50-59 lat 23 40:49 40:49 6:05/km Ukończył
232 Piotr Cąbrowska 30 Parkrun Grudziądz 7M4 40-49 lat 63 40:52 40:52 6:06/km Ukończył
233 Józef Trzaska 274 Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat 12 41:05 41:05 6:07/km Ukończył
234 Janusz Kempa 98 Rudos 7M5 50-59 lat 24 41:18 41:18 6:09/km Ukończył
235 Karolina Purwin 208 7K3 30-39 lat 25 41:19 41:19 6:10/km Ukończyła
236 Dawid Kozłowski 115 7M4 40-49 lat 64 41:31 41:31 6:12/km Ukończył
237 Radek Rejewski 214 7M3 30-39 lat 50 41:31 41:31 6:12/km Ukończył
238 Agnieszka Michałowska 164 7K4 40-49 lat 30 41:43 41:43 6:13/km Ukończyła
239 Krzysztof Michałowski 165 7M4 40-49 lat 65 41:44 41:44 6:13/km Ukończył
240 Agnieszka Lachowicz 136 7K5 50-59 lat 4 41:45 41:45 6:13/km Ukończyła
241 Daria Bunk 604 7K4 40-49 lat 31 41:57 41:57 6:15/km Ukończyła
242 Magda Jodko 603 7K5 50-59 lat 5 41:58 41:58 6:15/km Ukończyła
243 Maciej Czajkowski 40 Akademia Biegania Grudziądz 7M4 40-49 lat 66 42:08 42:08 6:17/km Ukończył
244 Joanna Skrzypczyk 238 7K5 50-59 lat 6 42:13 42:13 6:18/km Ukończyła
245 Łukasz Szalkowski 250 7M3 30-39 lat 51 42:25 42:25 6:19/km Ukończył
246 Monika Korgul 112 La Rive Sports Team 7K3 30-39 lat 26 42:29 42:29 6:20/km Ukończyła
247 Tatiana Nowicka 184 Diabelskie Pioruny 7K5 50-59 lat 7 42:58 42:58 6:24/km Ukończyła
248 Magdalena Wasiniewska 286 7K2 16-29 lat 7 44:01 44:01 6:34/km Ukończyła
249 Szymon Pawłowski 198 La Rive Sports Team 7M2 16-29 lat 24 44:07 44:07 6:34/km Ukończył
250 Milena Balcerzak 8 7K2 16-29 lat 8 44:25 44:25 6:37/km Ukończyła
251 Przemysław Moskal 169 Nankatsu FC 7M3 30-39 lat 52 44:30 44:30 6:38/km Ukończył
252 Karol Siódmiak 235 Nankatsu FC 7M4 40-49 lat 67 44:30 44:30 6:38/km Ukończył
253 Grzegorz Szytniewski 262 Sosnowa Team Grudziądz 7M5 50-59 lat 25 44:48 44:48 6:41/km Ukończył
254 JANUSZ JAWORSKI 83 7M6 60+ lat 13 45:01 45:01 6:43/km Ukończył
255 Marek Jankowski 76 7M6 60+ lat 14 45:19 45:19 6:45/km Ukończył
256 Jakub Jaranowski 81 7M2 16-29 lat 25 45:28 45:28 6:47/km Ukończył
257 Anna Rubaj 223 7K5 50-59 lat 8 45:39 45:39 6:48/km Ukończyła
258 Cezary Santysiak 232 7M6 60+ lat 15 45:42 45:42 6:49/km Ukończył
259 Magdalena Gosz 64 Parkrun Grudziądz 7K4 40-49 lat 32 45:57 45:57 6:51/km Ukończyła
260 Sylwia Dobuszewska 48 7K4 40-49 lat 33 46:19 46:19 6:54/km Ukończyła
261 Joanna Rycewicz 230 7K3 30-39 lat 27 46:27 46:27 6:55/km Ukończyła
262 Wojciech Rycewicz 231 7M4 40-49 lat 68 46:28 46:28 6:56/km Ukończył
263 Anna Jaranowska 79 7K4 40-49 lat 34 46:42 46:42 6:58/km Ukończyła
264 Weronika Krzeszewska 123 7K2 16-29 lat 9 47:08 47:08 7:01/km Ukończyła
265 Dorota Krzeszewska 122 7K6 60+ lat 2 47:22 47:22 7:04/km Ukończyła
266 Katarzyna Paluch 193 7K4 40-49 lat 35 47:37 47:37 7:06/km Ukończyła
267 Dominika Chlewicka 35 7K4 40-49 lat 36 47:54 47:54 7:09/km Ukończyła
268 Anna Szuchowska 257 13 WOG 7K4 40-49 lat 37 47:55 47:55 7:09/km Ukończyła
269 Krystian Kordowski 111 7M3 30-39 lat 53 48:06 48:06 7:10/km Ukończył
270 Izabela Kociorska 105 7K3 30-39 lat 28 48:10 48:10 7:11/km Ukończyła
271 Joanna Lewandowska 142 7K4 40-49 lat 38 48:23 48:23 7:13/km Ukończyła
272 Małgorzata Bojarska-Szulc 22 Atomówki 7K5 50-59 lat 9 48:27 48:27 7:13/km Ukończyła
273 Dominika Karasińska 96 7K2 16-29 lat 10 48:45 48:45 7:16/km Ukończyła
274 Eryk Bielewski 17 7M3 30-39 lat 54 48:46 48:46 7:16/km Ukończył
275 Rafał Bielewski 18 7M5 50-59 lat 26 48:47 48:47 7:16/km Ukończył
276 Michał Olszewski 190 7M4 40-49 lat 69 49:20 49:20 7:21/km Ukończył
277 Iwona Dziekan 52 7K5 50-59 lat 10 50:25 50:25 7:31/km Ukończyła
278 DOROTA BALCERZAK 7 Akademia Biegania Grudziądz 7K5 50-59 lat 11 50:25 50:25 7:31/km Ukończyła
279 Bogdan Pietruszewski 201 Parkrun Grudziądz 7M6 60+ lat 16 50:41 50:41 7:33/km Ukończył
280 Anna Rutkowska 226 7K3 30-39 lat 29 51:56 51:56 7:45/km Ukończyła
281 Bartosz Rutkowski 228 7M3 30-39 lat 55 51:57 51:57 7:45/km Ukończył
282 Grażyna Tobolska 268 WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 7K6 60+ lat 3 52:50 52:50 7:53/km Ukończyła
283 Anna Malinowska 156 BiegamBoLubie 7K4 40-49 lat 39 53:49 53:49 8:01/km Ukończyła
284 Emilian Kotecki 114 Aktywny Grudziądz 7M2 16-29 lat 26 53:50 53:50 8:01/km Ukończył
285 Piotr Golombek 62 7M5 50-59 lat 27 54:04 54:04 8:04/km Ukończył
286 Krzysztof Roczyński 217 7M3 30-39 lat 56 54:43 54:43 8:10/km Ukończył
287 Joanna Roczyńska 216 7K3 30-39 lat 30 54:45 54:45 8:10/km Ukończyła
288 Agata Tylicka 278 7K2 16-29 lat 11 55:10 55:10 8:13/km Ukończyła
289 Justyna Gross 70 Clima Komfort Team 7K4 40-49 lat 40 55:35 55:35 8:18/km Ukończyła
290 Joanna Skorek 237 Parkrun Grudziadz 7K2 16-29 lat 12 55:36 55:36 8:18/km Ukończyła


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×