Bieg 3 Plaż Junior

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Zuzanna Cerk Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-05
2 Aleksander Łagoda Wałdowo Szlacheckie AC1 2-4 lat Tak 2023-04-06
3 Nina Łagoda Wałdowo Szlacheckie AD3 8-10 lat Tak 2023-04-06
4 Igor Kleczkowski Wałdowo Szlacheckie AC3 8-10 lat Tak 2023-04-07
5 Zuzanna Kleczkowska Wałdowo Szlacheckie AD4 11-15 lat Tak 2023-04-07
6 Lena Kleczkowska Wałdowo Szlacheckie AD1 2-4 lat Tak 2023-04-07
7 LENA DEJEWSKA Nowa Wieś AD4 11-15 lat Tak 2023-04-08
8 Zosia Dejewska Nowa Wieś WNW Nowa Wieś AD3 8-10 lat Tak 2023-04-08
9 Igor Gesek Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-09
10 Wiktor Gesek Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-09
11 Jakub Gesek Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-04-09
12 Antoni Owczarczyk Grudziądz Amator AC3 8-10 lat Tak 2023-04-12
13 Antonina Roczyńska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-04-13
14 Mikołaj Cywiński Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-04-14
15 Igor Chmielewski Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-17
16 Jan Waz Grudziądz Olimpia Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-17
17 Miłosz Staszewski Grudziądz Bo chcę AC3 8-10 lat Tak 2023-04-18
18 Maksym Staszewski Grudziądz Bo chcę! AC2 5-7 lat Tak 2023-04-18
19 Sandra Kulpa Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-18
20 Szymon Ferenc Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
21 Paweł Ferenc Grudziądz Przedszkole Niebieska Kraina w Grudziądzu AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
22 Marta Bartoś Grudziądz Przedszkole Lotnisko AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
23 Piotr Bartoś Grudziądz Sp21 AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
24 Marcel Majka Grudziądz SP 20 Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
25 Pola Majka Grudziądz SP 20 Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
26 Nikodem Tyburski Bydgoszcz AC1 2-4 lat Tak 2023-04-19
27 Amelia Urmanin Rulewo AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
28 Marcelina Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
29 Zuzanna Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-04-19
30 Kajetan Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
31 Paweł Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
32 Jakub Behrendt Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
33 Kacper Olkowski Grudziądz Olki AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
34 Nikodem Nakonieczny Grudziądz AR Team /Wtorkowy Trening AC1 2-4 lat - 2023-04-19
35 Paulina Mątewska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
36 Nikodem Mątewski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-04-19
37 Radosław Tarnecki Grudziądz POMORZANKA GRUDZIĄDZ AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
38 Nikola Tarnecka Grudziądz SP 18 AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
39 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz AD3 8-10 lat - 2023-04-19
40 Aleksander GOŁĘBIEWSKI Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-04-19
41 Wiktoria Studzinska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-19
42 Daniel Dyjach Gruczno AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
43 Joanna Jeziorska Mały Rudnik AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
44 Szymon Dyjach Gruczno AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
45 Antosia Kawka Grudziądz AD3 8-10 lat - 2023-04-19
46 Adam Kawka Grudziądz AC2 5-7 lat - 2023-04-19
47 Lev Burmii Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
48 MAKSYMILIAN Kamiński GRUDZIĄDZ - AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
49 Matvii Saviuk Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
50 Milan Saviuk Grudziądz AC1 2-4 lat - 2023-04-19
51 KACPER Kamiński GRUDZIĄDZ Olimpia Grudziadz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
52 Julia Siódmiak Grudziądz Barbie Club AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
53 Maja Siódmiak Grudziądz Barbie Club AD1 2-4 lat Tak 2023-04-19
54 JAKUB Kenig Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
55 Aleksander Kenig Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
56 Marcel Dymarkowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
57 Fabian Lipiński Radzyń Chełmiński AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
58 Oliwia Moskal Ciemniki AD3 8-10 lat Tak 2023-04-19
59 Filip Moskal Świecie AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
60 Zofia Moskal Ciemniki AD1 2-4 lat Tak 2023-04-19
61 Franciszek Moskal Świecie AC1 2-4 lat Tak 2023-04-19
62 Olivier Schwertfeger Ruda Morsy AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
63 Natan Lipiński Radzyń Chełmiński AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
64 Jakub Rajnik Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
65 LENA Kawałkowska Grudziądz Kawałki Team AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
66 FRANCISZEK Kawałkowski Grudziądz Kawałki Team AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
67 Amelia Księżyk Ruda AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
68 Leon Księżyk Ruda AC1 2-4 lat Tak 2023-04-19
69 Sylwester Osmański Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
70 Julia Piasecka Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-19
71 Aleks Pudlewski Grudziadz AC3 8-10 lat - 2023-04-19
72 Oskar Pudlewski Grudziadz AC4 11-15 lat - 2023-04-19
73 KACPER KWIATEK Grudziadz Amatorka AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
74 Inka Rulewska Grudziadz AD2 5-7 lat - 2023-04-19
75 Iga Rulewska Grudziadz AD2 5-7 lat - 2023-04-19
76 Julia Kuchczyńska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
77 Igor Dominikowski Grudziądz SP 18 GRUDZIĄDZ AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
78 Mateusz Krupski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-19
79 Ania Kobuszyńska Grudziądz SP11 AD4 11-15 lat - 2023-04-19
80 Tomek Kobuszyński Grudziądz SP11 AC3 8-10 lat - 2023-04-19
81 Lena Hagemes Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-19
82 Hagemes Hagemes Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
83 Zoja Ścibior Grudziadz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
84 Grzegorz Rożniecki Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
85 Maksym Grucza Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
86 Hanna Rożniecka Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-04-19
87 Alicja Deluga Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
88 Maciej Mrozek Grudziądz nsp1 AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
89 Maria Mrozek Grudziądz Unicorn Oak Hill AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
90 Bartosz Chełkowski Grudziądz LKS WĘGROWIANKA AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
91 Jakub RADOMSKI Grudziądz SP8/Olimpia Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-19
92 Milena Lewandowska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-19
93 Piotr Lewandowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-19
94 Jakub Wróbel Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-04-19
95 Martyna Goetz Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-19
96 Barbara Goetz Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-04-19
97 Emilia Rachoń Grudziądz SP 20 Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-19
98 Zuzanna Rachoń Grudziądz 2 LO Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-20
99 Franek Domeracki Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-20
100 Dominika Klimek Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-04-20
101 Jakub Klimek Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-20
102 Leon Matuszewski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-20
103 Igor PYTYŃSKI Grudziądz KS "Pro Athlete" Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-20
104 Oliwier Serocki Grudziądz Owocowy AC3 8-10 lat Tak 2023-04-20
105 Oliwia Gurska Grudziądz AD3 8-10 lat - 2023-04-20
106 Mark Prokopchuk Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-04-20
107 Liliana Wilkowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-04-21
108 Jakub Jędrak Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-21
109 Witold Jóźwiak Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-21
110 Aleksandra Zamojska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-04-21
111 Jan Zamojski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-21
112 Alicja Stanowska Grudziądz AD3 8-10 lat - 2023-04-21
113 Jakub Józefowicz Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-04-21
114 Jacek Józefowicz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-21
115 Mikołaj Hernik Rogóźno AC3 8-10 lat Tak 2023-04-21
116 Adam Hernik Rogóźno AC2 5-7 lat Tak 2023-04-21
117 Zoja Osypiuk Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-04-21
118 Kornel Osypiuk Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-04-21
119 Staś Świetlik Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-04-21
120 melania Świetlik Grudziądz AD3 8-10 lat - 2023-04-21
121 Helena Grosz Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-04-21
122 Paweł Derda Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2023-04-22
123 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing AC3 8-10 lat Tak 2023-04-22
124 MAJA BRZEZIŃSKI Grudziądz AD1 2-4 lat - 2023-05-15
125 Laura Strzelczyk Nowa Wieś AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
126 Paweł Skibowski Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
127 Aleksander Kalinowski Grudziądz Szkoła w Węgrowie AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
128 Marcel Cichoracki Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
129 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-05-15
130 Alicja Zgardowska Boguszewo AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
131 MAJA BRZEZIŃSKA Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
132 Antoni Grochowski Grudziądz AC2 5-7 lat - 2023-05-15
133 Jędrzej Hordyński Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
134 Filip Krzeszewski Kalisz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
135 Kamil Zgardowski Boguszewo AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
136 Mikołaj Cywiński Pokrzywno AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
137 Ksawery Banach Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
138 Jakub Gmaj Grudziądz Rząd AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
139 Jagoda Badźmierowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
140 Nikodem Kleczkowski Biały Bór AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
141 Szymon Zgardowski Boguszewo AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
142 Alicja Stanowska Grudziądz SP7 AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
143 Antoni Śpica Jeżewo AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
144 Aleksander Cywiński Pokrzywno AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
145 Zofia Grzebieniewska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
146 Wojciech Badźmierowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
147 Leon Piernicki Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
148 Maja Tereba Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
149 Kacper Janus Chełmno AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
150 Helena Wiśniewska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
151 Ludwik Piernicki Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
152 Szymon Janus Chełmno AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
153 Michał Onyszko Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
154 Antoni Przeczewski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
155 Wojciech Sengerski Linowo AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
156 Klara Ronowska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
157 EMILIA WOJDYŁO BRODNICA CBR Biega AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
158 Oliwier WOJDYŁO BRODNICA CBR Biega AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
159 Wiktoria Bednarczyk Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
160 Maria Ronowska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
161 Martyna Sokołowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
162 Tomasz Drumowski Grudziądz SP 21 AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
163 Wojciech Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
164 Aniela Kozłowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
165 Marta Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly AD4 11-15 lat Tak 2023-05-15
166 Jakub Drumowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
167 Mia Lamkowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
168 Lea Lamkowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
169 Otylia Kozłowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
170 Tymon Makowski Gruta AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
171 Julian Taczyński Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
172 Ksawery Makowski Gruta AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
173 Maja Maziarska Gruta AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
174 Ksawery Wysocki Grudziądz Sp nr 18 Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
175 Alan Kałuziński Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-05-15
176 Emilian Gonkowski Grudziądz AC3 8-10 lat - 2023-05-15
177 Aleks Gonkowski Grudziądz AC1 2-4 lat - 2023-05-15
178 Antoni Krzyżanowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
179 Adam Tomsza Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
180 Cecylia Niewadzi Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
181 Jan Barczak GRUDZIĄDZ AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
182 Natalia Barczak Grudziądz Motocykliczni Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
183 Maja Osuch Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
184 Maria Liedtka Węgrowo AD3 8-10 lat Tak 2023-05-15
185 Filip Sikorski Łazieniec POLKRYS TEAM AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
186 Jan Liedtka Węgrowo AC4 11-15 lat Tak 2023-05-15
187 Olek Sikorski Łazieniec POLKRYS TEAM AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
188 Anna Gall Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-15
189 Jakub Śpica Świecie AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
190 Szymon Rachwalski Grupa AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
191 Maja Rachwalska Grupa AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
192 Maja Dąbrowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
193 Olaf Tobolski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-15
194 Marcel Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
195 Róża Bugajska Grudziadz AD4 11-15 lat Tak 2023-05-15
196 Jagna Bugajska Grudziadz AD4 11-15 lat Tak 2023-05-15
197 Anna Pomianowska Swiecie AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
198 Bartosz Pomianowski Świecie AC3 8-10 lat Tak 2023-05-15
199 Natalia Ramlau Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
200 Alicja Ramlau Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-15
201 Michał Dąbrowski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2023-05-15
202 Maja Niewiadomska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-05-16
203 Miłosz Niewiadomski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-16
204 Zofia Niewiadomska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-16
205 Adam Podsiadły Węgrowo AC2 5-7 lat Tak 2023-05-16
206 Natalia Podsiadły Węgrowo AD1 2-4 lat Tak 2023-05-16
207 Antoni Szlichciński Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-16
208 Katarzyna Łuszaj-Tucholska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2023-05-16
209 Tomasz Tucholski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-16
210 Antoni Ronowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2023-05-16
211 Zofia Ronowska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-16
212 Aleksander Romanowski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2023-05-17
213 Martyna Romanowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2023-05-17
214 Zbigniew Staśkiewicz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-17
215 Nadia Brzozowska Sulnowo AD3 8-10 lat Tak 2023-05-17
216 Ksawery Wachowiak Grudziądz AC2 5-7 lat - 2023-05-18
217 Mia Bielska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-18
218 Laura Maziarska Bągart AD3 8-10 lat Tak 2023-05-18
219 Karnelia Purwin Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2023-05-19
220 Gracjan Pruszkowski GRUDZIĄDZ Amatorka AC2 5-7 lat Tak 2023-05-19
221 Kasjan Pruszkowski GRUDZIĄDZ Amator AC1 2-4 lat Tak 2023-05-19
222 Marcin Kobylarz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-19
223 Marta Kobylarz Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2023-05-19
224 Blażej Cicierski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2023-05-20


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×