Bieg 3 Plaż Junior

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Paweł Skibowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
2 Maciej Mrozek Grudziądz nsp1 AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
3 Nina Łagoda Wałdowo Szlacheckie AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
4 Maria Mrozek Grudziądz Parkrun Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
5 Joanna Jeziorska Mały Rudnik AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
6 Laura Strzelczyk Nowa Wieś AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
7 Aleksander Łagoda Wałdowo Szlacheckie AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
8 Adam Podsiadły Węgrowo AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
9 Antonina Łodyga-Kawka Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
10 Leon Matuszewski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
11 Dominik Czerepowicki Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
12 Oskar Strzelczyk Nowa Wieś AC1 2-4 lat Tak 2024-04-05
13 Jakub Behrendt Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
14 Adam Kawka Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
15 Rozalia Czerepowicka Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
16 Natalia Podsiadły Węgrowo AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
17 Lev Burmii Grudziądz SP 20 Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
18 Filip Topoliński Lisie Kąty AC1 2-4 lat Tak 2024-04-05
19 Konstanty Czerepowicki Grudziądz UKS Tandem SP 20 AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
20 Liliana Wilkowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
21 Mark Prokopchuk Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
22 Iga Wilkowska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
23 Patrycja Ciarkowska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
24 Maksymilian Ciarkowski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
25 Dominika Klimek Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
26 Michał Kaniewski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
27 Tomasz Drumowski Grudziądz Pro Athlete AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
28 Jakub Klimek Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
29 Marcel Cichoracki Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
30 Jakub Drumowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
31 Julia Gothard Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
32 Piotr Gothard Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
33 Przemysław Gothard Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
34 Nikodem Mątewski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-05
35 Paulina Mątewska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
36 Marcel Wojciechowski Grudziądz Football Academy Grudziądz AC2 5-7 lat - 2024-04-05
37 Wiktor Jeziorski Mały Rudnik AC1 2-4 lat Tak 2024-04-05
38 Kajetan Brudniewicz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
39 Marcel Dymarkowski Grudziądz AC3 8-10 lat - 2024-04-05
40 Julia Siódmiak Grudziądz Barbie Club AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
41 Apolonia Kwiatkowska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
42 Maja Siódmiak Grudziądz Barbie Club AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
43 Amelia Urmanin Rulewo AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
44 Fabian Lipiński Radzyń Wybudowanie AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
45 Anna Gall Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
46 Natan Lipiński Radzyń Wybudowanie AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
47 Antonina Roczyńska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
48 Antoni Szlichciński Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
49 Martyna Romanowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
50 Aleksander Romanowski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
51 Florentyna Konczal Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
52 Helena Zalewska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
53 Oliwia Moskal Ciemniki AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
54 Zofia Moskal Ciemniki AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
55 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
56 Zofia Śliwińska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
57 Mateusz Kalkowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
58 Alex Krawczyk Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
59 Fabian Krawczyk Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
60 Jagoda Budźko Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
61 Mikołaj Hernik Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
62 Grzegorz Rożniecki Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
63 Adam Hernik Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
64 Pola Gołębiewska Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
65 Aleksande Gołębiewski Grudziądz Mama i bliźniaki team Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
66 Zoja Osypiuk Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-05
67 Alicja Deluga Grudziadz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
68 Kornel Osypiuk Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
69 Jakub Gmaj Grudziądz Przedszkole Miejskie Rządz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
70 Hanna Rożniecka Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
71 Marta Bartoś Grudziądz Przedszkole Lotnisko AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
72 Maria Ronowska Grudziądz Mat Kin Run AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
73 Piotr Bartoś Grudziądz Sp21 AC4 11-15 lat Tak 2024-04-05
74 Klara Ronowska Grudziądz Mat Kin Run AD1 2-4 lat Tak 2024-04-05
75 Tymoteusz Stopiński Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
76 Emilia Rachoń Grudziadz SP 20 Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
77 Zuzanna Rachoń Grudziadz Kravmaga_fighter AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
78 Adam Tadych Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-05
79 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz/SP20 AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
80 EMIL Rusinek Mokre AC3 8-10 lat - 2024-04-05
81 Antonina Krzywdzińska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-05
82 Maksymilian Goliński Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
83 Bartosz Oleksa Buśnia AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
84 Oliwia Oleksa Buśnia AD4 11-15 lat Tak 2024-04-05
85 Leonard Flader Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-05
86 Kacper Olkowski Grudziądz Olki AC2 5-7 lat Tak 2024-04-05
87 Filip Krzeszewski Kalisz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-06
88 Marceli Dymarkowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-06
89 Franciszek Wojtaszewski Sztynwag AC2 5-7 lat Tak 2024-04-06
90 Miłosz Niewiadomski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-06
91 Zofia Niewiadomska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-06
92 Tymon Niewiadomski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-06
93 Maja Niewiadomska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-06
94 Aleksander Kalinowski Grudziądz NSP w Węgrowie AC4 11-15 lat Tak 2024-04-06
95 Alan Kałuziński Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-06
96 Maja Osuch Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-06
97 Matvii Saviuk Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-06
98 Sandra Kulpa Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-06
99 Milan Saviuk Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-06
100 Wojciech Czyżewski Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-06
101 Aleksander Michałowski Grudziądza AC1 2-4 lat Tak 2024-04-06
102 Szymon Stopiński Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-06
103 Aniela Ciżnicka Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-06
104 Antoni Ciżnicki Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-06
105 Stanisław Ciżnicki Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-06
106 Wiktor Gesek Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-06
107 Jakub Gesek Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-06
108 Mikołaj Wołodźko Grudziądz Roblox AC3 8-10 lat Tak 2024-04-07
109 Antoni Przeczewski Grudziądz AntasTeam AC1 2-4 lat Tak 2024-04-07
110 Oliwia Milder Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-07
111 Aniela Kozłowska Grudziądz SP16 AD3 8-10 lat Tak 2024-04-07
112 Otylia Kozłowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-07
113 Franciszek Hernik Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-07
114 Rozalia Hernik Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-07
115 Oskar Domagalski Nowa Wieś AC3 8-10 lat Tak 2024-04-08
116 Filip Domagalski Nowa Wieś AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
117 Artur Domagalski Nowa Wieś AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
118 Nadia Gust Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-08
119 Jakub Gajos Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-08
120 Michał Pawski Nowa Wieś AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
121 Mikołaj Pawski Nowa Wieś AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
122 Dominik Andysz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-08
123 Leon Chamela Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
124 Konstanty Andysz Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-08
125 Antoni Skowron Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-08
126 Zofia Skowron Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-08
127 Marta Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing AD2 5-7 lat Tak 2024-04-08
128 Emilia Jaciubek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing AD4 11-15 lat Tak 2024-04-08
129 Zuzanna Cerk Grudziądz AD2 5-7 lat - 2024-04-08
130 Mia Bielska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-08
131 Maja Rachwalska Grupa AD2 5-7 lat Tak 2024-04-08
132 Martyna Goetz Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-08
133 Szymon Rachwalski Grupa AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
134 Barbara Goetz Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-08
135 Michał Dąbrowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-08
136 Mikołaj Cywiński Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-09
137 Oliwia Rycewicz Gdańsk AD4 11-15 lat Tak 2024-04-09
138 Paulina Rycewicz Gdańsk AD3 8-10 lat Tak 2024-04-09
139 Kacper Janus Chełmno AC4 11-15 lat Tak 2024-04-09
140 Szymon Janus Chełmno AC2 5-7 lat Tak 2024-04-09
141 Leon Wondołowski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-09
142 Igor Dominikowski Grudziądz SP 18 Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-09
143 Antonina Majewska Grudziądz Grudziądzki Klub Pływacki ORKA AD4 11-15 lat - 2024-04-10
144 Mia Lamkowska Grudziądz SP16 AD4 11-15 lat Tak 2024-04-10
145 Lea Lamkowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-10
146 Franciszek Pietkiewicz Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-10
147 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing AC4 11-15 lat - 2024-04-11
148 Michał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing AC2 5-7 lat - 2024-04-11
149 Gniewko Domżalski Nowa Wieś AC3 8-10 lat Tak 2024-04-12
150 Natalia Kurczewska Toruń AD3 8-10 lat Tak 2024-04-12
151 Lena Hagemes Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-13
152 Kamil Duch Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-13
153 Igor Wawrzyniak Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-13
154 Oskar Jastrzembski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-13
155 Maks Palczewski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-13
156 Filip Leszczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-13
157 Aleksandra Leszczyńska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-13
158 Amelia Majewska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-13
159 Aleks Rekowski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-14
160 Zofia Waruszewska Grudziądz Fit House AD1 2-4 lat Tak 2024-04-14
161 Ksawery Kulwicki Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-14
162 Zuzanna Kulwicka Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-14
163 Leon Przybyłek Bzowo AC1 2-4 lat - 2024-04-14
164 Aleks Pudlewski Grudziądz AC3 8-10 lat - 2024-04-15
165 Oskar Pudlewski Grudziądz AC4 11-15 lat - 2024-04-15
166 Emilia Habasińska Chełmno AD2 5-7 lat Tak 2024-04-15
167 Tymon Habasiński Chełmno AC1 2-4 lat Tak 2024-04-15
168 Jędrzej Hordyński Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-04-15
169 Alicja Stępień Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-15
170 Olaf Tobolski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-15
171 Kamil Zakrzewski Grudziadz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-16
172 Zofia Grzebieniewska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-16
173 Iga Paczkowska Grudziądz SP nr 20 AD4 11-15 lat Tak 2024-04-16
174 Milena Lewandowska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-16
175 Piotr Lewandowski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-16
176 Marcin Malinowski Grudziądz Eskapados Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-16
177 Martyna Malinowska Grudziądz Eskapados Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-16
178 Jakub Banasiak Toruń AC3 8-10 lat Tak 2024-04-17
179 Julita Brzozowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-17
180 Nadia Stasiak Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-04-17
181 Szymon Ferenc WIELKI LUBIEŃ Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu AC4 11-15 lat Tak 2024-04-18
182 Ksawery Banach Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-18
183 Paweł Ferenc WIELKI LUBIEŃ STOWARZYSZENIE SEZAM GRUDZIĄDZ AC3 8-10 lat Tak 2024-04-18
184 PAWEŁ KWINT WIELKI LUBIEŃ SZKOŁA PODSTAWOWA W DRAGACZU AC4 11-15 lat Tak 2024-04-18
185 Axel Żłobiński Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 8 w Grudziądzu AC4 11-15 lat Tak 2024-04-18
186 Antonina Acho-Radecka Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-19
187 Leonardo Acho-Radecki Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-04-19
188 Ignacy Acho-Radecki Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-04-19
189 Antoni Czyżo Nowa wieś AC3 8-10 lat Tak 2024-04-21
190 Anna Czyżo Nowa wieś AD2 5-7 lat Tak 2024-04-21
191 Kornelia Piecyk Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-21
192 Mikołaj Piecyk Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-04-21
193 Wiktor Sawicki Grudziądz AC2 5-7 lat - 2024-04-21
194 Szymon Sawicki Grudziądz AC1 2-4 lat - 2024-04-21
195 Mateusz Mojżeszek Toruń AC1 2-4 lat Tak 2024-04-22
196 Lena Szyperska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-04-25
197 Kornelia Purwin Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-25
198 Jakub Preuss Radzyń Chełmiński AC4 11-15 lat Tak 2024-04-25
199 Maja Jędrak Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-04-26
200 Martyna Sokołowska Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-04-28
201 Natalia Barczak GRUDZIĄDZ AD3 8-10 lat Tak 2024-04-30
202 Jan Barczak GRUDZIĄDZ AC2 5-7 lat Tak 2024-04-30
203 Emilka WOJDYŁO BRODNICA CBR Biega AD1 2-4 lat Tak 2024-05-01
204 Franciszek Bonowicz Grudziądza AC1 2-4 lat Tak 2024-05-01
205 Urszula Ignaszewska Grudziądz HEJ HEJ KOLEJORZ XD AD1 2-4 lat Tak 2024-05-01
206 Laura Krajewska Grudziądz AD1 2-4 lat - 2024-05-05
207 Mirosław Alipow Grudziądz Sp 20 Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-05
208 Alicja Zgardowska Boguszewo Przedszkole Boguszewo AD2 5-7 lat Tak 2024-05-06
209 Maciej Piórkowski Boguszewo AC2 5-7 lat Tak 2024-05-07
210 Mikołaj Cywiński Pokrzywno AC2 5-7 lat Tak 2024-05-07
211 Aleksander Cywiński Pokrzywno AC1 2-4 lat Tak 2024-05-07
212 Aleksander Tomaszewski Biały Bór Olimpia Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-07
213 Bruno Supiński Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-05-09
214 Julian Kordowski Grudziądz AC2 5-7 lat - 2024-05-09
215 Magdalena Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk AD3 8-10 lat Tak 2024-05-10
216 Paulina Gaweł Dolne Wymiary SP Podwiesk AD2 5-7 lat Tak 2024-05-10
217 Maksym Staszewski Grudziądz Bo chcę! AC3 8-10 lat - 2024-05-10
218 Mikołaj Tafelski Mały Rudnik AC3 8-10 lat - 2024-05-10
219 Maria Tafelska Mały Rudnik AD2 5-7 lat - 2024-05-10
220 Franciszek Jurczak Gdańsk AC4 11-15 lat - 2024-05-11
221 Alexander Lotarski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-05-12
222 Wiktoria Dzieciuch Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-05-12
223 Agata Dzieciuch Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-05-12
224 Aleksander Dudziak Kowalewo Pomorskie (Mlewo) AC3 8-10 lat Tak 2024-05-12
225 Dominika Dudziak Mlewo AD2 5-7 lat Tak 2024-05-12
226 Kacper Kamiński Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-05-12
227 Laura PIOTROWSKA Butowo AD1 2-4 lat Tak 2024-05-12
228 Ksawery Makowski Mełno AC1 2-4 lat - 2024-05-12
229 Tymon Makowski Mełno AC2 5-7 lat - 2024-05-12
230 Alicja Stanowska Grudziądz SP7 AD3 8-10 lat - 2024-05-13
231 Stanisław Bądkowski Biały Bór AC4 11-15 lat Tak 2024-05-13
232 Jan Bądkowski Biały Bór AC4 11-15 lat Tak 2024-05-13
233 Franciszek Chust Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-14
234 JAKUB Kenig Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-14
235 Aleksander Kenig Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-05-14
236 Szymon Szczygieł Grudziądz AC1 2-4 lat - 2024-05-14
237 Miłosz Nowacki Grupa Aktywny Grudziądz grupa biegowa AC4 11-15 lat Tak 2024-05-15
238 Nikola Tarnecka Grudziądz SP18 AD3 8-10 lat Tak 2024-05-15
239 Radosław Tarnecki Grudziądz Olimpia Grudziadz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-15
240 Stefania Bartoszyńska Grudziądz SP 7 Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-05-15
241 Marcelina Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz AD3 8-10 lat Tak 2024-05-16
242 Zuzanna Magdowska Grudziądz Fit House Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-05-16
243 Ignacy Rutkowski Węgrowo AC2 5-7 lat Tak 2024-05-17
244 Lena Rutkowska Węgrowo AD4 11-15 lat Tak 2024-05-17
245 Helena Grosz Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-05-19
246 HENRYK Grosz Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-05-19
247 Krzysztof Woźniak Grudziądz Grudziądzki Klub Pływacki ORKA AC4 11-15 lat Tak 2024-05-19
248 Martyna Woźniak Grudziądz Grudziądzki Klub Pływacki ORKA AD3 8-10 lat Tak 2024-05-19
249 Hania Lewandowska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-05-19
250 Ignacy Wiśniewski Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-19
251 Hanna Wiśniewska Grudziądz AD2 5-7 lat Tak 2024-05-19
252 Lena Wieczorkowska Tryl AD3 8-10 lat Tak 2024-05-19
253 Maja Wieczorkowska Tryl AD3 8-10 lat Tak 2024-05-19
254 Zofia Birecka Iława AD4 11-15 lat Tak 2024-05-19
255 Jakub Józefowicz Grudziądz AC4 11-15 lat Tak 2024-05-19
256 Jacek Józefowicz Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-05-19
257 Kinga Łątkowska Iława AD4 11-15 lat Tak 2024-05-19
258 Agata Knut Iława AD3 8-10 lat Tak 2024-05-19
259 Iwo Rumiński Grudziądz AC1 2-4 lat Tak 2024-05-19
260 Matylda Rumińska Grudziądz AD1 2-4 lat Tak 2024-05-19
261 Aleksandra Zamojska Grudziądz AD4 11-15 lat Tak 2024-05-20
262 Jan Zamojski Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-05-20
263 Witold Jóźwiak Grudziądz AC3 8-10 lat Tak 2024-05-20
264 Julian Taczyńsko Wąbrzeźno AC1 2-4 lat Tak 2024-05-20
265 Vanessa Dawid Grudziadz AD3 8-10 lat Tak 2024-05-20
266 Kornel Lubiszewski Grudziądz AC2 5-7 lat Tak 2024-05-21
267 Julia Krawczyszyn Grudziądz Szkoła Podstawowa nr 21 AD3 8-10 lat Tak 2024-05-21
268 Iga Krawczyszyn Grudziądz Przedszkole Lotnisko Kustronia AD2 5-7 lat Tak 2024-05-21
269 Olivier Schwertfeger Ruda Morsy AC4 11-15 lat - 2024-05-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×