Bieg Kobiet (wirtualny) 22.02 - 8.03.2021

poniedziałek, 8 marca 2021

Powrót

Lista

Organizowany przez MORiW Bieg Kobiet, nazywany najbardziej kolorowym biegiem w mieście, na stałe wpisał się do kalendarza miejskich imprez rekreacyjnych. Co roku kilkaset osób w kolorowym korowodzie, w zabawnych przebraniach, z kolorowymi akcesoriami przemierza ścieżki Parku Miejskiego w symbolicznym, aktywnym powitaniu wiosny i kultywowaniu marcowego święta kobiet. Bieg Kobiet był ostatnim biegiem, który udało się nam zorganizować przed pandemią koronawirusa. Mimo iż nadal nie mamy możliwości zorganizowania imprezy w terenie, zapraszamy do udziału w wirtualnej odsłonie Biegu Kobiet.

Zapraszamy do pokonania minimum 3 km trasy (może być bieg, marsz, Nordic Walking czy trening na bieżni mechanicznej), zarejestrowania tego faktu na urządzeniach monitorujących aktywność i przesłania do nas na email biuro@polmaratongrudziadz.pl.
Bieg Kobiet stał się niepowtarzalną imprezą ze względu na to iż chyba wszyscy uczestnicy przygotowywali na ten dzień niepowtarzalny strój. Kolorowe przebrania, zabawne peruki, szalone makijaże – chcemy namówić was abyście nie rezygnowali z tego elementu i uwiecznili na zdjęciu swój niepowtarzalny biegowy wygląd. Oczywiście zdjęcia przysyłacie do nas, stworzymy z nich galerię wirtualnego Biegu Kobiet.


Wpisowe na bieg to 20 zł. Dla wszystkich uczestników przygotowujemy medal pamiątkowy.
Biegamy od 22 lutego do 8 marca. Zgłoszenia ukończenia biegu przyjmujemy do 10 marca. Od 11 do 31 marca będzie można odbierać medale z Mariny przy ul. Portowej 8 codziennie od 8.00 do 20.00.


Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Serdecznie zapraszamy!

Opłata startowa: 20zł płatne tylko za pośrednictwem Przelewy24.
Limit: 300 osób opłaconych.

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin Biegu Kobiet 2021

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×