Bieg Kobiet 22.02 - 6.03.2022

niedziela, 6 marca 2022

Powrót

Lista

UWAGA, ROZSZERZENIE FORMUŁY BIEGU!

 

W dniu 6 marca zapraszamy do Parku Miejskiego na wspólne pokonanie trasy i odbiór medalu i upominku na miejscu.

Zapraszamy do przebiegnięcia 3 km po parkowych ścieżkach w godzinach między 11.00 a 13.00. Czekać będziemy na Biegaczki i Biegaczy na placu przy lodowisku. Trasa nie będzie oznakowana, nie przewiduje się wspólnego startu. Trasę pokonywać będzie można indywidualnie i grupami. Dla Uczestniczek przewidziano dodatkowe atrakcje.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Organizowany przez MORiW Bieg Kobiet, nazywany najbardziej kolorowym biegiem w mieście, na stałe wpisał się do kalendarza miejskich imprez rekreacyjnych. Co roku kilkaset osób w kolorowym korowodzie, w zabawnych przebraniach, z kolorowymi akcesoriami przemierza ścieżki Parku Miejskiego w symbolicznym, aktywnym powitaniu wiosny i kultywowaniu marcowego święta kobiet. W związku z aktualną sytuacją pandemiczną i zapowiadanym ciągłym wzrostem zachorowań, po raz kolejny bieg odbędzie się wirtualnie.

Zapraszamy do przemierzenia minimum 3 km trasy (może być bieg, marsz, Nordic Walking czy trening na bieżni mechanicznej), zarejestrowania tego faktu na urządzeniach monitorujących aktywność i przesłania do nas na email biuro@polmaratongrudziadz.pl zdjęć, zrzutów z ekranu itp. dokumentujących udział w biegu.

Bieg Kobiet stał się niepowtarzalną imprezą ze względu na to, że chyba wszyscy uczestnicy przygotowywali na ten dzień niepowtarzalny strój. Kolorowe przebrania, zabawne peruki, szalone makijaże – chcemy namówić was abyście nie rezygnowali z tego elementu i uwiecznili na zdjęciu swój niepowtarzalny biegowy wygląd. Oczywiście zdjęcia przysyłacie do nas, stworzymy z nich galerię wirtualnego Biegu Kobiet.

Wpisowe na bieg to 30 zł. Dla wszystkich uczestników przygotowujemy medal pamiątkowy i piękny, kobiecy upominek.

Biegamy od 22 lutego do 6 marca. Zgłoszenia ukończenia biegu przyjmujemy do 10 marca. Od 11 do 31 marca będzie można odbierać medale z Mariny przy ul. Portowej 8 codziennie od 8.00 do 18.00.

Izabela Piwowarska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Wypoczynku w Grudziądzu.

Serdecznie zapraszamy!

Opłata startowa: 30zł płatne tylko za pośrednictwem Przelewy24.
Limit: 300 osób opłaconych.

Zapisy

Rejestracja online jest zamknięta.

Lista

Regulamin

Regulamin Biegu Kobiet 2022

Regulamin
Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×