I Letni Bieg ''HOLIDAY- CASUS'' w Łasinie

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Adrian Skowroński Grudziądz Morsy z Grudziądza Mężczyźni Tak 2018-04-23
2 Joanna Sobczyk Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-23
3 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Bike Team Mężczyźni Tak 2018-04-23
4 Monika Chyła . Parkrun Grudziądz Kobiety - 2018-04-23
5 Małgosia Mioduszewska Grudziądz Fithause Kobiety Tak 2018-04-23
6 Rafał Drzymalski Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-23
7 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-23
8 JOANNA SOBOCZYŃSKA-ŚLEDŹ Grudziądz Kobiety - 2018-04-23
9 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-04-23
10 Szczepan Domański Nowy Młyn Mężczyźni - 2018-04-23
11 Piotr Wróbel Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-04-23
12 Dagmara Kosinska Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-23
13 Karolina Świątek Gruta - Kobiety Tak 2018-04-23
14 Agnieszka Świątek Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-23
15 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Fit House Grudziądz Kobiety - 2018-04-23
16 Kasia Stremel Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Kobiety - 2018-04-23
17 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-04-23
18 Janusz Kempa Ruda Rudos Mężczyźni Tak 2018-04-23
19 Szymon Jagielski Łasin Mężczyźni Tak 2018-04-23
20 Ryszard Bartosiak Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-23
21 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-04-24
22 Beata Zielecka Pokrzywno Kobiety - 2018-04-24
23 Armin Igielski Grudziądz TANCIA team Mężczyźni Tak 2018-04-24
24 Paweł Moskal Kurzętnik Kurzętnik Biega Mężczyźni - 2018-04-24
25 Mateusz Mokwa Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-25
26 Michał Kołecki Iława Rozbiegany Susz / Tri NEGU / Tri MiSiEk Team Mężczyźni Tak 2018-04-25
27 Adam Kołecki Iława Rodzina JEZIORAKA Mężczyźni Tak 2018-04-25
28 Mateusz Wnuczek Grudziądz Mężczyźni - 2018-04-25
29 Zbigniew Serocki Grudziądz Jagiellończycy Łasin Mężczyźni Tak 2018-04-26
30 Piotr Badźmierowski Grudziądz Niezrzeszony Mężczyźni Tak 2018-04-26
31 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Kobiety - 2018-04-26
32 Jacek Gniot Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-04-26
33 Piotr Arbszajtys Gardeja GGB Mężczyźni Tak 2018-04-26
34 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni Tak 2018-04-26
35 Kazimierz Romański Legionowo KB LEGIONOWO Mężczyźni Tak 2018-04-27
36 Mariusz Kłaczyński Grudziądz Parkrun grudziadz Mężczyźni - 2018-04-27
37 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni Tak 2018-04-27
38 Kinga Lipińska Grudziądz Kobiety Tak 2018-04-27
39 Rafał Smoczyński Salno Niezrzeszony Mężczyźni - 2018-04-27
40 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Kobiety Tak 2018-04-30
41 Dawid Boroch Toruń Macie tu coś do jedzenia? Mężczyźni Tak 2018-05-01
42 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-01
43 Andrzej Bielawa Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-04
44 Robert Jabłoński Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-04
45 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-05
46 Anna Markowska Grudziądz SP 8 Kobiety Tak 2018-05-06
47 Łukasz Markowski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-06
48 Piotr Wierzbowski Brzozówka Team Kopeć Mężczyźni Tak 2018-05-07
49 Sławomir Zakrzews Grup Mężczyźni Tak 2018-05-07
50 Marcin Hernik Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-08
51 Daniel Kawczyński Grupa Mężczyźni Tak 2018-05-09
52 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni - 2018-05-09
53 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-10
54 Kinga Ronowska Grudziądz Mat Kin Run Kobiety Tak 2018-05-10
55 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni Tak 2018-05-10
56 Bartłomiej Wiak Pokrzywno Mężczyźni - 2018-05-12
57 ROMAN JANIK KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Mężczyźni Tak 2018-05-12
58 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-14
59 Mateusz Jurczyk Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni Tak 2018-05-14
60 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-05-14
61 Agata Kędziorska Wąbrzeźno Kobiety Tak 2018-05-16
62 BEATA KĘDZIORSKA Wąbrzeźno Kobiety Tak 2018-05-16
63 Marek Kędziorski Wąbrzeźno Mężczyźni Tak 2018-05-16
64 Marek Urynowicz Grudziądz CSLog Mężczyźni Tak 2018-05-17
65 Paweł Gąsior Susz Rozbiegany Susz Mężczyźni - 2018-05-18
66 Marcin Glinowiecki Grudziądz Parkran Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-18
67 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni - 2018-05-18
68 Wojciech Kostrzewski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-19
69 Jan Skakluk Legionowo KB Legionowo Mężczyźni Tak 2018-05-19
70 Tomasz Hapke Wilkowo Traktor team Gmina Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-19
71 Daniel Dereziński Toruń daNN Mężczyźni - 2018-05-21
72 Michał Murawski Stare Błonowo Gmina Gardeja Biega Mężczyźni - 2018-05-21
73 Michał Jerzyk Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-22
74 Izabela Szrejter Toruń Brak klubu Kobiety Tak 2018-05-22
75 Piotr Serocki Łasin/Kobyłka Markowi Biegacze Mężczyźni - 2018-05-22
76 Dariusz Wieczorek LEGIONOWO KB PWK Legionowo Mężczyźni Tak 2018-05-23
77 Patryk Kruczkowski Szynwałd Mężczyźni Tak 2018-05-23
78 Janusz Gronek Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-23
79 Michał Wróbel Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-23
80 Angelika Karwowska Grudziądz Kobiety - 2018-05-24
81 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-24
82 Rafał Szczutkowski Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni - 2018-05-24
83 Piotr Wdowczyk Grudziądz Umks Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-24
84 Mateusz Archita Łasin WSD TORUŃ Mężczyźni Tak 2018-05-24
85 Jarosław Laskowski Małe Bałówki Kurzętnik Biega Mężczyźni Tak 2018-05-26
86 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni Tak 2018-05-26
87 Damian Igielski Grudziądz Tancia team Mężczyźni Tak 2018-05-26
88 Andrzej Rutkowski Łasin Rutex Mężczyźni Tak 2018-05-26
89 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz Kobiety Tak 2018-05-26
90 Krzysztof Gązwa Świecie nad Osą Team Łasin Mężczyźni Tak 2018-05-26
91 Mirka Osuch Grudziądz Kobiety Tak 2018-05-26
92 Piotr Guzowski Iława BIEGACZE GORSZEGO SORTU Mężczyźni - 2018-05-27
93 Adam Kitzermann Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-27
94 ROBERT JERZYK KANICZKI Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-27
95 Wojciech Bielawski Łasin Mężczyźni Tak 2018-05-27
96 Piotr Willma Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-27
97 Dorian Masłowski Gdynia Mężczyźni Tak 2018-05-27
98 Monika Wołucka-Masłowska Gdynia Kobiety Tak 2018-05-27
99 Michał Niewiadomski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-27
100 JERZY TUMIŁOWICZ LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Mężczyźni - 2018-05-27
101 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety - 2018-05-28
102 Michał Błaszczak Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-05-28
103 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-05-28
104 Paweł Wiśniewski Grudziądz Mężczyźni - 2018-05-28
105 Łukasz Sobczyk Grudziądz Zodiak Mężczyźni - 2018-05-28
106 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Kobiety Tak 2018-05-28
107 Paulina Wiernicka Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Kobiety - 2018-05-28
108 ZDZISŁAW BARTKOWSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni Tak 2018-06-02
109 Zakrzewski Michał Łasin Mężczyźni Tak 2018-06-02
110 Mariusz Pawłowski Marzęcice Kurzętnik Biega Mężczyźni Tak 2018-06-02
111 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-06-02
112 Waldemar Cisło Bądki Cyklo Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-06-02
113 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Mężczyźni Tak 2018-06-02
114 Janusz Swider Kwidzyn Mężczyźni Tak 2018-06-02
115 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
116 Dawid Zdziarski Grudziądz Mężczyźni Tak 2018-06-02
117 Justyna Piorowska Butowo Kobiety Tak 2018-06-02
118 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Mężczyźni Tak 2018-06-02
119 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni Tak 2018-06-02
120 Paulina Wrzeciono Grudziądz Kobiety Tak 2018-06-02


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×