Bieg Niepodległości 1918-2017

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 JANUSZ GRONEK Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
2 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
3 Izabela Pytyńska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
4 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
5 ARKADIUSZ PYTYŃSKI Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
6 ELŻBIETA ZAWADKA KITNOWO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
7 Andrzej Markuszewski Grudziądz Trenować z Najlepszymi Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
8 Katarzyna Rumuńska Wałdowo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
9 Małgorzata Łepek Płąchawy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
10 Katarzyna Turek Dąbrówka Królewska Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
11 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
12 AGNIESZKA ZDROJEWSKA Grudziądz Trenować z Najlepszymi - blog Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
13 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
14 Paweł Szulc Grudziądz TELE TAXI MERCEDES Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
15 Fabian Stanisławski Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
16 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
17 Ewa Jurczyk Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
18 ELŻBIETA HULEWICZ Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
19 Angelika Karwowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
20 MAŁGORZATA GOŁUŃSKA-MICHNA Ocypel / Grudziądz Stowarzyszenie Przyjaciół Ocypla Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
21 Andrzej Celegrat Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
22 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
23 Małgorzata Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
24 URSZULA JANOWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
25 MARIUSZ JANOWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
26 Sylwia Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
27 Michał Kosowicz Grudziądz Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
28 MAREK TOMSZA Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
29 Natalia Raciniewska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
30 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
31 MONIKA BURZYŃSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
32 MARIUSZ KŁOCZYŃSKI Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
33 KATARZYNA KISIEL BYDGOSZCZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
34 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
35 ALEKSANDER RADTKE Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
36 Magda Jodko Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
37 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
38 Joanna Gniot Grudziądz Diabełkowa Aś/Gmina Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
39 Marcin Zygmunt Grudziądz zygabiega Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
40 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
41 Jacek Gniot Grudziądz Wojska Obrony Terytorialnej Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
42 Roland Gurski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
43 Dagmara Jagła Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
44 JAKUB BONIKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
45 Denis Tomaszewski Biały Bór Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
46 ALICJA LISOWSKA Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
47 KATARZYNA KEMPA Ruda Rudos Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
48 Janusz Kempa Ruda Rudos Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
49 Marek Helak Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
50 MAŁGORZATA ZIELIŃSKA Świerkocin Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
51 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Fit House Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
52 Natalia Młodochowska Dolna Grupa Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
53 BEATA PURWIN GRUDZIĄDZ lub wybierz z listy Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
54 Piotr Purwin Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
55 Damian Zagol Dolna Grupa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
56 Łukasz Sonnenfeld Grudziądz Cyklo Kwidzyn Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
57 BEATA POLKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
58 KATARZYNA WOZINSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
59 TOMASZ STRĘCIWILK Grudziądz Wtorkowy trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
60 KRZYSZTOF KASPRZEWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
61 TOMASZ PIWOWARSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
62 Łukasz Talma Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
63 MAJA TRACKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
64 JAKUB NADWORNY Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
65 MARCIN WASZEWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
66 PAWEŁ PIOTROWSKI Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
67 DAWID KWINYNG Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
68 JAKUB POPIOŁEK Mełno Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
69 KAJA BONAS Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
70 ANNA KALINOWSKA Mełno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
71 Łukasz Nakonieczny Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
72 Dorota Dzierzyk Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
73 Magdalena Polińska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
74 MONIKA GRZYBEK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
75 TOMASZ RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
76 ANDRZEJ RAUCHFLEISZ Aleksandrów Kujawski CZOPKI KOLCZASTE Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
77 MAGDALENA DEJEWSKA Nowa Wieś Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
78 KAMIL JURCZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
79 KATARZYNA PILECKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
80 PAULINA JURCZAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
81 MACIEJ MYŻYŃSKI Toruń Czopki Kolczaste Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
82 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
83 DAGMARA BUBER-BUBROWIECKA Czernin zButa Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
84 Małgorzata Płatek Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
85 Andrzej Sosnowski Grudziądz TF5/Stomil Training Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
86 Alicja Ciechowska Błachta Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
87 Danuta Herczyńska Grudziądz Fit House Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
88 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
89 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
90 Agnieszka Matuszewska Grudziądz FitHouse Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
91 Karolina Witczak Grudziądz Fit House Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
92 LUCYNA ANTOLAK Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
93 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
94 Anna Meller Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
95 Agnieszka Kopeć Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
96 DANIEL GNIEFKOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
97 Magdalena Szram Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
98 Ewelina Stawicka Mgoszcz Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
99 BEATA GLAMOWSKA Gdańsk Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
100 Justyna Stręciwilk Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
101 ADRIAN RYCHLEWSKI Czernin zButa Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
102 IRENEUSZ LIPIŃSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
103 ZANETA LIPIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
104 BEATA DĄDELSKA Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
105 IWONA OPATECKA - TOMSZA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
106 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
107 Justyna Procajło Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
108 MARZANNA BORC Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
109 MATEUSZ MURAWSKI Chełmno TF5 Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
110 Magdalena Polak Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
111 SANDRA RADOMSKA Grudziądz CrossBox Gdz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
112 PAULINA WICHROWSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
113 JANUSZ WACLAWSKI Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
114 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
115 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
116 Rafał Jasiński Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
117 Piotr Łakomy Acapulco Klub latających skarpet Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
118 Urszula Tracka-Sobocińska Grudziądz Biegam bo lubię Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
119 MACIEJ MICHAŁOWSKI Warlubie Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
120 Natalia Ozimek Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
121 JOANNA MOSIOŁEK Grudziądz Grudziądza Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
122 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
123 DAWID MICHALSKI Warlubie Klub Przyjaciół Myszki Miki Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
124 Dorota Guzmann Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
125 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
126 Żaneta Malinowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
127 iwona dziekan Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
128 Henryk Chelkowski Grudziadz Akademia Biegania Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
129 Tomasz Dejewski Grudziądz Nowa Wieś Żołnierz WOT Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
130 KRZYSZTOF PROCAJŁO Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
131 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
132 RAFAŁ Przeczewski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
133 MAGDALENA BABICKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
134 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz Grudziądzka Fit Mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
135 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
136 Mateusz Pawłowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
137 WOJTEK ANDRZEJCZAK Grudziądz NONE Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
138 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
139 ALEKSANDRA PACZKOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
140 FILIP KOZŁOWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
141 AGNIESZKA JABŁOŃSKA Grudziądz NONE Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
142 Beata Kozłowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
143 IZABELA EWERTOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
144 Jarosław Szych Wielki Lubień Orbit One Cycling Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
145 ELŻBIETA KARASZEWSKA Grudziądz Grudziądzka fit mama Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
146 Grażyna Brac Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
147 Dariusz Kłosiński Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
148 Marian Brac Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
149 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
150 Aneta Szwaracka Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
151 TOMASZ DUDZIŃSKI Krasnołęka Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
152 MARIA DRABINIAK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
153 Sławomir Szwaracki Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
154 Joanna Szulc Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
155 Michał drabiniak Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
156 MICHAŁ SZULC Grudziądz Szuszugotuje Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
157 PAWEŁ BRAC Grudziądz KMP Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
158 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
159 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
160 Ania Sereda Grudziądz ŁUBUDUBU Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
161 Michał Sereda Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
162 ANNA LEWANDOWSKA Grudziadz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
163 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
164 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
165 JAROSŁAW DULKOWSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
166 MAREK WOROŃCZAK Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
167 AGNIESZKA CHOCHLIUK Grudziądz Bastion Ladies Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
168 PIOTR WOLSKI Grudziądz Łubudubu Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
169 PATRYK KAWCZYNSKI Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
170 Michał Niewiadomski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
171 Karolina Albekier Grudziądz TZN Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
172 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz Virtual Runner Club Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
173 EMILIA DEMBEK Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
174 Marta Kozłowska Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
175 Arkadiusz Guzowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
176 Tomasz Laskowski Ruda Parkran Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
177 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
178 LESZEK MELERSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
179 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
180 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
181 Dariusz Jegierski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
182 KRYSTIAN KNUT Iława Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
183 JOANNA KRAJEWSKA Wąbrzeźno Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
184 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
185 PATRYCJA FREJ Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
186 GOSIA GRABOWSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
187 Łukasz Felski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
188 Karolina Felska Grudziadz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
189 Sylwia Taczyńska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
190 Krzysztofa Palak Gać Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
191 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
192 CECYLIA CHRZANOWSKA Lisewo Aktywne Lisewo Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
193 ZBIGNIEW WAWRZYNIAK Prabuty Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
194 KRZYSZTOFA WAWRZYNIAK Prabuty Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
195 Wiesław Mączkowski Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
196 Adrian Tomczuk Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
197 Krzysztof Buchaj Grudziądz Buchaj Team Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
198 Maciej Czerwiński Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
199 ŁUKASZ KOWAROWSKI Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
200 JOANNA TRZCIŃSKA Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
201 RAFAŁ SZCZUTKOWSKI Grudziądz AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
202 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni [Brak opłaty] 2017-11-09
203 Agnieszka Szczutkowska Grudziądz Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
204 NATALIA ZAKRZEWSKA Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09
205 OLGA NOSKO Grudziądz LEMIGO Kobiety [Brak opłaty] 2017-11-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×