Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2018-11-30
2 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Open M Tak 2018-11-30
3 Paweł Kowalski Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
4 Eliza Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
5 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
6 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
7 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
8 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
9 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2018-11-30
10 Monika Gollus Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
11 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2018-11-30
12 Piotr Pudlewska Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
13 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
14 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
15 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2018-11-30
16 Anna Malinowska Grudziądz BiegamBoLubie Open K Tak 2018-11-30
17 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
18 Dawid Kilon Bydgoszcz MERGUS Open M Tak 2018-11-30
19 Marcin Tomasz Kuś Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz Open M Tak 2018-11-30
20 Ewa Kawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
21 Łukasz Tylkowski INOWROCŁAW Stowarzyszenie Sportowe LANDRYNKA Open M Tak 2018-11-30
22 Marcin Wiśniewski Grupa LasGrupas attack Open M Tak 2018-11-30
23 Kinga Karbowska Gdańsk Open K Tak 2018-11-30
24 Michał Karbowski Gdańsk Open M Tak 2018-11-30
25 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
26 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
27 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
28 Robert Osypiuk Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
29 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K Tak 2018-12-01
30 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
31 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2018-12-01
32 Irena Koralewska Sadlinki Open K Tak 2018-12-01
33 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
34 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
35 Dariusz Jegierski Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
36 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
37 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
38 Ewelina Puchowska Gdańsk Apteka Gemini Team Open K Tak 2018-12-01
39 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
40 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
41 Natalia Porowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
42 Katarzyna Szablicka Grudziądz parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
43 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
44 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
45 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2018-12-01
46 Mateusz Nowiński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
47 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K Tak 2018-12-01
48 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
49 Fabian Kokociński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
50 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2018-12-02
51 Marek PALCZEWSKI Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
52 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open K Tak 2018-12-02
53 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
54 Sylwia Noculak Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
55 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2018-12-02
56 Mariusz Ogos Brodnica GRUPA MEDICAL Open M Tak 2018-12-02
57 Patryk Łęgowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
58 Alicja Łęgowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
59 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu WOT Open M Tak 2018-12-03
60 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
61 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-03
62 Bartosz Pudlewski Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
63 Justyna Lempek Brodnica GRUPA MEDICAL Open K Tak 2018-12-05
64 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K Tak 2018-12-06
65 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-07
66 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2018-12-08
67 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
68 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M Tak 2018-12-09
69 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
70 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2018-12-09
71 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
72 Anna Jegierska Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
73 Michał Piątkowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
74 Magdalena Ciekot Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
75 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
76 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M Tak 2018-12-09
77 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja Open M Tak 2018-12-09
78 Mirosław Bączkowski Grupa Open M Tak 2018-12-10
79 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2018-12-10
80 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2018-12-10
81 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ Open M Tak 2018-12-11
82 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2018-12-11
83 Kinga Rządkowska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
84 Ewa Kucharska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
85 Magdalena Sobieraj Grudziądz Open K Tak 2018-12-13
86 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2018-12-14
87 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2018-12-14
88 Bartosz Rybarczyk Żnin Pałuki Running Team Open M Tak 2018-12-14
89 Izabela Szrejter Toruń Brak klubu Open K Tak 2018-12-14
90 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K Tak 2018-12-14
91 Marcin Dominikowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-15
92 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2018-12-15
93 Sylwia Grabowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-16
94 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
95 Jakub Słupski Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
96 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-12-19
97 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2018-12-19
98 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2018-12-20
99 Józef Trzaska Grudziądz Open M Tak 2018-12-23
100 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2018-12-25
101 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2018-12-25
102 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-30
103 Daniel Matuszak Grudziądz Open M Tak 2019-01-02
104 Anna Pawelec Grudziądz Open K Tak 2019-01-04
105 Filip Mickiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-01-04
106 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Open M Tak 2019-01-08
107 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-08
108 Justyna Kurek Grudziądz Open K Tak 2019-01-11
109 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
110 Beata Kozłowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
111 Adam Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
112 Filip Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
113 Aleksandra Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
114 Anna Cichecka Grudziadz Open K Tak 2019-01-13
115 Karolina Bedczak GRUDZIĄDZ Fit and Jump Marina Open K Tak 2019-01-13
116 Marek Czarnecki Chełmno Open M Tak 2019-01-15
117 Paulina Skibińska Bydgoszcz Open K Tak 2019-01-15
118 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-01-15
119 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-15
120 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-15
121 Maciej Pietrzak Grudziądz Open M Tak 2019-01-15
122 Justyna Pietrzak Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
123 Joanna Szulc Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
124 Beata Wojtanowicz Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
125 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2019-01-16
126 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2019-01-17
127 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M Tak 2019-01-17
128 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-17
129 Joanna Jarząb Płużnica Open K Tak 2019-01-19
130 Robert Zilz Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
131 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
132 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2019-01-19
133 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Open M Tak 2019-01-19
134 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
135 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-19
136 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-01-19
137 Dominika Kalinowska Grudziądz H2O TEAM Open K Tak 2019-01-19
138 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
139 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-01-20
140 Piotr Okoński Grudziadz Open M Tak 2019-01-20
141 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
142 Anita Rodzińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
143 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Open M Tak 2019-01-20
144 Katarzyna Piór Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
145 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
146 Mikołaj Kropkowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-20
147 Marcin Skibski Świecie Open M Tak 2019-01-20
148 Dagmara Agacka Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
149 Joanna Łobaczewska Gruczno Open K Tak 2019-01-20
150 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M Tak 2019-01-21
151 Paweł Borowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
152 Michał drabiniak Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
153 Mariusz Krysiewicz Brodnica Cofresco Open M Tak 2019-01-21
154 Kinga Woźniak Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-21
155 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry Open M Tak 2019-01-21
156 Agata Matuszak Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
157 Monika Zagol Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
158 Nikoleta Stachowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
159 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-22
160 Dagmara Jagła Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
161 Martyna Rodacka-Wiśniewska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
162 Anna Kosińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
163 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open K Tak 2019-01-22
164 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
165 Paulina Gaweł Cicherska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
166 Wiesław Żyła Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
167 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
168 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania Open K Tak 2019-01-22
169 Barbara Miazek Grudziądz Virtual Runner Club Open K Tak 2019-01-22
170 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-22
171 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-01-22
172 Zbigniew Mądrzyński Grudziądz UMKS Kwidzyn Open M Tak 2019-01-22
173 Katarzyna Zakrzewska Świecie Open K Tak 2019-01-22
174 Magdalena Łeppek Warlubie Open K Tak 2019-01-22
175 Katarzyna Bilska Marusza Open K Tak 2019-01-22
176 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M Tak 2019-01-22
177 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Open M Tak 2019-01-22
178 Szymon Krakowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
179 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-22
180 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-01-22
181 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
182 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M Tak 2019-01-23
183 Emila Piórkowska Grudziądz FIT Lady Open K Tak 2019-01-24
184 Wiesław Piórkowski Grudziądz FIT Lady Open M Tak 2019-01-24
185 Dominika Żyła Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
186 Grażyna Brac Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
187 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
188 Sławek CHORĄŻAK UNISŁAW Open M Tak 2019-01-24
189 Aneta SADOWSKA-CHORĄŻAK UNISŁAW Open K Tak 2019-01-24
190 Michał Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
191 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-24
192 Waldemar Ślizewski Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
193 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2019-01-24
194 Jakub Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-26
195 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-01-27
196 Karolina Szymańska Białe Błota Open K Tak 2019-01-27
197 Adam Szymański Białe Błota Open M Tak 2019-01-27
198 Michal Sereda Grudziądz Open M Tak 2019-01-28
199 Sławomir Pokorski Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
200 Daniel WoźniaK - Open M Tak 2019-01-29
201 Piotr Drozd Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
202 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M Tak 2019-01-30
203 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-30
204 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-31
205 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M Tak 2019-01-31
206 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2019-01-31
207 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-31
208 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
209 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2019-01-31
210 Arkadiusz Reuschel Nowe Open M Tak 2019-01-31
211 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-31
212 Marcin Piórkowski Grudziądz Spedition PFLAUM GmbH Open M Tak 2019-01-31
213 Simona Piórkowska Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-01-31
214 Jarek Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
215 Joanna Wróblewska Unisław Open K Tak 2019-01-31
216 Krzysztof Michałowski Grudziądza Open M Tak 2019-01-31
217 Emila Weiland Unisław Open K Tak 2019-01-31
218 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open K Tak 2019-01-31
219 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M Tak 2019-02-01
220 Łukasz Szymborski Brodnica Open M Tak 2019-02-01
221 Paweł Bielak Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
222 Martyna Kędzia Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
223 Adam Kitzermann Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
224 Seweryn Koślacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
225 Iwona Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
226 Andrzej Paczkowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
227 Maciej Ratkowski ŚWIECIE Nie zrzeszony Open M Tak 2019-02-01
228 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-02-01
229 Zaneta Czarnecka Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
230 Daria Bunk Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
231 Magda Cendrowska Brodnica Open K Tak 2019-02-01
232 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-02-01
233 Angelika Śląska Świecie Open K Tak 2019-02-02
234 Łukasz Pulchny Grudziądz Open M Tak 2019-02-02
235 Magdalena Pulchny Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
236 Daniel Krupinski Grudziądz Hojnie obdarzeni Open M Tak 2019-02-02
237 Milena Gachewicz Rogoźno Open K Tak 2019-02-02
238 MACIEJ NIEWIADOMSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-02
239 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
240 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K Tak 2019-02-02
241 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M Tak 2019-02-02
242 Michał Marciniak Toruń Open M Tak 2019-02-02
243 Dominik Kowalski Grudziadz Hojnie Obdarzeni Open M Tak 2019-02-03
244 Tyberiusz Mazurek Świecie Open M Tak 2019-02-03
245 Anna Mazurek Świecie Open K Tak 2019-02-03
246 Michał Ditczyk Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
247 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
248 Dawid Górski Grudziądz FitHouse Open M Tak 2019-02-03
249 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
250 Dawid Mazur Świecie Herobox Świecie Open M Tak 2019-02-03
251 Mateusz Szczepański Szembruk ZMDB Open M Tak 2019-02-03
252 Monika Winiarska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
253 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
254 Monika Jasińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-02-03
255 Klaudia Czerlińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
256 Pawel Swakowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-03
257 Katarzyna Tyburska-Swakowska Grudziadz Open K Tak 2019-02-03
258 Radosław Wilkiewicz MOKRE Stomil Training Open M Tak 2019-02-04
259 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K Tak 2019-02-05
260 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-02-05
261 Marta Kowalska Malbork Open K Tak 2019-02-05
262 Tomasz Kowalski Malbork Open M Tak 2019-02-05
263 Paulina Ziomek Gdańsk Open K Tak 2019-02-06
264 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
265 Sławomir Wołczkiewicz Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! Open M Tak 2019-02-06
266 Karolina Albekier Grudziądz TZN Open K Tak 2019-02-06
267 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
268 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
269 Aleksandra Śmiałek Olsztyn Wipasz aktywni w biegu Open K Tak 2019-02-06
270 PIOTR KASZKIN Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU Open M Tak 2019-02-06
271 Łukasz Fandrejewski Wielki Komorsk Open M Tak 2019-02-06
272 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
273 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K Tak 2019-02-06
274 Agnieszka Zehner Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
275 Marcin Lonert Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
276 Agata Szymanska Mełno Brak klubu Open K Tak 2019-02-07
277 Klaudia Kerner Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
278 Arkadiusz Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2019-02-07
279 Anna Kawałkowska Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open K Tak 2019-02-07
280 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
281 Magdalena Szram Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
282 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
283 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
284 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
285 Jowita Sowińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
286 Patrycja Nadolna Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
287 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
288 Anna Obuchowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
289 Agnieszka Chlewicka Rogóźno Open K Tak 2019-02-08
290 Piotr Miesikowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-08
291 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
292 Kacper Ressel Grudziądz Open M Tak 2019-02-09
293 Anna Meller Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
294 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
295 Maciej Czumiel Grudziadz Open M Tak 2019-02-09
296 Michał Zakrzewski Grodzisk Mazowiecki Open M Tak 2019-02-10
297 Aleksandra Jakubowska Wężyk Prader Willi Team Open K Tak 2019-02-10
298 Radosław Pior Kalisz Frauenburg Gangsters Open M Tak 2019-02-10
299 Beata Lewandowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-02-10
300 Piotr Lewandowski Bydgoszcz Open M Tak 2019-02-10
301 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-02-10
302 Anna Trojanowska Grupa Żołnierz WOT Open K Tak 2019-02-10
303 Grzegorz Kurpanik Grudziądz Open M Tak 2019-02-10
304 Paulina Jędrak Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
305 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
306 Marek Wiśniewski Grudziądz Morsy Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
307 Jarosław Rogoziński Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
308 Aleksandra Górska Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
309 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-02-12
310 Kamil Mojek Mokre Open M Tak 2019-02-12
311 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-02-12
312 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open K Tak 2019-02-14
313 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
314 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
315 Grzegorz Kałamajski Grudziadz Open M Tak 2019-02-15
316 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-16
317 Mateusz Cieślakiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-16
318 Marta Saran-Tabarkiewicz Chełmno Open K Tak 2019-02-16
319 Kamil Tabarkiewicz Chełmno Open M Tak 2019-02-16
320 Agata Wojenko Grudziądz Open K Tak 2019-02-17
321 Joanna Gadzała Grudziądz Open K Tak 2019-02-18
322 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-02-18
323 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Open M Tak 2019-02-19
324 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2019-02-21
325 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open K Tak 2019-02-21
326 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-02-21
327 Monika Melkowska Świecie Open K Tak 2019-02-23
328 Anna Glazik Milewko Open K Tak 2019-02-24
329 Sylwia Weber Grudziądz Open K Tak 2019-02-24
330 Joanna Klimek Grudziadz Open K Tak 2019-02-26
331 Błażej Sowiński Osie Positive Freaks Team Open M Tak 2019-03-01
332 Tomasz Romanowski Grudziądz Open M Tak 2019-03-01
333 Michał Stachowski Wąbrzeźno Koniec Składu Open M Tak 2019-03-03
334 Agnieszka Kondratowicz Wąbrzeźno Koniec skladu Open K Tak 2019-03-03
335 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-03-04
336 Dariusz Leba Unisław Open M Tak 2019-03-04
337 Kinga Lipinska Grudziądz Bez Formy Team Open K Tak 2019-03-04
338 Radosław Pawelec Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
339 Jarosław Afelt Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
340 Natalia Tomaszewska Grudziądz FITLady Open K Tak 2019-03-06
341 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-03-06
342 Sebastian Borek Chełmno TATATEAM Open M Tak 2019-03-07
343 Piotr Bajorek Brodnica Open M Tak 2019-03-07
344 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K Tak 2019-03-07
345 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K Tak 2019-03-08
346 Ewa Kawucha Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-03-08
347 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open K Tak 2019-03-09
348 Katarzyna Dekarczyk-Miecznikowska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-09
349 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Open K Tak 2019-03-09
350 Paulina Kaczmarczyk Podwiesk Open K Tak 2019-03-10
351 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear Open M Tak 2019-03-10
352 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-03-10
353 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-03-11
354 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Open K Tak 2019-03-11
355 Kazimierz Boniecki Pokrzywno Open M Tak 2019-03-11
356 Madelna Cerska Mały Rudnik Open K Tak 2019-03-11
357 Mariusz Cerski Mały Rudnik Open M Tak 2019-03-11
358 Daniel Agacki Warlubie Open M Tak 2019-03-13
359 Mateusz Okoński Malbork Open M Tak 2019-03-14
360 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu Open K Tak 2019-03-16
361 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-16
362 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-18
363 Izabela Dubanowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
364 Monika Fiałkowska Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open K Tak 2019-03-19
365 Kamila Nieckarz Grudziądz Open K Tak 2019-03-19
366 Katarzyna Naumczyk Malbork Open K Tak 2019-03-20
367 Agata Bochon Malbork Open K Tak 2019-03-20
368 Adam Szewczyk Malbork Open M Tak 2019-03-20
369 Agnieszka Krupińska Grudziądz Open K Tak 2019-03-20
370 Przemysław Kula Grudziądz Open M Tak 2019-03-21
371 Angelika Gudowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
372 Anna Mrozek Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
373 Robert Wendt Grudziądz Open M - 2019-03-22
374 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M Tak 2019-03-22
375 Robert Bochon Malbork Open M Tak 2019-03-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×