Pierwszy Wiosenny Bieg Nocny

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2018-11-30
2 Łukasz Zieliński Grudziądz Syty Kaban Open M Tak 2018-11-30
3 Paweł Kowalski Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
4 Eliza Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
5 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
6 Michał Wróbel Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
7 Emilia Grochowska Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
8 Magdalena Żurawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
9 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Open K Tak 2018-11-30
10 Monika Gollus Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
11 Paulina Pudlewska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2018-11-30
12 Piotr Pudlewska Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
13 Grzegorz Gollus Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
14 Ewelina Wrzos Grudziądz Fit House Open K Tak 2018-11-30
15 Filip Wrzos Grudziądz Fit House Open M Tak 2018-11-30
16 LECH WRÓBLEWSKI Grudziądz ZK 2 Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
17 Dawid Kilon Bydgoszcz MERGUS Open M Tak 2018-11-30
18 Marcin Tomasz Kuś Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz Open M Tak 2018-11-30
19 Ewa Kawska Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
20 Łukasz Tylkowski INOWROCŁAW Stowarzyszenie Sportowe LANDRYNKA Open M Tak 2018-11-30
21 Marcin Wiśniewski Grupa LasGrupas attack Open M Tak 2018-11-30
22 Kinga Karbowska Gdańsk Open K Tak 2018-11-30
23 Michał Karbowski Gdańsk Open M Tak 2018-11-30
24 Michał Kamiński Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
25 Magda Jodko Grudziądz Open K Tak 2018-11-30
26 Marcin Kotz Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
27 Robert Osypiuk Grudziądz Open M Tak 2018-11-30
28 Magdalena Polak Wąbrzeźno Open K Tak 2018-12-01
29 Joanna Szczepaniak Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
30 Bożena Kowalska-Pasieka Kwidzyn Drużyna Szpiku Open K Tak 2018-12-01
31 Irena Koralewska Sadlinki Traktor Team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2018-12-01
32 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
33 Jakub WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
34 Dariusz Jegierski Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
35 Marcin Kulpa Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
36 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
37 Ewelina Puchowska Gdańsk Apteka Gemini Team Open K Tak 2018-12-01
38 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
39 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
40 Natalia Porowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
41 Katarzyna Szablicka Grudziądz parkrun Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
42 Aneta Szwaracka Grudziądz Open K Tak 2018-12-01
43 Sławomir Szwaracki Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
44 Seweryn Wolczynski Pienki krolewski Open M Tak 2018-12-01
45 Mateusz Nowiński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
46 Aleksandra Boniecka Pokrzywno Open K Tak 2018-12-01
47 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
48 Fabian Kokociński Grudziądz Open M Tak 2018-12-01
49 Michalina Śliwoń Grupa Open K Tak 2018-12-02
50 Marek PALCZEWSKI Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
51 Magdalena Brudniewicz Grudziądz Brudzio Team Open K Tak 2018-12-02
52 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
53 Sylwia Noculak Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
54 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open K Tak 2018-12-02
55 Mariusz Ogos Brodnica GRUPA MEDICAL Open M Tak 2018-12-02
56 Patryk Łęgowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-02
57 Alicja Łęgowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-02
58 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Open M Tak 2018-12-03
59 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
60 Anna Dąbrowska Grudziądz Open K Tak 2018-12-03
61 Bartosz Pudlewski Grudziądz Open M Tak 2018-12-03
62 Justyna Lempek Brodnica GRUPA MEDICAL Open K Tak 2018-12-05
63 Katarzyna Majewska Nowa Wieś Morsy z Grudziądza Open K Tak 2018-12-06
64 Marek Jankowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-07
65 Tomasz Makowski Ruda ################ Open M Tak 2018-12-08
66 Anna Pawlik Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
67 Tomasz Wielgus Pieńki Królewskie Open M Tak 2018-12-09
68 Tomasz Chmura Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
69 Ewa Chmura Grudziadz Open K Tak 2018-12-09
70 Justyna Chmura Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
71 Anna Jegierska Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
72 Michał Piątkowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-09
73 Magdalena Ciekot Grudziądz Open K Tak 2018-12-09
74 Krzysztof Lewandowski Linowo Parkrun Grudziadz Open M Tak 2018-12-09
75 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Open M Tak 2018-12-09
76 Michał Barć Grudziądz Bandach*ja Open M Tak 2018-12-09
77 Mirosław Bączkowski Grupa Open M Tak 2018-12-10
78 Agnieszka Wielgus Pieńki Królewskie Open K Tak 2018-12-10
79 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M Tak 2018-12-10
80 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ Open M Tak 2018-12-11
81 Ania Jegierska Grudziadz Amatorka Open K Tak 2018-12-11
82 Kinga Rządkowska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
83 Ewa Kucharska Grudziadz Open K Tak 2018-12-13
84 Andrzej Lenkiewicz Bądki piękny Open M Tak 2018-12-14
85 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K Tak 2018-12-14
86 Bartosz Rybarczyk Żnin Pałuki Running Team Open M Tak 2018-12-14
87 Izabela Szrejter Toruń Brak klubu Open K Tak 2018-12-14
88 ALICJA KANIEWSKA Grudziądz Akademia Biegania Grudziadz Open K Tak 2018-12-14
89 Marcin Dominikowski Grudziądz Open M Tak 2018-12-15
90 PIOTR JURCZYK Grudziądz Virtual Runner Club Open M Tak 2018-12-15
91 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
92 Jakub Słupski Grudziądz Open M Tak 2018-12-18
93 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2018-12-19
94 Magdalena Kalisz Białystok Open K Tak 2018-12-19
95 Łukasz Michna Zdrojewo Open M Tak 2018-12-20
96 Józef Trzaska Grudziądz Open M Tak 2018-12-23
97 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk Open K Tak 2018-12-25
98 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk Open M Tak 2018-12-25
99 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2018-12-30
100 Daniel Matuszak Grudziądz Open M Tak 2019-01-02
101 Anna Pawelec Grudziądz Open K Tak 2019-01-04
102 Filip Mickiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-01-04
103 PIOTR BALCERZAK Grudziądz Open M Tak 2019-01-08
104 DOROTA BALCERZAK Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-08
105 Justyna Kurek Grudziądz Open K Tak 2019-01-11
106 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
107 Beata Kozłowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
108 Adam Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
109 Filip Kozłowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-13
110 Aleksandra Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
111 Anna Cichecka Grudziądz Open K Tak 2019-01-13
112 Karolina Bedczak GRUDZIĄDZ Fit and Jump Marina Open K Tak 2019-01-13
113 Marek Czarnecki Chełmno Open M Tak 2019-01-15
114 Paulina Skibińska Bydgoszcz Open K Tak 2019-01-15
115 Mateusz Czajka Jeżewo LUKS OLIMP Open M Tak 2019-01-15
116 Anna Korczyńska Świecie nad osą Open K Tak 2019-01-15
117 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-15
118 Maciej Pietrzak Grudziądz Open M Tak 2019-01-15
119 Justyna Pietrzak Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
120 Joanna Szulc Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
121 Beata Wojtanowicz Grudziądz Open K Tak 2019-01-16
122 MAŁGORZATA BRAC-WALCZYK Dolna Grupa Biegam dla Marysi Open K Tak 2019-01-16
123 Anna Sereda Grudziądz Łubudubu Open K Tak 2019-01-17
124 Radosław Tomaszewski Grudziądz Kokoro Gym Open M Tak 2019-01-17
125 MIROSŁAW ZABORSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-17
126 Joanna Jarząb Płużnica Open K Tak 2019-01-19
127 Robert Zilz Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
128 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
129 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Open M Tak 2019-01-19
130 Robert Kaczorowski Grudziądz Bez klubu Open M Tak 2019-01-19
131 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2019-01-19
132 Jacek Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-19
133 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Open K Tak 2019-01-19
134 Dominika Kalinowska Grudziądz H2O TEAM Open K Tak 2019-01-19
135 Agnieszka Magdowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-19
136 JULITA ŻUKOTYŃSKA Grupa Open K Tak 2019-01-20
137 Piotr Okoński Grudziadz Open M Tak 2019-01-20
138 ŻANETA OKOŃSKA Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
139 Anita Rodzińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
140 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Open M Tak 2019-01-20
141 Katarzyna Piór Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
142 Natalia Mogiłko Grudziadz Open K Tak 2019-01-20
143 Mikołaj Kropkowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-20
144 Marcin Skibski Świecie Open M Tak 2019-01-20
145 Dagmara Agacka Grudziądz Open K Tak 2019-01-20
146 Joanna Łobaczewska Gruczno Open K Tak 2019-01-20
147 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Open M Tak 2019-01-21
148 Paweł Borowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
149 Michał drabiniak Grudziądz Open M Tak 2019-01-21
150 Mariusz Krysiewicz Brodnica Cofresco Open M Tak 2019-01-21
151 Kinga Woźniak Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-21
152 Rafał Błądek Nowa Wieś Malborska New Village Team/#Świry Open M Tak 2019-01-21
153 Agata Matuszak Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
154 Monika Zagol Grudziądz Open K Tak 2019-01-21
155 Nikoleta Stachowska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
156 Marcelina Piechna Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-01-22
157 Dagmara Jagła Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
158 Martyna Rodacka-Wiśniewska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
159 Anna Kosińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
160 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Open K Tak 2019-01-22
161 Aneta Noch Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
162 Paulina Gaweł Cicherska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-01-22
163 Wiesław Żyła Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
164 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Open K Tak 2019-01-22
165 Anna Pakowska Grudziądz Fit-Mania Open K Tak 2019-01-22
166 Barbara Miazek Grudziądz Virtual Runner Club Open K Tak 2019-01-22
167 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-22
168 Justyna Borkowska Sadlinki Traktor team Gmina Kwidzyn Open K Tak 2019-01-22
169 Zbigniew Mądrzyński Grudziądz UMKS Kwidzyn Open M Tak 2019-01-22
170 Katarzyna Zakrzewska Świecie Open K Tak 2019-01-22
171 Magdalena Łeppek Warlubie Open K Tak 2019-01-22
172 Katarzyna Bilska Marusza Open K Tak 2019-01-22
173 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka Open M Tak 2019-01-22
174 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Bike Team Open M Tak 2019-01-22
175 Szymon Krakowski Grudziądz Open M Tak 2019-01-22
176 Aneta Piasta Rychnowo Open K Tak 2019-01-22
177 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M Tak 2019-01-22
178 Magdalena Redmerska-Osińska Grudziądz Open K Tak 2019-01-22
179 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Open M Tak 2019-01-23
180 Emila Piórkowska Grudziądz FIT Lady Open K Tak 2019-01-24
181 Wiesław Piórkowski Grudziądz FIT Lady Open M Tak 2019-01-24
182 Dominika Żyła Grudziądz Open K Tak 2019-01-24
183 Marian Brac Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
184 Sławek CHORĄŻAK UNISŁAW Open M Tak 2019-01-24
185 Aneta SADOWSKA-CHORĄŻAK UNISŁAW Open K Tak 2019-01-24
186 Michał Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
187 PIOTR MOSKWIK GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-01-24
188 Waldemar Ślizewski Grudziądz Open M Tak 2019-01-24
189 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open K Tak 2019-01-24
190 Jakub Krohn Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Open M Tak 2019-01-26
191 Łukasz Cackowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-01-27
192 Karolina Szymańska Białe Błota Open K Tak 2019-01-27
193 Adam Szymański Białe Błota Open M Tak 2019-01-27
194 Michal Sereda Grudziądz Open M Tak 2019-01-28
195 Sławomir Pokorski Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
196 Daniel WoźniaK - Open M Tak 2019-01-29
197 Piotr Drozd Grudziądz Open M Tak 2019-01-29
198 Lukasz Pietrykowski Grudziadz Brak klubu Open M Tak 2019-01-30
199 Ariel Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-30
200 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2019-01-31
201 Piotr Krajewski Grudziądz ZK2 Open M Tak 2019-01-31
202 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie Open K Tak 2019-01-31
203 Karol Cackowski Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-01-31
204 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
205 Karolina Reuschel Nowe Open K Tak 2019-01-31
206 Arkadiusz Reuschel Nowe Open M Tak 2019-01-31
207 Luiza Galus Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz Open K Tak 2019-01-31
208 Marcin Piórkowski Grudziądz Spedition PFLAUM GmbH Open M Tak 2019-01-31
209 Simona Piórkowska Grudziądz Vadain Running Club Open K Tak 2019-01-31
210 Jarek Kornacki Grudziądz Open M Tak 2019-01-31
211 Joanna Wróblewska Unisław Open K Tak 2019-01-31
212 Krzysztof Michałowski Grudziądza Open M Tak 2019-01-31
213 Emila Weiland Unisław Open K Tak 2019-01-31
214 KATARZYNA SZPAK Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZA Open K Tak 2019-01-31
215 Marek Rosiński Brodnica MORS BRODNICA Open M Tak 2019-02-01
216 Łukasz Szymborski Brodnica Open M Tak 2019-02-01
217 Paweł Bielak Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
218 Martyna Kędzia Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
219 Adam Kitzermann Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
220 Seweryn Koślacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-01
221 Iwona Paczkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
222 Maciej Ratkowski ŚWIECIE Nie zrzeszony Open M Tak 2019-02-01
223 Joanna Staniszewska Toruń SPC Open K Tak 2019-02-01
224 Zaneta Czarnecka Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
225 Daria Bunk Grudziądz Open K Tak 2019-02-01
226 Magda Cendrowska Brodnica Open K Tak 2019-02-01
227 Arkadiusz Kamiński Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2019-02-01
228 Angelika Śląska Świecie Open K Tak 2019-02-02
229 Łukasz Pulchny Grudziądz Open M Tak 2019-02-02
230 Magdalena Pulchny Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
231 Daniel Krupinski Grudziądz Hojnie obdarzeni Open M Tak 2019-02-02
232 Milena Gachewicz Rogoźno Open K Tak 2019-02-02
233 MACIEJ NIEWIADOMSKI GRUDZIĄDZ Open M Tak 2019-02-02
234 Małgorzata Śliwa Grudziądz Open K Tak 2019-02-02
235 Ewa Niewiadomska-Roman Nowa Wieś Romki Open K Tak 2019-02-02
236 Bartosz Roman Nowa Wieś Romki Open M Tak 2019-02-02
237 Michał Marciniak Toruń Open M Tak 2019-02-02
238 Dominik Kowalski Grudziadz Chojnie Obdarzeni Open M Tak 2019-02-03
239 Tyberiusz Mazurek Świecie Open M Tak 2019-02-03
240 Anna Mazurek Świecie Open K Tak 2019-02-03
241 Michał Ditczyk Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
242 Joanna Peplińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
243 Dawid Górski Grudziądz FitHouse Open M Tak 2019-02-03
244 Anna Dembińska Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-03
245 Dawid Mazur Świecie Herobox Świecie Open M Tak 2019-02-03
246 Mateusz Szczepański Szembruk ZMDB Open M Tak 2019-02-03
247 Monika Winiarska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
248 Piotr Gąceżewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-03
249 Monika Jasińska Malbork ABSOF*KINLUTELYTEAM Open K Tak 2019-02-03
250 Klaudia Czerlińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-03
251 Pawel Swakowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-03
252 Katarzyna Tyburska-Swakowska Grudziadz Open K Tak 2019-02-03
253 Radosław Wilkiewicz MOKRE Stomil Training Open M Tak 2019-02-04
254 Kamila Gurzyńska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open K Tak 2019-02-05
255 Mateusz Gurzyński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M Tak 2019-02-05
256 Marta Kowalska Malbork Open K Tak 2019-02-05
257 Tomasz Kowalski Malbork Open M Tak 2019-02-05
258 Paulina Ziomek Gdańsk Open K Tak 2019-02-06
259 Bogdan Grzebieniewski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
260 Sławomir Wołczkiewicz Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active! Open M Tak 2019-02-06
261 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
262 Norbert Miedzianowski Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
263 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz Open M Tak 2019-02-06
264 Aleksandra Śmiałek Olsztyn Wipasz aktywni w biegu Open K Tak 2019-02-06
265 PIOTR KASZKIN Dobre Miasto #WIPASZ AKTYWNI W BIEGU Open M Tak 2019-02-06
266 Łukasz Fandrejewski Wielki Komorsk Open M Tak 2019-02-06
267 Agieszka Matuszewska Grudziądz Fit House Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
268 Agnieszka Jelińska Łasin Biegam bo lubię Open K Tak 2019-02-06
269 Agnieszka Zehner Grudziądz Open K Tak 2019-02-06
270 Marcin Lonert Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
271 Agata Szymanska Mełno Brak klubu Open K Tak 2019-02-07
272 Klaudia Kerner Mełno druhny OSP Open K Tak 2019-02-07
273 Arkadiusz Kawałkowski Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open M Tak 2019-02-07
274 Anna Kawałkowska Grudziądz KAWAŁKI TEAM Open K Tak 2019-02-07
275 Marcin Ressel Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
276 Magdalena Szram Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
277 Łukasz Wąsicki Grudziądz Ressel MTB team Open M Tak 2019-02-07
278 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
279 Kamil Wojdacz Grudziądz Open M Tak 2019-02-07
280 Jowita Sowińska Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
281 Patrycja Nadolna Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
282 Magdalena Zygmunt Grudziądz Open K Tak 2019-02-07
283 Anna Obuchowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-08
284 Agnieszka Chlewicka Rogóźno Open K Tak 2019-02-08
285 Piotr Miesikowski Grudziadz Open M Tak 2019-02-08
286 Marcin Czepiel Grudziądz Open M Tak 2019-02-08
287 Kacper Ressel Grudziądz Open M Tak 2019-02-09
288 Anna Meller Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
289 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-02-09
290 Maciej Czumiel Grudziadz Open M Tak 2019-02-09
291 Michał Zakrzewski Grodzisk Mazowiecki Open M Tak 2019-02-10
292 Aleksandra Jakubowska Wężyk Prader Willi Team Open K Tak 2019-02-10
293 Radosław Pior Kalisz Frauenburg Gangsters Open M Tak 2019-02-10
294 Beata Lewandowska Bydgoszcz Open K Tak 2019-02-10
295 Piotr Lewandowski Bydgoszcz Open M Tak 2019-02-10
296 Hanna Figura Grudziądz Morsy z Grudziądza Open K Tak 2019-02-10
297 Anna Miler Grupa Open K Tak 2019-02-10
298 Grzegorz Kurpanik Grudziądz Open M Tak 2019-02-10
299 Paulina Jędrak Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
300 Hanna Kreft Grudziadz Morsy Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
301 Marek Wiśniewski Grudziądz Morsy Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
302 Jarosław Rogoziński Grudziądz Open M Tak 2019-02-11
303 Aleksandra Górska Grudziądz Open K Tak 2019-02-11
304 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2019-02-12
305 Kamil Mojek Mokre Open M Tak 2019-02-12
306 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M Tak 2019-02-12
307 Małgorzata Rusoń Zielnowo Open K Tak 2019-02-14
308 Edyta Żurek Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
309 Joanna Bartnik Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-02-15
310 Grzegorz Kałamajski Grudziadz Open M Tak 2019-02-15
311 Marzena Brąszkowska Grudziądz Open K Tak 2019-02-16
312 Mateusz Cieślakiewicz Grudziądz Open M Tak 2019-02-16
313 Marta Saran-Tabarkiewicz Chełmno Open K Tak 2019-02-16
314 Kamil Tabarkiewicz Chełmno Open M Tak 2019-02-16
315 Agata Wojenko Grudziądz Open K Tak 2019-02-17
316 Joanna Gadzała Grudziądz Open K Tak 2019-02-18
317 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Open M Tak 2019-02-18
318 MARCIN KAMIŃSKI Grudziądz Kamyki Team Open M Tak 2019-02-19
319 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2019-02-21
320 Katarzyna Gratowska Grudziądz Gratki Team Open K Tak 2019-02-21
321 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Open M Tak 2019-02-21
322 Monika Melkowska Świecie Open K Tak 2019-02-23
323 Anna Glazik Milewko Open K Tak 2019-02-24
324 Sylwia Weber Grudziądz Open K Tak 2019-02-24
325 Joanna Klimek Grudziadz Open K Tak 2019-02-26
326 Błażej Sowiński Osie Positive Freaks Team Open M Tak 2019-03-01
327 Tomasz Romanowski Grudziądz Open M Tak 2019-03-01
328 Michał Stachowski Wąbrzeźno Koniec Składu Open M Tak 2019-03-03
329 Agnieszka Kondratowicz Wąbrzeźno Koniec skladu Open K Tak 2019-03-03
330 Katarzyna Ziuziakowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Open K Tak 2019-03-04
331 Dariusz Leba Unisław Open M Tak 2019-03-04
332 Kinga Lipinska Grudziądz Bez Formy Team Open K Tak 2019-03-04
333 Radosław Pawelec Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
334 Jarosław Afelt Bydgoszcz Open M Tak 2019-03-05
335 Natalia Tomaszewska Grudziądz FITLady Open K Tak 2019-03-06
336 Paweł Jerzyk Wiśliny Traktor Team Gmina Kwidzyn Open M Tak 2019-03-06
337 Sebastian Borek Chełmno TATATEAM Open M Tak 2019-03-07
338 Piotr Bajorek Brodnica Open M Tak 2019-03-07
339 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Open K Tak 2019-03-07
340 MONIKA CHODUKIEWICZ Kwidzyn Open K Tak 2019-03-08
341 Ewa Kawucha Świecie #czasem se biegam# Open K Tak 2019-03-08
342 Monika Dybowska Grudziądz Brak Open K Tak 2019-03-09
343 Katarzyna Dekarczyk-Miecznikowska Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-09
344 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Open K Tak 2019-03-09
345 Paulina Kaczmarczyk Podwiesk Open K Tak 2019-03-10
346 Cezary Brak Grudziądz Saraworkwear Open M Tak 2019-03-10
347 Małgorzata Szarszewska Grudziądz Open K Tak 2019-03-10
348 Anna Rozmarynowicz Dąbrowa Chełmińska Morsy z Zalesia Open K Tak 2019-03-11
349 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Open K Tak 2019-03-11
350 Kazimierz Boniecki Pokrzywno Open M Tak 2019-03-11
351 Madelna Cerska Mały Rudnik Open K Tak 2019-03-11
352 Mariusz Cerski Mały Rudnik Open M Tak 2019-03-11
353 Daniel Agacki Warlubie Open M Tak 2019-03-13
354 Mateusz Okoński Malbork Open M Tak 2019-03-14
355 Izabela Banaś Wielki Komórsk Brak klubu Open K Tak 2019-03-16
356 Magdalena Grzybowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-16
357 Urszula Zielke Grudziądz FitHouse Danuta Herczyńska Open K Tak 2019-03-18
358 Izabela Dubanowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-18
359 Monika Fiałkowska Grudziądz Klub Grudziadzkich Fit mam Open K Tak 2019-03-19
360 Kamila Nieckarz Grudziądz Open K Tak 2019-03-19
361 Katarzyna Naumczyk Malbork Open K Tak 2019-03-20
362 Agata Bochon Malbork Open K Tak 2019-03-20
363 Adam Szewczyk Malbork Open M Tak 2019-03-20
364 Agnieszka Krupińska Grudziądz Open K Tak 2019-03-20
365 Przemysław Kula Grudziądz Open M Tak 2019-03-21
366 Angelika Gudowska Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
367 Anna Mrozek Grudziądz Open K Tak 2019-03-21
368 Robert Wendt Grudziądz Open M - 2019-03-22
369 Mateusz Wnuczek Grudziądz Open M Tak 2019-03-22
370 Robert Bochon Malbork Open M Tak 2019-03-22


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×