I Bieg Ogniomistrza pamięci st.ogn. Pawła Chyły

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

7km - Open

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Open M 7km - Open Tak 2022-08-26
2 Dorota Józefiak Łasin Open K 7km - Open Tak 2022-08-26
3 Karol Maćkiewicz Mokre NRC Open M 7km - Open Tak 2022-08-26
4 Dawid Zimliński Świecie Open M 7km - Open Tak 2022-08-26
5 Anna Pontek Mokre Open K 7km - Open - 2022-08-27
6 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy / Karol z Mokrego Open M 7km - Open Tak 2022-08-27
7 Robert Ziętarski Łasin Open M 7km - Open Tak 2022-08-29
8 Sebastian Grucza Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-08-29
9 Iwona Grucza Grudziądz Open K 7km - Open Tak 2022-08-29
10 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M 7km - Open Tak 2022-08-30
11 Damian Preuss Radzyń chełmiński Radzyńskie Orły Open M 7km - Open - 2022-08-31
12 Wojtek Andrzejczak Grudziądz Zitadelle Open M 7km - Open Tak 2022-08-31
13 KRZYSZTOF KOLIŃSKI Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M 7km - Open - 2022-08-31
14 Rafał Batiuk Grudziadz Open M 7km - Open - 2022-09-02
15 Patryk Batiuk Grudziadz Open M 7km - Open - 2022-09-02
16 RAFAŁ Masiak Kwidzyn Open M 7km - Open Tak 2022-09-03
17 Damian Ciupa Świecie Open M 7km - Open - 2022-09-04
18 Piotr Wolant Radzyń Chełmiński Radzyńskie orły Open M 7km - Open Tak 2022-09-04
19 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly Open M 7km - Open Tak 2022-09-07
20 Jerzy Groch Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-08
21 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Open K 7km - Open - 2022-09-08
22 Jacek Wrzos Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-09
23 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno Open K 7km - Open Tak 2022-09-10
24 Grzegorz Strzelecki Rogóźno Open M 7km - Open - 2022-09-11
25 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M 7km - Open Tak 2022-09-12
26 Tomasz Krzyżykowski Piaski Open M 7km - Open - 2022-09-12
27 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Nowa Wieś Open M 7km - Open Tak 2022-09-14
28 Eliasz Woźniak Brodnica 4 Pułk Chemiczny Brodnica Open M 7km - Open Tak 2022-09-14
29 Krzysztof Granica Grudziądz Gdz Open M 7km - Open Tak 2022-09-14
30 Sławomir Zakrzewski Grupa Open M 7km - Open - 2022-09-14
31 Mariusz Bartkowski Grudziądz Arbormaniak Open M 7km - Open Tak 2022-09-17
32 Dominik Kowalski Grudziadz Carbon Silesia Sport Open M 7km - Open Tak 2022-09-19
33 MACIEJ TRZASKA Bronisławowo Open M 7km - Open - 2022-09-19
34 Włodzimierz Michalak Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M 7km - Open Tak 2022-09-22
35 Radosław Wilkiewicz Mokre Swans Area Open M 7km - Open Tak 2022-09-22
36 Marcin Cieszyński Łasin Open M 7km - Open Tak 2022-09-23
37 Tomasz Chmura Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-24
38 Ewa Chmura Grudziadz Open K 7km - Open Tak 2022-09-24
39 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open K 7km - Open Tak 2022-09-25
40 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-26
41 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M 7km - Open Tak 2022-09-27
42 Anna Szuchowska Grudziądz Open K 7km - Open - 2022-09-27
43 Małgorzata Olińska Grudziądz Open K 7km - Open Tak 2022-09-28
44 PIOTR ŚLEBODA Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Open M 7km - Open - 2022-09-28
45 Tomasz Kunke Grudziądz Parkran Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-29
46 sebastian cichy Świecie Open M 7km - Open Tak 2022-09-29
47 Patryk Krzyżykowski Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-09-29
48 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Open M 7km - Open Tak 2022-09-30
49 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M 7km - Open Tak 2022-10-02
50 Janusz Gołębiewski Rogóźno Pręczawianka Open M 7km - Open - 2022-10-03
51 Tomasz Kujawski Grudziądz Open M 7km - Open - 2022-10-03
52 Roman Świtała Kwidzyn Amatot Open M 7km - Open Tak 2022-10-03
53 Piotr Krajewski Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-10-03
54 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno Open M 7km - Open Tak 2022-10-03
55 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Open K 7km - Open Tak 2022-10-03
56 Lukasz Stramek Torun Crossfox Polna Open M 7km - Open Tak 2022-10-03
57 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Open M 7km - Open Tak 2022-10-03
58 Dawid Koper Rogóźno Zamek Rogóźno Zamek CF Open M 7km - Open Tak 2022-10-04
59 Lucyna Ponikowska Grudziądz Open K 7km - Open Tak 2022-10-04
60 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K 7km - Open Tak 2022-10-04
61 Mariusz Krzyżykowski Piaski Open M 7km - Open Tak 2022-10-04
62 Denis Tomaszewski Biały Bór Open M 7km - Open Tak 2022-10-04
63 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy Open M 7km - Open Tak 2022-10-05
64 Karol Górny Grudziadz Rogiewicz Running Team Open M 7km - Open - 2022-10-05
65 Justyna Zimmermann Sosnówka Pielęgniarka Open K 7km - Open Tak 2022-10-05
66 Mariusz Mroziński Świerkocin Open M 7km - Open - 2022-10-05
67 Krzysztof Białkowski Rozajny Gmina Gardeja Biega Open M 7km - Open Tak 2022-10-05
68 Monika Stępień Grudziądz Open K 7km - Open Tak 2022-10-06
69 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Open M 7km - Open Tak 2022-10-06
70 Dawid Kempa Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-10-06
71 Wojciech Andysz Grudziądz Open M 7km - Open Tak 2022-10-06
72 Magdalena Lipecka Grudziądz Open K 7km - Open - 2022-10-08


Do góry


7km - Strażak

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Dystans Data rejestr.
1 Filip Adrych GRUDZIĄDZ PSP Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-26
2 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-26
3 Ewelina Dobrowolska Olsztyn Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-27
4 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-27
5 Łukasz Szalkowski Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-08-28
6 Mateusz Gajewski Grudziądz OSP przy KM PSP w Grudziądzu Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-08-28
7 Patryk Śmiger Grudziądz WSP Grupa Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-29
8 Dorota Skibska Świecie TKKF Kolejarz Bydgoszcz Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-29
9 Robert Bałdyga Łasin Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-29
10 Marta Płóciennik Kobylanka Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-30
11 Damian Smoczyński SALNO Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-30
12 Robert Gutowski Grudziądz KM PSP GRUDZIADZ Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-30
13 Jacek Pawlik Grudziądz KM PSP GRUDZIĄDZ Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-30
14 Piotr Mielnik Grzybno Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-30
15 Rafał Wiśniewski Radzyń Chełmiński Radzyńskie Orły Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-31
16 Łukasz Kowalewski Gardeja GGB/KP PSP Kwidzyn Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-08-31
17 Damian Torbowski Grabowo KPPSP Kwidzyn / OSP Kaniczki Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-01
18 Dariusz Wojnicki Wielki Wełcz Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-02
19 Paweł Maruszewski Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-09-05
20 Maciej Skibski Świecie JW 1109 Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-05
21 ROBERT JERZYK KANICZKI OSP KANICZKI Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-06
22 Paweł Stasiak Grudziądz KM PSP GRUDZIADZ Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-17
23 Paweł Malicki Piaski Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-18
24 Maciej Ceran Skarszewy Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-20
25 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-21
26 Łukasz Gapiński Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-23
27 Radosław Gawrecki Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-23
28 Agnieszka Żubertowska Grudziądz Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-26
29 norbert knaak Biały Bór Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-26
30 Dawid Sierdziński Grudziądz KM PSP GRUDZIADZ Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-29
31 Paulina Jerzyk Wiśliny OSP KANICZKI Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-29
32 Paweł Jerzyk Wiśliny OSP KANICZKI Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-29
33 Piotr Wypych Toruń JRG Chełmża Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-30
34 Zbigniew Kujawa Janowiec Wielkopolski KP PSP Nakło nad Notecią Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-30
35 Tomasz Zimmermann Sosnówka KM PSP GRUDZIĄDZ Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-09-30
36 Daniel Gąsiorowski Radziejów Endure Team Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-09-30
37 Maciej Dzieweczyński Świecie Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-02
38 Michał Żyła Kitnowo Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-02
39 Mateusz Winiarski Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-04
40 Piotr Tracki Gruta Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-04
41 Martyna Żubertowska Wielki Welcz Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-05
42 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-05
43 Agata Szymanska Mełno Brak Open K (Strażak) 7km - Strażak Tak 2022-10-05
44 Paweł Korgol Mały Rudnik Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08
45 Sławomir Chyła Boguszewo Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08
46 Kinga Chyła Gołębiewko Open K (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08
47 Marek Tobolski Grudziądz Florian Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08
48 Gołuński Maciej Klonówka Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08
49 Filip Tyburski Grudziądz Open M (Strażak) 7km - Strażak - 2022-10-08


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×