IV Bieg Ułański

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Open M - 2022-06-23
2 Ryszard Nagórski Ciechocinek Open M Tak 2022-06-24
3 Szymon Szar Grudziadz SZAR RUN TEAM Open M - 2022-06-24
4 Jahangir Kazakov Grudziądz Laportopekaso Open M Tak 2022-06-26
5 Paweł Ramlau Grudziądz Open M Tak 2022-06-26
6 KAMIL GRACZYK Grudziadz Mocna Stopa Open M - 2022-06-27
7 Michał Jankowski Grudziadz Open M Tak 2022-06-27
8 Jacek Rachoń Grudziądz Kravmaga_fighter Open M Tak 2022-06-27
9 Natalia Raciniewska Grudziądz Open K Tak 2022-06-27
10 Sławomir Turowski Grudziądz Motocykliczni Grudziądz Open M Tak 2022-06-27
11 Krzysztof Nowacki Grudziadz Parkrun Grudziadz Open M - 2022-06-27
12 Mariusz Mroziński Świerkocin Open M Tak 2022-06-27
13 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Open M - 2022-06-28
14 Marcin Jędrak Grudziądz Open M - 2022-06-28
15 Katarzyna Morczyńska Grudziądz Mama i bliźniaki team Open K Tak 2022-06-28
16 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Open M - 2022-06-28
17 TOMASZ SZATKOWSKI Grudziądz Team Duszka Open M Tak 2022-06-29
18 Anna Falkowska Grudziądz Open K Tak 2022-06-29
19 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Open M Tak 2022-06-29
20 Tomasz Kujawski Grudziądz Open M Tak 2022-06-29
21 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz Open M Tak 2022-06-29
22 Maciej Mizik Chojnice Open M Tak 2022-06-30
23 MAGDALENA STYKAŁA Bukowiec Open K Tak 2022-07-02
24 Jerzy Groch Grudziądz Open M Tak 2022-07-02
25 Mateusz Guzmann Grudziądz Open M Tak 2022-07-03
26 Mieczysław Cysewski Grudziądz Open M Tak 2022-07-03
27 Seweryn Wolczynski Pienki królewskie Open M Tak 2022-07-04
28 Klaudia Stąsiek Grudziądz Open K Tak 2022-07-04
29 Wojciech Chybczyński Stare Marzy Janosiki Open M - 2022-07-04
30 Wojciech Serzysko Malbork Open M Tak 2022-07-04
31 Jakub Jabłoński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2022-07-05
32 MARIAN KURAJK Rakowiec / Gdańsk Fighting runners Open M Tak 2022-07-05
33 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Open M - 2022-07-05
34 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz Open M - 2022-07-06
35 Paweł Licznerski Gajewo Ekipa Rycerza Open M Tak 2022-07-06
36 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M Tak 2022-07-08
37 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Open M Tak 2022-07-08
38 Mariusz Falkowski Wąbrzeźno Wąbrzeźno Open M Tak 2022-07-08
39 RAFAŁ Borowski Wąbrzeźno Open M Tak 2022-07-08
40 Bożena Gniot Minikowo Open K Tak 2022-07-09
41 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Open M - 2022-07-10
42 Daniel Adamski Szczecin 12 Batalion Dowodzenia Open M Tak 2022-07-12
43 Mariusz Krzyżykowski Piaski Open M - 2022-07-12
44 Daniel Oliwa SZCZECIN 12 Batalion Dowodzenia Szczecin Open M Tak 2022-07-13
45 Anna Siudzińska Toruń Biegaj Za Miastem Open K - 2022-07-14
46 Monika Andrzejczak Szczecin 12bdow Open K Tak 2022-07-16
47 Krzysztof Chmielecki Gdańsk ST Runners Open M - 2022-07-23
48 Łukasz Góras Grudziądz Nie ma Open M - 2022-07-24
49 Jarosław Fałkowski Gardeja Gmina Gardeja Biega Open M Tak 2022-07-25
50 Paweł Mantur Szczecin Open M Tak 2022-07-26
51 Adrian Tomczuk Grudziądz Open M Tak 2022-07-26
52 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz Open M - 2022-07-26
53 Kacper Kosowski Świerczyna Open M Tak 2022-07-28
54 Dawid Tekliński Grudziądz Wtorkowy Trening Open M Tak 2022-07-30
55 Mateusz Karczmarczyk Bydgoszcz Open M Tak 2022-07-30
56 Oliwia Rusoń Jasiewo Open K Tak 2022-08-03
57 Patryk Śmiger Grudziądz WSP Grupa Open M Tak 2022-08-03
58 Tomasz Jaruszewski Grudziądz Biegam bo lubię Open M Tak 2022-08-04
59 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz Open M Tak 2022-08-04
60 Dawid Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-08-05
61 Jakub Orzechowski Grudziądz JW 1109 Open M Tak 2022-08-05
62 Dariusz Peplinski Grudziądz JW 1109 Open M Tak 2022-08-05
63 Przemysław Gązwa Grudziądz JW 1109 Open M Tak 2022-08-05
64 Rafał Smoczyński Salno Niezrzeszony Open M Tak 2022-08-05
65 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy Open M Tak 2022-08-05
66 Jacek Kempa Grudziądz Open M Tak 2022-08-05
67 Lukasz Kalata Czarne Błoto Runcross Rozgarty Open M Tak 2022-08-06
68 Michał Marciniak Toruń Przytulaska Team Open M Tak 2022-08-06
69 Paweł Szulc Grudziądz Open M Tak 2022-08-07
70 adam kargiński grudziądz biegam_i_imprezuje Open M - 2022-08-07
71 Zuzanna Bastek Pisz Open K - 2022-08-07
72 Sławomir Kaźmierkiewicz Świecie Open M Tak 2022-08-08
73 Mirosław Kamiński Grudziądz Niezrzeszony Open M - 2022-08-08
74 Bartłomiej Senkowicz Grudziądz Open M Tak 2022-08-08
75 Marcin Przyłęcki Grudziądz JW 1109 Open M Tak 2022-08-08
76 Maciej Dudziński Grudziądz Open M Tak 2022-08-08
77 Wiktor Kowalkowski Łasin Open M - 2022-08-08
78 Barbara Wydrych Grudziadz WOT 83BLP Open K - 2022-08-09
79 Dominika Jabłońska Grudziądz WOT 83BLP Open K - 2022-08-09
80 Tomasz Kilkowski Grudziądz Parkran Grudziądz Open M Tak 2022-08-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×