Bronek Run - Forest Edition 2022

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

10km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Paweł Szulc Grudziądz 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-19
2 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-19
3 Miłosław Gębka Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
4 Tomasz Dejewski Nowa Wieś WNW Nowa Wieś 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
5 Tomasz Szynkielewicz Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
6 Michał Majka Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
7 Iwona Grucza Grudziądz 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-19
8 Bartłomiej Koprowski Gubiny Parkrun Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
9 Dariusz Gąsiorowski Gardeja Gmina Gardeja Biega 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
10 Jerzy Groch Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
11 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
12 Paulina Żuchowska Krotoszyny AZS UMK Toruń 10K2 16-29 lat Tak 2022-09-19
13 Szymon Zimecki Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
14 Dariusz Aniszewski Morawy Parkrun Grudziadz 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-19
15 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-19
16 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-19
17 Tomasz Krawczyszyn Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
18 MAGDALENA GROMADZIŃSKA Grudziądz 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-19
19 Marcin Kuchczyński Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M2 16-29 lat Tak 2022-09-19
20 Andrzej Mączewski Grudziądz Parkran Grudziądz 10M6 60+ lat Tak 2022-09-19
21 Mieczysław Cysewski Grudziądz 10M6 60+ lat Tak 2022-09-19
22 Marcin Kulpa Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
23 Tomasz Markowski Grudziądz BDD 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-19
24 Mariusz Mroziński Świerkocin 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
25 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-20
26 Janusz Gołębiewski Rogóźno Pręczawianka 10M6 60+ lat Tak 2022-09-20
27 Barbara Brzezińska gdynia Parkrun Gdynia 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-20
28 Marcin Pożywiłko Grudziadz Sig Grudziadz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-20
29 Krzysztof Nowacki Grudziadz Parkrun Grudziadz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-20
30 Gabriela Sławska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-21
31 Wioletta Wardulińska Grudziądz 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-21
32 Mirela Jaskulska Grudziądz Grudziądz 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-21
33 Krzysztof Grodek Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-21
34 Adam Jeliński Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-21
35 Andrzej Rutkowski Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-21
36 Monika Gumienik Szarnoś Pobiegani Aktywni 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-22
37 Natalia Ziółkowska Pigża 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-22
38 Henryk Urban Kwidzyn ROCK70RUNER 10M6 60+ lat Tak 2022-09-22
39 Dariusz Jędrzejczak Grudziądz Grudziądz 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-22
40 Tomasz Kunke Grudziądz Parkran Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-22
41 Joanna Wiśniewska Grudziądz 10K2 16-29 lat Tak 2022-09-22
42 Mateusz Łącz Nowa Wieś 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
43 Bartosz Podsiadły Węgrowo OSP Dragacz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
44 Dariusz Gumienik Szarnoś Szarnoś Team 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-23
45 ŁUKASZ BAZYLCZUK Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-23
46 Adrian Brzyski Gdańsk 10M2 16-29 lat Tak 2022-09-23
47 Patryk Bochra Radzyń Chełmiński Radzynskie orly 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-24
48 Piotr Brandenburger Sulnowo 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-25
49 Michalina Migdalska Grudziądz ŁajzaTim 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-25
50 Seweryn Wolczynski Pienki królewskie 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-26
51 Dominika Wenderska Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 10K2 16-29 lat Tak 2022-09-26
52 Mateusz Guzmann Grudziądz 10M2 16-29 lat Tak 2022-09-27
53 Marta Miraszewska Lisewo Start Team Wąbrzeźno 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-27
54 Michał Banaszewski Grudziądz Parkrun Grudziadz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-27
55 Zbigniew Roszak Gniewkowo Wataha Łączy Nas Bieganie 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
56 Michał Winiarski Grudziądz CHMIELARZ TEAM 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
57 Łukasz Chyliński Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
58 Rafał Czechowski Grudziądz Nieskończoność 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
59 Krzysztof Jakóbczyk Grudziądz PGB Sportowa Paczka 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-28
60 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
61 Andrzej Medeński Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
62 Mikołaj Walesiak susz UKS TRS Susz 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-28
63 Dariusz Błażejewski Świecie 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-28
64 Paweł Halicki Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
65 Karolina Albekier Grudziądz Parkrun Grudziądz 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-28
66 Andrzej Markuszewski Grudziądz Biegnie 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
67 Tomasz Laskowski Ruda Parkrun Grudziadz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
68 Beata Leszczyńska Kwidzyn 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-29
69 Grażyna Tobolska Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ 10K6 60+ lat Tak 2022-09-29
70 Jan Adamczyk Grudziądz bez 10M5 50-59 lat Tak 2022-09-29
71 ADAM SZYMANIUK GRUDZIĄDZ 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-29
72 Tomasz Pastewski Grudziądz Tom_runner_g_dz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-29
73 Anna Mrozek Grudziądz 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-29
74 Aldona Jurkiewicz Susz Rozbiegany Susz 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-29
75 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ 10K4 40-49 lat Tak 2022-09-30
76 Łukasz Kowarowski Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-30
77 TADEUSZ TRUKAWKA JANOWO 10M6 60+ lat Tak 2022-09-30
78 Bartosz Kuc Świecie Schumacher Team Bydgoszcz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-30
79 Mateusz Jurek Rogóźno Ochotnicza Straż Pożarna Rogóźno 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-30
80 Kazimierz Budzik Grudziadz Parkrun Grudziadz 10M6 60+ lat Tak 2022-09-30
81 Sławek Jurkiewicz Susz Rozbiegany Susz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-30
82 Bożena Lulińska Susz Rozbiegany Susz 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-30
83 Dominik Misztal Zielnowo 10M2 16-29 lat Tak 2022-09-30
84 Michał Jankowski Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-09-30
85 Natalia Wiśniewska-Jaworska Grudziądz 10K3 30-39 lat Tak 2022-09-30
86 Alicja Ciechowska Błachta Aktywne Lisewo 10K5 50-59 lat Tak 2022-09-30
87 Marcin Mrozek Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-09-30
88 Anna Brzezińska Wąbrzeźno 10K5 50-59 lat Tak 2022-10-01
89 Sebastian Kotula Zajączkowo 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-01
90 Kornel Beszczyński Toruń BIEgLAWY 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-01
91 Krystian Beszczyński Toruń parkrun Toruń 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-01
92 Bartosz Cywiński Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-01
93 Natalia Mogiłko Grudziadz 10K3 30-39 lat Tak 2022-10-01
94 Janusz Gronek Grudziądz 10M5 50-59 lat Tak 2022-10-01
95 Bartosz Wajda Papowo Biskupie Aktywne Lisewo 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-01
96 Paweł Szydzik Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-01
97 Piotr Grubba Grudziądz Parkrun Grudziadz 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-02
98 Łukasz Raczkowski Czernikowo 10M2 16-29 lat Tak 2022-10-05
99 Patryk Kulaszewski grudziądz 10M2 16-29 lat Tak 2022-10-05
100 Adrian Tekliński Gdańsk Pobiegany 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
101 Łukasz Konrad Toruń 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-05
102 Katarzyna Prus Susz Rozbiegany Susz 10K5 50-59 lat Tak 2022-10-05
103 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
104 Sławomir Ograbek Grudziądz 10M5 50-59 lat Tak 2022-10-05
105 Szymon Niewadzi Grudziadz ŁajzaTim 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
106 Leszek Dąbrowski Pływaczewo Start Team Wąbrzeźno 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-06
107 Oliwia Rusoń Jasiewo 10K2 16-29 lat Tak 2022-10-06
108 Joanna Malinowska Czarne Błoto Runcross Rozgarty 10K4 40-49 lat Tak 2022-10-07
109 Michał Malinowska Czarne Błoto Runcross Rozgarty 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-07
110 Piotr Wolant Radzyń Chełmiński Radzyńskie orły 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-07
111 Paweł Zdrojewski Wąbrzeźno Start Team Wąbrzeźno 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-07
112 Wojciech Składanek Grudziądz Parkrun Grudziądz 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-07
113 Kacper Arendt Grudziądz 8 Batalion Walki Radioelektronicznej/CzubaszekTeam 10M2 16-29 lat - 2022-10-07
114 Łukasz Kalkowski Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-07
115 Paweł Leszek Laseczno Małe 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-08
116 Tomasz Dobek Grudziądz 10M2 16-29 lat Tak 2022-10-08
117 Łukasz Serocki Grudziądz Owocowy 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-08
118 Karol Łagoda Wałdowo Szl 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-08
119 Krzysztof Granica Grudziądz Gdz 10M2 16-29 lat Tak 2022-10-08
120 Bartosz Łagoda Wałdowo Szlacheckie 10M4 40-49 lat Tak 2022-10-08
121 Anna Trojanowska Grupa 10K4 40-49 lat Tak 2022-10-28
122 Piotr Goliński Grudziądz 10M3 30-39 lat Tak 2022-10-28


Do góry


5km

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Tomasz Krzyżykowski Piaski 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-18
2 Agnieszka Lachowicz Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-18
3 Anna Sójkowska Bąkowo 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-18
4 Anna Walczak Grudziądz Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-18
5 Jacek Walczak Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-18
6 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-18
7 Monika Nakonieczna Grudziądz Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-18
8 Bogdan Pietruszewski Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M6 60+ lat Tak 2022-09-18
9 Bartłomiej Kawski Kisielice EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-19
10 Mateusz Nowiński Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
11 Dawid Mykaj Grudziądz Why so serious ?! 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
12 Marcin Gratowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
13 Agata Wojenko Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-19
14 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
15 Łukasz Szparło Toruń Kenpachi 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
16 Marian Łazarski Działowo Start Team Wąbrzeźno 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
17 Marcin Forney Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-19
18 Krzysztof Lewandowski Grudziądz Parkrun Grudziadz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
19 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
20 Anita Rodzińska Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-09-19
21 Michał Kleczkowski Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
22 Karol Maćkiewicz Mokre NRC 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
23 Monika Stępień Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-19
24 Sebastian Grucza Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
25 Małgorzata Adamska Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-19
26 Piotr Treichel Wierzbowo 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-19
27 Janusz Michałkowski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-19
28 WIOLETTA MICHAŁKOWSKA Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-19
29 Mateusz Szyszkowski Grudziądz pawko_ruunner 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-19
30 Roman Wernik Świecie 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-20
31 Daria Zarzycka Grudziądz Geotermia Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-20
32 Joanna Jarząb Płużnica 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-20
33 Marek Wojciechowski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-20
34 Daria Piernicka Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-20
35 ALEKSANDRA KARULSKA LISEWO 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-21
36 Dawid Zimliński Świecie 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-21
37 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 5M6 60+ lat Tak 2022-09-21
38 Małgorzata Bojarska-Szulc Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-09-21
39 Mirosława Koszałka - Mrozek Grudziądz 5K6 60+ lat Tak 2022-09-21
40 Maciej Sliwowski Grudziadz Maciej Sliwowski 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-21
41 Małgorzata Brodzińska Stare Błonowo 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-21
42 Robert Dyjach Gruczno Schumacher Team Bydgoszcz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-21
43 Sławomir Zakrzewski Grupa 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-22
44 Dorota Józefiak Łasin 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-22
45 Rafał Kołkowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
46 Joanna Kołkowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-22
47 Dominik Treder Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
48 Mariusz Ziółkowski Sulnowo 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
49 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-22
50 Sebastian Paczkowski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-22
51 Monika Wojciechowska Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-22
52 Ariel Lamkowski Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-22
53 Mariusz Borkowski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-23
54 Magdalena Knak Grudziądz 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-23
55 Piotr Zawisza Gdańsk 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-23
56 Mariusz Bartkowski Grudziądz Arbormaniak 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-23
57 Karol Piernicki Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-23
58 Edyta Ogonowska Grudziądz KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ 5K6 60+ lat Tak 2022-09-23
59 Grażyna Marciniak Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-09-23
60 Matylda Szewczak Grudziądz 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-23
61 Jacek Szewczak Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-23
62 Aleksandra Wiśniewska Dolna Grupa 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-24
63 Katarzyna Mokrzycka Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-09-24
64 Ewa Chmura Grudziadz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-24
65 Tomasz Chmura Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-24
66 Tadeusz DULSKI Grudziądz SP 8 Grudziądz 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-25
67 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-25
68 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-25
69 Damian Wiśniewski Grudziądz 8 Batalion Walki Radioelektronicznej/CzubaszekTeam 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-25
70 Anna Tobolska Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-25
71 Anna Markowska Grudziądz SP 8 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-26
72 Katarzyna Sliwowska Nowa Wies 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-26
73 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-26
74 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-27
75 Mirosław Mejka Nowe Miasto Lubawskie 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-27
76 Renata Zgardowska Boguszewo Biegam Sobie - OSP Boguszewo 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-27
77 Izabela Wysocka Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-27
78 Monika Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-27
79 Paulina Witkowska Mędrzyce Biegam Sobie 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-28
80 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
81 Michał Wróbel Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
82 Michał Jankowski Rakowiec Orbit One 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
83 Patryk Krzyżykowski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
84 Beata Kraińska Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-09-28
85 Mariusz Krzyżykowski Piaski 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
86 Łukasz FLOREK Grupa run team Florasy 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-28
87 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-28
88 Małgorzata Chmurzyńska Grudziadz 5K6 60+ lat Tak 2022-09-28
89 Justyna Jaworowska Grudziądz Parkrun Grudziadz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-28
90 Emilian Kotecki Grudziądz FRT Poznań 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-28
91 Izabela Jakubowska Szembruk Run Szembruk 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-29
92 Leszek Jakubowski Szembruk Run Szembruk 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-29
93 Krzysztof Brzóska Nowe 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-29
94 Katarzyna Mazuchowska Szembruk 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-29
95 Weronika Folmer Grudziądz 5K2 16-29 lat Tak 2022-09-29
96 Wojciech Mazur Grudziądz 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-29
97 Weronika Bojarska Parski 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-29
98 Anna Truskawa Grudziądz Parkrun Grudziadz 5K3 30-39 lat Tak 2022-09-29
99 Mariusz Renkel Grudziądz 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-29
100 Anna Szuchowska Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-30
101 Wojciech Krajnik Grudziądz Pięćmorgi biegają 5M4 40-49 lat Tak 2022-09-30
102 Justyna Piotrowska Pięćmorgi Pięćmorgi biegają 5K4 40-49 lat Tak 2022-09-30
103 Mariusz Strębski Grupa 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-30
104 Piotr Piszkalski Grudziądz O.S.A. Bushcraft Grudziądz 5M5 50-59 lat Tak 2022-09-30
105 Igor Hawełko Grudziądz BKS Bydgoszcz 5M2 16-29 lat Tak 2022-09-30
106 Tomasz Banach Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-09-30
107 Aldona Wydrzyńska Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-10-01
108 Joanna Trawczyńska Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-10-01
109 Laura Warczak Grudziądz 5K5 50-59 lat Tak 2022-10-01
110 Marta Nadolecka Grudziądz Parkrun Grudziadz 5K3 30-39 lat Tak 2022-10-01
111 Ireneusz Dymek Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-10-01
112 Bernadeta Mandosik Grudziądz Teamochal 5K6 60+ lat Tak 2022-10-01
113 Jerzy Mandosik Grudziądz Teamochal 5M6 60+ lat Tak 2022-10-01
114 Aleksandra Głogowska Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-10-01
115 Joanna Sobczyk Grudziądz Wtorkowy Trening 5K4 40-49 lat Tak 2022-10-02
116 Jacek Fedrau Jasiewo 5M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
117 Teresa Łepek Grudziądz Start Team Wąbrzeźno 5K2 16-29 lat Tak 2022-10-05
118 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-10-05
119 Tomasz Piotrowski Kraków 5M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
120 Piotr Krajewski Grudziądz 5M3 30-39 lat Tak 2022-10-05
121 JOANNA BARDOŃSKA Grudziądz 5K4 40-49 lat Tak 2022-10-06
122 Sławomir Romanowski Grudziądz 5M4 40-49 lat Tak 2022-10-07
123 Katarzyna Składanek Grudziądz 5K3 30-39 lat Tak 2022-10-07
124 Bartłomiej Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening 5M4 40-49 lat Tak 2022-10-07
125 Dawid Koper Rogóźno Zamek Rogóźno Zamek CF 5M2 16-29 lat Tak 2022-10-08
126 Halszka Kaczmarek Warszawa 5K3 30-39 lat Tak 2022-10-09
127 Stanisław Kaczmarek Warszawa 5M3 30-39 lat Tak 2022-10-09
128 Karol Moritz Mokre Biegiem dla Magdy / Karol z Mokrego 5M5 50-59 lat Tak 2022-10-09
129 Martyna Jakóbczyk Grudziądz Adidas Runners Warsaw / Drużyna Blondyna 5K3 30-39 lat Tak 2022-10-22
130 Wojciech Jakubik Grudziądz 5M4 40-49 lat - 2022-10-30


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×