Kolarski Finał WOŚP

Osoby zarejestrowane w systemie

Dziewczęta 9-12 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Lena Jaroszczuk Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Dziewczęta 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-12
2 Natalia Gutowska Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Dziewczęta 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-18
3 Antonina Cieślikiewicz Gdańsk MTB KIDS AGA PATOKA Dziewczęta 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-26
4 Helena Olszewska Jeżewo Klub Kolarski WILKI Dziewczęta 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-26


Do góry


Chłopcy 9-12 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Maksymilian DĄBROWSKI Gdańsk BeltaTeam Gdańsk Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-08
2 Jan Karbowski Borkowo Belta Team Gdańsk Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-08
3 Aleksander Białek Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-13
4 Oskar Gutowski Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-13
5 Michał Misiak Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-13
6 Robert Misiak Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-13
7 Antoni Jastrzębski Grudziądz UKS Tandem SP 20 Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-13
8 Filip Michalak Trzebieluch UKS Orion Ruda Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-15
9 Bartosz Brylowski Goręczyno MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-20
10 Adam Chyliński Gdańsk Belta Team Gdańsk Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-20
11 Adam Kruszewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-22
12 Dawid Kruszewski Gdańsk Belta Team Gdańsk Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-22
13 Jakub Kukowski Wejherowo MTB Gdynia Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-24
14 Wojtek Murszewski Grudziądz Orlik Rogóźno Chłopcy 9-12 lat [Brak opłaty] 2022-01-26


Do góry


Dziewczęta 13-14 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Małgorzata Pyszora Grudziądz UKS Orion Ruda Dziewczęta 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-11
2 Tosia Kucharska Gdynia Belta Team Gdańsk Dziewczęta 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-22


Do góry


Chłopcy 13-14 lat

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Seweryn Olech Grudziądz ALKS stal Grudziądz Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-08
2 Nikodem Włodarski Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-12
3 Igor Maziński Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-12
4 Jakub Jankowski Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ JUNIOR Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
5 Rafal Kulerski Wałdowo Szlacheckie ALKS stal Grudziądz Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
6 Kamil Hałas Wałdowo szlacheckie Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
7 Bartosz Dymarkowski Wałdowo Szlacheckie Alks Stal Grudzadz Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
8 Wiktor Szymajda Ruda ALKS stal Grudziądz Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
9 Adrian Chyliński Wałdowo Szlacheckie SK Wałdowo Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
10 Michał Bill Wałdowo Szlacheckie ALKS stal Grudziądz Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-14
11 Tomasz Cieślik Gdańsk Belta Team Gdańsk Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-19
12 Kamil Załęski Gdynia MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-19
13 Karol Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-21
14 Szymon Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-21
15 Julian Cieśllikiewicz Gdańsk MTB KIDS AGA PATOKA Chłopcy 13-14 lat [Brak opłaty] 2022-01-26


Do góry


Amator K

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Maja Miechowiecka Grudziądz Amator K [Brak opłaty] 2022-01-08
2 Maria Świerczyńska Grudziądz Mundur na rowerze Amator K [Brak opłaty] 2022-01-11
3 Paula Budzyńska Toruń Cyklo Kwidzyn Amator K [Brak opłaty] 2022-01-11
4 Vera Artsiukevich Gdynia Amator K [Brak opłaty] 2022-01-23
5 Wiktoria Milda Gubiny KK Ziemia Darłowska Amator K [Brak opłaty] 2022-01-26


Do góry


Amator M

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Amator M [Brak opłaty] 2022-01-07
2 Sławomir Bączkowski Grudziądz SLK Team Amator M [Brak opłaty] 2022-01-07
3 Andrzej Mączewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Amator M [Brak opłaty] 2022-01-08
4 Wojciech Kowalczyk Susz DZIKI TEAM KWIDZYN Amator M [Brak opłaty] 2022-01-08
5 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ Amator M [Brak opłaty] 2022-01-08
6 Lukasz Stramek Torun Amator M [Brak opłaty] 2022-01-08
7 Damian Milewski Gdańsk Belt Team Gdańsk Amator M [Brak opłaty] 2022-01-09
8 Damian Dichting Grudziądz TCH Cycling Punks Amator M [Brak opłaty] 2022-01-10
9 Tomasz Pajer Gdynia Ltm Masters Team Amator M [Brak opłaty] 2022-01-10
10 sławomir sotowicz Grudziadz Bez klubu Amator M [Brak opłaty] 2022-01-10
11 Arkadiusz Trzciałkowski Susz Epidemia Cyklozy MTB Susz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-11
12 Olek Kasprowicz Mały Rudnik Alks Stal Grudzadz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-11
13 Jakub Mielewski Ruda ALKS stal Grudziądz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-11
14 Radosław Kobyłecki Pakość Amator M [Brak opłaty] 2022-01-12
15 Bartosz Zieliński Grudziądz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-13
16 Igor Becker Mały rudnik Alks Stal Grudzadz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-14
17 Adrian Kurek Grudziądz Kurek Cycling Coach Amator M [Brak opłaty] 2022-01-14
18 Jakub Nowak Inowrocław Amator M [Brak opłaty] 2022-01-15
19 Igor Pietrzak Ruda ALKS stal Grudziądz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-16
20 Sebastian Hinz Grudziądz Alks Stal Grudzadz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-16
21 Łukasz Felski Grudziądz CSLog Amator M [Brak opłaty] 2022-01-18
22 Julian Zwolak Bojano MTB KIDS AGA PATOKA Amator M [Brak opłaty] 2022-01-19
23 Łukasz Pulchny Grudziądz Amator M [Brak opłaty] 2022-01-20
24 Piotr Banaś Brachlewo Amator M [Brak opłaty] 2022-01-21
25 Stanisław Żółtowski Gdańsk Belta Team Gdańsk Amator M [Brak opłaty] 2022-01-21
26 Jan Jóźwiak Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Amator M [Brak opłaty] 2022-01-21
27 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Belta Team Gdanśk Amator M [Brak opłaty] 2022-01-23
28 Tymon Sztencel Wycinki Kwidzyński Klub Kolarski Amator M [Brak opłaty] 2022-01-24
29 Karol Olszewski Jeżewo LUKS OLIMP/ KK WILKI Amator M [Brak opłaty] 2022-01-26
30 Robert Włodarczyk ROGÓŹNO Ltm Masters Team Amator M [Brak opłaty] 2022-01-26
31 Karol Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Amator M [Brak opłaty] 2022-01-26
32 Igor Włodarczyk Rogóźno Amator M [Brak opłaty] 2022-01-26


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×