CROSS G-D - Golubsko-Dobrzyński Bieg Przełajowy

Osoby zarejestrowane w systemie

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Piotr RYBIŃSKI Golub-Dobrzyń GTR Golub-Dobrzyń Mężczyźni (5km) Tak 2022-07-19
2 Sebastian Inotlewski Golub-Dobrzyń Mężczyźni (5km) Tak 2022-07-19
3 Leszek Jezierski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Mężczyźni (5km) - 2022-07-19
4 Paweł Brzuskiewicz Golub-Dobrzyń GTR GOLUB-DOBRZYŃ Mężczyźni (5km) Tak 2022-07-19
5 Dawid Ciepcieliński Brodnica ostry cień mgły M2 30-39 lat (15km) - 2022-07-19
6 Aleksander Warlikowski Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-19
7 Mateusz Modrzejewski Golub-dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń Mężczyźni (5km) Tak 2022-07-19
8 Jan Licznerski Gajewo Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-20
9 Zofia Licznerska Gajewo Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-20
10 Jakub Blomkowski Golub-Dobrzyń Golub-Dobrzyń Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-20
11 Wiktoria Leszczyńska Rusinowo Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-20
12 Emilia Leszczyńska Rusinowo Do 7 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-20
13 Daria Marcinkowska Ciechocin ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-21
14 Dorota Kaliska Białkowo K1 Golub-Dobrzyń Kobiety (5km) Tak 2022-07-22
15 Karolina Guzowska Golub-Dobrzyń Zawsze do celu Kobiety (5km) Tak 2022-07-23
16 Aneta Dołęgowska Golub-Dobrzyń Zawsze do celu Kobiety (5km) Tak 2022-07-23
17 Natalia Krępeć Golub-Dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń Kobiety (5km) Tak 2022-07-24
18 Nikodem Krępeć Golub-Dobrzyń 8-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-24
19 Joanna Krępeć Golub-Dobrzyń 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-24
20 Małgorzata Żubkowska Golub-Dobrzyń Kobiety (5km) Tak 2022-07-26
21 Natasza Wojtczak Golub-Dobrzyń 8-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2022-07-26
22 Łukasz Wojtczak Golub-Dobrzyń M2 30-39 lat (15km) Tak 2022-07-26
23 Dawid Zimliński Świecie Mężczyźni (5km) Tak 2022-07-26
24 Nestor Wojtczak Golub-Dobrzyń 11-13 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-26
25 Monika Charkiewicz Straszyn SUT Straszyn Ultra Team K3 40-49 lat (15km) Tak 2022-07-30
26 Jarosław Jan Pruszcz gdański SUT Straszyn Ultra Team M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-07-30
27 Justyna Kalinowska Rogowo K3 40-49 lat (15km) - 2022-07-31
28 Patryk Sorger Dulsk Iskra Dulsk M1 16-29 lat (15km) Tak 2022-07-31
29 Dominik Leszczyński GolubDobrzyń Do 7 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2022-07-31
30 Piotr Floerke Golub-Dobrzyń NAS TEAM M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-01
31 Edmund Steckiewicz Rypin Klub Biegacza Rypin M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-03
32 Mirosław Wojciechowski golub-dobrzyń EnDo Golub-Dobrzyń Mężczyźni (5km) Tak 2022-08-03
33 Wiesława Wojciechowska golub-dobrzyń Golub-Dobrzyń Kobiety (5km) Tak 2022-08-03
34 Ewa Drawert Łubki K3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-04
35 sławomir pierzchała Golub-Dobrzyń M4 50+ lat (15km) - 2022-08-05
36 Józef Żuchowski Płonne EKO OPAŁ PŁONNE Mężczyźni (5km) Tak 2022-08-05
37 Piotr Piskorski Golub-Dobrzyń ENDO GOLUB-DOBRZYŃ M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-06
38 Justyna Piotrowicz Golub-Dobrzyń En Do GD Kobiety (5km) Tak 2022-08-06
39 Mariusz Foksiński Golub-Dobrzyń ENDO GOLUB-DOBRZYŃ M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-06
40 Magdalena Wojtanis Toruń SPC Kobiety (5km) Tak 2022-08-07
41 Karol Witulski Golub-Dobrzyń M1 16-29 lat (15km) Tak 2022-08-08
42 Waldemar Rumiński Głogowo Niezrzeszony M3 40-49 lat (15km) Tak 2022-08-09


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×