MTB XC Grudziądz Cytadela 2024

Osoby zarejestrowane w systemie

Strona wydarzenia

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Data rejestr.
1 Grzegorz Dziedzic Grudziądz Grudziądz M30 Tak 2024-01-20
2 Kamil Nowak Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M20 Tak 2024-01-20
3 Filip Mądrzejewski Grudziądz Junior Tak 2024-01-21
4 Bartosz Szyplewski Nowe Aktywny Grudziądz grupa biegowa M20 - 2024-01-22
5 Mateusz Kręgielewski Bądki Cyklo Kwidzyn M30 Tak 2024-01-22
6 Wojciech Kiziuk Toruń M40 Tak 2024-01-22
7 Maciej Kubiaczyk Chodzież Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe M50+ Tak 2024-01-23
8 Tomasz Centała Kcynia Chyba MTB Szamocin M40 Tak 2024-01-26
9 Tomasz Janeczko Nakło nad Notecią M40 Tak 2024-01-26
10 Mateusz Płonka Malbork sfabrykowani racing team M30 Tak 2024-01-30
11 Mateusz Romanowski Malbork Etex Poland M30 - 2024-01-31
12 Damian Fysz Solec Kujawski M30 Tak 2024-01-31
13 Łukasz Iwaszko Bydgoszcz LZS Skra Paterek IT-ROS Team M40 Tak 2024-02-04
14 Gabriela Janowicz Bartoszyce KS KLIF CHŁAPOWO Kobiety Tak 2024-02-04
15 Katarzyna Guss Piła Wataha Północy Kobiety Tak 2024-02-04
16 Jarek Szkuta Bydgoszcz Rajd Nietoperza M40 Tak 2024-02-05
17 Tomasz Budziński Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M40 - 2024-02-05
18 Marcin Szmajda Włocławek Lumac WTR Włocławek M30 Tak 2024-02-05
19 Tomasz Rzepecki Bydgoszcz TrainingExplorer.app M40 Tak 2024-02-05
20 Wojciech Zupa Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M50+ Tak 2024-02-05
21 Karol Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn Junior Tak 2024-02-05
22 Maksymilian Radomski Gdańsk Banach Coach M20 Tak 2024-02-06
23 Miłosz Błaszczyk Włocławek Lumac WTR Włocławek M20 Tak 2024-02-07
24 Paweł Skiba Bielkówko VO2max MTB Team M30 - 2024-02-09
25 Paulina Jakubiak Piaski Kobiety Tak 2024-02-09
26 Michał Rozkocha Starogard Gdański Team MX Skórcz M20 - 2024-02-10
27 Paweł Ochmański Bydgoszcz Ohman ink mtb team M40 Tak 2024-02-10
28 Jakub Wietrzykowski Jeżewo Klub Kolarski Wda Świecie M30 Tak 2024-02-12
29 Szymon Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki team Kwidzyn Junior Tak 2024-02-12
30 Tomasz JABŁOŃSKI Szamocin Chyba MTB Szamocin M40 Tak 2024-02-13
31 Michał Ziemba Bydgoszcz Cyklo Bydgoszcz M40 Tak 2024-02-13
32 Błażej Sarnecki Zławieś Wielka MTB Fordon M30 Tak 2024-02-14
33 Mateusz Rutkowski Bydgoszcz MTB Fordon M20 Tak 2024-02-14
34 Piotr Musiał Lubawa AUTO LAND M40 - 2024-02-14
35 Krzysztof Wizner Wtelno E&K M40 Tak 2024-02-15
36 Krzysztof Baczyński Nakło nad Notecią M40 Tak 2024-02-15
37 Krzysztof Lechowicz Młynary Chyba MTB Szamocin M40 Tak 2024-02-15
38 Bartosz Miller Szamocin Chyba MTB Szamocin M40 Tak 2024-02-15
39 Jacek Rybarczyk Bydgoszcz Bydgoszcz M30 - 2024-02-16
40 Adam Deska Środa Wielkopolska Żonobijka Team M20 Tak 2024-02-17
41 Paweł Kossmann Orchowo Łyda Grubasa M20 Tak 2024-02-17
42 Michał Czajkowski Piła M40 Tak 2024-02-17
43 Leszek Szczepański Kwidzyn Kwidzyński Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn M30 Tak 2024-02-19
44 Marcin Grzybek żnin Klub Sportowy Szosa Żnin M40 Tak 2024-02-19
45 ADAM NARUSZEWICZ Bydgoszcz MTB FORDON M30 Tak 2024-02-19
46 Przemysław Kozłowski Grudziądz Przemofryz M40 - 2024-02-20
47 Małgorzata Dombrowska Grudziądz Morsy z Grudziądza Kobiety - 2024-02-20
48 Przemysław Zalewski Śrem SKLEPKOMET M40 - 2024-02-20
49 Marcin Trykacz Wilkasy Szprycha Giżycko M40 Tak 2024-02-21
50 Mateusz Hoppe gdansk Bertrand Okna Trek Gdynia M30 Tak 2024-02-21
51 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia M30 Tak 2024-02-21
52 Szymon Kaszubowski Komorsk M20 Tak 2024-02-23
53 Adam Taraszczuk Deszczno Brzozowiec Grupa SKG M50+ - 2024-02-24
54 Michał Falkowski Malbork M40 Tak 2024-02-25
55 Jakub Wolanin Malbork GK MALBORK M40 Tak 2024-02-26
56 Jakub Wiśniewski Gdańsk K. S. Klif Chłapowo M20 Tak 2024-02-26
57 Bartosz Kempczyński Koronowo LP NARZĘDZIA TEAM M30 Tak 2024-02-27
58 Maciej Sobecki Koronowo LP NARZĘDZIA TEAM M40 Tak 2024-02-27
59 Andrzej Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2024-02-28
60 Oskar Rozwadowski Toruń M30 Tak 2024-02-28
61 Bartosz Łużyński Lubawa Auto Land MTB Team M30 - 2024-02-28
62 Piotr Panek Gdańsk Bez Hamulców MTB Team Pan Bike M40 Tak 2024-02-28
63 Basia Ellert-Panek Gdańsk Bez Hamulców MTB Team Pan Bike Kobiety Tak 2024-02-28
64 JAN SOBIERAJ GDAŃSK KKK Dziki Team Kwidzyn M20 Tak 2024-02-29
65 JAKUB SOBIERAJ GDAŃSK Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M20 Tak 2024-02-29
66 Krzysztof Lica Bydgoszcz CYKLO BYDGOSZCZ M50+ Tak 2024-02-29
67 Krystian Mikołajczyk Maksymilianowo M30 Tak 2024-03-02
68 Adam Hercke Starogard Gdański Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M20 Tak 2024-03-02
69 Krzysztof Perekitko Jagatowo Niezrzeszony M50+ - 2024-03-02
70 Karolina Szuflewska Aleksandrów Kujawski POLKRYS TEAM Kobiety - 2024-03-03
71 Maciej Parzych Mrągowo MSR Mrągowo M20 Tak 2024-03-04
72 Michał Felon Gdynia ZdrowyRower Team M40 - 2024-03-04
73 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2024-03-04
74 Juliusz Plit Boguszewo Junior Tak 2024-03-05
75 MARIUSZ IDZIKOWSKI BYDGOSZCZ www.H2Oshop.pl M50+ Tak 2024-03-05
76 Rafal Chruścielewski Raz na wozie MTB Team M30 Tak 2024-03-05
77 andrew oxley Gdynia Bertrand Okna Trek Gdynia M40 Tak 2024-03-06
78 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB green team M20 Tak 2024-03-06
79 Marcin Pietrzak Ostróda Ostróda Sport Team M40 Tak 2024-03-07
80 Bartosz Ryniec Włocławek Lumac WTR Włocławek M20 Tak 2024-03-07
81 Jakub Kasal Gdańsk Bez Hamulców MTB Team Pan Bike M40 Tak 2024-03-07
82 Rafał Tłuszczak Gdynia CX 46/36 Gdynia M50+ - 2024-03-08
83 Oliwier Plitt Grudziądz M20 Tak 2024-03-08
84 Sławomir Riebandt Rokitki lukaszcycling.com M30 Tak 2024-03-08
85 Michał Traczyk Włocławek WSKG Toyota Włocławek Bikers Team M20 Tak 2024-03-08
86 Marcel Struzik Kwidzyn KKK Dziki Team Kwidzyn Junior Tak 2024-03-09
87 Patryk Okrągły Mrągowo MSR Mrągowo Junior Tak 2024-03-09
88 Hubert Laskowski Mrągowo MSR Mrągowo Młodzik Tak 2024-03-09
89 Aleksandra Kowalska Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Kobiety Tak 2024-03-09
90 Mateusz Lewandowski Orchowo Żonobijka Team M30 Tak 2024-03-09
91 Artur Grubich Bydgoszcz VO2max MTB Team M20 Tak 2024-03-09
92 Kacper Bodenszac Żuromin TreningNaWatach.pl M20 Tak 2024-03-10
93 Martyna Dykalska Rypin TreningNaWatach.pl Kobiety Tak 2024-03-10
94 Przemysław Maćkiewicz Toruń M40 Tak 2024-03-10
95 Krzysztof Marcinek Lublin PZU SPORT TEAM M40 - 2024-03-10
96 Bartosz Łosinski Gniew lukaszcycling.com M30 Tak 2024-03-10
97 Edwin Steckiewicz Rypin TreningNaWatach.pl M20 Tak 2024-03-10
98 Piotr Banaś Brachlewo Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 Tak 2024-03-10
99 Grzegorz Grubich Bydgoszcz M20 Tak 2024-03-10
100 Franciszek Donarski Białe Błota rowertour.com polarfox M20 Tak 2024-03-10
101 Krzysztof Jankowski Szczecinek GK Gryf Tczew M30 Tak 2024-03-11
102 Leon Kaczorowski Dankowo Kwidzynski Klub Kolarski Dziki Team Kwidzyn Młodzik Tak 2024-03-11
103 Paweł Abramczyk Rząśnik K. K. CATENA WYSZKÓW M40 Tak 2024-03-11
104 Patryk Sobociński Mrągowo MSR Mrągowo Junior - 2024-03-11
105 Igor Suś Bydgoszcz Bydzia Power Bike Team M20 Tak 2024-03-11
106 Arkadiusz Włodarczyk Mrągowo MSR Mrągowo M50+ Tak 2024-03-11
107 Krzysztof Śliwa Częstochowa erowery.pl M40 Tak 2024-03-12
108 Łukasz Pabiś Częstochowa erowery.pl team M30 Tak 2024-03-12
109 Paweł Trzciński Wyszków K. K. CATENA WYSZKÓW M50+ Tak 2024-03-12
110 Waldemar Cisło Gardeja Kwidzyński Klub Kolarski - Dziki Team Kwidzyn M40 Tak 2024-03-12
111 Gabriel Rządca Kwidzyn KKK Dziki Team Kwidzyn Junior Tak 2024-03-12
112 Krzysztof Zastawny Gdańsk AkbiSport BMC Racing M30 - 2024-03-13
113 Sebastian Trzciński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M40 Tak 2024-03-14
114 Kamila Gurzyńska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing Kobiety Tak 2024-03-14
115 Dawid Soczywko Piła Wataha Północy M20 Tak 2024-03-14
116 Zbigniew Kiszka Jastrzębie-Zdrój Pressing RIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team M50+ Tak 2024-03-14
117 Mateusz Gurzyński Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing M30 - 2024-03-15
118 Jerzy Sandomierski KWIDZYN CYKLO KWIDZYN M30 Tak 2024-03-15
119 Jakub Tylicki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing M20 Tak 2024-03-15
120 Łukasz Kwaśniewski Osiek lukaszcycling.com M30 Tak 2024-03-15
121 Łukasz Szpajda Unisław M20 Tak 2024-03-15
122 Miłosz Gawron Dobrcz N-Bike Trade Agro Academy Młodzik Tak 2024-03-16
123 Patryk Szabłowski Brodnica M30 - 2024-03-16
124 Marcin Gawron Dobrcz M40 Tak 2024-03-16


Do góry

Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×