II Delfin Cross Run 2019

Osoby zarejestrowane w systemie

"10km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji


Do góry




"5km"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Płatność potw.? Data rejestracji
1 Marcin Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) - 2019-02-28
2 Magdalena Pawlak Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) Tak 2019-02-28
3 Anna Wołoszyn Mały Rudnik SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) - 2019-02-28
4 Marcin Kotz Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-02-28
5 Robert Zilz Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-02-28
6 Anna Nalaskowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-02-28
7 Tomasz Wszelak Pienki Królewskie Łubudubu Mężczyźni (5km) Tak 2019-02-28
8 Michal Kaczmarek Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-02-28
9 Ilona Wszelak Pieńki Królewskie Łubudubu Kobiety (5km) Tak 2019-02-28
10 Beata Wojtanowicz Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-02-28
11 Łukasz Talma Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-02-28
12 Natalia GRACZYKOWSKA Grudziądz Łubudubu Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
13 TERESA ŁEPEK Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
14 MAGDALENA HAUSMAN Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
15 Monika Przeczewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
16 Andrzej Rutkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
17 Damian Puzio Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
18 Bartosz Dahl Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
19 Leszek JASKÓLSKI Wąbrzeźno Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
20 Daniel Kawczyński Grupa Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
21 Marek Rakowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
22 Dariusz Jegierski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
23 Adam ZDZIARSKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
24 Tomasz WOJTACKI Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
25 Anna Gurzyńska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
26 Sylwia Urbanek Grudziądz Szybkie Stopy Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
27 DAMIAN BOROWSKI BIAŁOCHOWO Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
28 Zbigniew Wojanowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
29 MARYLA WOJANOWSKA Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
30 Józek Rumocki Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
31 Anna Łucka Grudziądz LA RIVE TEAM Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
32 Mirosław Łucki Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
33 Martyna Pankowska Grudziądz MORSY Z GRUDZIĄDZ Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
34 Grzegorz Wydra Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
35 Marek Helak Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
36 Grzegorz Żuchowski Grudziądz Delfin Run Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
37 Mateusz Nowiński Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
38 Rafał Zbrzeźny Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
39 Tomasz Chmura Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
40 Maciej Krasnodębski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-01
41 Ewa Chmura Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-01
42 Daniel Matuszak Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-02
43 Małgorzata Kwiecińska Grudziądz PARKRUN Kobiety (5km) - 2019-03-02
44 Kinga Kwiecińska Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) - 2019-03-02
45 Katarzyna Dziewońska Gniewino Kobiety (5km) - 2019-03-02
46 Waldemar Chyliński Grudziądz UKS Tandem SP 20 Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-02
47 Łukasz Klimek Blizno H2O TEAM Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-02
48 Maciej Modrak Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-02
49 Justyna Chudek Gubiny Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
50 Natalia Raciniewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
51 Magdalena Polińska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-02
52 Grzegorz Szytniewski Grudziądz Sosnowa Team Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
53 Bartosz Podsiadły Dragacz OSP Dragacz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
54 Marcin Kulpa Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
55 Justyna Michna Świecie Kobiety (5km) Tak 2019-03-03
56 Beata Suchomska Świekatowo Kobiety (5km) Tak 2019-03-03
57 Damian Suchomski Świekatowo Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
58 Marcin Cyrklaff Goryń Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
59 Patryk Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-03
60 Kinga Lipińska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-03
61 Paweł Jasiński Łasin Okoliczny Element Mężczyźni (5km) - 2019-03-04
62 Kamila Skowrońska Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) Tak 2019-03-04
63 Mirosław Bączkowski Grupa Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-04
64 Józef Trzaska Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-04
65 Katarzyna Wiktor Grudziądz LA RIVE TEAM Kobiety (5km) Tak 2019-03-04
66 Damian Grubich Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-04
67 Przemysław Bednarczyk Grudziądz Dajerade Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
68 Tomasz Makowski Ruda ################ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
69 Daniel Korycki Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-05
70 Sylwia Rutkowska GRUDZIĄDZ Kobiety (5km) Tak 2019-03-05
71 Anna Walczak Grudziądz Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-05
72 Ewa Kawska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-06
73 Bartosz PLEWA Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-06
74 Joanna Skorek Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-07
75 Tomasz Osiński Grupa Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-07
76 Małgorzata Bączkowska Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-07
77 Dariusz Aniszewski Gardeja Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-07
78 Łukasz Kowalewski Gardeja Gmina Gardeja Biega Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-08
79 Grzegorz Jeżowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-08
80 Sebastian Grucza Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-09
81 Sandra Ziętarska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-09
82 Natalia Borkowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-09
83 Joanna Worytko Gruta Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
84 Aliona Alipava Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
85 Joanna Łobaczewska Gruczno Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
86 Marcin Skibski Świecie Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
87 Jacek Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
88 Tomasz Kochański Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-10
89 Magdalena Jarco Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-10
90 Mateusz Ronowski Grudziądz Mat Kin Run Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-11
91 Marta Okuniewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-11
92 Dorota Stucka Świecie Kobiety (5km) - 2019-03-11
93 Jarosław Skoczkowski Grudziądz Aro runners Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-11
94 Magdalena Kłosowska Grudziądz Fit Mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-11
95 Kamil Soboń Grudziadz SobońS family Mężczyźni (5km) - 2019-03-11
96 Mariusz Szygowski Grudziądz H2O TEAM Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-12
97 Tomasz Kunke Grudziądz 13 WOG Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-12
98 kinga osińska grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
99 Agnieszka Poręba Grupa Kobiety (5km) Tak 2019-03-13
100 Aneta Wojas Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-03-14
101 Dagmara Agacka Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
102 Magdalena Wilczewska Łasin Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
103 Justyna Żyła Wałdowo Szlacheckie LA RIVE TEAM Kobiety (5km) Tak 2019-03-15
104 Krzysztof Chamela Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-03-15
105 Izabela Szrejter Toruń Brak klubu Kobiety (5km) - 2019-03-17
106 Maciej Mączkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-17
107 Dorota Gałuszka Grudziądz Wtorkowy Trening Kobiety (5km) Tak 2019-03-18
108 Marek Matczyński Grudziądz GKS Olimpia Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-18
109 Wioleta Erdmańska Wielkie Bałówki Kobiety (5km) Tak 2019-03-19
110 MARCIN URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
111 MICHAŁ URBAŃSKI GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
112 Krzysztof Witkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
113 Patryk Gruszeczka Grudziądz parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-19
114 Piotr Wolski GRUDZIĄDZ Łubudubu Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-20
115 Dorota Wolska GRUDZIĄDZ Łubudubu Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
116 Marcin Fischer Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-20
117 Magdalena Pyszora-Załoga Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
118 Joanna Szczepaniak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-20
119 Anna Targowska Morgi Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
120 Beata Kłos Warlubie Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
121 Wojciech Łaczkowski Grudziądz Brak Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-21
122 Łukasz Kowalczyk Grudziądz Bezpieczny Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-21
123 Róża Macutkiewicz Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
124 Anna Górska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-21
125 Michał Wróbel Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-22
126 Marcin Dominikowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-22
127 Magdalena Żurawska Grudziądz Kobiety (5km) - 2019-03-23
128 Oliwia Rusoń Jasiewo Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
129 Aleksandra Frencel Grudziadz Fit Mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
130 Kinga Kaniecka Grudziądz Fit mania Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
131 Jarosław Rogoziński Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-03-23
132 Magda Bartoszyńska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
133 Agata Matuszak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
134 Agnieszka Karnowska Kwidzyn Gmina Gardeja Biega Kobiety (5km) - 2019-03-23
135 Anna Pawlik Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-23
136 Agnieszka Lachowicz Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
137 Karolina Szczeblewska Warlubie Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
138 Krzysztof Krzyżykowski Biały Bór Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-24
139 Barbara Wydrych Grudziadz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
140 Tomasz Krzyżykowski Piaski Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-24
141 Daria Szeferska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-24
142 Dawid Kordowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-24
143 Rafał Wiśniewski IŁAWA IŁAWA BIEGA Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
144 Dominika Karasińska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-25
145 JAROSŁAW KOSZYŃSKI Grudziądz Sport i Rekreacja Delfin Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
146 Malgorzata Babiarz Wielki Lubień Kobiety (5km) - 2019-03-25
147 Tomasz Langowski Grudziądz Parkrun Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
148 Katarzyna Langowska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-25
149 Jan Dudziński Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-25
150 Małgorzata Zalewska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-26
151 Joanna Staniszewska Toruń SPC Kobiety (5km) Tak 2019-03-26
152 Zaneta Czarnecka Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-27
153 Svetlana Konarska Świecie Kobiety (5km) Tak 2019-03-27
154 Marian Brac Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
155 Grażyna Brac Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-27
156 Paweł Brac Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
157 Joanna Klimek Grudziadz Kobiety (5km) - 2019-03-27
158 Andrzej Guzmann Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
159 Dominika Mielewczyk Grudziadz Kobiety (5km) - 2019-03-27
160 Marcin Daniszewski Lisewo Aktywne Lisewo Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
161 Marek Jankowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
162 Mateusz Okoński Malbork Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-27
163 Krystyna Cerska Pieńki Królewskie Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
164 Izabela Dubanowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
165 Marzena Mączewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-28
166 Maciej Górny Grupa PACKMAN TEAM Mężczyźni (5km) - 2019-03-28
167 Eryk Bielewski Rogoźno Agromil MTB green team Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-28
168 Sławomir Pulkowski Rogóźno Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-29
169 Janusz Gołębiewski Rogóźno Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-29
170 Mateusz Mokwa Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-29
171 Mateusz Wnuczek Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-30
172 Mirosław Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-30
173 Alicja Drzyzga Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-03-31
174 Wioletta Rabeszko Prabuty Kobiety (5km) - 2019-03-31
175 Wojciech Krajnik Grudziądz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) Tak 2019-03-31
176 Anna Miler Grupa CHMIELARZ TEAM Kobiety (5km) Tak 2019-03-31
177 Wioletta Macioszek Rogóźno Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
178 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI Grudziądz Przemofryz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
179 Marzena Brąszkowska Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
180 Małgorzata Rusoń Zielnowo Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
181 Katarzyna Markowska Grudziądz lub wybierz z listy Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
182 Tomasz Markowski Grudziądz BDD Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
183 Mariusz Kłaczyński Grudziądz Parkrun grudziadz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
184 Anna Korczyńska Świecie nad osą Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
185 Maciej Skibski Świecie Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
186 Zbigniew Kozicki Grudziadz Parkrun Grudziadz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
187 Dagmara Krefta Nowe Parkrun Grudziadz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
188 Roman Kęsik Grudziądz 13 WOG GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-01
189 Marta Słabysz Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
190 Joanna Wasilewska Grudziądz Parkrun Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-01
191 Damian Strużyna Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-02
192 Artur Wrzeciono Grudziądz Sportowa Olimpia Mężczyźni (5km) - 2019-04-02
193 Wiktoria Matusiak Grudziądz Kobiety (5km) Tak 2019-04-02
194 Robert Oborski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-02
195 KAROL Górny Grudziadz Glks Gwiazda Mężczyźni (5km) - 2019-04-02
196 Adam Kwiatkowski Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-03
197 Artur Kamiński Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-03
198 Małgorzata Chabros Świecie The Runners Świecie Kobiety (5km) Tak 2019-04-03
199 Dawid Janus Świecie The Runners Świecie Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-03
200 Przemysław Kula Grudziądz ZK 2 Grudziądz Mężczyźni (5km) Tak 2019-04-03
201 Przemysław Tymiński Grudziądz LA RIVE TEAM Mężczyźni (5km) - 2019-04-04
202 Szymon Kowalski Wąbrzeźno AGRO MIL MTB Green Team Mężczyźni (5km) - 2019-04-04
203 Emilia Markot-Borkowska Grudziądz WB' wives Kobiety (5km) Tak 2019-04-05
204 Tomasz Banach Grudziądz WTORKOWY TRENING GRUDZIĄDZ Mężczyźni (5km) - 2019-04-07
205 Jacek Nalaskowski Grudziądz Mężczyźni (5km) - 2019-04-07
206 PAWEŁ SZARSZEWSKI Grudziadz KW WISŁA Mężczyźni (5km) - 2019-04-07


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×