Rowerowy Dzień Dziecka

Osoby zarejestrowane w systemie

2-4 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
2 Henryk Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
3 Ignacy Ściborowski Grudziądz Żłobek Rządz :) 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
4 Jan Chodorowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
5 Witold Józwowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
6 Antoni Majrowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
7 Aleksander Kujaczyński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
8 NIKODEM TOMCZUK Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
9 Marcin Darda Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
10 Ksawery Groszewski Paparzyn 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
11 Józef Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
12 Franciszek Salamon Grudziadz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
13 Mateusz Białek Osielsko 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-16


Do góry


2-4 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Maja Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-03
2 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-03
3 Izabella Ogienko Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-04
4 Weronika Wtorek Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
5 Zuzia Najdrowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
6 Iga Kamińska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-13
7 Martyna Kaczorowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-14
8 Nina Szymańska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-16
9 Lena Czajkowska Pieńki Królewskie 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-16
10 Nina Czajkowska Pieńki Królewskie 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-16


Do góry


5-6 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Hubert Tepper Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
2 Filip Pawski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
3 Kajetan Lewandowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Viktor Błotnicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
5 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
6 Iwan Ogienko Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
7 Aleks Jabłoński Grudziądz Bez Formy Team 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
8 Antoni Bielik Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
9 Gniewosz Zięba Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
10 Kamil Pukmiel Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
11 Miłosz Niewiadomski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
12 Miłosz Rakoczy Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
13 Igor Bąkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
14 Leszek Czarnecki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-07
15 Alan Górski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-07
16 Michał Kotkiewicz Grudziądz Przedszkole Miejskie Rządz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-08
17 Szymon Dyjach Grudziadz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-09
18 Kamil Zakrzewski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
19 SZYMON TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
20 Hubert Kręcki Świecie 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
21 Tymon Zakrzewski Linarczyk 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
22 Jan Wardacki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-12
23 Bartosz Stolp Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
24 Szymon Marendowski Grudziadz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
25 BRUNO SZWEJKOWSKI Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
26 Konstanty Czerepowicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
27 Robert Banaszak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-16


Do góry


5-6 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Aniela Mańkowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-03
2 Ala Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
3 Nikola Brzezińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
4 Amelka Koralewska Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
5 Anna Grzybowska Bruksela NATO 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-11
6 melania Świetlik Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-13
7 Helena Przygodzka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-13
8 zuzia Salamon Grudziadz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-13
9 Martyna Goetz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-14
10 BLANKA SZWEJKOWSKA Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-15


Do góry


7-8 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Kornel Kamiński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
2 Aleksander Smarz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
3 Patryk Balina Grudziadz SP 20 Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Adam Mańkowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
5 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
6 Olek Kaczorowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
7 Maksymilian Mitz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
8 Tomek Kobuszyński Grudziądz SP 11 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
9 Wojciech Wiśniewski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
10 Gustaw Zuchora Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
11 Piotr Stojanowska Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
12 Igor Orzechowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
13 Oskar Brzeziński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
14 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
15 Emil Matuszewski Turznice 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
16 Jaś Pacuk Toruń SP 17 Torun 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-07
17 Karol Juśkiewicz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-07
18 Mikolaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-08
19 Szymon Kotkiewicz Grudziądz SP 20 Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-08
20 Kacper Kłosowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-08
21 Daniel Dyjach Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-09
22 Jakub Mioduszewski Niemcz N-Bike Academy 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-12
23 Staś Świetlik Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
24 Miłosz Marendowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
25 Oliwier Gutierrez Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
26 Aleks PudlewskI Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
27 Filip Czaplewski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
28 Dominik Czerepowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14


Do góry


7-8 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Juliana Chlewicka Rogóźno 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-01
2 Bogna Kamrowska Grudziądz bike or die 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
3 Emilia Bączkowska Grudziądz SLK Team 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Jagoda Lewandowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
5 Maria Błotnicka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
6 Olga Kaczorowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-04
7 Zofia Bielik Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
8 Karolina Kur Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
9 Aleksandra Witkowska Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
10 Alicja Pleskot Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
11 Hanna Majewska Gdańsk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
12 Lena Górska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
13 Lilia Witkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
14 Weronika Trzaska Dąbrówka 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
15 Iga Zakrzewska Linarczyk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
16 Aleksandra Grzybowska Grudziądz NATO 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-11
17 Milena Wisz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-14
18 Maja Kaczorowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-14


Do góry


9-10 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Szymon Turski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-01
2 Antoni Chlewicki Rogóźno 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-01
3 Antoni Jastrzębski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Wiktor Tepper Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
5 Bruno Tylicki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
6 Mateusz Klimek Węgrowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
7 Marcel Lipiński Grudziądz Bez Formy Team 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-04
8 Maciej Mrozek Grudziądz nsp1 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
9 Maks Grudziński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
10 Dorian Chyła Świerkocin 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
11 Marek Odrzywolski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
12 Grześ Ubowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
13 Aleksander Angowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
14 Bartosz Witkowski Grudziądz SP 16 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
15 Julian Madej Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
16 Oskar Jeliński Grudziadz SP 8 w Grudziądzu 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-12
17 Nikodem Lech Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
18 Mateusz Sternicki-Czajkowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
19 Janek Salamon Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-13
20 Mateusz Połomka Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
21 BORYS SZWEJKOWSKI Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
22 Julius Konefał Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
23 Staś Gul Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-15
24 Wiktor Laskowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-16
25 Mateusz Głąb Bąkowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-16


Do góry


9-10 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Julia Piór Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-03
2 Maja Grodzka Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-03
3 Marta Kobylarz Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
4 Ania Kobuszyńska Grudziądz SP 11 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
5 Maja Bielik Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
6 Lena Chodorowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
7 Lena Łęgowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
8 Karina Pukmiel Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
9 MARTYNA PĄK Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
10 Ola Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
11 Martyna Wtorek Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-06
12 Wiktoria Lutowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
13 Agata Trzaska Dąbrówka 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
14 Helena Olszewska Jeżewo Klub Kolarski WILKI 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-13
15 Emilia Wisz Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-14


Do góry


11-12 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Wiktor Studziński Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-01
2 Adam Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
3 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Staś Łysiak Niemcz N-Bike Academy 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
5 Filip Ściborowski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
6 Mateusz Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
7 Mateusz Wtorek Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
8 Marcel Pleskot Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
9 Antoni Krupka Malbork 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
10 Mikołaj Kuczwalski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
11 Filip Czarnecki Grudziądz UKS Tandem SP 20 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-07
12 Piotr Dzwonkowski Grudziadz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-08
13 Sebastian Tracki Gruta UKS Omega Gruta 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14
14 Jan Liedtka Węgrowo 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-14


Do góry


11-12 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Kaja BABICKA Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
2 Amelia Mitz Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-04
3 Zuzanna Fojut Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
4 Maja Niewiadomska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-05
5 Julia Lutowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
6 Alisa Witkowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
7 Julia Goławska Grudziądz Brak klubu 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-08
8 Roksana Groszewska Robakowo UKS Robaczki 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
9 Maria Szlitkus Nowa Wies 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-11


Do góry


13-15 lat (chłopcy)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Borys Tylicki Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
2 Michał Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-02
3 Bartłomiej Kręcisz Okonin Omega Gruta 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-03
4 Nikodem Ściborowski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
5 Jakub Ściborowski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
6 Paweł Bonas Gruta UKS Omega Gruta 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-05
7 Jakub Trzciński Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
8 Kacper Hinz Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-06
9 Wiktor Bączkowski Gubiny 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-09
10 Jakub Figurski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
11 Kacper Murgała Grudziądz-Skarszewy UKS Tandem SP 20 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-10
12 Paweł Mioduszewski Niemcz KS N-Bike Academy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-12
13 Adrian Marchlewski Chełmno MLKS Nadwiślanin 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-15
14 Paweł Kaczorowski Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2020-08-15


Do góry


13-15 lat (dziewczynki)

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-01
2 Lena Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-01
3 Ania Peplińska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
4 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
5 Julia Kleina Gruta SK Gruta 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-02
6 Małgorzata Pyszora Grudziądz UKS Orion Ruda 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-04
7 Zosia Pacuk Toruń SP 17 Torun 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-07
8 Aleksandra Białek Osielsko KS N-Bike Academy 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-09
9 Agata Groszewska Robakowo UKS Robaczki 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
10 Agatka Groszewska Paparzyn UKS Robaczki 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-10
11 Natalia Wójcik Osielsko N-Bike Academy 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-16
12 Nikola Laskowska Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2020-08-16


Do góry


Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×