Rowerowy Dzień Dziecka 2021

Osoby zarejestrowane w systemie

"2-4 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Eryk Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-18
2 Ksawery Wachowiak Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Jan Chodorowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Wojciech Klimek Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Franciszek Salamon Grudziadz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Henryk Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Józef Stanisławski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Sebastian Kamiński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Jerzy Czerepowicki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
10 Antek Majrowski Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
11 Szymon Goławski Grudziądz Brak 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
12 Leon Czaplewski Grudziadz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
13 Michał Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
14 NIKODEM TOMCZUK Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
15 Kacper Wiśniewski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
16 Bartosz Mikita Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
17 Leon Dąbrowski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
18 Mikołaj Cywiński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
19 Aleksander Cywiński Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-31
20 Mikołaj Kwaśniewski Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-01
21 Wiktor Sawicki Grudziądz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-02
22 Antoni Janicki Bydgoszcz 2-4 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"2-4 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Zoja Ordak Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Pola Tepper Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Nina Dzięciołowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Klaudia Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Maja Śmigowska Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Weronika Wtorek Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Aleksandra Bujak Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Anastazja Chojnicka Grupa 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
9 Zuzanna Dąbrowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
10 Anna Jankowska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27
11 Liwia Szymańska Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27
12 Nina Szymańska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27
13 Natalia Krześniak Świecie 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-01
14 Hania Pronin Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-02
15 Iga Rulewska Mokre 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05
16 Lena Zacharska Grudziądz 2-4 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"5-6 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Filip Pawski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Konstanty Czerepowicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Gniewosz Zięba Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Hubert Tepper Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Ksawery Kulwicki Grudziadz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Wiktor Śmigowski Terespol Pomorski WWMK-najważniejsi! 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 BRUNO SZWEJKOWSKI Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Kamil Zakrzewski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Kajetan Lewandowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
10 Adam Kierzkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
11 Gniewko Domżalski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
12 Antoni Owczarczyk Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
13 Tymon Zakrzewski Linarczyk 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
14 Jan Kotewicz Biały Bór 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
15 Aleksander Heberlein Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
16 Antek Durzyński Grudziadz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
17 Viktor Błotnicki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-23
18 SZYMON TOMCZUK Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
19 Miłosz Błażowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
20 Kacper Lech Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
21 Adam Szarzyński Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
22 Jan Wardacki Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
23 Kamil Pukmiel Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
24 Tymoteusz Bludau Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-27
25 Franciszek Jankowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-27
26 Ignacy Dziedzic Grudziądz Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-27
27 Kacper Krześniak Świecie 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-01
28 Jakub Kwiatkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-02
29 Szymon Reszkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-04
30 Igor Bąkowski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-04
31 Robert Banasiak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05
32 Alan Zacharski Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05
33 Hubert Majewski Gdańsk 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05
34 Igor Krysztofiak Grudziądz 5-6 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"5-6 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Estera Ledwochowski Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Zuzanna Salamon Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Aleksandra Grzella Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 BLANKA SZWEJKOWSKA Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Ala Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Zofia Kamińska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Helena Przygodzka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Martyna Goetz Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Maja Dąbrowska Grudziądz FOFÓR Team 4.0 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
10 Agnieszka Świerczyńska Gruta Mundur na rowerze 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
11 Zuzia Malinowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
12 Julia Adamska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
13 Wiktoria Osuch Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
14 Amelka Koralewska Kwidzyn Traktor Team Kwidzyn 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
15 Barbara Pronin Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-23
16 NATALIA BLANK Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-24
17 Malwina Banaś Brachlewo Brachlewo MTB Team 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-24
18 Maja Mikita Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-25
19 wiktoria sternicka grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
20 Nina Piotrowska Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-01
21 Alicja Płonka Grudziądz 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-02
22 Inka Rulewska Mokre 5-6 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"7-8 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Emil Borkowski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-18
2 Iwo Ordak Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Dominik Czerepowicki Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Aleksander Smarz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Michał Kaniewski Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Patryk Balina Grudziadz SP 20 Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Igor Orzechowski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Szymon Barszczewski Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Tymon Dzięciołowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
10 Igor Kamiński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
11 Wiktor Jabłoński Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
12 Maksymilian Mitz Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
13 Jan Kalinowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
14 Mateusz Krupski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
15 Blażej Cicierski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
16 Aleks PudlewskI Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
17 Piotr Lewandowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
18 KACPER KWIATEK GRUDZIĄDZ 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
19 Filip Czaplewski Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
20 Mikołaj Gregorczyk Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
21 Jakub Hładki Grudziadz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
22 Emil Matuszewski Turznice 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
23 Gustaw Zuchora Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
24 Tomek Kobuszynski Grudziądz Sp11 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
25 Dawid Dziedzic Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
26 Natan Dąbrowski Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
27 ksawery uhl gruta UKS Omega Gruta 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-27
28 Maksymilian Mgłosinek Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-04
29 Szymon Krysztofiak Grudziądz 7-8 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"7-8 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Emilia Bączkowska Grudziądz SLK Team 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Aleksandra Witkowska Grudziądz Przedszkole Kuntersztyn 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Paulina Mątewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Bogna Kamrowska Grudziądz bike or die 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Milena Wisz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Nadia Wiśniewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Jagoda Lewandowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Maria Liedtka Węgrowo 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Hanna Majewska Gdańsk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
10 Iga Zakrzewska Linarczyk 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
11 ZOFIA DEJEWSKA Nowa Wieś 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
12 Nadia Milosz Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
13 Adrianna Żebrowska Gruta UKS Omega Gruta 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
14 Pola Majka Grudziądz SP20 1a 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
15 Zosia Czajkowska Grudziądz Przedszkole Rządz Pszczoła 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-23
16 Amelia Krzesak Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-24
17 Wiktoria Wojtaszewska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-24
18 Julia Szwejkowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-25
19 Maria Błotnicka Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-25
20 Anna Szymańska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27
21 Olga Kaczorowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-02
22 Nina Chabowska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05
23 Chiacenta Semmler Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05
24 Nicola Sielska Grudziądz 7-8 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"9-10 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Bartosz Witkowski Grudziądz SP 16 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Stanisław Gul Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Miłosz Frączkiewicz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Mateusz Klimek Węgrowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Wiktor Tepper Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Jan Salamon Grudziądz UKS Ruch Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Antoni Jastrzębski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 BORYS SZWEJKOWSKI Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
9 Aleksander Angowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
10 Milan Krupski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
11 Antoni Liedtka Węgrowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
12 Leonard Rezmer Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
13 Alex Felski Grudziadz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
14 Antoni Chlewicki Rogóźno 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
15 Adam Wiśniewski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
16 Kacper Warduliński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
17 Miłosz Nowacki Grupa 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
18 Leon Gornowicz Grudziądz Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
19 Filip Motyka Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
20 Oskar Jeliński Grudziadz SP 8 w Grudziądzu 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
21 Jakub Gierszyński Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-23
22 Jakub Wiśniewska Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
23 Jakub Jopek Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
24 Tobiasz Błażowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
25 Nikodem Lech Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
26 Jakub Dąbrowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-25
27 mateusz sternicki grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
28 Kamil Dziedzic Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
29 Bartosz Pajer Gdynia 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
30 Aleksander Kalinowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
31 Igor Piasecki Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-26
32 Jakub Piotrowski Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-01
33 Mateusz Głąb Bąkowo 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05
34 Szymon Klofta Grudziądz 9-10 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"9-10 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Lena Chodorowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Emilia Wisz Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Martyna Wtorek Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Lena Bujak Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Ola Steyer Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Julia Piór Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Julia Kalinowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Wiktoria Kudlewska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
9 Lena Żurawska Świerkocin 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
10 Zosia Durzyńska Grudziadz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
11 Martyna Janicka Bydgoszcz NbikeAkademy 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-23
12 Marysia Czajkowska Grudziądz SP20 1D 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-23
13 Anna Kobuszynska Grudziądz Sp11 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
14 Karina Pukmiel Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
15 EMILIA CIEŚLAKOWSKA GRUDZIĄDZ 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27
16 Natalia Radzimowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-31
17 Wiktoria Wojnowska Grudziądz 9-10 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-05


Do góry




"11-12 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Mateusz Żukotyński Grupa Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Nikodem Gawrecki Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Adam Pepliński Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Alex Szwejkowski Grudziądz UKS Tandem SP 20 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Piotr Dzwonkowski Grudziadz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Mateusz Wtorek Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Jan Liedtka Węgrowo 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
8 Oskar Pudlewski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
9 Jakub Procajło Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
10 Sebastian Tracki Gruta UKS Omega Gruta 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
11 Dawid Maciejewski Gruta 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
12 Staś Łysiak Niemcz N-Bike Academy 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
13 Szymon Żebrowski Gruta UKS Omega Gruta 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
14 Antoni Krupka Malbork 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
15 Wojciech Kicofer Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
16 Dominik Skarżyński Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
17 Alan Motyka Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
18 Kacper Kaszuba Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
19 Marcel Majka Grudziądz SP20 4a 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
20 Igor Chojnowski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-27
21 Miłosz Gogolewski Grudziądz 11-12 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-06-02


Do góry




"11-12 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Antonina Kamrowska Grudziądz bike or die 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Amelia Mitz Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Amelka Zodel Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Marta Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Karolina Pol Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
6 Maria Majrowska Grudziądz SPORT I REKREACJA DELFIN 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
7 Julia Goławska Grudziądz Brak klubu 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
8 Karolina Malinowska Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
9 LENA DEJEWSKA Nowa Wieś 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-20
10 Klaudia Klein Orle 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-21
11 Zuzanna Pniewska Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
12 Martyna Bis Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-22
13 Julia Piasecka Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
14 Zuzanna Fojut Grudziądz 11-12 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-06-02


Do góry




"13-15 lat (chłopcy)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Marcel Chabowski grudziadz UKS Tandem SP 20 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Jakub Trzciński Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Michał Tylicki Nowa Wieś Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Hubert Frączkiewicz Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Dominik Procajło Grudziądz 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
6 nikodem gałusza Jasiewo UKS Omega Gruta 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
7 Kacper Murgała Grudziądz-Skarszewy UKS Tandem SP 20 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-20
8 Bartłomiej Kręcisz Okonin Omega Gruta 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-21
9 Maxim Skórski Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
10 Paweł Kicofer Nowa Wieś UKS NOWA WIEŚ 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
11 szymon więckiewicz grudziądz UKS NOWA WIEŚ 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
12 Oliwier Radzikowski Grudziądz UKS NOWA WIEŚ 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-22
13 Oliwier Janicki Bydgoszcz NbikeAkademy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-23
14 Maksymilian Janicki Bydgoszcz Nbikeacademy 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-23
15 Piotr Baruch Grudziądz SP20 5A 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
16 Szymon Banaś Brachlewo Brachlewo MTB Team 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24
17 Karol Banaś Brachlewo Brachlewo MTB Team 13-15 lat (chłopcy) [Brak opłaty] 2021-05-24


Do góry




"13-15 lat (dziewczynki)"

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość Klub Kat. Kategoria Data rejestr.
1 Amelia Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
2 Lena Gratowska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
3 Ania Peplińska Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
4 Maja Banaszewska Grudziądz Parkrun Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-19
5 Julia Kleina Gruta SK Gruta 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-23
6 Wiktoria Wardacka Grudziądz 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-26
7 MARTYNA CIEŚLAKOWSKA GRUDZIĄDZ 13-15 lat (dziewczynki) [Brak opłaty] 2021-05-27


Do góry




Ta strona używa technologii cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na jej używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
×